Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ

+2
Kucko
Danix
6 posters

Goto down

Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ Empty Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Danix Mon Apr 18, 2016 10:59 am

Nick postavy: Daniks
Class DK
Koupená nebo vyexpená postava: vlastní vyexpená
Zkušenosti s progresem: Na Cata sem nikdy nebyl v nějaké aktivní guilde a ww raidy v oblibě moc nemám takže sem toho moc nenaraidoval, BoT 4/4 (1/4 HC), TotFW 1/2, BWD 5/6 (1/6 HC)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju asi tak 6-7 let nevím přesně už Smile a DK od začátku cata na předcházejícich datáčích to byl hlavně warrior, paladin, warlock ale mám i bohaté zkuŠenosti s druidem, hunterem a shamanem které mám na hordě. Smile
Stav tvého equipu, ilvl: na tanka momentálně itlvl 359 a dps je trochu slabší a to 355, gear mám víceméně jen ze ZA a ZG a za Valory nějaký ten item i z BWD ale nic extra Smile
Talenty: Blood tanka hraju od začátku a sekundární záleží podle nálady teď když nemám guildu hraju unholy pvp jinak sem hrál dps frost kde sem měl okolo těch 20k dps když se podaří Smile
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): screen bohužel nemám pokud by to bylo nezbytné tak něco udělám, s FPS problémy nejsou mám poměrně nový PC takže při full detailech mám stálých 60-65
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: rotace za tanka klasická nemám žádnou svoji speciální Smile singl target nahození dotek Outbreak které udržuju na targetu co to jde a dál už jedu Death Strike (primárně kvůli healu a absorbu dmg) a Heart Strike, Rune Strike na proc, AoE tankování Death and Decay na cd, Outbreak > Pestilence a dál jako u singl. Frost dps začínám Outbreak a jedu Obliterate +  Frost Strike podle procu talentů
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mám, mikrofon funkční taky z addonů používám pouze omen víc sem nikdy nepotřeboval
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Nejvíc mi vyhodvuje neděle jsem pracující člověk chodím na ranní odpolední takže na odpolední uterý a pátek nebudu k dispozici ale pokud budu mít ranní tak ano, to je asi největší můj problém
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Poslední guilda co za něco stála byla na Wotlku kde to nebyla jen parta lidí pod stejným názvem ale mělo to i super atmosféru kde si každý pomáhal aby vytvořili silný celek který výborně fungoval a v to doufám že by mně čekalo u vás pokud bych se k vám dostal.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Všechny kde sem byl jsou spíš ty expící kde je 999 lidí ale nikdo ani v chatu nepípne to se nedá počítat jako guilda, Exalted je zatím první guilda kde píšu přihlášku že mám zájem
Znáš někoho z EXALTED? bohužel nikoho tak jak na celém serveru nikoho Smile sem takový osamocený legionář Wink
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? už delší dobu sleduju lidi co jsou z guildy že asi to má uroveň podle eq a achievu, impuls napsat přihlášku mi vnuklo až náborové macro na ww
Něco o sobě Sem z Moravy je mi 24 Smile pracuju, aktivně hraju fotbal rád si zajdu sem tam na pivko nesedím jen u WoW beru to jako odreagování od reálného světa Smile sem naprosto klidný pohodový člověk ode mně určitě na TS neuslyšíte nějaké hysterické chování kvůli wipe nebo nevím čemu Smile

PS: Pokud bude někde něco v přihlášce špatně omlouvám se docela sem se v tom ztrácel při psaní Smile

Danix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 18. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ Empty Re: Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Mon Apr 18, 2016 2:04 pm

Danix napsal:screen bohužel nemám pokud by to bylo nezbytné tak něco udělám, s FPS problémy nejsou mám poměrně nový PC takže při full detailech mám stálých 60-65
Nechcem byť hnusný, ale keď tam raz je napísané, že chceme screen, tak áno, je to nevyhnutné. Nebudeme to žiadať 2x.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ Empty Re: Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Mon Apr 18, 2016 2:39 pm

Tím spíš když jsi 20 minut po podání přihlášky byl BH, snad není takový problém kliknout printscreen.
Odlogni v tank equipu

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ Empty Re: Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Mon Apr 18, 2016 4:30 pm

Nemáš v podstatě nic zabité na HC, tanka musíš mít naběhaného a zažitého -
"Rune Strike na proc" -
Nemáš screen -
359 ilvl ať už jakýkoliv není dle mého dostatečný na progress FL jako main tank -
Aktivita, je u tanka nejdůležitější ze všech členů raidu. Předpokládám, že co 14 dní nebudeš -

Za mě PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ Empty Re: Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Mon Apr 18, 2016 4:45 pm

chybi ti tam odpoved na otazku tykajici se statu
taky vubec nezminujes svojei CD..jake mas a jak je pouzivas?
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ Empty Re: Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Morby Mon Apr 18, 2016 6:55 pm

Proti
Dle mého nám nemáš co nabídnout.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ Empty Re: Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Danix Tue Apr 19, 2016 12:08 am

tak prosím o uzavření přihlášky myslím že screen bez addonů jak sem psal jen s omenem nic nezmění tak GL

Danix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 18. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ Empty Re: Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Apr 19, 2016 12:19 am

Nie moc dobrý pŕistup. Na žiadosť lockujem. Neprijatý.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ Empty Re: Daniks - DK - Blood, Frost - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru