Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Walksin-resto sham - PRIJATÝ

+2
Eveonor
sakoswk
6 posters

Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  sakoswk Sat Jul 02, 2016 6:56 pm

size=17]Nick postavy:[/size] Walksin
Class Shaman
Koupená nebo vyexpená postava: poctivo vyexpená
Zkušenosti s progresem: 10HC BWD 2/5HC BoT 10,FL 10N 6/7
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: wowko hrám okolo 7 rokov
Stav tvého equipu, ilvl: 373 ILVL
Talenty: Resto http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Walksin&gn=WhiteTigers&group=2
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://postimg.org/image/c1ehjw2ld/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Earth shield neustále na tankovi.
Water shield stále na mne +Earthliving weapon.
Riptide redukcia cast timeu (heal wave alebo G.heal wave)
AoE heal klasika Chain heal(samozrejme na niekom kto má riptide) kde tu hodím healing rain pri veľkom AoE dmg.
Často v raide využívam unleash elements na zvýšenie efektivity healu 30%.
Všetky heal spelly si prispôsobujem podľa potreby pri menšom dmg napr.(trash) only healing wave kde tu riptide.
Pri vačšom samozrejme  podľa potreby G.Heal wave .. zapájam unleash elements a ak sa vyskytne AoE dmg od addiek alebo bossa tak ako som spomínal Chain heal a rain.
Pri nedostatku many samozrejme mana tide totem a bušenie lighting boltov do targetu.
Staty:intel---)mastery---)spirit----) haste.
haste držím okolo 1200 čo úplne je postačujúce tak ho držim na poslednom mieste
spirit okolo 2450 preto 3 miesto s nedostatkom many sa málokedy stretnem.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TeamSpeak samozrejme áno...mikrofon mám plne funkčný...Addony:DBM,healbot,recount občas xperl.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: samozrejme sa budem snažiť dostaviť na každý raid Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: čakám FL 25man a nejaký HC progress
Předchozí guildy  (důvod odchodu): WhiteTigers rozpad komunity.
Znáš někoho z EXALTED? Instigardor a Whisi...kolegovia z whitetigers Smile
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? macro na worlde.
Něco o sobě 18r ... študujem na gymnáziu ... moje meno je Samuel a som slovák.

sakoswk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sat Jul 02, 2016 7:16 pm

Ahoj,

pro začátek shrnu, co jsem viděla na armory a cos napsal: Unleash Elements v raide se nevyplatí používat úplně často, snižuje to tvůj celkový healing output. Haste kolem 1200 nemá smysl, lepší je dodržovat některý z haste capů, haste over cap je prakticky ztráta statu. Glyph of totemic recall je fajn, ale doporučuji of Healing wave, za fight totemy v 99% neodvoláváš. Chybí ti minor glyph - co tam třeba strčit reinkarnačku...? Talent na vracení many z LB na úkor instantního wolfa je při progresu určitě ztráta, doporučuji to předělat. Ty profky určitě dodělat - nemáš je full a mining je trochu pěst na oko, ten bys rovnou mohl vyměnit za něco víc useful pro healování.

- Kolik je haste cap, co ti přidá a proč se nevyplatí jezdit větší hodnotu?
- Kdy používáš spirit link totem a kdy mana tide? Když je v raidu jný resto shaman, stackují se jejich totemy?
- Používáš na healování nějaký speciální addon nebo blizz frame + mouoseover macra nebo naklikáváš a healuješ?
- Nabinduj si dispel, když už máš dva talenty v Cleansing Waters, taky wolfa a spiritswalkers grace. To jsou opravdu základní věci, resto shaman zase tolik těch spellů nemá, že by na to nestačily bindy.
- Kdyžtak dodej screen přímo z akce při healování. Používáš nějaký adon typu power auras na sledování, když ti spadne water shield. apod?

Zatím tohle, kdyžtak potom doplním
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  sakoswk Sat Jul 02, 2016 10:39 pm

Ahoj,tak tie rady som využil dakujem za ne Smile Glyph of totemic recall som zmenil za ten heal wave a taktiež som doplnil glyph na reinkarnačku ... hlúpe chyby Smile MINING som robil len kvôli ťaženiu vecí na eng ... mining som hodil za herb na haste bonus .

Haste cap som teda znížil na okolo tých 916
Spirit link hádžem okamžite kedy má prísť nejaký silný Aoe dmg aby som Reducol dmg do raidu na 1O%. Mana Tide hádžem ked iný healer nestíha s manou a na jeho žiadosť hodím alebo ked už mám okolo tých 15% many a pritom bušim lighting boltom
Používam iba healbot .... dispell mám nabindovaný v healbote a používam v healbote kombinácie klávesa+myš už som s tým vžitý.
Spiritwalker som nabindoval na žiadosť Smile
na Klávese 1,2,3 mám bolt ,rain,spell na instant cast (vid na screene) a nabindovaný mám ten spiritwalker mana tide ,spirit link,unleash elements
A k dodatu že či vidím kedy mi spadne water shield ... tak všetko vidím v danom healbote (aj riptide a pod. Smile

sakoswk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sat Jul 02, 2016 11:29 pm

Je fajn, žes to doplnil Smile Ještě poradím, že házet Mana Tide se vyplatí, když máš třeba kolem 80% many, protože ti pak dojde CD během fightu na další a ta mana se nikam neztratí. Když čekáš, až budeš mít třeba 15% many, použiješ ho méně často - třeba jenom jednou za fight, i když bys mohl víckrát.

Ještě se zeptám, jak jsi na tom s off specem?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  sakoswk Sat Jul 02, 2016 11:56 pm

Určite túto radu využijem dakujem Smile
S offspecom som na tom zatiaľ tak biedne ... (Ele talenty mám nejaké glyphs ale moc EQ na to nemám možno tak 50% )

sakoswk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sat Jul 02, 2016 11:58 pm

sakoswk napsal:mining som hodil za herb na haste bonus
Potrebuješ haste bonus? Vieš aká je tvoja priorita statov? Prečo si zvolil "haste bonus" namiesto "int bonusu"?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  sakoswk Sun Jul 03, 2016 12:20 am

Myslíš z alchémie?

sakoswk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  Artoan Sun Jul 03, 2016 12:33 am

No jde pravděpodobně o to, že s tím hastem téměř nic navíc nezískáš. Protože už máš haste cap a na velký haste cap (2.005) je nutná valná investice. Třeba takový tailoring ti dá do backu ench s 500 intel ( main stat procem podobně jako power torrent a jdou kombinovat).


Naposledy upravil Artoan dne Sun Jul 03, 2016 12:35 am, celkově upraveno 1 krát

Artoan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 23. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  sakoswk Sun Jul 03, 2016 12:34 am

takže odporúčaš ten tailor do toho backu?

sakoswk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  Artoan Sun Jul 03, 2016 12:39 am

Určitě.Dokonce je silnější než ench Power torrent ( 500intel na 12s, ench do backu 580 intel na 15s)

Artoan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 23. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  sakoswk Sun Jul 03, 2016 12:50 am

Znie to logicky určite to spravím.Vdaka

sakoswk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Sun Jul 03, 2016 12:20 pm

Ohľadom profiek, na healera je najlepšia kombinácia takých, ktoré ti dajú Int bonus. Ktoré 2 zvolíš je na tebe. Či si vyberieš perma +80 Int z Alch, Insc, Ench, Lw, Bs, Jwc, alebo proc/use Int z Eng, Tail. Otázne je čo ty viac preferuješ.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  sakoswk Sun Jul 03, 2016 12:44 pm

áno chápem rozhodne spravím ten use intel z ENG/TAIL

sakoswk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Mon Jul 04, 2016 1:24 pm

Ja jsem pro

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Mon Jul 04, 2016 1:42 pm

Ospravedlňujem sa za pomalšie reagovanie. Najskôr mám na teba 2 veci.
sakoswk napsal:
AoE heal klasika Chain heal(samozrejme na niekom kto má riptide) kde tu hodím healing rain pri veľkom AoE dmg.
Nie je to stráta? Viem že Riptide zvýši heal z Chainu na prvom targete. Ale vzhľadom na p2 T12 a Glyph of Riptide sa to oplatí? Myslím kým nemáš p4 T12.
sakoswk napsal:
Pri nedostatku many samozrejme mana tide totem a bušenie lighting boltov do targetu.

spirit okolo 2450 preto 3 miesto s nedostatkom many sa málokedy stretnem.
Toto myslíš tak že cez Lighting Bolt si vždy v prípade núdze doplníš dosť many. Alebo tak že eq máš na takej úrovni, že máš dosť many z pasívneho regenu – Water Shield, Reple, Spirit,...

Trochu sa mi nepáčil talent Telluric Currents. No trošku som pozrel armory a zistil že ho ide viac resto shamanov.

Teraz ako to vidím. Momentálne mám 2 main resto shamanov, celkom aktívných. Aj keď jeden mi nedávno oznámil že jeho aktivita trochu klesne. Celkovo healerov vyzerá tiež dosť, síce holadina by som rád prijal. Takže ak by som ťa zobral, je tu šanca žeby niekedy bol buď na lavičke, alebo by som niekoho(podľa okolností aj teba) musel poslať do off specu resp na alta. Ako by ti to vadilo? A zopakujem ešte otázku Eveonor, ako si na tom s off specom?
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  sakoswk Mon Jul 04, 2016 4:31 pm

Ahoj
Tak samozrejme že si tú manu sledujem ked ide menej healovania tak si samozrejme buším ten lighniting bolt.Mana Tide totem pri 80% many pokladdám čiže zo začiatku sa mi mana nemá kde stratiť v pdostate a kým príde kritická časť CD na tide totem sa opať vráti.
A s tým off specom som na tom tak na 50% ale ako vravíš kým by som bol na tej "lavičke" nemám si ten EQ problém zohnať.

sakoswk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Wed Jul 06, 2016 2:58 pm

Rozhodol som sa vyskúšať ťa.
PRIJATÝ na test.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Diranda, Dyveina,Teroriztt.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Walksin-resto sham - PRIJATÝ Empty Re: Walksin-resto sham - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru