Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

+6
Kriplex
Eveonor
Gingereater
Destik
Kucko
Dreak
10 posters

Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dreak Sun Feb 21, 2016 9:16 pm

"Udpate" Zdravím, znovu bych se k vám rád přihlásil do guildy. Poprvé jsem se hlásil někdy před 10 měsíci a přihlášku jsem stáhnul, protože jsem si uvědomil, že budu státnicovat a psát bakalářku. Dobře jsem udělal neboť jsem si doma trhal z toho vlasy z hlavy a to poslední, na co jsem měl náladu, bylo WoW. Školu už teď nemám takže jsem dostupný prakticky kdykoliv. Odkaz na starou přihlášku https://exalted.forumotion.net/t3035-dreak-balance-druid-nepoijaty Rozdíl je v tom, že jsem se vrátil k resto druidovi neboť mě balance nejenom nezaujal, ale především jsem chtěl být heal (dps je vždycky dost Very Happy)
"Old přihláška"]Na začátek je třeba uvést co tady vidíte. Podzimní semestr jsem byl v zahraničí a předtím už to prostě nešlo. Bavil jsem se o tom s Cobainem. Sice jsem prošel nejlepšíma guildama u Aliance a na wotlku jsem měl skvělý equip, ale upřímně, koho to zajímá? Very Happy Teď je ze mě nula, žádné zkušenosti s cata, raidy, equip, nic. Jediné co můžu nabídnout je 100% aktivita, věrnost a konzistentně dobré výkony (po nějaké době samozřejmě).
Nick postavy: Dreak
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: žádné (Normal BOT/BWD clear)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Přes 5 let druida, Wow už 11 let
Stav tvého equipu: Něco z normal raidu něco z repek něco PVP, vesměs 359 kvalita. Některé gemy mám třeba na crit nebo mám +250 mana na chestě, to se pochopitelně ihned změní, pokud budu přijmut, goldů mám dost Smile
Talenty: Resto Resto PVP/PVE
Screen ui:https://2img.net/h/s29.postimg.cc/mnprewubb/Wo_WScrn_Shot_020316_231655.jpg
Povšimněte si kvalitně vyladěného gridu (pro healera). V jednotlivých čtverečcích v gridu vidím aktivní rejuv, LB, a regrowth + power auras na proc CC, NS.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Změna z Wotlk je docela super, už to není spam všeho možného Very Happy Rejuv a WG stále top spelly, lifebloom na tankovi a při procu CC regrowth. Intel také stále top stat, haste mám nějaké obstojné úrovni a honit haste cap na další proc hotky pro mě nemá aktuálně cenu neboť mi stejně dříve dojde mana. Mastery je pro mě docela neznámá, držet její proc je při castu nourishe docela time wasting a spoléhat na proc cc a tudíž i regrowth dost dobře nejde, prostě trash stat.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Vše
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám dobrý kolektiv a disciplínu, ale zase na druhou stranu si snad nebudeme muset říkat soudruhu. Rád bych si zase po delší době zahrál "dobré WoW" a cítil se jako stabilní součást kvalitní guildy. Nepotřebuju first kill achievementy (I když by byly hezké Very Happy) a ani nepotřebuju mít nejlepší equip. Jednou jsem v guildě, tak hraju pro guildu, pro těch XY hráčů, kteří jsou zrovna online.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): TAP: rozpad, TWOS: rozpad, DB: rozpad. Teď mám random guildu z worldu.
Znáš někoho z EXALTED? Pravděpodobně ne, lidi se často přejmenovávají. Maximálně tak znám Cobaina nebo Destqa jako enemy z arén a BG.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Guildu jako takovou znám už jenom z principu, že tady hraju dlouho  a sleduju guild scénu. Jinak mě k ní přivedl Cobain náborem na worldu (tehdá, dneska dělá nábor Destik Very Happy).
Závěr Když jsem hledal screeny na upload, tak jsem si samozřejmě projel i ty staré (i přes několik formátování a nové PC jsem si je stále ukládal). Když vidíte datum vzniku prvního screenu 2006, je vám tak nějak divně Very Happy WowEmu, do zulgurubu se chodily farmit nic nedělající texTury a když jste dostali povýšení v guildě z "nováček" na "člen" cítili jste se jako v jiné společnosti  Sorry měl jsem potřebu se někam vyplakat. Teď je mi 23 a stále mě WOW baví, což lze vidět například na počtu achievement pointů. Jsem takový old fashioned trochu no, kdo dneská poslouchá linkin park, sleduje WWE nebo kupuje pěnu do koupele, že jo. To se dělalo někde v tom roce 2006 Very Happy

Dreak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 29. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Feb 21, 2016 9:21 pm

Ahoj.

Nechcem, aby to vyznelo namyslene, ale pokiaľ nezmeníš všetko, čo si napísal tu...
Dreak napsal:Některé gemy mám třeba na crit nebo mám +250 mana na chestě, to se pochopitelně ihned změní, pokud budu přijmut, goldů mám dost
...tak pre mňa nemá cenu si pozerať tvoj chararacter a čítať tvoju prihlášku. Toto sa nemení až po prijatí do guildy, ale predtým.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Destik Sun Feb 21, 2016 9:31 pm

Prosim odlogni v PVE EQ kdyz se hlasis do PVE guildy diky.
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Sun Feb 21, 2016 9:32 pm

držet její proc je při castu nourishe docela time wasting a spoléhat na proc cc a tudíž i regrowth dost dobře nejde, prostě trash stat.

+ to, co psal Kucko -> nechápu tvoje uvažování.

PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sun Feb 21, 2016 9:43 pm

Ahoj,

z tvojí přihlášky mi připadá, že tu postavu budeš ladit na základě toho, co ti řekneme. Že ji nejedeš ze srdíčka <3 podle sebe.

- Jakou máš tedy prioritu statů? Co je to obstojná úrovně hastu, proč je mastery trash stat, jezdíš tedy full crit?
- Kdy a jak používáš Innervačku?
- Proč máš recount se 17k HPS a healingem snad jenom z tranquilitky a pár dalších spellů přímo uprostřed obrazovky? Stačil odkaz na bosskilly.
- Proč, když máš podle tebe tak super kvalitně vyladěný Grid, tam máš i X-Pearl?
- Jaké jsou podle tebe top trinkety na tomto contentu?
- Jaké první tři spelly tvoří největší část tvého healingu?
- Používáš mouseover macra nebo jak healuješ?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kriplex Sun Feb 21, 2016 9:44 pm

V současné době je už více než rok spuštěn HC mod všech insancí aktuálního contentu, ty nemáš ani Halfuse na HC zabitého, takže přínos guildě 0 , i s worldem se dají pochodit někteří bossové. Hlásíš se do Pve guildy , takže prosímtě odlogni v pve eq, co se týče Theorycraftu to nechám ostaním na rozebrání, za mě PROTI

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Sun Feb 21, 2016 9:51 pm

BTW: OP gemZ

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ 11hqvzn
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dreak Sun Feb 21, 2016 10:14 pm

Ahoj,

z tvojí přihlášky mi připadá, že tu postavu budeš ladit na základě toho, co ti řekneme. Že ji nejedeš ze srdíčka <3 podle sebe. A k tomuhle, tohle je jediná postava na twinstaru, nikdy jsem neměl alta a nikdy jsem neměl nic jiného, je to jediné co mám. V bance mám itemy, suroviny a další nesmysly ze všech 3 datadisků, které vyšly, takže tato postava je určitě od srdíčka Very Happy

- Jakou máš tedy prioritu statů? Co je to obstojná úrovně hastu, proč je mastery trash stat, jezdíš tedy full crit? Ne to ne Very Happy Mastery se prostě nevyplatí, jel bych full intel/haste
- Kdy a jak používáš Innervačku? Na cooldown (když jsem o 30% many chudší)
- Proč máš recount se 17k HPS a healingem snad jenom z tranquilitky a pár dalších spellů přímo uprostřed obrazovky? Stačil odkaz na bosskilly. Nechtěl jsem tam dávat screen s tím recountem, ale nechtěl jsem dělat novej, protože nebylo proč. Ten heal je pochopitelně vysokej protože ostatní healeři neměli ani itemy, ani schopnosti.
- Proč, když máš podle tebe tak super kvalitně vyladěný Grid, tam máš i X-Pearl? Xperl tam mám z praktických důvodů (ty diablo bary na hp a manu třeba nefungují, když jsem ve vozidle) Taky tam vidím raid, kdyby neměl packu, celkový status raidu (offline lidi atd.)  
- Jaké jsou podle tebe top trinkety na tomto contentu? Vůbec jsem je nezkoumal, ale když jsem viděl trinket na intel z chogalla tak mi bylo jasné, že bude top.
- Jaké první tři spelly tvoří největší část tvého healingu? rejuv, lb, wg v tomto pořadí Nemám mouseover macra normálně do těch čtverečků ťukám a pak castím
- Používáš mouseover macra nebo jak healuješ?

Dreak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 29. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dreak Sun Feb 21, 2016 10:18 pm

Gingereater napsal:BTW: OP gemZ

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ 11hqvzn
Tohle už je vylepšená verze, dříve jsem tam měl 2x 45 stamina Very Happy

Dreak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 29. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dracice Sun Feb 21, 2016 11:35 pm

Drejku, koukej ze sebou něco udělat. Hlasíš se do farmící guildy, která hledá top hráče, zatím to vypadá, že stále žiješ na wotlku Suspect

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dreak Sun Feb 21, 2016 11:38 pm

Dracice napsal:Drejku, koukej ze sebou něco udělat. Hlasíš se do farmící guildy, která hledá top hráče, zatím to vypadá, že stále žiješ na wotlku Suspect
Mě nikdy nešlo být "casual hráč", tak, jak si to blizzard představoval no Sad asi půjdu zkusit afkovat do world raidů na progress no

Dreak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 29. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Sun Feb 21, 2016 11:48 pm

Môj príspevok bude trošku dlhý. Tak som ho trošku vizuálne upravil. Hrubo som zvýraznil hlavne otázky. Červenou som označil tvoje odpovede z ktorých vyplynula nasledujúca otázka. (pre tých ktorý neradi čítajú dlhé posty, aby rýchlo našli hlavné body môjho príspevku Very Happy )

Dreak napsal:  Stav tvého equipu: Něco z normal raidu něco z repek něco PVP, vesměs 359 kvalita. Některé gemy mám třeba na crit nebo mám +250 mana na chestě, to se pochopitelně ihned změní, pokud budu přijmut, goldů mám dost Smile

Si spokojný s aktuálnym ogemovaním svojho PVE eq? Ak nie, ako by si to chcel zmeniť.
Dreak napsal:  Povšimněte si kvalitně vyladěného gridu (pro healera). V jednotlivých čtverečcích v gridu vidím aktivní rejuv, LB, a regrowth + power auras na proc CC, NS.
Dreak napsal:  - Proč, když máš podle tebe tak super kvalitně vyladěný Grid, tam máš i X-Pearl? Xperl tam mám z praktických důvodů (ty diablo bary na hp a manu třeba nefungují, když jsem ve vozidle) Taky tam vidím raid, kdyby neměl packu, celkový status raidu (offline lidi atd.)  

Na tvojom screane vidím akurát to, že tam máš 2 addony na Raid Frame, Grid a X-Pearl. Ako ho máš vyladený nevidím. Spýtam sa k Raid Frame iba jednu vec, sleduješ si nejako trvanie hotiek? Ak áno, ako.
Rozumiem prečo máš Player Frame X-Pearl. Prečo máš ale aj Raid Frame X-Pearl keď podľa tvojich slov na to máš Grid? (celkový status raidu ukazuje aj Grid, packu nemá iba  ressnutý človek a to sa dá zvyknuť si po resse ju dať)

Dreak napsal:   Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Změna z Wotlk je docela super, už to není spam všeho možného Very Happy Rejuv a WG stále top spelly, lifebloom na tankovi a při procu CC regrowth. Intel také stále top stat, haste mám nějaké obstojné úrovni a honit haste cap na další proc hotky pro mě nemá aktuálně cenu neboť mi stejně dříve dojde mana. Mastery je pro mě docela neznámá, držet její proc je při castu nourishe docela time wasting a spoléhat na proc cc a tudíž i regrowth dost dobře nejde, prostě trash stat.
Na Clearcasting používaš iba Regr?
Dreak napsal:  - Jakou máš tedy prioritu statů? Co je to obstojná úrovně hastu, proč je mastery trash stat, jezdíš tedy full crit? Ne to ne Very Happy Mastery se prostě nevyplatí, jel bych full intel/haste  

Podľa armory máš 879 Haste Raiting. Aké sú capy na haste u resto druida?
Ďalej ukazuje 1369 Mastery Raiting. Neprorečíš si týmito hodnotami? Prečo sa podľa teba Mastery nevyplatí na resto druida?

Moja posledná otázka sa tíka glyphov. Prečo Glyph of Barksin v PVE? Nie je žiaden iný Major Glyph na resto do PVE okrem Glyph of Rebirth a Glyph of HT ktoré máš?
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Mon Feb 22, 2016 12:08 am

Proti.

Krvácí mi srdíčko:
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dreak Mon Feb 22, 2016 12:15 am

Dyveina napsal:Môj príspevok bude trošku dlhý. Tak som ho trošku vizuálne upravil. Hrubo som zvýraznil hlavne otázky. Červenou som označil tvoje odpovede z ktorých vyplynula nasledujúca otázka. (pre tých ktorý neradi čítajú dlhé posty, aby rýchlo našli hlavné body môjho príspevku Very Happy )

Dreak napsal:  Stav tvého equipu: Něco z normal raidu něco z repek něco PVP, vesměs 359 kvalita. Některé gemy mám třeba na crit nebo mám +250 mana na chestě, to se pochopitelně ihned změní, pokud budu přijmut, goldů mám dost Smile

Si spokojný s aktuálnym ogemovaním svojho PVE eq? Ak nie, ako by si to chcel zmeniť.
Dreak napsal:  Povšimněte si kvalitně vyladěného gridu (pro healera). V jednotlivých čtverečcích v gridu vidím aktivní rejuv, LB, a regrowth + power auras na proc CC, NS.
Dreak napsal:  - Proč, když máš podle tebe tak super kvalitně vyladěný Grid, tam máš i X-Pearl? Xperl tam mám z praktických důvodů (ty diablo bary na hp a manu třeba nefungují, když jsem ve vozidle) Taky tam vidím raid, kdyby neměl packu, celkový status raidu (offline lidi atd.)  

Na tvojom screane vidím akurát to, že tam máš 2 addony na Raid Frame, Grid a X-Pearl. Ako ho máš vyladený nevidím. Spýtam sa k Raid Frame iba jednu vec, sleduješ si nejako trvanie hotiek? Ak áno, ako.
Rozumiem prečo máš Player Frame X-Pearl. Prečo máš ale aj Raid Frame X-Pearl keď podľa tvojich slov na to máš Grid? (celkový status raidu ukazuje aj Grid, packu nemá iba  ressnutý človek a to sa dá zvyknuť si po resse ju dať)

Dreak napsal:   Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Změna z Wotlk je docela super, už to není spam všeho možného Very Happy Rejuv a WG stále top spelly, lifebloom na tankovi a při procu CC regrowth. Intel také stále top stat, haste mám nějaké obstojné úrovni a honit haste cap na další proc hotky pro mě nemá aktuálně cenu neboť mi stejně dříve dojde mana. Mastery je pro mě docela neznámá, držet její proc je při castu nourishe docela time wasting a spoléhat na proc cc a tudíž i regrowth dost dobře nejde, prostě trash stat.
Na Clearcasting používaš iba Regr?
Dreak napsal:  - Jakou máš tedy prioritu statů? Co je to obstojná úrovně hastu, proč je mastery trash stat, jezdíš tedy full crit? Ne to ne Very Happy Mastery se prostě nevyplatí, jel bych full intel/haste  

Podľa armory máš 879 Haste Raiting. Aké sú capy na haste u resto druida?
Ďalej ukazuje 1369 Mastery Raiting. Neprorečíš si týmito hodnotami? Prečo sa podľa teba Mastery nevyplatí na resto druida?

Moja posledná otázka sa tíka glyphov. Prečo Glyph of Barksin v PVE? Nie je žiaden iný Major Glyph na resto do PVE okrem Glyph of Rebirth a Glyph of HT ktoré máš?
Dal by se určitě glyph na wg, neměl jsem v ruce kalkulačku, ale celkově jsem přesvědčen o tom, že je to ztráta HPS (v 10 manu je k ničemu, v 25 bych o tom uvažoval)
Při CC uvažuju ještě o healing touchi (glyph na NS) pokud se nic extra neděje
Mohl bych vyzkoušet dát si do power auras mastery a snažit ji mít zapnutou celý raid nebo alespoň při zvýšeném  healingu, ale to si prostě myslím není tak efektivní, jako mít haste, aby mi lb či rejuv dal o jeden tick navíc. V tomto smyslu je číslo 1603 důležité, protože při něm už přichází ten další tick. Kdybych mohl tak bych mastery vyměnil raději za crit (především ten mastery trinket s 325 mastery dává hodně)
K tomu xperlu > používám ho na target, focus framy, ten raid frame bych mohl zrušit, určitě ho tam však nemám jenom tak aby zabíral místo.
Gemy bych změnil na intelect nebo intelect/haste nebo intelect spirit (záleží jak blízko bych byl těm 1603)
A k tomu gridu a hotkám přikládám screen > vlevo lifebloom, který má 3 sec do konce červenej (předtím zelenej) rejuv dole zelenej (lze tam taky vidět zelenej vpravo je poison a modrej vpravo nahoře je magic (na dispell anubaraka v tocku to je třeba uplně festovní) https://2img.net/h/s14.postimg.cc/xfa07x1sx/Wo_WScrn_Shot_022116_215720.jpg

Dreak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 29. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Mon Feb 22, 2016 12:27 am

PROTI PROTI PROTI PROTI
(škoda že nejde větší písmo než 24

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dreak Mon Feb 22, 2016 12:37 am

Eveonor napsal:Proti.

Krvácí mi srdíčko:
Úroveň čeho?

Dreak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 29. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Mon Feb 22, 2016 12:48 am

PROTI
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Mon Feb 22, 2016 2:16 am

Od poslednej prihlášky uplynul skoro rok, no moc sa nezmenilo. Tvoj char vyzerá zhruba rovnako, rovnaký progress, eq a myslím, že aj Cata znalosti. Momentálne by si pre nás nebol prínos. A to neber nijak osobne.

Odporúčam ti nájsť si dobrých druidov na TS(podľa bosskilov napr.) a niečo odkukať. Návodov je na internete tiež xy. To isté platí o guilde - začal by som v takej, ktorá má horší progress a uvidíš ako si budeš počínať.

Neprijatý. Veľa šťastia inde.

P.S.:
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Dreak - Resto druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru