Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

+4
Gingereater
Kucko
Eveonor
Berrien
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 12:54 am

Tak jsem tady znovu Smile (Jednu přihlášku už jsem podával, když jsem začínal na Twinstaru Smile )
Nick postavy: Berrien
Class Elemental s off Resto
Koupená nebo vyexpená postava: Darovaná
Zkušenosti s progresem: BoT 5/5 HC BWD 5/6 HC ToT4W 1/2 HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Po 3 leté pauze hraju teď asi 3-4 měsíce.
Stav tvého equipu, ilvl: 365 Ele/364 Resto (4-set)
Talenty: http://postimg.org/image/j9djy9kvh/ http://postimg.org/image/vmqe56ajx/
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Až budu v raidu dodám, zatím jen recount z Maloriaka http://postimg.org/image/a6af116st/ (Točím určitě i více)
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Stackuju: Hit cap (17%), Intel, Haste >= Mastery (na velké AOE je Mastery lepší, ale většina encounterů je single jen s občasnými mobkami, takže preferuju Haste, Mastery samozřejmě na celá čísla, crit reforguju, je na Ele na houby. Rotace Flame shock na 1-3 targety, Lavu na CD, ES na 8 stacků (protože to většinou dávám během toho co letí LB a kdybych to dal na 9, může ten "10." stack přijít v niveč) když odbíhám a necástím dál tak na 9. Elemental mastery na cd s LB (Macro) #showtooltip /cast Elemental Mastery /cast Lightning Bolt Unleash Elements už se nevyplatí a dávám ho jen v případě, že potřebuju obnovit FS a zároven Lava je dostupná a tím pádem Unleash procne pro oba spelly. Na Multiple target spam Chainu, případně Thunder a úplně nejpřípadně Fire Nova (například Halfus draci). Uvědomuji si, že shaman má jeden z nejlepší kicků v raidů a Purge může taky často pomoct (Maloriak když není mage na spellsteal). Už jsem kickoval všechno možné. Nikdy jsem nedispelloval dotku na Sinestře za Resto, ale koukal jsem se na návod a je to v pohodě Smile
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám, Mám, DBM, Skada, zbytek jen na design, používám například Bartender, Grid, Quartz.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Vyhovuje a vždy udělám vše pro to, abych připraven byl.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Farmu HC raidů a příprava na Fire Lands se stabilní 10/25 man grupou se kterou už budeme sehraní.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Raiders of the Darkness, bohužel z pochopitelných důvodů (přišel jsem do guildy pozdě) pro mě není místo v R1 a zbytek grup bohužel HC raidy zatím nezvládá. Byl jsem přiřazen do R4, kde se nudím, tak jsem po dohodě s RL se rozhodl R4 opustit.
Znáš někoho z EXALTED? Asi spíš ne.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Spam na worldu
Něco o sobě Jsem student VŠB-TU ve třetím ročníku bakalářského studia a WoWko hraju, abych se odreagoval. Jinak jsem poměrně aktivní muzikant (kytara, basa, bicí, základ klavíru a pak takové ty blbosti jako sopránová flétna, ukulele Smile Nevím, co ještě bych měl napsat, na dotazy rád odpovím, odůvodním si každý talent který mám atd. Very Happy

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 11, 2016 1:16 am

Ahoj,

už se známe od minula ( já jsem ta milá holka Very Happy) a vypadá to, žes postavu trošku vylepšil. : )

Tentokrát se tě zeptám jen krátce:
- minule jsi psal, že jsi postavu vyexpil, teď že je darovaná. Máš ji na svojem acc i s mailem, nebo k ní má přístup ještě původní majitel?
- máš odzkoušené, že ten Unleash Elements, když se dá před LB a FS, opravdu boostne oba spelly? Naposledy co jsem to zkoušela, to nefungovalo, ale třeba se to změnilo.
- myslíš, že se při aoe rotaci fire nova vyplatí? Není lepší spam Chain lightningu? Proč ano/proč ne?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 1:22 am

Je darovaná a původní majitel je můj kamarád, který je na offíku, takže k ní má stále přístup, ale chodit na ni nebude. Psal jsem totiž předtím, že jsem vyexpil jiného shamana, ne konkrétně tohohle Very Happy To jsem myslel, že už máme vyřešené. UE jsem zkoušel a pokud jsem teda neviděl blbě, tak v případě, že oba spelly dopadnou zároveň, tak to spustí oba, zkoušel jsem to asi před týdnem, ale zatím jsem to v raidu použil tak 3x, takže ten význam je stejně zanedbatelně malý. Myslím, že se fire nova vyplatí pokud je tam více než 10 - 15 targetů, v jiných situacích než u Halfuse na draky ji nepoužívám. Smile

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Mon Jan 11, 2016 1:25 am

Ahoj.

Mňa zaujíma len jedna konkrétna vec, v poslednej prihláške si písal:
Berrien napsal:... ale aby to někdo bral takhle vážně ještě předtím než v té guildě vůbec jsem.. Nějak mě to úplně přestalo láka
Prečo si si to rozmyslel?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 1:26 am

(


Naposledy upravil Berrien dne Mon Jan 11, 2016 1:42 am, celkově upraveno 1 krát

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 1:28 am

Kucko napsal:Ahoj.

Mňa zaujíma len jedna konkrétna vec, v poslednej prihláške si písal:
Berrien napsal:... ale aby to někdo bral takhle vážně ještě předtím než v té guildě vůbec jsem.. Nějak mě to úplně přestalo láka
Prečo si si to rozmyslel?

Berme v úvahu i to, že když jsem to napsal, byl jsem naštvaný, že po mě chcete tolik věcí, které mi teď přijdou samozřejmé Very Happy Very Happy a změnilo se to, že jsem zjistil, že když to lidi se kterýma si v raidu berou vážně, tak to ironicky zkrátí čas strávený ve hře. S výše zmíněnou R4kou jsem chodili BWD normal třeba 3 hodiny Sad což je na normal asi tak o 2 hodiny více než je nutné Smile

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 1:41 am

Berrien napsal:Je darovaná a původní majitel je můj kamarád, který je na offíku, takže k ní má stále přístup, ale chodit na ni nebude. Psal jsem totiž předtím, že jsem vyexpil jiného shamana, ne konkrétně tohohle Very Happy To jsem myslel, že už máme vyřešené. UE jsem zkoušel a pokud jsem teda neviděl blbě, tak v případě, že oba spelly dopadnou zároveň, tak to spustí oba, zkoušel jsem to asi před týdnem, ale zatím jsem to v raidu použil tak 3x, takže ten význam je stejně zanedbatelně malý. Myslím, že se fire nova vyplatí pokud je tam více než 10 - 15 targetů, v jiných situacích než u Halfuse na draky ji nepoužívám. Smile

každopádně to musí být UE -> Lava -> před dopadnem Lávy FS, což v praxi znamená, že pokud stojíš bossovi přímo u čumáku tak to ani nestihneš Very Happy

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Mon Jan 11, 2016 1:57 am

Jsou tam detaily, které mi nesedí (fire nova na Halfusovi atd.) + to "čachrování" s postavami...

Jsem ale PRO TEST
PROTI


Naposledy upravil Gingereater dne Mon Jan 11, 2016 2:42 am, celkově upraveno 1 krát
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 11, 2016 1:58 am

Šlo mi o to, aby se ti na postavu třeba někdo v průběhu encounteru nenalogoval... Very Happy
Co se týče té Fire novy, podle mě se to nevyplatí, protože Chain Lightning ti další může procnout z masterky a udělá to daleko víc dmge. Zkus třeba jedno ID jen skrz Chainy a porovnej si to s Fire Novou.

Jako jinak já jsem PRO > Neutral za přístup.


Naposledy upravil Eveonor dne Mon Jan 11, 2016 5:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 2:08 am

Gingereater napsal:Jsou tam detaily, které mi nesedí (fire nova na Halfusovi atd.) + to "čachrování" s postavami...

Jsem ale PRO TEST

Asi nerozumím přesně tomu, co se vám nezdá na fire nově na halfusovi. Když použiju základní matematiku, tak 1 fire nova na 14 targetů (10 whelpů + 3 (otevření draci) + Halfus) x základní dmg toho spellu = 32,500 a i když budu počítat s tím, že mi ten chain procne (mastery) tak je to 2x 17k (všechno počítám jen základní dmg a SP ovliňuje oba spelly stejně), z čehož vyplývá, že pokud procne tak se vyplatí dávat chain, ale já mám mastery 32% což znamená, že procne každý 3 a tudíž se (do té doby než jsou Whelps na živu) vyplatí dávat fire nova. Pokud má někdo jiný názor, prosím vyvraťte mi to s nějakým důkazem.
- K žádnému čachrování s postavami nedošlo Smile vyexpil jsem shamana na servru, který se jmenoval Spojka.org, tudíž je tohle můj první Shaman na Twinstaru Smile

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 2:10 am

Eveonor napsal:Šlo mi o to, aby se ti na postavu třeba někdo v průběhu encounteru nenalogoval... Very Happy
Co se týče té Fire novy, podle mě se to nevyplatí, protože Chain Lightning ti další může procnout z masterky a udělá to daleko víc dmge. Zkus třeba jedno ID jen skrz Chainy a porovnej si to s Fire Novou.

Jako jinak já jsem PRO.

Noo, zkus si to spočítat, viz. moje odpoveď výše. Měl jsem naposled na Halfusovi 65k dps (než jsem umřel Sad ), tak něco tam přece dobře dělat musím Smile I kdyby tam rozdíl byl, tak je malý.


Naposledy upravil Berrien dne Mon Jan 11, 2016 2:16 am, celkově upraveno 1 krát

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 11, 2016 2:15 am

https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Berrien&realm=Artemis#0+4+5-8

Kde je těch 65k dps? Nejvíc vidím necelých 50k. A to jsi neumřel.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 2:23 am

Eveonor napsal:https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Berrien&realm=Artemis#0+4+5-8

Kde je těch 65k dps? Nejvíc vidím necelých 50k.

Ten recount je nějaký divný.. viz. https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Kelana&realm=Artemis#bwd moje Dkčko, jsem si docela jistý, že jsem měl 26k dps a ne skoro 32k na Magmowovi dneska.. Možná mám divný recount, ale zkusím to ještě jednou až bude raid. A u tohohle mage mi to dnes psalo, že měl 75k dps https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Maxxoo&realm=Artemis na Halfusovi a bossskills píšou jen 60. Mmm.

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 11, 2016 2:27 am

Věřím opravdu spíš bosskillům, než ingame recountům. Tam když je někdo v jiné fázi/mindcontrolu a podobných věcech, hned začne počítat špatně. Twin má hodně nedokonalostí, ale jejich bosskillům k nim nepatří.
No já ti napsala co si o tom myslím, a podle mě nejlepší porovnání získáme kdyžtak v případném raidu vzhledem k jiným dmgerům.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 2:28 am

Berrien napsal:
Eveonor napsal:https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Berrien&realm=Artemis#0+4+5-8

Kde je těch 65k dps? Nejvíc vidím necelých 50k.

Ten recount je nějaký divný.. viz. https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Kelana&realm=Artemis#bwd moje Dkčko, jsem si docela jistý, že jsem měl 26k dps a ne skoro 32k na Magmowovi dneska.. Možná mám divný recount, ale zkusím to ještě jednou až bude raid. A u tohohle mage mi to dnes psalo, že měl 75k dps https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Maxxoo&realm=Artemis na Halfusovi a bossskills píšou jen 60. Mmm.

https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Berrien&realm=Artemis#totfw tady jsem taky asi neměl 8k dps na Hc Tot4w..

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 2:29 am

Eveonor napsal:Věřím opravdu spíš bosskillům, než ingame recountům. Tam když je někdo v jiné fázi/mindcontrolu a podobných věcech, hned začne počítat špatně. Twin má hodně nedokonalostí, ale jejich bosskillům k nim nepatří.
No já ti napsala co si o tom myslím, a podle mě nejlepší porovnání získáme kdyžtak v případném raidu vzhledem k jiným dmgerům.

Jo, souhlasím, zkusím to na dalších 2 raidech porovnat Smile

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 2:32 am

Eveonor napsal:Věřím opravdu spíš bosskillům, než ingame recountům. Tam když je někdo v jiné fázi/mindcontrolu a podobných věcech, hned začne počítat špatně. Twin má hodně nedokonalostí, ale jejich bosskillům k nim nepatří.
No já ti napsala co si o tom myslím, a podle mě nejlepší porovnání získáme kdyžtak v případném raidu vzhledem k jiným dmgerům.
`

Jo, souhlasím, zkusím to na dalších 2 raidech porovnat Smile

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Miakhaliffa Mon Jan 11, 2016 2:37 am

bosskilly ukazuji vzdy o neco mensi dps kvuli nejake te aury
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 11, 2016 2:40 am

To jo, ale ne o 13k Very Happy
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Mon Jan 11, 2016 2:41 am

Berrien napsal: Pokud má někdo jiný názor, prosím vyvraťte mi to s nějakým důkazem.

První důkaz je, že tě tam s ele shamanem přebouchám Smile
Druhý po použití základní matematiky ->
Pokud tvůj chain lightning dává primárnímu targetu 7 000 dmg (což je mnohem míň než by si aktuálně měl dávat) tak:
1 target - 7000 dmg
2 target - 4900 dmg
3 target - 3430 dmg
4 target - 2401 dmg
5 target - 1681 dmg

což ve výsledku je 19 412 dmg. Pokud ti procne masterka tak 38 824 -> Crit chance neřešíme. Tudíž se výsledku okradeš o 6 500 dmg + GC co čtyři vteřiny. Navíc když jsou vypuštěni dráčci, tak ti sepnou trinkety společně s Arcane mastery a tvoje mastery se pohybuje o 50% chance.

Nejhorší na tom je,
Berrien napsal: Měl jsem naposled na Halfusovi 65k dps (než jsem umřel
. Nikdy si na Halfusovi netočil 65k (i kdyby to byla podle tvého recountu pravda, tak aura je 10% -> na webu 58,5K) + píšeš že jsi umřel -> NEUMŘEL. Nemám rád lidi co lžou (do přihlášek) ---> PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 2:45 am

Gingereater napsal:
Berrien napsal: Pokud má někdo jiný názor, prosím vyvraťte mi to s nějakým důkazem.

První důkaz je, že tě tam s ele shamanem přebouchám Smile
Druhý po použití základní matematiky ->
Pokud tvůj chain lightning dává primárnímu targetu 7 000 dmg (což je mnohem míň než by si aktuálně měl dávat) tak:
1 target - 7000 dmg
2 target - 4900 dmg
3 target - 3430 dmg
4 target - 2401 dmg
5 target - 1681 dmg

což ve výsledku je 19 412 dmg. Pokud ti procne masterka tak 38 824 -> Crit chance neřešíme. Tudíž se výsledku okradeš o 6 500 dmg + GC co čtyři vteřiny. Navíc když jsou vypuštěni dráčci, tak ti sepnou trinkety společně s Arcane mastery a tvoje mastery se pohybuje o 50% chance.

Nejhorší na tom je,  
Berrien napsal: Měl jsem naposled na Halfusovi 65k dps (než jsem umřel
. Nikdy si na Halfusovi netočil 65k (i kdyby to byla podle tvého recountu pravda, tak aura je 10% -> na webu 58,5K) + píšeš že jsi umřel -> NEUMŘEL. Nemám rád lidi co lžou (do přihlášek) ---> PROTI

Myslel jsem, že jo, než jsem se podíval na boss skills no Sad Omlouvám se

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 2:49 am

Berrien napsal:
Gingereater napsal:
Berrien napsal: Pokud má někdo jiný názor, prosím vyvraťte mi to s nějakým důkazem.

První důkaz je, že tě tam s ele shamanem přebouchám Smile
Druhý po použití základní matematiky ->
Pokud tvůj chain lightning dává primárnímu targetu 7 000 dmg (což je mnohem míň než by si aktuálně měl dávat) tak:
1 target - 7000 dmg
2 target - 4900 dmg
3 target - 3430 dmg
4 target - 2401 dmg
5 target - 1681 dmg

což ve výsledku je 19 412 dmg. Pokud ti procne masterka tak 38 824 -> Crit chance neřešíme. Tudíž se výsledku okradeš o 6 500 dmg + GC co čtyři vteřiny. Navíc když jsou vypuštěni dráčci, tak ti sepnou trinkety společně s Arcane mastery a tvoje mastery se pohybuje o 50% chance.

Nejhorší na tom je,  
Berrien napsal: Měl jsem naposled na Halfusovi 65k dps (než jsem umřel
. Nikdy si na Halfusovi netočil 65k (i kdyby to byla podle tvého recountu pravda, tak aura je 10% -> na webu 58,5K) + píšeš že jsi umřel -> NEUMŘEL. Nemám rád lidi co lžou (do přihlášek) ---> PROTI

Myslel jsem, že jo, než jsem se podíval na boss skills no Sad Omlouvám se

Byl to upřímný omyl.

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Cady Mon Jan 11, 2016 10:20 am

Vidím že si podal druhú prihlášku a teda sa aj nie čo priučil.

Opýtam sa teda na základe tvojej prihlášky ( že používaš ES na 8-9 stack ) si si istý že je jediné kritérium pre použitie ES stack Shieldu ? ( Ak áno pre čo ak nie pre čo  )

Myslíš že sa oplatí Fire elemental pre čo pri čom počas čoho ?

Myslíš že je vhodné obmieňať glyph pre daného boss? ( ak áno pre akého aké pre čo )

Pozrel som sa očkom na tvoj eq a jeho zostava je ako by si mal na sebe trash čo nik nechce si zo svojím eq spokojný ? Čo by si zlepši ? Čo ty a 4/5 set bonus aké časti zvolíš ? 

K profesiám myslíš že sú vhodné pre tvoj speck ? Myslíš že ti dajú dostatočné + ? 

Vraví ti nie čo Fulmination ?
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Berrien Mon Jan 11, 2016 12:31 pm

1. nenapsal jsem to nejšikovněji, není to jediné kritérium. Moje rotace kompletně napsaná by byla: FS na targetu > Searing Totem, aby byl > Lava burst na CD > ES na 8-9 stacků (dávám ho jen za podmínky, ze FS bude mimo cd než ten co tam je teď nevyprchá, abych měl ten FS furt, obnovuju ho na poslední tick, protože na Cata už je to udělané tak, že se nechá poslední tick před vyměněním, takže o žádný nepřijdu :3 ) > lighting bolt jako filler.
Fire elemental je rozhodně důležitý DPS cd a používám ho vždy, když vím, že bude schopen attackovat bosse 2 minuty bez častého přerušování a ještě ho dávám, když mám já nejvyšší intel, což je po procu Darkmoon: Volcano (1600 int) + Potion (+1200 int) protože je dmg elementála přímo závislá na intelectu.
Glyph od thunderstorm měním před a po chogallovi, protože při chogallovi kickuju Worshiping, tak tam ho musím dát pryč. Jiné glyphy neměním, zkoušel jsem to, ale nesedělo mi dávat pryč žádný z Prime glyphů, co tam mám, vždycky došlo nějakým způsobem ke ztrátě dps.
"Pozrel som sa očkom na tvoj eq a jeho zostava je ako by si mal na sebe trash čo nik nechce si zo svojím eq spokojný?" To asi vůbec nechápu jak myslíš. Prostě chodím raidy, rolluju, něco vyhraju a něco prohraju, moc té otázce nerozumím, do BiS mám daleko ještě, například už jsem 2x prohrál back ze Sinestry (379) a naposledy s rollem 96, což jsem byl i trochu smutný Very Happy Můj stav setovek mi vyhovuje, hlava měla moc spiritu (i přes to, že spirit = hit na ele), ono jako to jaký máme eq není jen na nás, že jo, ale můj eq se konstantně zlepšuje, největší dps boost by byla momentálně daggerka z valiony a nebo macka z chogalla (372).
Profese si myslím, že jsou v pohodě Smile 81 intelectu navíc je fajn věc Smile
Fulmination je dmg, který dá ES z rozdílu stacků lighting shieldu oproti základu 3.

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Cady Mon Jan 11, 2016 12:58 pm

Myslím že sú len 2 varianty ako hrať a správne skladať ele eq na danom contente a to 4/5  ( non set hlava - Halfus alebo Chesta - omnotron ) 

Ten back zo Sinestry má síce Item lvl ako píšeš ale bez chesty z Omno si neviem predstaviť zložiť s ním bis a mať cap ( na veľký úkor iných statov )  Takže sa to neoplatí.  ( V skratke viac stratíš ako dostaneš ) Je to skôr taký last item na do-ťuknutie. 

Skús porozmýšľať pri krátkom encounte ako je Halfus či Magmaw či naopak Ascendant Council ( tu ho použiješ počas dvoch fáz )  Nefarian ( tak isto 2x po 2 min )  , Chogal ( 2x štart a záver rush fáza ) určite sa nájde kopec ďalších kde sa dá využiť glyph na Fire elementála. 

Aký glyph volíš namiesto Glyph of thunderstorm ?  
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY Empty Re: Berrien - Elemental Shaman - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru