Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zyrobka - priest - Neprijatý

+4
Borg
Saithis
EliSka/Lemonka
zyrobka
8 posters

Goto down

Zyrobka - priest - Neprijatý Empty Zyrobka - priest - Neprijatý

Příspěvek  zyrobka Sat Apr 11, 2009 10:56 am

[WoW]
Nick: Zyrobka
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PVE mam asi 1500 honoru
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Da sa povedat ze slusne hram za neho uz asi 3/4 roka a stale ma to bavi. Zacal som s tzmto classom aktivne hrat na servery Fakaheda a po presune na Twinstar som sa rozhodol ze si to vyskusam opat za priestika

Talenty: http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&priest&5042000130500000000000035050032300150530051000000000000000000000
Staty: 6181 Hp, 8700 Mana, 1928 Bh, 462 Mp5, 7,26% crit chance, samozrejme vsetko bez buffov
Zkušenosti v dungoch: na Twinstare to su samoyrejme herace + KZ, Grull, ZA, SSC / hydros, blind, morogrim, / Eye / Kealthas, Astromancerka, Void /.
Jak dlouho hraješ WoW: asi od jeho zaciatku kedysi davno na condornete to boli casy Very Happy
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): co sa equipu tyka tak je na rozhrani medzi T4/T5, mam sety z tailoringu ako mooncloth alebo whitemend, ruky a neck za badge, boty / boots of the long road/, a ostatne zalezitosti okrem wandky inac full epic, a samozrejme vsetko boostnute enchantami

Předcházejicí guilda/y: Generation, Renaissance
Důvod odchodu z předcházející guildy: z generation som odysiel dobrovolne vlastne neodysiel ale presiel do novo vytvoronej guildy Renaissance co bola podla mna chyba a z Renaissance ma vyhodili ... ale nechcem to tu tiez rozoberat kludne sa ma na to mozte pytat in game, zbytocny flame.

[Real Informace]
Věk: 22
Znáš někoho z Exalted?: presiel od nas k vam Xtrem, Wiqi, Highvoltage ...
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): ako som pisal je mi 22 rokov, narodil som sa zijem a pracujem v PO / Prešov, pre českych spoluobcanov Very Happy /, rad si zahram Wowko aj ked to uz nieje no life ako niekedy ale urcite sa da a kludne sa na dalsie info pytajte nehryziem.

zyrobka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 11. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Zyrobka - priest - Neprijatý Empty Re: Zyrobka - priest - Neprijatý

Příspěvek  EliSka/Lemonka Sat Apr 11, 2009 1:37 pm

Pamatuju si jak nase guilda v Duskwoodu cekala na tanka, abysme mohli sundat tu elitku, toho draka co tam je. Ty jsi dosel, zvolal: "Za cest a slavu!" rozbehl ses a primo na toho draka, kterej te samozrejme na ranu zabil. Nas tank porad nesel, tak sme tam jen tak zewlili. Tys me opet rozesmal svoji poznamkou "budete se s nim len fotit alebo ho aj date?" Very Happy

A ted k prihlasce.. napsal jsi to vsechno moc pekne, a nechci slyset ze dalsiho priesta nepotrebujeme, protoze to neni pravda. Ja zazivam denne situaci, kdy mam problem neco slozit. At uz je to treba jen blbe hero. Zdas se mi jako moc fajn clovek a to ne jen podle prihlasky. Trosku jsem o tobe slysela. Mas hodne zkusenosti, EQ peknej. Pokud nehrabes sam za sebe, nejsi clovek typu: "jednim uchem dovnitr, druhym ven" a dokazes byt na VT (staci poslouchat), tak nevidim zadnej zasadni problem, aby jsme te nevzali. Na me to ale nezalezi, takze pockej na vyjadreni vedeni. Co ja vim, tak Listek (GuM) zde o vikendu nebude, takze asi budes muset byt trosku trpelivy. Drzim palce Wink
Éliška alien
EliSka/Lemonka
EliSka/Lemonka
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 05. 11. 08
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zyrobka - priest - Neprijatý Empty Re: Zyrobka - priest - Neprijatý

Příspěvek  Saithis Sat Apr 11, 2009 2:11 pm

hmm no na condornete som hral dost dlho a u elitných hračov som tam dost znama postava a môžem povedat že stamad vychadzaju len same skilly, čo sa talentov týka si slušne deep holy, jedine čo sa mi nepači je počet tvojich hp, viem že primal mooncloth set nedava staminu ale je to dobre vykompenzovat na iných veciach, predsalen treba v dungoch a čo to vydržat, BH maš pekný ale u priestov nieje BH všetko, môžeš mat 2500 BH ale ked dojdeš rýchlo na manu je ti BH naprd, aj ked podla môjho osobneho nazoru mame priestov dost, skorej by bodol nejaký poriadny restor shamik...nepišem že či som pre alebo proti na to som tu priliš kratko ale aspon vyjadrim zhodnotenie situacie...
Saithis
Saithis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 27
Join date : 13. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zyrobka - priest - Neprijatý Empty Re: Zyrobka - priest - Neprijatý

Příspěvek  Borg Sat Apr 11, 2009 3:41 pm

Podal jsi přihlášku v blbé době a to zrovna, kdy máme priestů dost. Equip není nejhorší, ale staty máš celkem chudé. U nás by ses asi moc neprosadil, hlavně v 25 raidech, už teď je tlačenka. Nedávno jsem nabrali dva, hodně dobré priesty. A nemyslím si, že by ses dostal ihned k T5 itemům. Zatím Ti neřeknui, jestli ano nebo ne, poradím se ještě s vedením.


BTW Eliss: Nechceš slyset ze dalsiho priesta nepotrebujeme? Protoze to neni pravda? Já si myslím opak. Jestli Ti není jasné to, že už teď máme problém, dostat se každý do raidu, tak se pak koukáš někam jinam. Pokud není nějaký priest v době, kdy ty chceš jít hero d.,on-line, tak máš prostě smůlu. A jestli si myslíš, že Zyrobka by to zachránil. hm hm. Já ne. Evil or Very Mad
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Zyrobka - priest - Neprijatý Empty Re: Zyrobka - priest - Neprijatý

Příspěvek  Oiskin Sat Apr 11, 2009 6:33 pm

No a teď je otázka zda udělat crazy 2x 25 raid nebo "ne, lidí je dost". Priestů je fakt hodně v raidu jsou 3 vždycky a ještě někteří sedí v SC.
Oiskin
Oiskin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 354
Join date : 03. 01. 09
Bydlisko : Žacléř

Návrat nahoru Goto down

Zyrobka - priest - Neprijatý Empty Re: Zyrobka - priest - Neprijatý

Příspěvek  Slinky Sun Apr 12, 2009 3:15 am

Btw já jsem slyšel že jsi byl dokonce kopnut z Reneisance (omlouvám se pokud to píšu špatně) guilda spojená tuším Legion of Light a Generation za vulgaritu co je na tom pravdy? scratch

Slinky
Knight
Knight

Počet príspevkov : 68
Join date : 20. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Zyrobka - priest - Neprijatý Empty Re: Zyrobka - priest - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Sun Apr 12, 2009 9:34 am

Oiskin napsal:No a teď je otázka zda udělat crazy 2x 25 raid nebo "ne, lidí je dost". Priestů je fakt hodně v raidu jsou 3 vždycky a ještě někteří sedí v SC.

2x 25 jsou organizačně nerealné. Asi si projdu forum a zjistím koho tahle ptákovina napadla jako prvního.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Zyrobka - priest - Neprijatý Empty Re: Zyrobka - priest - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Apr 14, 2009 10:04 am

Takze jsem po velikonocich zpatky a v plne sile. Prihlasku jsem cetl peclive.

Bez ohledu na pozitivni komentare je rozhodnuti ohledne dalsiho HP NE
Ze se obcas v 10 vecer nebo dopoledne nenajde heal do dungu neznamena, ze dalsiho potrebujeme...takze momentalne bez ohledu na kvalitu. nehlede na to, ze BH vyhnany pres gemy na 2k se sice dobre cte, ale na kazdem bossovi, kde jde nejaky dmg do raidu, budes se 6k HP hazet v jednom kuse kridla. 1 arcane missiles na Astre, jeden vodopad nebo earthquake na morogrimovi, a zase delas andilka...na Alara nemuzes s temi staty vubec, zvazil bych na Tvem miste predelavku equipu i za cenu snizeni BH, ale zvednuti HP a many...

Takze dekuji za zajem a preji hodne stesti jinde.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Zyrobka - priest - Neprijatý Empty Re: Zyrobka - priest - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru