Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

+5
Atucha
Miakhaliffa
Zanny
Eveonor
Marttsenpai
9 posters

Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Marttsenpai Thu Jun 09, 2016 12:27 am

Nick postavy: Marttsenpai
Class Balance druid
Koupená nebo vyexpená postava: Poctivě vyexpená
Zkušenosti s progresem: BwD/BoT(hc) 25 clear/ Totfw(n) clear/ Fl(n) 3/7 - Na jiné postavě. Na druidovi jsem se dostal zatím na BwD/BoT/ToTfW(n)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju minimálně 8 let s přestávkama. Druida hraji okolo 1 měsíce ( s expením ).
Stav tvého equipu, ilvl: 362ItLvL
Talenty: http://files.uloziste.com/1ea61d436c620e95/WoWScrnShot_060816_230250.jpg
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://files.uloziste.com/1ea61d436c620e95/WoWScrnShot_060816_231548.jpg FPS v raidech mám přes 100 (někdy i více záleží na situaci). Počítač mám nový a celkem výkonný.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Záčínám s volcanic potkou - předkástím SS a pak rozhodím MF a IS, do burstu  Force of Nature + trinkety, poté střídám W s SF, při procu SS a na Lunar eclipse zapínám starfall, ( který na burst používám taky ).
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Teamspeak3, plně funkční sluchátka s mikrofonem. Addony důležité pro raidy (DBM) a nějaké vylepšení pro dps/přehled.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time je pro mě vyhovující. Chodím do práce, ale v nočních hodinách mám volno a čas.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Hlavně bych si rád zaraidoval s fajn partou a dělal pokroky s progressem a s eqipem.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Nerf Me - Rozpadli jsem se, lidi přestali hrát a nebo odcházeli za lepším progressem. Momentálně jsem v jedné guildě jen kvůli bonusům, nemám k ní žádné závasky.
Znáš někoho z EXALTED? Zanny - bývalí spoluhráč z guildy
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Můj kamarád z bývalé guildy (Zanny) mě řekl, ať se skusím k vám připojit, pokud mám chuť si zaraidovat a být v dobrém kolektivu.
Něco o sobě Je mi 20 let, studuji a chodím do práce. Rád hraju PC hry a jsem celkem společenský typ člověka. Pohodář a jen tak mě nic nerozhodí. Všechny rady a kritku přijímám v klidu,učím a přispůsobuji se rychle a nestresuji se. Wowku se věnuji od malička a preferuji PvE.

Marttsenpai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 08. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Thu Jun 09, 2016 1:14 am

Ahoj!

Zajímá mě, jakou jezdíš prioritu statů?
Jakým způsobem refreshuješ dotky, kdy je podle tebe nejlepší je refreshovat?
Proč sis zvolil talent Lunar Shower? Jaké jsou jeho výhody a jaké nevýhody? Není tam nějaký lepší místo něj?
Jaké jsou podle tebe na aktuálním contentu BiS trinkety na balance druida?

Jaký je nick té postavy, na které máš odchozené zmíněné bosse?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Zanny Thu Jun 09, 2016 9:52 am

Zdar ,
když pominu svůj extreme low skill za balance , tak navážu trochu na Eve s talentem Lunar Shower ...když už máš takto boostnutý MF na "pohyb v encounteru" nebylo by rovnou i lepší ubrat jeden bod v Feral - Furor ...a přidat ho radši k Blessing of the Grove ,který ti zvyšuje direct dmg právě z MF ?
Herbal hodláš změnit ? Smile


Offtopic- za sebe můžu potvrdit Martteho snaživost a schopnost se rychle učit. Very Happy Ale jestli to umí to už zhodnoťte sami Smile
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Thu Jun 09, 2016 11:03 am

proc zacinas starsurgem?
proc davas nejdrive MF a pak IS?
jak plosnis?
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Thu Jun 09, 2016 12:45 pm

Proč se hlásíš za druida, s kterým máš málo zkušeností, a ne za maina? Co je tvůj main (ideálně i jméno postavy)?

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Marttsenpai Thu Jun 09, 2016 6:33 pm

Moje priorita statů je Haste/mastery s tím že jsem si udělal 21% haste a zbytek jedu do masterky, to co mi můj dosavadní eqip povoluje. (Hit 17% samozřejmost)
Co se týče DoTek, co vím tak záleží na eclipse, která je v daném čase aktivní i tak preferuji začínat IS protože mám větší šanci na proc Nature's Grace a tím páde poté větší efekt z MF nebo SF. Refrešování dotek je pro mě důležitý při změně eclipse.
Lunar Shower mám, protože se často přebíhá při fightu a není čast na cast spellů, proto spamování MF(SF) mi dodá aspoň nějaký dmg navíc. Nevýhodou je pro mě to, že se mi rychleji mění eclipse a je jasné, že wrathem či SF dám větší dmg než spamem MF(SF). Jediné kam bych tyto talenty dal je potom Fungal, který nahazuje slow na target při Mushroom Detonate a dodává zvětšený CC v raidu.
BiS trinkety na Bdruida jsou podle mého názoru Volcane Darkmoon a Necromantic Focus.
Raidy na 25man HC mám dole na postavě Martte (assa rogue) s guildou UnderRated.
Jedná-li se o talent ve Feralu - Furor, myslím si, že 5% intelu mi dá větší dmg/healing do všech spellů místo 3% dmg navíc jen do MF. Talenty si po konzultaci mohu bez problémů předělat.
Předkástěný SS dávám proto, že má CD a může procnout jako instant a tím pádem získám nějaký ten dmg navíc. AoE řeším tím, že položím houby, nadotkuji targety MF a IS(pokud je zde max. 5 targetů), poté zapnu StarFall, odpálím houbičky a použiju Hurricane. Při mushroom detonate je nejlepší Solar eclipse pro větší dmg, ale tak často to nevychází.
Hlásím se za druida, protože mě baví a chtěl bych za něj hrát. Můj main char je Martte ( assa rogue ), ten v poslední době vůbec nehraji a v náboru rogue není.
Doufám, že jsem zodpověděl vše, co se po mě vyžadovalo. Pokud bude potřeba odpovím i na další otázky Wink




Marttsenpai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 08. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Thu Jun 09, 2016 7:52 pm

furor nepridava intel ale max mana

fungal growth je sice moznost, ale neni to nic bez ceho by se raid neobesel; o talentu dreamstate jsi neuvazoval?

SS se na zacatku fightu nedava, jelikoz na targetu zpravidla neni bonus spell dmg debuff, ktery nahodis treba starfirem...jak jsi zminil ma to CD takze z toho musis vytlacit co nejvetsi dmg; taky te nikam neposune v eclipse baru protoze to posouva vzdy k te, ke ktere jsi nejbliz (to samozrejme plati pouze na "neutralu", tj. treba po smrti kdy se eclipse bar resetne) ... tohle ale spis s vyjimkou smrti plati pro 10 man, na 25 manu tam ten debuff vetsinou nejaky warlock nebo roguna nahodi (neni to nic zasadniho, ale jen tak abys vedel  Very Happy )

kdyz ti procne ten talent na instat SS, vycastis ho hned? co pri tom beres v uvahu?

lunar shower uplne k nicemu do PVE, sice ti to prida zanedbatelny direct damage MF/SF ale hlavne te posouva na eclipse baru takze nemuzes treba pulku fightu byt v jedne eclipse (napr. solar u bethilaca) - souvisi to s plosnenim, hurricane se vyuziva minimalne, plosnis tak ze odpalujes houbicky a v mezidobi spamujes dotky (lunar shower te pri tomto spamu hlavne kdyz je delsi dostane ze solar eclipse a ztratis bonus jak na obe dotky tak na houby)

co trinket z ragnarose? https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=69110
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Marttsenpai Thu Jun 09, 2016 8:51 pm

SS mi přidává 15 pointů k solar eclipse i když mám neutral (0), je fakt že nenahazuje žádný buff, ale právě jak si zmínil v raidu ho tam většinou rogun nebo lock nahodí. Jinak při procu SS to neházím instantě, nejdříve začnu castit Wrath či SF a poté ho hodím ,,najednou,,
Trinket z Raga jsem ještě nezkoumal, nevím jak zde funguje a jak moc dává, samozřejmě pokud se vyplatí a pomůže proč ne Wink
Lunar shower pokud je opravdu zbytečný zahodím Razz
Talenty: http://files.uloziste.com/1ea61d436c620e95/WoWScrnShot_060916_194617.jpg
Dal jsem si dreamstate, i když innervate hazím na ostatní než na sebe kvůli glyphu.

Marttsenpai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 08. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Thu Jun 09, 2016 9:50 pm

Marttsenpai napsal:že má CD a může procnout jako instant a tím pádem získám nějaký ten dmg navíc.
Marttsenpai napsal: Jinak při procu SS to neházím instantě, nejdříve začnu castit Wrath či SF a poté ho hodím ,,najednou,,

myslim, ze tady si trosku protirecis

abys co nejvic zvysil dps tak se toho instantu se musis co nejrychleji zbavit, neni duvod pred tim zacit castit dalsi spell, muze ti to mezitim procnout znovu a ztratis tim 1 SS (samozrejme se ale neprerusuje cast, kdyz ti to behem nej procne, to urcite vis, tam se to haze najednou jak pises Smile) - treba me se to casto stava na normal shannoxovi kde dotkuju 3 targety takze to procuje opravdu casto; to same plati i na HC ptakovi

vyjimkou (a na to smerovala moje otazka) je, kdyz jsi tesne pred vstupem do eclipse (dejme tomu 1 maximalne 2 spelly), tam se vyplati to podrzet a vycastit az po prechodu kdyz bude SS boostnuty

trinket z ragnarose je bis

dreamstate - innervate sice neni vetsinou potreba hazet na sebe v encouterech, kde jedes hodne single target (tam ti uplne postaci ten talent nad tim), ale u aoe fightu (predevsim pavouk) budes hodne kapat na manu a presne od toho ten talent je

balance ma na FL dobre uplatneni a na raidu zaden neni
odehrane nemas nic, gear na progress taky zrovna nevypada - to se ale da spravit treba nejakym alt raidem

ja bych byl pro test kdyz budes mit zodpovedny pristup a budes se zlepsovat - guide na netu urcite najdes a za zeptani se ti hlavu nikdo neurve

a herb si zmen treba na eng ten vyuzijes nejlip


Naposledy upravil Miakhaliffa dne Thu Jun 09, 2016 11:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Thu Jun 09, 2016 10:06 pm

Vidím že máš nabindované spelly Lifebloom, Reju a Regrowth. V akej situácií v raide ich používaš?
Rebirth a Solar Beam klikáš? Nemal si zatiaľ problém s rýchlym kombat ressom, resp. kickom? Viem že Solar Beam má dlhý cd, ale aj tak.
Čo hovoríš na spell Barkskin? Máš ho na bare, dokonca na binde. Je tam pretože si mal miesto alebo ho aj používaš?
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Marttsenpai Thu Jun 09, 2016 11:11 pm

Ahoj,
Lifebloom a jiné healy mám bindnuté pro případ kdy je třeba pomoc s healem .. vetšinou při world raidech, dungách nebo daily q Wink
Rebirth klikám a neměl jsem problémy s cmb. ressem. Solar Beam mám nabindovaný.
Barskin používám často, redukce dmgče a clear cast se vždy hodí no ne ? Very Happy

Marttsenpai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 08. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Soulburn Thu Jun 09, 2016 11:23 pm

Urcite jsem pro na test pri alt raide a potom se uvidi.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Kafu Fri Jun 10, 2016 12:16 am

Pro test
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Fri Jun 10, 2016 8:10 pm

ZA test. Máš nejaké medzery v class, ale tie sa dajú zaplniť a nepríde mi že ich máš veľa.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Fri Jun 10, 2016 8:25 pm

Máš tu kladné reakcie a keďže balanca potrebujeme vyskúšame si ťa na test ranku. Ohladne theorycraftu si doplň medzery, ten herbalism zruš a odporúčam ENG. Výkony budú posúdené na test raide (upresním ešte kedy). Ak k tomu pristúpiš zodpovedne a budeš mať snahu sa zlepšovať nevidím problém..

Prijatý na test

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Diranda, Dyveina,Teroriztt.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ Empty Re: Marttsenpai - Balance Druid- PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru