Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tesa - Mage

+7
Storm
Seraphim/Silverleaf
Fearr
Yetty
emos
Amigo^
Tesa
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tesa - Mage Empty Tesa - Mage

Příspěvek  Tesa Sat Nov 22, 2008 7:40 pm

[WoW]
Nick: Tesa
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: 3/4 roku z toho... kolem pul roku na tomhle serveru
Level: 70
Talenty: arca/fire ( pokud mi nekdo poradi jak zmenit slozeni, budu jedine rad.. jen frost nechcu bejt:) )
Zkušenosti: Kara, hyjal trash (na vic nikdy nebylo=( ) + ruzne jine. Co neznam se naucim, staci mi vse rict jenom jednou Smile
Jak dlouho hraješ WoW?: 3/4 roku
Předcházejicí guilda/y: Wraits, Genesis..
Equip:
Epic - 6, zbytek rare, a za co se stydim, tak zada zeleny, prave setrim honory abych to napravil.
Prsteny - repka (hyjal, scryers) veci z Kara, Hyjalu, pasek za honory, zbytek posbirane, nebo usite.
Statistiky : Mana - pres 11.5k, HP - 7.8, BD - 697 fire, crit 25,3% a hit jenom asi 30 =( Haste - 2%
Profese : Skin, Tail, Ench

Důvod odchodu z předcházející guildy: Malokdy se sejdem, malo co jdem, spis se o tom dohadujem, a to je ztrata casu.

[Real Informace]
Věk: 22,5
Znáš někoho z EX?: Amigo, Ellise .. (s jinejma jsem se obcas setkal, ale neda se rict, ze bych je znal)
Pár věcí o sobě: Co me bavi ? Auta, (par se jich musim zbavit), prace, wow, ... obcas vtipny, a snad i rozumny Smile

Tesa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Tesa Sat Nov 22, 2008 10:38 pm

Aj tak jak koukam, tak si muzu odpovedet sam Smile
Malej BD, malej HIT, malej Crit, a magu je hodne.. kurnik, tak co s tim ? =)

-mel jsem si precit neprijaty prihlasky predtim nez jsem zakladal novou, aspon bych usetril cas Smile

Tesa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Amigo^ Sat Nov 22, 2008 11:36 pm

Nedělej ukvapený závěry, mnoho se v poslední době změnilo a na přihlášky bychom se teď měli koukat trošku jinak.

Jinak k samotné přihlášce: Tesa, moc fajn človíček, kterýho znám od doby, co jsem doexpil 70 na roguně. Rád poznává nový věci a je to jeden z lidí, který by byli rádi i za pro nás trapný Kara nebo ZA, ale obávám se, že po updatu stejně můžeme znovu začít s progressováním těhle instancí Smile Guildu neleavne jen tak pro nic za nic, rozumnej je, EQ jakžtakž(když přimhouříme očko:)). Rád si ho vezmu na svůj krk a vybavím ho s pár dobrovolníkama v Kara apod. Zároveň ručim, že neninjuje a nedělá žádný hovadiny.

Navíc mě dneska vybavil pár clothama, takže nemůžu jinak než PRO =)
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty emos-mage

Příspěvek  emos Sun Nov 23, 2008 12:12 am

No já sice tady nemám moc co mluvit ale ten EQ je opravdu docela slaby na 25-raidy to určite neni ale nadruhou stranu jak říka Amigo dá se to s přimhouřenyma očima.Dovybaveni by nemel byt až takovy problem si myslim . Ale cose tyče dáneho classu čili (mage) tak ti podle me na raidech nechybí takže ja nwm Rolling Eyes
emos
emos
Knight
Knight

Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 10. 08
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Yetty Sun Nov 23, 2008 11:14 am

Tesa napsal:Aj tak jak koukam, tak si muzu odpovedet sam Smile
Malej BD, malej HIT, malej Crit, a magu je hodne.. kurnik, tak co s tim ? =)

-mel jsem si precit neprijaty prihlasky predtim nez jsem zakladal novou, aspon bych usetril cas Smile
hele udělej si deep fire talenty a stejk tě sem protlačí :)arc/fire vyloženě nesnáší x)
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Fearr Sun Nov 23, 2008 11:27 am

[/quote]
hele udělej si deep fire talenty a stejk tě sem protlačí :)arc/fire vyloženě nesnáší x)[/quote]

Rozhoduje o tom CL pokud vím dobře a nemyslim, že tim, že by jel DEEP FIRE by se na posuzování jeho přihlášky něco změnilo. Rozhodovat bude Ljude a s ohledem na to, že jsme nabrali Emose, který se mi jeví zatím hezky by nabrání tohoto mage bylo opravdu na protěžování kara, T4 a možná Za.. SSC, očko, Hyjal to nevim nevim.. jinak hodně lidí nehraje a je teť šance "doplnit stavy"
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Yetty Sun Nov 23, 2008 11:28 am

Fearr napsal:
hele udělej si deep fire talenty a stejk tě sem protlačí :)arc/fire vyloženě nesnáší x)[/quote]

Rozhoduje o tom CL pokud vím dobře a nemyslim, že tim, že by jel DEEP FIRE by se na posuzování jeho přihlášky něco změnilo. Rozhodovat bude Ljude a s ohledem na to, že jsme nabrali Emose, který se mi jeví zatím hezky by nabrání tohoto mage bylo opravdu na protěžování kara, T4 a možná Za.. SSC, očko, Hyjal to nevim nevim.. jinak hodně lidí nehraje a je teť šance "doplnit stavy"[/quote]
mno mě už Stejk přesvědčil že deep fire udělá rozhodně větší neplechu než arca fire Smile
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Sun Nov 23, 2008 11:35 am

Spameri....od Yettyho to byl pekny stouchanec do zeber, ta debata o mage talentech tady byla neprehlednutelna...

Vcera v noci sme si strihli MT(nechal sem se ukecat, ale diky, Amigo, aspon sem si odnes stit:), Tesa a Koulin v grupe...oba precizni a intuitivni prace, do hodiny sme byli venku, asi jedno umrti (spis moje nepozornost v kombinaci hero dmg+cloth, nez chyba maga). Takze jedine, co je opravdu problem, je ten equip...cetl si zamitnute prihlasky, vis, na cem ty lidi shoreli a jaky meli staty...ja nevim, pockej si na Ljuda jako CL, ale mozna co vic, farmi co se da, buduj ten eq, a az(jestli) vse pojede zase jak ma, nikde neni napsano, ze prihlasku muzes podat jen jednou...


Naposledy upravil Seraphim dne Sun Nov 23, 2008 11:36 am, celkově upraveno 1 krát
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Fearr Sun Nov 23, 2008 11:36 am

Nebudu tu zakládat OT a vysvětlovat ti to. I Ljude jede Arca/fire a je CL, tudíš nejlepší a nejzkušenější mage je tady on!! Ať si jede co chce, ale hlavně ať nejede frost, asi tak..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty sry za OT,ale...

Příspěvek  Storm Sun Nov 23, 2008 11:38 am

naucte se kua kvotovat Very Happy kdo to ma po vas cist Very Happy
Storm
Storm
Knight
Knight

Počet príspevkov : 62
Join date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Amigo^ Sun Nov 23, 2008 2:27 pm

A já se za něj prostě prát budu dál... Jak říkal Luky, včera v MT ukázal, že ví co to je hrát, damagoval to pěkně, přeaggroval snad jen jednou, ale to i já, že ? Smile Ovečkovali jsme to tam taky pěkně. Zkrátka UMÍ hrát. VT a OMEN je bez problémů, forum bude(narozdíl od jiných) číst.

Co se týče EQ, každým dnem nám oběma přibývají nové epicy a myslim, že než se tahle přihláška dořeší, už nebude platit bod o EQ. Byli jsem už protlačeni hůř equiplí lidé a to jen díky tomu, že se za ně někdo zaručil a já bych si chtěl vzít do pomyslné výchovy právě jeho I love you
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  EliSka/Lemonka Sun Nov 23, 2008 2:51 pm

Tesa je moc hodnej člověk, strávila jsem s ním hodně času v guildě... trošku se divím že všichni z The Genesis chcete najednou do Ealted... cyclops
EliSka/Lemonka
EliSka/Lemonka
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 05. 11. 08
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Sardukar Sun Nov 23, 2008 2:59 pm

Osobne som Proti slabý eq mágov máme podla mna dosť a na tzv doequipovie čaká dosť ludí takže mi príde blbé nabírať další.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Tesa Sun Nov 23, 2008 5:05 pm

Vcerejsi MT (hero) bylo dobry, 28minut co dodat Smile S nasi G to chodim tak na 2hodiny, coz je cena za 4badge obravdu velka ´=( Nehlede na to ze se sejdem tak jednou za tejden....
Jo umrel jsem, ale bylo to zpusobeni tim, ze mi nefungoval Threat meter=( a preagroval jsem to, a ani jsem se nestih zmrazit ..

Na EQ se pracuje, ale ve vyse popsanych podminkach je to skoro nemozne, nehlede na to, ze kdyz se doplni dung nekym s worldu, tak uz se mi mnohokrat stalo, ze mi vyninjoval dobrou vec...

Co se tyce talentu, tak ted je mam takovy, abych mohl i PvP, protoze to je jedine, co se da ve chvilich cekani, nez se sejde nekdo z G, delat.
Jinak klidne budu deepfire, -uz jsem byl, ale kvuli nude jsem to strihnul Arcane... Ale nevim jak je to pak s dmg, at mi poradi nekdo zkusenejsi, jestli je s deepfire vetsi, nez s arca/fire ...

Tesa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Tesa Sun Nov 23, 2008 6:38 pm

Update - 8 Epic tzn.: BD 741 Fire....

Tesa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Stejk Sun Nov 23, 2008 6:48 pm

No... ten EQ je docela slabý a SArdu to celkem vystihl. Nicméně nepochybuji že je to dobrá osoba. S tím jaká je budoucnost narnu to na nějaké EQuipování nevypadá. Z mého pohledu je to čistě na Ljudovi, popřípadě Ampovi.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Amigo^ Mon Nov 24, 2008 9:48 am

Stejku, takhle se na to dívat nemůžeš. Myslim to s budoucností serveru... Když už to tady ten člověk vyexpil, bude si tu 70 chtít ještě chvilku užít a pokud nebyl nikdy(myslim vážně NIKDY, nejen na týhle postavě) nějaký "megaraid" jako Karazhan, nebo nedej bože ZA, bude z toho určitě paf a strašně nadšenej, nebude ho v tu chvíli vůbec zajímat, že Narnik a celé OG třeba 1.1. už nikdy nespustí...

Já před týden doexpil mága, za poslendí týden jsem nasbíral 6 epiců a eliminoval zelenky pouze na jeden ring. A proč se s tim seru ? Chci si ho ještě užít, když už jsem to expil =)
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  EliSka/Lemonka Mon Nov 24, 2008 11:21 am

Souhlasim s Amigem, kdyby jsme se na to vsichni divali takhle tak bysme nemuseli raidit vubec.. Wink
EliSka/Lemonka
EliSka/Lemonka
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 05. 11. 08
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Sardukar Mon Nov 24, 2008 3:49 pm

Amigo^ napsal:Stejku, takhle se na to dívat nemůžeš. Myslim to s budoucností serveru... Když už to tady ten člověk vyexpil, bude si tu 70 chtít ještě chvilku užít a pokud nebyl nikdy(myslim vážně NIKDY, nejen na týhle postavě) nějaký "megaraid" jako Karazhan, nebo nedej bože ZA, bude z toho určitě paf a strašně nadšenej, nebude ho v tu chvíli vůbec zajímat, že Narnik a celé OG třeba 1.1. už nikdy nespustí...

Já před týden doexpil mága, za poslendí týden jsem nasbíral 6 epiců a eliminoval zelenky pouze na jeden ring. A proč se s tim seru ? Chci si ho ještě užít, když už jsem to expil =)
ROFL? tak končí Možno 1.1. OG.cz koli tomu ted naberme každého a všetko ne?? affraid
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Tesa Mon Nov 24, 2008 9:06 pm

Tak, to je pro me novinka, ale nehodlam bejt kazdej, a vsechno.. :-)

Tesa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Sardukar Mon Nov 24, 2008 9:23 pm

Tesa napsal:Tak, to je pro me novinka, ale nehodlam bejt kazdej, a vsechno.. :-)
Nebolo mysleno konkrétne na tebe ale všeobecne ale kedže to anni načal v tvojej prihláške tak som toto napsal taky sem.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Tesa Mon Nov 24, 2008 10:51 pm

LOL, tak me za prihlasku k Vam vyhodili z G Smile Maga s nejlepsim EQ Smile
Asi si muzou vyskakovat, kdyz jich je +-13 Smile

Tesa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Ljuderendann Tue Nov 25, 2008 1:00 am

To že ťa vyrazili jak s maga naj EQ mna neprekvapuje. Mohel bys byt full T6 a my by sme ťa také vyrazili.

arc/fire vs deep fire sme ze stejkem už ríšili tu na fóru. Nemám co bych dodal.

Bonus dmg je strašlivo malý. Hit rating je menší jak zúfalo malý. S týmto EQ stačíš maximálne na kara a aj to s dobrú grupú.
Dovybavení by síce nebyl problém. Mágú máme kvalitných, teda pro low veci bys nemnel konkurenciu a šecko by išlo tebje. Lenže je tu problém. Protože mágú máme kvalitných a máme ich dosť, tak nevidím dúvod proč brat dalšího, kterého treba ešte navíc dovybavit.
Je mi lúto, že ťa kvúli nám kickli a nedostaneš sa sem, ale ono to bývá, risk a zisk, alebo pád.
Z jakej guildy ťa vlastne vyhodili?
Možná bych ti doporučil nejakú slabši guildu. 25tky sa sice s nima nedostaneš(a ked aj ano, tak asi max trash...), ale budeš robit aspon neco.
Ljuderendann
Ljuderendann
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 417
Join date : 15. 08. 08
Age : 37
Bydlisko : doma

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Tesa Tue Nov 25, 2008 3:37 pm

Tak k tomu Arca/fire ? zmenit, ho, a nebo v tom pokracovat a cerpat vyhody z obojiho ?

Z Genesis, coz byla takova snuska odpadlivsich z Wraits, myslel jsem ze nas tam bude hodne, ale ono se to spis ztencovalo, takze je me to vlastne jedno...

Tak mi doporuc nejakou G, kde se bude neco dit... i za radu budu rad :-)

Tesa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 22. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Amigo^ Tue Nov 25, 2008 4:15 pm

Tesa napsal:Tak mi doporuc nejakou G, kde se bude neco dit... i za radu budu rad

Kamaráde, poradim ti jedno: dej si 14 dní pauzu a sleduj www.twinstar.cz. Až to spustí(to by právě mělo být za 14 dní) začni hrát tam a snaž se rychle vylevelovat. Guilda určitě bude potřebovat lidi a v tu chvíli bude nejlepší příležitost se k nám dostat... pirat
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Tesa - Mage Empty Re: Tesa - Mage

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru