Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

+4
Kafu
Eveonor
Kucko
zemex
8 posters

Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  zemex Fri Apr 22, 2016 11:00 pm

Nick postavy: Zemex
Class Protection Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená 27.1.2014
Zkušenosti s progresem: Co se týče cataclysmu: 10man normal full,HC halfus,Magmaw,valiona, na ostatní teoreticky taktiky znám bohužel jsme na to s guildou neměli, ale učim se rychle Smile
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: cca 2.5 roku
Stav tvého equipu, ilvl: 359 + pár heroic itemů všechno full gem,enchants
Talenty: Main prot, off pvp Prot,Arms 359. Pro přesnější info odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Zemex
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): z raidu bohužel screen nemám tak snad toto postačí http://postimg.org/image/671a0jzrb/ fps cca 300 při náročnějších pullech 200.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: rotaci začínám Commanding shoutem,recklessness,heroic throw,charge,shield block,shield slam nahodim a udržuju rent,demoralizing shout a debuf z thunderu, revenge,devastate..U multitargetu  přidám shockwave a cleave (samozřejmě nedá se hrát tanka podle přesné rotace záleží na situaci a stavu raidu)
Před pullem piju potku na masterku a jídlo na mastery , Při pullu využívám armor potion.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TeamSpeak vlastním,mikrofon také v dobré kvalitě, co se týče addonů tak jích mám hoodně.. ale z tech důležitějších DBM,recount,skada,msbt,healbot..
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Jo s raidtimem nemám problém, jen jednou začas jezdím v pátek pryč
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Dobrou komunitu a chut se někam posunout a něco dokázat.Můj cíl je si užít hru a nejlépe vyčistit instatnce od všeho bordelu který se zde nachází Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Ancestors of Elune, zaseknutí na místě bez známky snahy o posun
Znáš někoho z EXALTED? O nikom nevím ale je možné že někdo z HoY popřípadě Nightmares by se našel
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? world chat
Něco o sobě No moje opravdu oblíbená část... Jsem student IT a je mi 16let..Je mi jasné že budete mít asi trošku námitkym ale tka proč to nezkusit. Baví mě hraní her,posilování a překvapivě IT.. teda taky chození ven atd.. ale to asi nikoho zajímat nebude. Podle členů předchozích guild jsem přej i rozumnej a to už si popřípadě uděláte obrázek samy Smile

zemex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 22. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Fri Apr 22, 2016 11:36 pm

Hoj, vedel by si mi objasniť prečo používaš na začiatku reckless?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  zemex Fri Apr 22, 2016 11:57 pm

Kucko napsal:Hoj, vedel by si mi objasniť prečo používaš na začiatku reckless?

I když je to tu na catě docela zbytečné tak víceméně kvůli aggru.. je to takovej menší zvyk z wotlku kde s tim bly problém.. a jak má počáteční rotaci zažitou tak to tam prostě plácnu Smile a přece jenom to tam nějak nevadí.. minimálně do bosse plácnu o pár tisíc víc.. a kdo ví kdy se tech blbejch pár k může dělit mezi killem a wipem

zemex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 22. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sat Apr 23, 2016 12:08 am

Proti
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kafu Sat Apr 23, 2016 12:18 am

Ahoj,
od října lonského roku jsi byl podle všeho jen 3x BoT a 1x TotFW. Jaký měla tvoje neaktivita důvod, a je možné, že se podobná situace bude opakovat?
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  zemex Sat Apr 23, 2016 12:28 am

Kafu napsal:Ahoj,
od října lonského roku jsi byl podle všeho jen 3x BoT a 1x TotFW. Jaký měla tvoje neaktivita důvod, a je možné, že se podobná situace bude opakovat?
Jak jsem psal v přihlášce, naše guilda se zasekla na místě a nějak nebyla ochozná postupovat dál.. a chodit raidy typu jednou zkusíme hc.. nejde to a tak jsem dál mě nějak přestala bavit tak jsem si dal menší pauzu Smile když jsem v komunitě fajn lidí a ve hře se ěnco děje tak nemám nejmenší důvod se neučástnit raidů

zemex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 22. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Sat Apr 23, 2016 12:41 am

zemex napsal:...rotaci začínám Commanding shoutem,recklessness,heroic throw,charge,shield block,shield slam nahodim a udržuju rent...

Recklessness - Grants your special attacks an additional 50% chance to critically hit, but increases all damage taken by 20%. Lasts 12sec.
Tank, který si dobrovolně zvýší dmg taken...

PROTI

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sat Apr 23, 2016 8:41 am

Momentálne tanka nutne nepotrebujeme a keby nejakého zoberieme, tak ideálne s BiSom a aby nás na FL podržal. Ani jedno u teba nevidím. Prepáč, ale proti.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Sat Apr 23, 2016 1:14 pm

Ahoj, psali jsme si spolu než si podal přihlášku. Psal jsem ti, že momentálně tanky máme, ale nemáme aktivního prot warriora a že kvalitní hráč v Exalted VŽDY dostane možnost se ukázat a zasloužit si místo na raidu i když jeho equip není content BiS.

Bohužel máš herní výpadky, kvůli tomu nemůžeš mít ani naběhané encountery. K theorycraftu se nebudu/nechci vyjadřovat dřív než Tank leader Diranda. Malý problém bych viděl v tvém věku a také trochu v UI.

Očekával jsem od tebe víc, za mě PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  zemex Sat Apr 23, 2016 1:54 pm

Gingereater napsal:Ahoj, psali jsme si spolu než si podal přihlášku. Psal jsem ti, že momentálně tanky máme, ale nemáme aktivního prot warriora a že kvalitní hráč v Exalted VŽDY dostane možnost se ukázat a zasloužit si místo na raidu i když jeho equip není content BiS.

Bohužel máš herní výpadky, kvůli tomu nemůžeš mít ani naběhané encountery. K theorycraftu se nebudu/nechci vyjadřovat dřív než Tank leader Diranda. Malý problém bych viděl v tvém věku a také trochu v UI.

Očekával jsem od tebe víc, za mě PROTI

Věk komentovat nebudu přijde mi ubohý odsuzovat člověka podle toho kolik mu je ale to je jedno Smile Popřípadě co bereš jako menší problém v UI ? rád to upravím. No jinak asi to můžeš uzavřít rovnou z Dirandou jsme se ohledně prota nikdy moc neshodli.

zemex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 22. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Sat Apr 23, 2016 2:21 pm

zemex napsal:...

Co se týče věku, měl jsem jak pod sebou v Nyze tak tady v Exalted tanky, kterým bylo pod 18 let. U každého z nich si obhájím, že to nikdy nebylo ku prospěchu. Nikoho neodsuzuji, neříkám že jsi kido, nebo že ti maminka vypíná internet. Jen konstatuji to, co máme v topicu pro zájemce o guildu - Šanci na přijetí zvyšuje věk 18+ a vycházím z mé dlouholeté zkušenosti.

Co se týče UI - z mého tankovacího pohledu máš zbytečně zaplácaný střed obrazovky unit framy, nevidím žádné nameplaty, MSBT na output dmg zbytečný, jen překáží ve výhledu, Lepší trackování redukcí, cd, debuffů/buffů.

Weohstanuv styl tankování stylem, reckless + dmgpotka a insta ress je nesmyslný. Cata není wotlk, ressy máme jen tři, aggro table je úplně jiný. Hlavně dokud nemáš dmg/atk speed rekukci na bossovi, je to ještě větší sebevražda. Jelikož nemáš CTC, například Magmaw tě zabije na dva hity (60k+) do dvou vteřin.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  zemex Sat Apr 23, 2016 5:26 pm

Gingereater napsal:
zemex napsal:...

Co se týče věku, měl jsem jak pod sebou v Nyze tak tady v Exalted tanky, kterým bylo pod 18 let. U každého z nich si obhájím, že to nikdy nebylo ku prospěchu. Nikoho neodsuzuji, neříkám že jsi kido, nebo že ti maminka vypíná internet. Jen konstatuji to, co máme v topicu pro zájemce o guildu - Šanci na přijetí zvyšuje věk 18+ a vycházím z mé dlouholeté zkušenosti.

Co se týče UI - z mého tankovacího pohledu máš zbytečně zaplácaný střed obrazovky unit framy, nevidím žádné nameplaty, MSBT na output dmg zbytečný, jen překáží ve výhledu, Lepší trackování redukcí, cd, debuffů/buffů.

Weohstanuv styl tankování stylem, reckless + dmgpotka a insta ress je nesmyslný. Cata není wotlk, ressy máme jen tři, aggro table je úplně jiný. Hlavně dokud nemáš dmg/atk speed rekukci na bossovi, je to ještě větší sebevražda. Jelikož nemáš CTC, například Magmaw tě zabije na dva hity (60k+) do dvou vteřin.

S tím věkem jsem to myslel obecně.. chápu že 18+ jsou lidi rozumnější.nameplate mám Tidy Plates, jen jsem ho nezapl. Tak podle Weohstana nebo jak se jmenuje fakt nejedu.. jeho styl only mastery uplně nefunguje.Vím eq je trošku problém bohužel s současnou guildou nemám šanci ho doskládat.

zemex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 22. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sat Apr 23, 2016 6:50 pm

V guildě, kde je věkový průměr 22 let je těch 16 prostě znát. To není nic proti tobě a nikdo tě za to neodsuzuje. Kdybys přesvědčil znalostmi, určitě by ti lidé rádi dali šanci. Ale už to, že začínáš pull s Recklesness je prostě trochu mimo.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  zemex Sat Apr 23, 2016 6:54 pm

Eveonor napsal:V guildě, kde je věkový průměr 22 let je těch 16 prostě znát. To není nic proti tobě a nikdo tě za to neodsuzuje. Kdybys přesvědčil znalostmi, určitě by ti lidé rádi dali šanci. Ale už to, že začínáš pull s Recklesness je prostě trochu mimo.

Samozřejmě.. jste guilda na úrovni která chce dobré hráče naprosto to chápu , čistě moje blbost že jsem přehlédl poslední řádek popisu Smile bohužel občas se stane

zemex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 22. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Morby Sun Apr 24, 2016 1:18 pm

Proti
Nedostatečný gear na FL a ten Recklesness u prota je hřebíček do rakve.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Diranda Fri Apr 29, 2016 1:45 pm

Ahoj, pripomienok je tu dosť.
Bohužiaľ máš veľa negatívnych ohlasov.
Verdikt: neprijatý.
Prajem veľa šťastia inde.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Zemex-Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru