Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laresa-Mage - PRIJATY

+2
Stejk
Laresa
6 posters

Goto down

Laresa-Mage - PRIJATY Empty Laresa-Mage - PRIJATY

Příspěvek  Laresa Tue Mar 24, 2009 11:38 am

Nick:Laresa
Level:70
Zameranie (PvP/PvE):PVE a vsak rad chodim i BG ale ked se oznami dung leavuju okamzite:)
Class:Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?:Mam jen pulrocni skusenosti ackoli si myslim ze to snim uz umim, urcite se mam jeste co ucit.

Talenty:43/18/0 Momentalne skousim takovy zvlastni build ktery je vysoce vyuzivany na OFI ale jeste na to nemam dostatecny EQ ktery bych u vas rad ziskal
Staty:7KHP 10KMANA 830spel dmg (zatim jeste takovy Walking honor)
Zkušenosti v dungoch:skusenosti s ZA,KARA,EYE,SSC,HYJAL,BT,SP
Jak dlouho hraješ WoW:Od zacatku
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):EQ je Epic/Rare mam 8Epicu slozenych ze ZA,Kara,Grulla,Badge mam 2xT4

Předcházejicí guilda/y:Alacrity of Destiny
Důvod odchodu z předcházející guildy:neberou me na raidy ani 10 man je tam hodne magu

[Real Informace]
Věk:18
Znáš někoho z EX?:bohuzel nie ale urcite rad poznam
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Jsem vcelku aktivni hrac rekneme ze tech 6H dene tu vysedim o vikendu aj vice.Sem optimista,a nervak(me nervy zpusobuje horda a demence)Jinak mam rad srandu pri raidech pokec na vnt atd.. proste aby sranda byla inak je ta hra o nicem:) nemusite se tesit na zadnyho namachrovanyho lamaka to fakt nejsem.Jinak bezny typ co ma zenckou obcasny notorik:-D ale jen obcas a kourim.(cigarety)dal nvm co bych rek takze dekuji za cteni omlouvam se za hrubky a diakrit ale z cestiny mam za 3 xD.
Diky za odpoved

Laresa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Laresa-Mage - PRIJATY Empty Re: Laresa-Mage - PRIJATY

Příspěvek  Stejk Tue Mar 24, 2009 6:09 pm

No, takový ZA má na obsazení tvrdší podmínky než leckterý 25 man (hlavně kvůli enrage bossů). Nicméně v T4 raidech by jako mág neměl mít problém. Má dvě T4, když jsem mágoval nepotřeboval jsem až do T5 nic než spellfire set a svou práci jsem udělal. Do talent buildu nemluvím, protože už si jej moc nepamatuji. Jsou koncepty kdy větší arcána údajně má smysl, ale já nedám na klasickou deep fire + arca.

Co se týče mágů u nás, tak na rozdíl od jeho gildy jich nemáme nijak moc. Nabrat nějakého a dovybavit si jej bych viděl jako dobrou investici. Kontaktoval mě whispem ingame a působil slušně. Přihlášku nepodcenil. Kontrola EQ nebude na škodu, ale jinak jsem pro.


Naposledy upravil Stejk dne Wed Mar 25, 2009 10:15 am, celkově upraveno 1 krát
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Laresa-Mage - PRIJATY Empty Re: Laresa-Mage - PRIJATY

Příspěvek  Koty Tue Mar 24, 2009 6:33 pm

Mag nam ted 1 odesel a uz tak jich mame celkem malo, coz je vzhledem k jejich poctu trochu divne. Ja bych byl Pro.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Laresa-Mage - PRIJATY Empty Re: Laresa-Mage - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Mar 25, 2009 7:31 am

Rad bych se potkal ingame a podival se na Tebe bliz, vcera jsem to stesti nemel. Jinak jsem celkem pro, dalsi aktivni mag, ktery ma cas hrat, se u nas urcite neztrati. Dostat se s touhle class do raidu by az na vyjimky nemel byt velky problem. Jestli budes odpoledne ON, ozvi se na nick Silverleaf, diky.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Laresa-Mage - PRIJATY Empty Re: Laresa-Mage - PRIJATY

Příspěvek  Eda Wed Mar 25, 2009 11:49 am

Jsem magem v guilde Exalted. Nejsem CL, ale chtěl bych se vyjadřit k přihlašce. Mage potřebujem a itemy potrebují je. Jsou dungy kde nam itemy zůstávaji pro mage nazemi ladem ležet. Nebo se berou na disenchant. Potřebujem aktivní hrače a potřebujem hrače, který nebude stat jako pecka v dungu. Momentálně jsme na urovni, která předpokládá jak to řict vystižne no asi "skill" hráče. Pokud se rychle učíš necháš si poradit Basketball určitě by jsi se mohl dostat poměrně rychle nahoru bounce Talenty co máš nejsou špatné, nic méně bych ti asi doporučil nazačátek 18/40/3 je to pěkný build, který dopomáhá ke stabilnímu dobrému DMG. Build 40/21/0 ti ukazuje hezké staty navenek, ale prozatím bych si počkal na eq na tento build. Tento build předpokládá poměrně vysoký int a crit. A hit rating kolem 140+ potom budeš dávat opravdu pěkný DMG. Já jsem taky zkoušel kde jaky build a momentálně se mi docela zamlouvá build 2/48/11 je to build který předpokládá nějakou tu T5ku nebo aspoň trochu spiritu nahoru. V 25ce se dá udělat velmi pěkné DPS na bossovi např. včera 1319 průměrné DPS. Pokud budeš u nás pokusím se ti předat zkušnost, kterou mám.

Eda
Knight
Knight

Počet príspevkov : 50
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Laresa-Mage - PRIJATY Empty Re: Laresa-Mage - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Mar 25, 2009 12:22 pm

Díky, Edo.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Laresa-Mage - PRIJATY Empty Re: Laresa-Mage - PRIJATY

Příspěvek  Stejk Wed Mar 25, 2009 1:50 pm

Právě jsem ingame koukl na EQ a talenty. Není to nijak tragické. Převládá modrá barva, ale rozumě modrá. Jsou tam kousky na spell hit rating a nějaký ten haste. Nějakou dobu se nemusíte bát o svá místa v DMG meteru, ale práci co odvede půjde poznat. Ty talenty jsou víc do arcany, ale není to taková čistě PvP. Bude házet crity a z firebalů nebude tikat dotka. Na jeden až dva raidy bych to nechal na testnutí a pak bych navhrl ať si prozkouší i jiné buildy a srovnáme to.

Místo pro mága máme, domluva byla celkem snadná a rozumná, přihláška pěkná. Budu rád když si v raidech udělá nějaký EQ. T4 raidy i 25 bude mít v pohodě, kara pojede pro repku a doequipení, na ZA to ještě nevidím, ale může být portován za EQ jak jsme zvyklí. V T5 raidech sice EQ bude hořet, ale SSC a EyE jsou celkem Easy a na ničem jiném se lépe nenaučí spolupráce s teamem. Jen na Kaela bych to moc neviděl.

Za mě jako bývalého mága a RL bych řekl že bude užitečný, pokud mu dáte šanci.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Laresa-Mage - PRIJATY Empty Re: Laresa-Mage - PRIJATY

Příspěvek  Saithis Wed Mar 25, 2009 2:08 pm

ked sa mi ozveš ingame mam v tailore recepty na belt a legy ktore by ti určite neboli na škodu len tie surky bude kusa problem ale to sa nejak pozhana, mam spellstrike pants a belt of blasting, čo sa na maga určite zide...
Saithis
Saithis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 27
Join date : 13. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Laresa-Mage - PRIJATY Empty Re: Laresa-Mage - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Mar 25, 2009 2:15 pm

Fajn, diky i Tobe, Stejku. Beru to teda jako hotovou vec, zbytek poresime ingame odpoledne...

PRIJATY
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Laresa-Mage - PRIJATY Empty Re: Laresa-Mage - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru