Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY

+2
Poison
Eda
6 posters

Goto down

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY Empty Sedit mage lvl 70 - PRIJATY

Příspěvek  Eda Tue Feb 03, 2009 9:26 pm

Nick: Sedit
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Na Narniasu sem zkousel od kazde classy neco, ale jako maina sem mel shadow priesta a chodili sme s Exeemem areny, ale nebylo to ono, tak kdyz zacal Twinstar, tak jsem se rozhodl jet maga jako maina. Na HC pvp mi mage sedi a jak jsem slysel, taky na pve neni marenej study
Level:70
Talenty: momentalne mam 0/0/61, na HC pvp a taky na farmeni pomoci hromadneho skillu blizzard:) Samozrejme vim, ze s tim do raidu nemuzu, takze sem si nechal poradit od Exeema a doporucil mi 18/43/0 nebo jeste uvazujeme 18/40/3
Zkušenosti: Sem lama jako Exeeme, ale rychle se ucim.
Jak dlouho hraješ WoW?: cca rok
Předcházejicí guilda/y: Nejake byly, ale skoda mluvit. Mam nemale herni zkusenosti ze hry Lineage II, kde jsem delal klan (guild) leadra. Tam jsem taky poznal naseho spolecneho kamose Exeema a tak vim jak by mela guilda vypadat, ale zatim jsem tady nebyl niceho takoveho soucasti, proto radeji bez guildy afro
Equip: No protoze jsem cerstva 70ka, tak mam hodne rare z questu, nejaky rare dropy, jako Bringer of Death napr. a par zelenek, ale uz s Exeemem pracujeme na D3

Důvod odchodu z předcházející guildy: Mozna uz sem to tak trochu rekl, jsem HC pvp asi jako byl Exeeme, ale protoze mi utekl k vam, ze vyzkousi PvE a bavi ho to, tak bych to taky rad zkusil a zase s nim spojil sily, proto bych odesel z guildy a hned sel k vam.

[Real Informace]
Věk: 22
Znáš někoho z EX?:Exeema
Pár věcí o sobě: Hraju ligu florbal, trenuju 1. a 2. stupen zakladni skoly ve florbale. Studoval jsme obor elektro, zkousel jsem VUTko FEKT Brno, ale nejak se nechtelo a tak to moc neslo ve druhaku jsem vylitl a ted makam jako kancelarska krysa jako projektant v oboru mereni rizeni a regulace (delam projekty rafinerii, elektraren, teplaren a podobnych staveb v zahranici). Cas na hrani si, ale vzdycky najdu navic jsem provel vyborne opatreni kdyz se v praci nudim, notas + 3G net, ikdyz odezva 200-300 ms neni uplne ideal, hrat se da. Jak jsem rekl, momentalne nejsem uplne idealni clovek pro guildu, ale behem mesice se jim urcite stanu. Opeavdu se rychle ucim a nebudu vas zatezovat trapnymi otazkami ohledne pve. Na vsechny trapne dotazy mi odpovi s usmevem Exeeme. To je asi vse Eda (Nick: Sedit)

Eda
Knight
Knight

Počet príspevkov : 50
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY Empty Re: Sedit mage lvl 70 - PRIJATY

Příspěvek  Poison Tue Feb 03, 2009 10:13 pm

Padla na tebe už trochu řeč včera v Přerově na guildovním pivku, čekal jsem kdy se objeví přihláška:) Co jsem měl možnosti vidět, když byl exeemek u mě s noťasem vidět, ten člověk opravdu ví co a jak. Přihláška taky parádní, nejsem si teď úplně jistý jak je to s mágama, ale jsem PRO, jeden - podle přihlášky - rozumný člověk se neztratí
Poison
Poison
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 428
Join date : 02. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Frýdlant nad Ostravicí

Návrat nahoru Goto down

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY Empty Re: Sedit mage lvl 70 - PRIJATY

Příspěvek  Exeeme Tue Feb 03, 2009 10:16 pm

Pekna slohovka ediku Smile

Edu znam dobre, kazdy den jak hrajem tak jsme spolu na skypu, takze urcite bude porad vysedavat i na ventrilu a taky vim, ze by byl urcite prinosem pro guildu. Sice zkusenosti s PvE ve WoWku ma na bodu mrazu, ale to jenom proto, ze nemel prilezitost si to vyzkouset a ochutnat tu krasu. Je na tom vlastne uplne stejne jako ja kdyz sem prisel do Exalted.

Sice nejsem zadny CLko, prava, leva ruka, ale kdybych byl tak jsem urcite pro jeho prijeti do guildy.
Exeeme
Exeeme
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY Empty Re: Sedit mage lvl 70 - PRIJATY

Příspěvek  Stejk Wed Feb 04, 2009 2:05 am

Ty vole nejmenuješ se náhodou příjmením Šrámek? Nestudoval jsi na Jízdárně?
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY Empty For Stejk

Příspěvek  Eda Wed Feb 04, 2009 11:37 am

Stejk napsal:Ty vole nejmenuješ se náhodou příjmením Šrámek? Nestudoval jsi na Jízdárně?

To bude nějaká mejlka moje pravé jméno je Filip Kubín, bydliště Tvarožná, od Brna je to co by jsi kamenem dohodil :-) a jak se dá předpokládát na Jízdárně jsem nestudoval :-)

Eda
Knight
Knight

Počet príspevkov : 50
Join date : 15. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY Empty Re: Sedit mage lvl 70 - PRIJATY

Příspěvek  Stejk Wed Feb 04, 2009 1:00 pm

Podle tvého popisu sebe sama a životních osudů bych řekl že jsi můj bývalý spolužák výše zmíněného jména. Máte celkem neuvěřitelně podobné koníčky, zájmy a osudy.

Jinak přihláška je to pěkná a pro mágy máme stále místo. Extra pokud budou fajn a mají rádi raidy. Vzhledem k tomu, že chceme začít chodit Morogrima, bude potřeba hodně AoE DMG. Já bych byl určitě pro.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY Empty Re:

Příspěvek  Keeper Wed Feb 04, 2009 3:56 pm

Vypadáš jako fajn člověk, sice máš malé zkušenosti, ale to se vše naučíš. Já jsem PRO

Twisted Evil Keeper Twisted Evil
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY Empty Re: Sedit mage lvl 70 - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Feb 04, 2009 6:23 pm

No za mne taky nevidim duvod jakehokoli odporu, zvlast, pokud si Te veme Exeemek pod kridlo a douci Te potrebne veci...stahni VNT 2.1.4., a pokud nema nikdo jiny nic proti invitu, ozvi se ingame
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY Empty Re: Sedit mage lvl 70 - PRIJATY

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Feb 05, 2009 3:10 pm

Sedit byl prijat, lock a presun.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Sedit mage lvl 70 - PRIJATY Empty Re: Sedit mage lvl 70 - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru