Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

+2
Dyveina
Tmok
6 posters

Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Tmok Fri Jun 10, 2016 11:41 pm

Nick postavy:
Tmok
Class
Druid resto/balance/guardian
Koupená nebo vyexpená postava:
Vyexpená
Zkušenosti s progresem:
Firelands 6/7 normal taktiky znám
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
WoW hraju od začátku Cata zde na Twinu, druida pak víc než rok.
Stav tvého equipu, ilvl:
Resto:
T11 a T12 1 set bonus(test či moc nebudu hořet na manu).
Zatím mám co padlo jinak T12 pojedu na nesetové ruce. ilvl 374-375 podle trinkety.
Balance:
T11 4/5 nesetová chesta. Některé věci společné s resto ale pokud vím že v raidu budu ve většině případech v bala tak reforge+ench(např. boty) ve prospěch balanceho. ilvl 369
Guardian:
Co nikdo nechtěl+trinkety z repky a něco v bance. 46% dodge. 19bodů mastery 5,5% hit asi 43% crit to nevím jistě. +- 49k armor ilvl 370
Talenty:
Talenty často měním jak resto tak balanc(žádný shower xD) s guardianem čistě survival+ tal.king of Jungle či jak se píše.
Armory
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):
Momentálně jsem v práci(píšu to na tel už po 4 bo mi spadl net a přihláška fuč..) tak dodám hned ráno(z dnešního bh v bala). Jinak DBM používám tak jako Elvui, někdy forte a na tanka droodfocus.
BALANCE- místo trnů mám rebirth, jinak bylo to také rychlé přehazování speců a spellů ale na BH to stačilo.
RESTORATION- tento je v restu s fake Elvui frames.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Resto:
Intel-(spirit)-haste 917-mastery-haste nad 917-crit
Hraju mástr druida takže se vše snažím rvát do másterky, haste držím kolem 1k ratu je to už zažitý zvyk...Když jsem musel s drudem tank heal tak jsem stavěl intel-(spirit)-haste 917-mastery=crit-haste nad 920 + tal. living seed.
Jak healuju:
Přes upravené Blizz framy nebo Elvui framy.
Před pullem zacástim na tanka nourish k zapnutí harmony a nastackuju LB těsně před pullem vypiju intel poušn a přepíšu.
V raidu držím 3x rejuv na zrychlený cast nourishe, na tancích LB (podle aggra), do skupinky co dostává dmg tak WG a swiftmend nejlépe na 3+targety.
CD:
NS- pro rychlé dohealování s macrem na h. touch+ glyph.
Stromek-při velkém aoe dmgu do raidu stackuju LB pak WG a swiftmend na CD s prokládáním insta regrowth.
Tranquil-odpaluju po předchzí dohodě na určenou abilitu bosse nebo na Tmoku odpaluj.
Inerv-první na 80% druhou po CD s volcanicem,sinapse,torrentem na sebe nebo kolegu v raidu.
Dohealovávám nour,regr, nebo touchem podle situace.
Eng ruce mám v macru na rejuv.
Balance:
Intel-hit(spirit)17%-haste 2322(+DI mám 2 haste cap)-mastery-crit
AoE:
1-3 targety- standartní rotace+ multidotking.
4 a více- ideální je mít solar eclipse. Houby na CD SF a IS na vše co se hýbe+hvězdopád. Pokud máme talent+glyph na tajfůn tak i ten se neztratí.
Single target:
Pokud jsme umřeli ba co hůř jsme se vykákli na ušetření solar eclipse nabité z trashe, nebo leader přepl n/hc nebo já nevím co tak tu je rotace když máme 0 energi.
Pod bosse houby. Před 2s pullu vypiju poušn pustím ruce a předcástím SS pro 15 solar energi zdarma, odpálím houbý, stromy, hvězdy, IS(téměř vždy proc haste z talentu), MF a cástím do fáze SF.
Solar fáze:
Okamžitě dám IS na boost SF a cástím wrathy, když procne SS odpaluju hned. Až do další fáze wrath a SS na cd, když procne a mám blízko do eclipse čekám a odpálím až po MF nebo před koncem procu.
Lunar fáze:
IS, MF a cástím SF s proci SS a tak do kola.
Neboostnuté dotky přepisuju okamžitě jinak po posledním tiku.
Snad jsem na nic nezapoměl píšu na tel. může se to stát. Na přáni rozepíšu i guardiana.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony:
Ano vše mám.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?:
Jeden z hlavních důvodú proč chci k vám. Pracuji na směny ráno noc 3dny šichta 3 volno a hurá do druhé práce.pokud budu mít noční může se stát že to vyjde na den raidu ale to bych napsal předem. Zaručit připravenost můžu vždy chytám se do předu, reforge atd.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Dobrou sortu lidí a kvalitní 25m raidy.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Icecrown Skiers:
10m a nestabilní RT
Jádro guildy i ostatní jsou super lidi.
Znáš někoho z EXALTED?
Známosti známostí z ICSC. Sám za sebe ne.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Všeobecně od WoW komunity.
Něco o sobě
Čau jmenuji se Lukáš jsem normální pracující občan co se stará o rodinu a její potřeby. Bydlím na Ostravsku a jsem fanda wow.


Naposledy upravil Tmok dne Sat Jun 11, 2016 7:53 am, celkově upraveno 1 krát
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Sat Jun 11, 2016 12:56 am

Spýtam sa k resto.
Uvedené staty chceš dodržať aj pri bis FL eq, alebo plánuješ nejakú zmenu?
Na armory vidím trinkety FoM hc a Necromantic Focus. Aké trinkety na resto ešte používaš, resp chcel by si dropnuť?
Innervate, počítal si čo sa viac oplatí, či Inner do Volcano potky alebo Myth mana potka?
Glyph of Innervate. Ako často dávaš Inner na niekoho iného ako na seba? Oplatí sa to viac než dať ju vždy sebe keď si resto?
Máš 3 itemy kde aktivuješ socket bonus +10Int jedným lámaným a ideš v nich červený +40Int, Ale v cheste, kde máš modrý a žltý ideš na farby. Dôvod?
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Tmok Sat Jun 11, 2016 1:29 am

Dyveina napsal:Spýtam sa k resto.
Uvedené staty chceš dodržať aj pri bis FL eq, alebo plánuješ nejakú zmenu?
Na armory vidím trinkety FoM hc a Necromantic Focus. Aké trinkety na resto ešte používaš, resp chcel by si dropnuť?
Innervate, počítal si čo sa viac oplatí, či Inner do Volcano potky alebo Myth mana potka?
Glyph of Innervate. Ako často dávaš Inner na niekoho iného ako na seba? Oplatí sa to viac než dať ju vždy sebe keď si resto?
Máš 3 itemy kde aktivuješ socket bonus +10Int jedným lámaným a ideš v nich červený +40Int, Ale v cheste, kde máš modrý a žltý ideš na farby. Dôvod?
1. To určitě ne v tomto případě pojedu haste na hodnotu 2005+takže: intel-(spirit)-haste 2005-mastery-crit
2. Mám ještě Tsunamku, po fixnutí necromanta bych ho vyměnil za Jawse.
3. Mana potka +inerv mi dá celkovo víc ale kežto nosím víc volcaniců tak používám ve většině případů tuto kombinaci.
Tím nechci vzbuzovat dojem že je nenosím.
4. Kvůli přehazování specí mi to tam zůstalo když du balance/tank tak přepisuju resto na bala. Jinak mám glyph na healing touch ke snížení CD NS.
5. Předělal bych to v případě že bych chtěl zvednout haste. Momentálně ale nemám na hodnotu 2005 ratu. Prsteny to kazí. Přišel bych o 20 intel.
+1. Takže jsem splnil barvy na 2 itemech a vyměnil jsem 20 intelu za 40 haste. V opasku bych toto neudělal protože 10 intel je pro mě cenější než 20 spirit.



Naposledy upravil Tmok dne Sat Jun 11, 2016 2:48 am, celkově upraveno 2 krát
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Sat Jun 11, 2016 12:10 pm

Tmok napsal:
Dyveina napsal:Spýtam sa k resto.

Máš 3 itemy kde aktivuješ socket bonus +10Int jedným lámaným a ideš v nich červený +40Int, Ale v cheste, kde máš modrý a žltý ideš na farby. Dôvod?

5. Předělal bych to v případě že bych chtěl zvednout haste. Momentálně ale nemám na hodnotu 2005 ratu. Prsteny to kazí. Přišel bych o 20 intel.
+1. Takže jsem splnil barvy na 2 itemech a vyměnil jsem 20 intelu za 40 haste. V opasku bych toto neudělal protože 10 intel je pro mě cenější než 20 spirit.
Keď som písal túto vec, v rýchlosti som si prepočítal hodnotu Int na socketoch a socket bonusoch. Vyšlo mi že je jedno či aktivuješ chest cez 2 lámané, alebo chest 2x červený a v 2 itemoch lámaný. Jedno z pohľadu Int, to ktorú variantu zvolíš je na tebe vzhľadom na haste spirit. Nechal som túto otázku, lebo som bol zvedavý ako sa na to pozrieš.

Momentálne máme väčší nedostatok Bala ako Resto. Keby sme ťa chceli prijať s tým že main by si išiel Bala, bol by si ochotný? Ber to ako hypotetickú otázku.

Dnes sa ešte nevyjadrím. Porozmýšľam, uvidím prípadné reakcie ostatných, a dám vedieť keď sa rozhodnem.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sat Jun 11, 2016 12:27 pm

Momentálne nejde pozrieť ani armory, ani bosskilly, potom sa možno k niečomu vyjadrím. Inak by som ho určite odskúšal, mne písal už dávnejšie.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Tmok Sat Jun 11, 2016 3:49 pm

Dyveina napsal:
Tmok napsal:
Dyveina napsal:Spýtam sa k resto.

Máš 3 itemy kde aktivuješ socket bonus +10Int jedným lámaným a ideš v nich červený +40Int, Ale v cheste, kde máš modrý a žltý ideš na farby. Dôvod?

5. Předělal bych to v případě že bych chtěl zvednout haste. Momentálně ale nemám na hodnotu 2005 ratu. Prsteny to kazí. Přišel bych o 20 intel.
+1. Takže jsem splnil barvy na 2 itemech a vyměnil jsem 20 intelu za 40 haste. V opasku bych toto neudělal protože 10 intel je pro mě cenější než 20 spirit.
Keď som písal túto vec, v rýchlosti som si prepočítal hodnotu Int na socketoch a socket bonusoch. Vyšlo mi že je jedno či aktivuješ chest cez 2 lámané, alebo chest 2x červený a v 2 itemoch lámaný. Jedno z pohľadu Int, to ktorú variantu zvolíš je na tebe vzhľadom na haste spirit. Nechal som túto otázku, lebo som bol zvedavý ako sa na to pozrieš.

Momentálne máme väčší nedostatok Bala ako Resto. Keby sme ťa chceli prijať s tým že main by si išiel Bala, bol by si ochotný? Ber to ako hypotetickú otázku.
1. Situace když bych jel na 2 cap v haste a chyběl by mi rating, tak bych ten int obětoval ve prospěch ratingu. Ale v momentální době, kdy mi haste dá jen rychlost castu, jsem pro ten int navíc.
2. Pro potřeby guildy a raidu, jsem ochotný jít to co je potřeba a resto odsunout bokem. Ve skutečnosti budu vždy zarytý healer. Nemám problém být v mainu balance, ale tím že ho mám v offu není to tip ťop, nesetovou chestu jsem vyměnil za setovou resto T12 kvůli haste, bo je lepší než ta heroická z Magmawa. Co budu mít valory budu skládat do bala.
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Tmok Sat Jun 11, 2016 6:08 pm

Kucko napsal:Momentálne nejde pozrieť ani armory, ani bosskilly, potom sa možno k niečomu vyjadrím. Inak by som ho určite odskúšal, mne písal už dávnejšie.
Když mě to koplo ze hry, tak jsem měl v healu procnuté trinkety a enchy, takže armory asi ukáže pěknou ptákovinu.
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Tmok Sun Jun 12, 2016 8:58 am

Nyní mám nahozený balance eq. Nelekněte se té chestky, je lepší než z heroického červa(pro všechny případy starý eq nemažu) a jinou zatím nemám.
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Sun Jun 12, 2016 10:53 am

Som za test.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Omnislash Sun Jun 12, 2016 11:01 am

Určite ZA test. Je vidieť značný záujem z tvojej strany.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Kafu Sun Jun 12, 2016 11:06 am

PRO
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Tmok Sun Jun 12, 2016 5:18 pm

Děkuji za kladné názory. A jedna technická, můj známý zítra skládá world FL 7/7 Shannox hc (podle party), takže se ptám či nemám toto ID ušetřit, kvůli případnému testu děkuji.
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Sun Jun 12, 2016 9:35 pm

Prijatý na test ako Resto s off Bala.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Diranda, Dyveina,Teroriztt.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ Empty Re: Tmok-Druid resto/balance-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru