Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

+2
Eveonor
Aethereus
6 posters

Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Aethereus Thu Mar 10, 2016 9:52 pm

Nick postavy: Aethereus
Class Retri/holy paladin
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená postava
Zkušenosti s progresem: Kompletní znalost HC dungů,bohužel zkušenost s raidem žádná(Pouze teorie,videa na yt). Důvod? Každý chce ahiev z raidu a právě proto je paradox,že mne nikdo nevezme.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: S wowkem jsem začínal někdy na základce na wotlku tady na Twinu,to jsem tomu vůbec nerozuměl. Pak až na střední jsem hrál na ice wowu a na twinu hraju 2 roky cca
Stav tvého equipu, ilvl: iLVL na r3 je 358,boty jsem zalepil reputačkou,ty budu teď kupovat. iLVL na holym je 357,holyho beru jako sekundární spec. http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Aethereus
Talenty: Retribution / holy ,talenty a glyphy výhradně na PVE.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Žádný momentálně nemám,ale na požádání klidně něco bliknu .
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Fáze 1. (Boss 100%) Bosse otvírám Crusader Strike --> možnost na proc ( Divine Purpose ) ,pokud procne,tak okamžitě Inquisition.
Dále filler spell Judgement (haste + mana reg) . Dále 2hý Crusader strike, vyvolávám Guardian of Ancient Kings (Nechám stackovat strengt buff ) --> Filler spell (proc Divine purpose =  Exorcism nebo World of glory na tanka,kvuli talentu slefless healer. ) 3tí crusader strike,nahazuju  Avenging Wrath + Zealotry (10s od Guardian of Ancient kings,největší stack buffu) Pak točím Crusaderk strike,Templar's Verdict a  Hammer of Wrath. Filler spell je judgment a Exorcism ( proc Divine purpose) . 5s přes skončením Inquisition šetřím na Holy power .
Fáze 2. (Boss pod 20%) Přidávám do rotace Hammer of wrath
Samozřejmě kdykoliv kickuju spelly.
Seal - Seal of truth,glyph 10 expertise
Státy Strength --> Hit Rating 8% (961) --> Expertise rating 20-25 --> Mastery --> Crit --> Haste
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Všechno je
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Víkend v pohodě. V úterý podle šichty
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od guildy čekam profesionální,pohodový kolektiv,který by mne naučil tipy,triky a spoustu věcí z raidů,co určitě nevím Smile Zlepšení v raidu a celkového chápaní taktik + progress
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Wolf Resistance, Bohemians ...důvod odchodu , žádné skládání raidů,žádné akce,nuda!
Znáš někoho z EXALTED? Ne
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World
Něco o sobě Ahoj je mi 21, pracuji jako 5ti osý operátor - programátor na frézovacím centru. Mám rád jakékoliv míčové hry, PC hry, filmy,ale strašně rád chlastám Smile

Aethereus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 10. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Thu Mar 10, 2016 9:57 pm

Aethereus napsal:Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od guildy čekam profesionální,pohodový kolektiv,který by mne naučil tipy,triky a spoustu věcí z raidů,co určitě nevím Smile Zlepšení v raidu a celkového chápaní taktik + progress

Mě by spíš zaujalo, kdybys naučil a předal něco ty nám. : )

- Když teda budu mít 22,25 expertise rating, je to v pohodě?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Destik Thu Mar 10, 2016 10:03 pm

Pošli screen UI
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Thu Mar 10, 2016 10:27 pm

Pokud nemáš moc praxe s raidy tak zde moc šancí nevidím, ale třeba překvapíš skillem.
Popiš změnu při AOE rotaci, sice palu nehraju, ale divine purpose určitě neprocuje z CS.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Aethereus Thu Mar 10, 2016 11:01 pm

Eveonor : Samozřejmě,že nic není zadarmo. Určitě si myslím,že mám taky co naučit. A kdyby to ne,tak jsem fajn pohodový kluk s kterým si můžeš pokecat Smile Noo,desetiná čísla to snad ani neukazuje,ne? Já mám momentálně 23 což je 314 +10 z glyphu.

Destik : http://postimg.org/image/wf6h7ddfn/

Morby : Já vím,s tím tak trochu aji počítám,ale někde se to musím naučit no Smile Nejsem žádný vůl,mám hodin a hodin a TS z Lineage,LoLka a jsem učenlivý Smile a Máš pravdu,sekl jsem se,procuje to z
Judgmentu,excorcismu,hammer of wrath,templars verdict atd. Rotace na AOE je téměř stejná,akorát místo CS používám Divine storm =heal pro 3 Rb hráče a holy power,pokud zasáhnu 4 a více,Dále točím Hoyl wrath a Consecration,ale to moc nepoužívám,protože jsem brzo OOmana

Aethereus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 10. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Thu Mar 10, 2016 11:12 pm

Jak používáš paladinské handy? Kde je máš nabindované, máš mouseover macra, kde a kdy je nejlepší je využít?
A na ten expertise jsi mi neodpověděl, kdybych měla 22,25 - bylo by to oka? : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Aethereus Thu Mar 10, 2016 11:45 pm

Hodně málo salvu na heala,když je špatný pull nebo se trhne trash. Reckoning vůbec,tankům do řemesla nefušuju. Freedom je jasná,např u lasta v Blackrocku. Sacrifice jen když dostává tank moc dmg a boss má málo hpček. A prota kdykoliv krom tanka,ruší to threat myslím Smile  bindlou mám jen lay of hands,ale není problém si to dodělat.
. Jinak popravdě ruce moc nepoužívám,v HC dungách,když každý dělá co má,tak se můžeš většinu času rypat v nose,ale raid to je něco jiného no.

Kdyby jsi měla 22,25 tak jsi dobrá bugerka Very Happy Ukazuje to celá čísla...a jestli ne,tak mažu účet Razz

Aethereus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 10. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Thu Mar 10, 2016 11:48 pm

Proti
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Gingereater Fri Mar 11, 2016 1:03 am

PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Kucko Fri Mar 11, 2016 1:06 am

Ahoj.

Momentálne tvoj equip a znalosti danej classy/contentu neodpovedá tomu, čo hľadáme. Preto som PROTI.

Odporúčam ti nájsť si guildu, kde budeš postupne prechádzať normal až si doberieš equip, naučíš sa dokonale za classu a až potom budeš skúšať v guilde, ktorá dáva celý content. To isté platí o paladinovi, na internete je mnoho dobrých "how-to".
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Fri Mar 11, 2016 1:21 am

Nevidím zde žádný přínos pro naší guildu, bohužel nemáš nic nachozené, gear na hc raidy taky nemáš a dle toho co píšeš, zkušenosti za r3 taky nejsou moc obstojné.
Jak píše Kucko, najdi si nějakou guildu, která chodí normály a zkouší nějaké ty hc. Dober zkušenosti a zkus to znova.
Nepřijat
Gl jinde
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Aethereus - retri pala - NEPRIJAT Empty Re: Aethereus - retri pala - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru