Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

4 posters

Goto down

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Hideko Mon Mar 28, 2016 6:43 pm

Nick postavy: Hideko
Class Holy Priest
Koupená nebo vyexpená postava: Zakoupena začátkem března
Zkušenosti s progresem: Odehráno na retailu / Twinstar progress 0(viz. info níže)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Zde bych se rád trochu rozepsal...

WoW hraji bezmála 9 let(priesta jako classu ovládám něco kolem 5-6let), avšak ne aktivně po celou tu dobu. Za zmínku by až stála moje aktivita v době WOTLK contentu, kde na realmu Burning Blade jsem působil pod nickem Graphix(druid) v Rank1 guildě Equilibrium/po rozpadu No Way. Zde jsem se seznámil s tím, co to znamená opravdový progress. Po příchodu další expanze(cata) jsem se vrátil do české domoviny Drak'thul, kde jsem už za priesta působil kratší dobu v guildě Ira Dei pod nickem Seanayz, se kterou jsem si prošel BWD/BoT/Throne. Po pár měsících jsem byl nucen odejít z důvodu mé touhy se začít věnovat čistě PvP a následné migrace na Stormscale, poté na Outland, kde jsem se zařadil mezi top rated lidi z guildy IHOP. To by snad bylo k mé zkušenosti celkově s progressem a chodem serioznějších guild vše. Avšak po celou dobu věnování se pouze PvP jsem si prošel s funky guildou celý normal cata/mop content v době daného patche.

Proč zrovna teď Twinstar ?
-> Jelikož jsem přestal hrát WoW, co se retailu týče před pár měsíci, furt jsem měl nějaké to nutkání zůstat v kontaktu se hrou... Mezi hráče Twinstaru jsem se zařadil zhruba před pár týdny s pár přáteli.(Nejspíše by vám zde měla přistát i přihláška od nich v době pár dnů)

Mé dosažené cíle ?
-> Působení v jedné z top guild tehdejší doby a později Gladiator v Season 15 + HotA v Season 13(viz. ARMORY)

Stav tvého equipu, ilvl: 366ilvl
Talenty: Holy / Disci dělané zatím do PvP(není problém pro mě switchnout)
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): 1 / 2     - celý UI mám uspořádáno bych řekl jednoduše avšak efektivně. S tímto stylem uzpůsobení hrají už snad celou věčnost. S FPS problém nemám žádný, jelikož jsem vcelku EGO-tripper, co se týče PC setupu ^^.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: No co se u priesta theorycraftu týče...

STAT PRIO.
- Intellect -> Spirit -> Haste -> Mastery/Haste(zde pak záleží na stylu hraní) -> ??Crit?? NON-EXISTANT. Co více k tomu říct... Inetellect/Spirit je pro holy priesta bych řekl MUST HAVE, haste se pak vyplatí upravit tak, aby v raidu byl alespoň na 12,5% pro zaručených 5ticků Renew. Zde však záleží na buildu talentů, respektivě pouze na tom, kolik pointů je v Darkness talentu a v neposlední řadě mít v raidu shadow priesta/moonkina a nebo shamana pro +5% hastu. Po hastu je zde mastery stat, který mi zvyšuje efektivnost na hotce Echo of Light, avšak na který žádný cap/light cap nemám.... V případě, že je tomu jinak prosím o výtku.

ENCOUNTER
- Snad mohu říct, že holy priest se moc nehodí na single target healing, nebo spíše vůbec, co se raidů týče. Tudíž v 90% zustávám v Sancutary Chakra
Celková rotace healerů je dána vždy na situaci daného encounteru a s kým healujete(v případě 10M). Ve většině případů prehotkuji s Renewem a snažím se točit prayer of mending na cooldown, toto bych považoval jako za naprostý základ u holy priesta v raidu. Při větším AOE dmg zapojuji do hlavních rolí i můj Holy Word a Circle of  Healing do rotace cooldownů + hážu na zem Lightwell, kde si hráči však musí samy od sebe kliknout(zatím, co jsem měl tu čest, tak 90% lidí si myslí, že je to jen na image ^^). Když se však dále jedná o velký unsustainable dmg mám k dispozici Divine Hymn a Prayer of Healing(mana draining as fuck + dlouhý cast time, snažím si před tím stacknout 2x Serendipity tím, že pomohu s healingem na tanka).
-Mana regen., při každém encounteru opravdu pláču, co se týče mana regenu, jakožto v roli holy priesta osobně preferuji odpalovat CD na Shadowfienda/Hymn of Hope v první třetině/polovině fightu. Zde zas záleží na dané situaci, pro hymnu je potřeba stát celých 8 sekund pro její maximální benefit. To znamená, že Fienda "vypouštím" zhruba když sedím na 55-65% mého celkového mana poolu.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Vše mám a je připraveno.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Čas vyhovuje, poslední dobou jsem časově vcelku flexibilní. Avšak nemohu zaručit 100% účast, může se stát cokoliv. V takovýchto případech však dávám vědět patřičné osobě.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Kvalitní guildu s potenciálem a příjemným kolektivem. Chci především zábavu, avšak to neznamená, že moje snaha nebude 100%.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Viz. text výše
Znáš někoho z EXALTED? Ne
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Jak už jsem zmínil, jsem tu druhým/třetím týdnem, ptal jsem se náhodných lidí, aby mi vyjmenovali worth guildy. Ve většině ze zmíněných guild byla právě vaše guilda a po přečtení náboru ve world channelu jsem si řekl, za zkoušku nic nedám.
Něco o sobě Nerad mluvím o osobních věcech, ale ve stručnosti... Je mi 22 let, jsem zaměstnán na plný úvazek, jsem anime freak(v dnešní době je to označovám jako "weeb"), rád utrácím peníze za hovadiny typu STEAM LEVEL viz. MŮJ PROFIL, mám v oblibě anglický jazyk, který ovládám na snad dost dobré úrovni, nejsem moc společenský a rád v tajnosti soudím lidi... Ano všiml jsem si, že nábor pro priesty je uzavřený, avšak nedělá mi žádný problém být jako náhrada, nebo doplňovat R2 groupy.

Hideko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 28. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Destik Mon Mar 28, 2016 7:36 pm

Píšeš že si koupil postavu na začátku března a od tý doby nevidim že bys byl raid, pokud neberu dnešek kde si dal dva bosse.
viz https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Hideko&realm=Artemis#bot
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Wed Mar 30, 2016 1:30 pm

Glyph of Fading - naozaj to je najlepšia alternatíva?
V 25m je vždy 5% haste - akú hodnotu plánuješ ísť?
Ďalej pozerám, že si farbičkofil - oplatí sa všade dodržiavať setbonus?

Hideko napsal:Prayer of Healing(mana draining as fuck + dlouhý cast time, snažím si před tím stacknout 2x Serendipity tím, že pomohu s healingem na tanka).
Toto ma celkom zaujalo, oplatí sa to podľa teba? Je to výhodné vždy, v určitých situáciach, alebo to len zvyšuje "mana drain"?
Hideko napsal:při každém encounteru opravdu pláču, co se týče mana regenu
-> respec disco Smile

Prichádzajú FL, aký spec by si volil keby je čisto na tebe? Kľudne mi to >tu< aj naklikaj.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Hideko Wed Mar 30, 2016 7:06 pm

Kucko napsal:Glyph of Fading - naozaj to je najlepšia alternatíva?
Místo Fadingu by se tam hodil jen Glyph of Fortitude, který bych využil při rebuffu hráče, který zemřel a dostal battle ress. - V raidu určitě lepší využití, než-li Fading. Avšak i v 10M se mi stává občas při trashy, že se někomu urve mob, vcelku Fade jako spell dost používám, ale do 25M bych si hodil Fortitude. (Ikdyž moc velký dopad to nemá upřímně ;D)

Kucko napsal:V 25m je vždy 5% haste - akú hodnotu plánuješ ísť?
Tohle je otázka spíše počtů a udělaní si svého "domácího úkolu". V případě 25M, kde jak jsi zmínil je 5% haste vždy bych neměl spadnout pod hranici cca 520Haste s tím, že mám 3 pointy v Darkness. Teď v mém případě mám udělaný gear na situaci pro 10M, která počítá i s tím, že buff 5% haste nebude, tak mám 1190 (ikdyž armory ukazují pořád 1065, nevím čím to je...), opět s 3/3 v Darkness

Kucko napsal:Ďalej pozerám, že si farbičkofil - oplatí sa všade dodržiavať setbonus?
Ano, snažím se dodržet barvy, jelikož bonusy ve formě intelectu/spiritu mi zatím v tomto gearu přijdou fajn. Zdaleka nemám BiS gear.
V případě nedodržení bonusu bych se nejspíše zbavil žlutých gemů s mastery a dal bych tam místo nich další červený s intellectem, opět by ale záleželo, jaký bonus z dodržení barev bych dostal a jak bych byl na tom s dosavadníma statama.


Kucko napsal:2x Serendipity + Prayer of Healing - Toto ma celkom zaujalo, oplatí sa to podľa teba? Je to výhodné vždy, v určitých situáciach, alebo to len zvyšuje "mana drain"?
V drtivé většině, kdy musím začít točit Prayer of Healing(jak už jsem zmínil při heavy AOE dmg) dostává i tank pořádně zabrat, tak proto efektivnější pomoc jsem zvolil právě hodit 2 Flash Healy na tanka a poté tam vyslat PoH(ano sebere to více many, ale svůj efekt to určitě splní) V případě, že tank je na tom dobře a není potřeba asistence, tak protočím pouze PoH, dokud groupa nebude zas v "normálu".
Takže kdybych měl odpovědět správně na tvojí otázku, tak to vždy záleží na dané situaci a komunikaci mezi healerama v raidu.

Kucko napsal:Prichádzajú FL, aký spec by si volil keby je čisto na tebe? Kľudne mi to >tu< aj naklikaj.

Pokud bych mohl zůstat u holy, zůstal bych u holy a nejspíše bych upravil talenty TAKTO. S tím, že se očekávají delší encountery. -> V podstatě bych je upravil tak, abych se udržel s manou co nejdéle ve fightu. Tzn. sebral bych 3 talenty z Twin Disciplines a ze Spirit Redemption a využil bych je tak, že bych dal 2/2 Veiled Shadows a 2/2 Inspiration...

Pokud by to bylo vyžadováno, tak bych se respecl do Disci. a přesněji bych ho hrál stylem přes Atonement (osobně preferuji tehle, jelikož je to jediný disci build se kterým mám zkušenosti) - Pokud by tě i toto zajímalo, přiložím build talentů také.

Hideko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 28. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Wed Mar 30, 2016 8:36 pm

Pokud by tě i toto zajímalo, přiložím build talentů také.
Určite, rád si to pozriem. Tank/Raid AA?

K tým Holy, to už by som radšej obetoval Body and Soul, Twin Disciplines je 6% healing + na progress FL asi nechaj aj spiritku. Sám neviem ako na FL na tom bude holyna, ale disco by malo byť jednoznačne pred ňou (prínosom pre raid).

Ešte som sa chcel opýtať ako si na tom so Shadow (neplánuješ/nebaví/nevieš)?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Hideko Wed Mar 30, 2016 9:38 pm

Začal bych nejdřív těma talentama u holyho. Jakožto malá kompenzace za Twin Disciplines je  tam 2/2 Inspiration(není to jako 6% healingu, ale 10% reduce dmg při critu healu taky není k zahození, kde šance na crit u AOE healingu priesta je vcelku vysoká), k Body&Soul - tam bych to nazval trochu takovým zajetým zvykem pro mě(nejspíš si tím kompenzuji chybějíci feather, na který jsem zvyklý).

Disci.:

Talenty i s glyphama můžeš najít ZDE.... Nejspíš by další otázky byla trochu o tom, jak to funguje. Spíchnu to ve stručnosti.

K talentů -> S talenty u disci se dost často hraje(myšleno tím, že se často v nějakých pointech mění) a tyhle jsou udělané dle mého, jak jsem zvyklý hrát. Tím myslím, že jsem zvyklý u disci priesta(v tomto případě s Inner Focusem) dost měnit talenty, ať už s druhým řádkem v holy specu, kde je Desperate Prayer a Inspiration, nebo i pointama v talentu Veiled Shadows. Glyphy snad nemá cenu komentovat, vše co dělá je napsáno přímo u něj -> možná bych trochu přemýšlel o změně glyphu na Power Word Shield a místo toho tam dát glyph na Flash Heal(jakožto panic heal glyph)

Ke statům-> Opět na první místě je intellect a na druhý místo bych dal mastery/haste a naposled snad crit(Divine Aegis proc.) -> zde nedokažu teď řict, kolik přesně a do čeho, jelikož nemám na to uzpůsoben celkový gear a celkově u disci priesta v těchto statech žádný breakpoint není(snad jedině nějaký ten attack navíc u shadowfienda nebo extra tick hymny), ale z toho co si pamatuji, bych se reforgnul ze spiritu(na hranici 2000/2200 spirit, taková mezní hranice spiritu, kterou chcete dodržet ale ne překročit) a hodil bych je do mastery. Následně bych nejspíše opět dodržoval barvu u gemů (červený intelect/žlutý int.+mastery).

K rotaci-> Atonement priest, způsob jakým funguje snad vysvětlovat již nemusim a skočil bych rovnou k praxi. Základní věci: Holy Fire + Smite, držet Power Word shield na tankách(pro stabilní mana regen), v případě nějákého většího AOE dmg zapojit do práce i Mending a při heavy aoe dmg shodit na zem bariéru, Inner Focus + Prayer of Healing a následně s PoH pokračovat dokud bude potřeba.


O shadow spec. jsem zatím ani neuvažoval, ale určitě se tomu nebráním. Avšak chtěl bych si zachovat roli healera.


Naposledy upravil Hideko dne Thu Mar 31, 2016 10:12 am, celkově upraveno 1 krát

Hideko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 28. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Wed Mar 30, 2016 9:57 pm

Discu nerozumím, za holy podle mě docela ok. Případné nedostatky se projeví v raidu.
Já jsem pro, ale opět přidávám podmínku, že s dmg, tedy shadow offspecem. Také kvůli tomu, že main holy priesti jsou čtyři... aspoň se ukáže, kdo je lepší.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Fri Apr 01, 2016 1:08 am

Tie talenty mi prídu ako zmiešanina medzi tank/raid, Penance by som nahradil(ak sa nechceš zameriavať na single) PoH Glyphom. Uvidíme ako sa ukážeš, šancu dostaneš.

Prijatý na test.
V hre si napíš o invite nasledujúcim ľuďom: Diranda, Sedara, Gragass, Cobain, Kucko/Kucies, Destik
Po pridelení práv na fórum si preštuduj https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Zbežne si prebehni aj https://exalted.forumotion.net/t3025-heal-class-section

Ak niečo nebude jasné, odchyť si ma v hre.

/EDIT. Ak sa neozveš do 4.4. večera, uzatváram s výsledkom NEPRIJATÝ
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Mon Apr 04, 2016 10:02 pm

od 31. marca sa neozval, mením na NEPRIJATÝ
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Hideko - Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru