Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Memories :)

2 posters

Goto down

Memories :) Empty Memories :)

Příspěvek  Shadowkick Mon Feb 14, 2022 5:57 am

Je to už strašne dlhy čas a verte či nie vždy si na toto krásne obdobie raz za čas nostalgicky zaspominam… exalted bola najlepšia guilda v akej som kedy bol bavilo ma s vami progresovat aj wipeovat topovat dmg či failovat občas sa stane každému Smile bolo to obdobie kedy som sa tešil na každý jeden Raid nie kvôli equipu ale kvôli ľuďom s ktorými sme sa nasmiali nakecali naprogresovali Smile čistá nostalgia dnes som si to tu prebehol a zistil že po tom čo som skončil sa to ubralo dolu vodou viem že by to tak zrejme bolo aj keby som neskončil no aj tak ma to veľmi mrzí lebo ste mi za tie roky prirástli k srdcu Smile tak ak sem ešte niekto niekedy zbehne napíšte aspoň ako sa máte čo robievate poprípade mohli by sme dať nejaký zraz na discorde pokecať zaspomínať zasmiať sa ako po 100om wipe na omnotrone HC Smile
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Memories :) Empty Re: Memories :)

Příspěvek  Zanny Sat Jun 04, 2022 12:01 am

No to sám koukám, že už to je přes 6-7 let co jsem v Exa začínal Very Happy Škoda že to skončilo tak nějak ledabyle a ani ty Firelandy jsme vlastně pořádně nedojeli. Co si budem, hodně za to mohly ty redukční aury na Twinu, ale tak co už Smile Časy super a taky na ně rád vzpomínám. Smile
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru