Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Quelis - Rogue

+2
Poison
Quelis
6 posters

Goto down

Quelis - Rogue Empty Quelis - Rogue

Příspěvek  Quelis Wed Nov 19, 2008 8:34 pm

[WoW]
Nick:Quelis
Class:Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?:dva roky hrania na narniase za tuto postavu
Level:70
Talenty:Combat (7,49,5)
Zkušenosti:Patril som zvacsa do PvP guild aj ked vzdy som mal radsej mlatenie do mobov ako do playerov, ale strasne malo sa to tam preferovalo Sad
Jak dlouho hraješ WoW?:cca 2 roky
Předcházejicí guilda/y: Wraiths, a zaroven aj sucasna The Genesis
Equip:(zde se pokuste co nejvýstižněji popsat kvalitu svého equipu, např. množství epic itemů apod.) 6 rare (chest, head, thrown, legs, feat, trinket), ostatok epic, dve veci za badge a dve za PvP (zbrane) ostatok vyrobeny

Důvod odchodu z předcházející guildy: Velmi malo chodenia vsetkeho co sa tyka dungov a raidov pre nedostatok clenov

[Real Informace]
Věk:16
Znáš někoho z EX?:Propo, Elisse a oni dobre poznaju mna Smile
Pár věcí o sobě:Oblubene cinnosti: WoW-ko, spanok (snazim sa to nejako zkombinovat no zatial to nejde ;-)). Studujem na SoŠ elektrotechnickej v bratislave. Byval som v Senkviciach no tento rok som sa prestahoval do Vinicneho, ked sme sa stahovali sem k babke pravdepodobne sme nejako pohli so zvukovou kartou v pocitaci cize mi nejde zvuk a kedze mame original PC tak sa na to nemozeme pozret lebo by sme porusili pecat co by malo za nasledok zrusenie zaruky.

Stats:Power: 1423
Hit rating: 147
Crit chance: 30,57%
Armor: 3002
HP: 9334

Quelis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 19. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Quelis - Rogue Empty Re: Quelis - Rogue

Příspěvek  Poison Wed Nov 19, 2008 9:38 pm

Jsem sice již nehrající CL rogun, tudíž se na tebe nemůžu mrknout ingame a hodit řeč, mám ale doufám oprávněný pocit, že se mohu vyjádřit. Staty nevypadají špatně, build taky ne, i když by bylo třeba na PvE udělat ještě změny. Problém vidím ale v tom víceméně rare equipu a hlavně v tom nefungujícím zvuku, na raidech je nutnost a povinnost být na VT, navíc dmg je dost a myslím, že v té konkurenci by bylo hodně těžké obstát. Za mě by to bylo ne.
Poison
Poison
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 428
Join date : 02. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Frýdlant nad Ostravicí

Návrat nahoru Goto down

Quelis - Rogue Empty Re: Quelis - Rogue

Příspěvek  EliSka/Lemonka Wed Nov 19, 2008 9:56 pm

jop, znam ho a to moc dobre.. na to jakej ma EQ muzu s jistotou rict ze dmg ze sebe dostava velky.. sympatickej,fajn a ochotnej clovek kterej nezkazi zadnou srandu... drzim palce
Posion ma pravdu, s tou zvukovou kartou by bylo treba neco udelat..
EliSka/Lemonka
EliSka/Lemonka
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 05. 11. 08
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Quelis - Rogue Empty Re: Quelis - Rogue

Příspěvek  Stejk Wed Nov 19, 2008 10:23 pm

Nemožnost být na odposlechu ventrila i pro člena gildy znamená že se nedostane do raidu. U nováčka, který ještě není sehraný s partou a nezná taktiky a naše postupy to platí dvojnásob. O přijetí nemůže být za těchto podmínek ani řeč. Je mi to líto, ale nevěš hlavu. S tím jak teď server jede je i tak problém poskládat raid. O nic nepřicházíš a máš dost času se zlepšovat i bez nás.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Quelis - Rogue Empty Re: Quelis - Rogue

Příspěvek  Lednicka Thu Nov 20, 2008 10:41 am

Nějak se mi nezdá že by za dva roky hraní neměl lepší eq. Další otázkou je jak moc má skušeností s PVE. Takže opravit zvuk, alespoň pročíst nějaké taktiky a sehnat ještě nějaký ten lepší eq, hlavně pve. Eq za honory nemá většinou dost valný význam
Lednicka
Lednicka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 30
Join date : 23. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Kostelec nad Orlicí

Návrat nahoru Goto down

Quelis - Rogue Empty Re: Quelis - Rogue

Příspěvek  Amigo^ Thu Nov 20, 2008 10:57 am

Quelis býval můj vzor, ještě když jsem byl Wraiths :-) Ovšem nehrával moc a tak jsem ho rychle v EQ předběhl. Každopádně to byl ale pohodovej hráč. Proč si na mě nikdo nepamatuje ? Sad
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Quelis - Rogue Empty Quelis - Rogue

Příspěvek  Quelis Thu Nov 20, 2008 4:27 pm

jasne ze si na teba pamatam ani... Smile len som ta dlho nevidel a ani som nevedel ze si v Exalted Smile...nuz co uz vyzera to tak ze prijaty nebudem. neva, casu dost a prihlasku mozem poslat znova neskor Razz

A ja ze som bol tvoj vzor? hehe to mi lichoti Razz

Quelis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 19. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Quelis - Rogue Empty Re: Quelis - Rogue

Příspěvek  Amigo^ Thu Nov 20, 2008 6:47 pm

No jo, já doexpil a ty jsi už měl na můj vkus super EQ Very Happy Ale to Exalted mě dostalo až na úroveň T5 tokenů :-) Btw měj strpení, teď se řeší malinko jiné věci než přihlášky...
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Quelis - Rogue Empty Re: Quelis - Rogue

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru