Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merafu - Affli lock - PRIJATY

4 posters

Goto down

Merafu - Affli lock - PRIJATY Empty Merafu - Affli lock - PRIJATY

Příspěvek  Merafu Fri Feb 19, 2016 2:01 pm

Nick postavy: Merafu
Class Warlock
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: 13/13hc 10man, 12/13hc 25man - Do zbierky mi chýba Alakir
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Fuu, ťažká otázka... myslím, že to bude okolo 4roch rokov s prestávkami, lock bol môj main vpodstate od kedy som začal hrať, čiže už od wotlku.
Stav tvého equipu, ilvl: 371 ilvl affli, postupne si zbieram aj demo.
Talenty: Main affli, off demo(nehrávam ho moc často, affli ma vždy bavila viac)
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/iwsevdlu9/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Warlock. Čo k tomu povedať.. Kto nehral, nevie Very Happy. Nie, každý si bude zastávať svoju classu, pretože ho baví.. Raidu prospieva s CoE, čo dáva zvýšený magic damage o 8%  do targetu, na ktorom je. Ďalej DI, síce len na jedného človeka ale pre neho je to veľky boost(sh priest, fire mage bez haste capu, sova atd). Demo dáva 10% SP. destrov imp zase Staminu, aj ked nemyslím si že hocijaký z týchto buffov bude na 25mane chýbať..
>STATY<
Int>hit cap>haste>crit>mastery. Haste je dôležitý stat u affliny, zvyšuje ticky UA, Corr a BoA + znižuje casttime spellov a global cooldown. Crit>Mastery.. niekto to môže hrať opačne, ale ja si myslím že crit na všetky spelly pomôže viac ako zvýšený shadow dmg.
>ROTÁCIA<
Rotácia single: Prepot>Precast SB>CoE>Haunt>Corr> S procom trinketov Demon soul>BoD>UA>SB. Refresh dotiek, pokiaľ by mali dotikať, pričom vždy keď mi procnú trinkety refreshnem BoD a UA. Pod 25% Drain soul a refresh Hauntu.
Pri 2 targetoch si off target dám do focusu, idem normálnu rotáciu, pričom cez focus target macro nahadzujem dotky aj na druhy target.
Pri 4-5 targetov(maloriak čierna fáza napr.) idem podľa situácie, buď soulburn + seed of corruption a nahadžem každej addke UA a refreshujem, alebo soulburn+ spam seed of corruption...
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám všetko potrebné.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Vyhovuje.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čakám kvalitné raidy a dobrý kolektív ľudí, ktorí sa spolu zabávajú pri hraní hry Smile. + kvalitný progress Firelandov, keď prídu. možno realm first, who knows.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Unholy(horda):rozpad guildy a prechod na alianciu za kamarátom(Hello Sheronka)
Underrated: Úprimne, už ma nebavilo v tej dobe progressovať Alakira 25hc, z dôvodu že tá guilda na to proste nemala.. Bolo tam cca 17 dobrých hráčov v raide, ktorí nefailovali a potom tam bolo 8 ďaľšich(najskôr nováčkovia) ktorí do chvíle než niekto nepovedal taktiku ju nevedeli.Takže progress alakira vždy skončil buď v prvej alebo v druhej fázi s tým že do druhej nás väčšinou chodievalo cca 19... Táto situácia ma odradila od ďaľšich raidov, leavol som guildu sem tam som chodil s excupem nejaký ten run s altom a nakoniec som si dal pauzu od wowka cca na tri mesiace.(Nehovorím že neprekúsnem faily hráčov, ale keď RL zoberie na progress niekoho kto nema zabitého alakira ani na normale, nevie taktiku, nevie si spraviť poriadok s raidom a jediné čo vie je nahučať na ľudí je moc už aj na mňa)
Znáš někoho z EXALTED? Áno mám tam kamaráta spomenutého hore, s ktorým raidujem už od Unholy.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Guildu ako takú poznám v podstate už od wotlku. Keď som začínal hrať patrila medzi top guildy na Aliancii a myslím že tam patrí aj teraz.
Něco o sobě Volám sa Kristián, mám 18 rokovo, pochádzam z Topoľčian(malé mestečko blízko Nitry). Mám nekonfliktnú povahu, študujem na gymnáziu, tento rok maturujem, takže mám na krku ťažkú voľbu VŠ Rolling Eyes. Rád hrám všelijaké hry napr WoW, LoL, Hearthstone atď. Medzi moje záľuby patrí chodenie do posilovne, hranie na gitaru, hudba(od metalu cez rock, jazz, trochu rapu(Nie SK/CZ... no hate), electro až po oldies), športy(Snowboard, tenis, futbal, volejbal atd.) a sem tam idem pozrieť ako sa darí real lifu Very Happy

Merafu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 12. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Merafu - Affli lock - PRIJATY Empty Re: Merafu - Affli lock - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Fri Feb 19, 2016 3:48 pm

Ak tam nebudú výhrady lockov, som ZA. Warlock sa zíde a na teste sa uvidí. Bosskilly vyzerajú pomerne fajn.

P.S.:
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Merafu - Affli lock - PRIJATY Empty Re: Merafu - Affli lock - PRIJATY

Příspěvek  Merafu Fri Feb 19, 2016 4:42 pm

Kucko napsal:
P.S.:

To mi je jasne že alakir nieje ten typ bossa, nechcel som aby to vyznelo tak, že ma nebaví alebo nechcem progressovat... práveže to ma baví ale nie, pokiaľ máš v raide "modrých" ľudí ktorí nevedia taktiku... Chcel som tým iba povedať, že UR malo stálych cca 17 ľudi a tí zvyšní 8 sa už nejako dobrali, lebo neboli ludia na progress.. Každé ID sa chodilo v inom zložení

Merafu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 12. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Merafu - Affli lock - PRIJATY Empty Re: Merafu - Affli lock - PRIJATY

Příspěvek  Sedara Fri Feb 19, 2016 9:03 pm

Merafu napsal:
Kucko napsal:
P.S.:

To mi je jasne že alakir nieje ten typ bossa, nechcel som aby to vyznelo tak, že ma nebaví alebo nechcem progressovat... práveže to ma baví ale nie, pokiaľ máš v raide "modrých" ľudí ktorí nevedia taktiku... Chcel som tým iba povedať, že UR malo stálych cca 17 ľudi a tí zvyšní 8 sa už nejako dobrali, lebo neboli ludia na progress.. Každé ID sa chodilo v inom zložení

Ani Exalted nema stalou partu 25 lidi co by vzdy logli na raid (mit, tak nenabirame nove lidi). Na twinu je to temer nerealne a i nase raidy vzdy zalezi od toho, kdo se nam logne na raid.

Z me strany PRO, dalsi "hotovy" clovek se vzdy hodi
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Merafu - Affli lock - PRIJATY Empty Re: Merafu - Affli lock - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri Feb 19, 2016 9:33 pm

Skusal si double-dotkovat s tym, ze na obidvoch targetoch udrzis Shadow Embrace?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Merafu - Affli lock - PRIJATY Empty Re: Merafu - Affli lock - PRIJATY

Příspěvek  Merafu Fri Feb 19, 2016 9:40 pm

Cobain napsal:Skusal si double-dotkovat s tym, ze na obidvoch targetoch udrzis Shadow Embrace?
Popravde, to som ešte neskúšal... Človek sa každým dňom niečo učí a to platí aj u WoWka. Každopádne to určite vyskúšam a myslím že by mi to nemalo robiť problém Smile

Merafu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 12. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Merafu - Affli lock - PRIJATY Empty Re: Merafu - Affli lock - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Sat Feb 20, 2016 12:54 am

Urcite sa na to pozri a hlavne si to natrenuj na dummy, chce to cvik, velmi lahko sa stane, ze ti to spadne.

Prijata na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda, Kucko, Destik.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Merafu - Affli lock - PRIJATY Empty Re: Merafu - Affli lock - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru