Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

+2
Kucko
Amgulia
6 posters

Goto down

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ Empty Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Amgulia Fri Jan 22, 2016 1:15 pm

Nick postavy: Amgulia
Class Holy priest
Koupená nebo vyexpená postava: Postava bola vyexpena. Je to moja prvy postava na twine na cata, chcel som to mat vsetko poctivo za sebou. Prista som hraval ale pred tym nikdy neexpil, tak som sa chcle do toho procesu opat ponorit.
Zkušenosti s progresem: Aktualne mam clear cely kontent na normal okrem Nefariana. Toho som nestihol kvoli mojej casovej kliesni a to ze som musel ist do prace. Mam s nim skusenosti jedine za maga na icewow, ale tam je ten event trosku iny ako cely server. V bot mam iba HC Halfus.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hram od 2.2.3 patchu este na starom narniase. SVoju klasu hram od 3.1.3 patchu. Hraval som aj ofi ale iba maga a roga na serveroch dragonmawe a stormscale.
Stav tvého equipu, ilvl: Aktualne mam 359 i lvl. Hc set chcestku a dva itemy 353.
Talenty: Holy 6/32/3 http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Amgulia&gn=WhiteTigers&group=2
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/jkvvqf9vj/ Z raidu obrazok nemam. Fps sa mi drzi na 60 aj v raidoch bez lagov ak to nie je podmienene serverom.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Holy prista som si zvolil pretoze si myslim ze viac ako ostatne healy, dokaze toho uchranit dost uz len cez skrz holy word shield a instant healu z holy specu. Pri opene zacinam renew na oboch tankoch a ostatne healy podla potreby. Podla toho kto kolko ma hp left podla toho pouzivam vyber spelov a podla situacie co sa bos chysta urobit. Jedinu pozornost nevenujem Prayer of mending. Tento spel u mna zatial nenasiel uplatnenie. Velmi dobre je vyuzivat Binding heal pri healovat ked chcem dohealovat svoje hp a este niekoho. Flash heal Party heal a Greater heal vyuzivam podla potreby. je to tazko opisovat v akych pripadoch. Vsetko zalezi podla situacie. Ked dochadzam na manu vyuzivam kombo shadowfiend a trinket ktory mi zvysi spirit cca o 2k-. Az nasledne po dalsej spotrebe pouzijem Hymn of Hope, vtedy uz aj ostatny healeri pocituju nedostatok many.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mam aj mikrofon. Myslim ze viem ake su povinne adony ale v schreene ich nemam zapnute. Pri wow som presedel uz dlhu dobu kvoli comu nepocitujem potrebu ich mam stale aktivne.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time v pohode, vzdy to zalezi podla toho ci nie som v praci.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Cakam hlavne top raid proces a chodenie HC 25. Hlavne tie 25-ky ma zaujimaju, na tie som bol zvyknuty este z TBC a wotlk, a vela gild na twine ich nechodi.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Momentalne som vo WhiteTigers ale tu sa 25 nechodia tak to chce zmenu. Predosle gildy si nepamatam. Nemam dovod drzat to v mysli. Boli len nejake kvoli vyexpeniu.
Znáš někoho z EXALTED? Nepoznam nikoho
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Cez vas nabornik
Něco o sobě Som starsi ako by ste cakali vek nie je podstatny, pracujem ako operator v O2 pracovna doba je tam pohybliva. Za posledny rok som vyhulil toho strane moc ale chcem to obmedzit. A co je lepsie ako posediet si v krcmicke s kamaratmi pri decku vodky ci rumiku. Smile

Amgulia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 22. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Fri Jan 22, 2016 1:31 pm

Ahoj.

Ako zvýšiš gain many zo Shadowfienda?
Glyphy - Nemáš základný glyph - Glyph of CoH. Nemáš minor Glyph of Shadowfiend. + Nemáš Mending Glyph, ale k tomu sa vyjadrím nižšie.
Enchantuješ a gemuješ Haste (ruky/feetky) ale v talentoch nemáš haste, iba 1/3.... dôvod?
Ten enchant vo wriste +50 crit? Dôvod?
Chest +40 spirit, nepríde ti +20 stats lepší enchant?
Pozerám, že máš Tailoring, prečo si si vybral enchant do backu práve ten, čo máš?
Sleduješ si procy (internal/trinkety/talenty)?
Chcem vidieť screen z raidu, bg v takom stave, ako by to u teba reálne vyzeralo (addony, raid frames)
Z otázok vyššie ma napadla ďalšia - Ako sa rozhoduješ pri gemovaní/ enchantovaní? Aké staty uprednostňuješ? Nejaký hraničné capy?

Amgulia napsal:Jedinu pozornost nevenujem Prayer of mending. Tento spel u mna zatial nenasiel uplatnenie.
Tak to je obrovská chyba.

Ten "wannabe shadow" off spec ti tiež nepomáha - plánuješ si spraviť pre prípadnú potrebu raidu off spec? (Dúfam, že to máš Shadow PVP, lebo ten talent Paralysis je úplne useless.)
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Astia Fri Jan 22, 2016 4:23 pm

Takže ako začať, u teba to bude ťažké
Prayer of Mending, vieš vôbec princíp fungovania tohto spellu? healing vs mana cost, naozaj ťa nenapadne ani jedno využitie na hociktorom z bossov?
Tvoj vzťah k haste, nejaký cap ktorý sa prípadne snažíš dodržovať, ak tak prečo, čo to robí, ako to ovplyvní spelly?
Považuješ za rozumné s tvojim gearom často používať Flash heal?
Nejaký zaujímavý dôvod mať za holy na 1-5 dmgovacie spelly a napríklad anjela na F4? príde mi to dosť ďaleko na dôležitý spell keď ostatné healovacie máš v dolnej polke klávesnice.
Zas, screen z raidu/bg, aký addon používaš na raid framy cez ktorý healuješ, naklikávaš, máš mouseover macrá, niečo iné? Dokážeš rýchlo dispellnúť?
Využívaš pri niektorých bossoch prehadzovanie chakry? V ktorej sa pohybuješ v raide po väčšinu času? aký inner a prečo?
Preferencia statov? Akú im prikladáš dôležitosť?

Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Fri Jan 22, 2016 5:40 pm

Pri wow som presedel uz dlhu dobu kvoli comu nepocitujem potrebu ich mam stale aktivne.

Takže třeba kvůli DBMka/Big Wings před každým raidem reloguješ?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Fri Jan 22, 2016 6:00 pm

Ahoj,

- jako holy priest, co má zájem o HC raidy, by případně bylo tvým úkolem podispellovat dotku u Sinestry. Popiš mi, jak bys to dělal, na co by sis dával pozor a jak bys sledoval délku trvání dotky. (Pokud nevíš, jak ta dotka funguje, zkus si o tom něco najít a potom odepiš.)
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Sat Jan 23, 2016 8:00 pm

Amgulia napsal:
Ked dochadzam na manu vyuzivam kombo shadowfiend a trinket ktory mi zvysi spirit cca o 2k-. Az nasledne po dalsej spotrebe pouzijem Hymn of Hope, vtedy uz aj ostatny healeri pocituju nedostatok many.

Chápem správne, že Core of Ripeness používaš iba keď máš málo many(v zmysle menej ako napr 50%)? Alebo si sa iba nesprávne vyjadril ohľadom toho kedy používaš daný trinket?
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 25, 2016 5:55 pm

Žádná reakce? Škoda. Sad
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Jan 26, 2016 5:55 pm

Nechám ti ešte 2 dni na prípadnú reakciu, inak uzatváram.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Thu Jan 28, 2016 7:21 pm

Žiadna reakcia - NEPRIJATÝ
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Amgulia - Holy priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru