Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

+8
Aremys
Cobain
Gingereater
Atucha
Kriplex
Eveonor
Wolus
Weohstan
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 3:17 pm

Nick postavy: Weohstan

Class Warrior / Protection

Koupená nebo vyexpená postava: Tato postava je koupena, nicméně jsem na Twinu vyexpil asi 6 prot warrů, takže s tím problém není. V neznalosti už vůbec ne.

Zkušenosti s progresem: 10m / 13/13hc /25 man 12/13 hc, alakir wipe na 400k. Taktiky znam na 10 i 25 man

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Hraju od pocatku veku co twin zacal, class ani spec sem nevymenil, takze zkusenosti jsou na twinu 7 let, celkove něco přes 8.

Stav tvého equipu, ilvl: Biss - 373 ilvl.

Talenty: Protection / - DPS spec u me nehledejte, jsem jen a pouze prot.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/zd3l5u18p/full/

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Prepot --> Recklessness --> Retaliation ---> Heroic Throw (Pokud je nutne tak v kombinaci s tauntem) --> (Macro): Charge + Berserker Rage + Shield Block + Trinket + Shield Slam --> Macro: Revenge + Inner Rage + Heroic Strike (Na aoe tankovani Cleave) --> 3x Devastate --> Heroic Strike + Demoralizing Shout --> Thunder Clap + Heroic Strike/Cleave a obnova dotky Rend + stackovani Shockwave --> na 3 stacku Shockwave + heroic Strike/Cleave ---------------------- Takto vypada muj TC na singlu, lomítka s Cleavem predstavuji zamereny na aoe tankovani ale v jinem poradi danych abilit.
Nicmene to není všechno, vyuzivam i dodatkove ability jako Concunsion Blow, Darkflight, Heroic Leap, Intervene, Intercept. Vse tocim na CD v macrech, takze se nemůže stat ze bych něco vynechal. Redukci Shield Wall davam ve stavu nouze, RC a LS dle potřeby s Enraged Regeneration. (pripadne dotazy zodpovim) Bindy: Samozrejmosti / Vigilance davam na tanka, pokud tankuji sam tak na heleara, mimo encountery které ve vetsi mire daji vetsi dmg melee DPS.

Staty: Mastery --> Parry --> Armor --> Dodge --> Stamina         http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Weohstan

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS + Mic: Mám / DBM: Mám / Omen: Mám

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: RT není problém, ale může se stát že budu muset být v práci. Pokud tato situace nastane, dam dopředu vedet i s presnym prodlenim doby prichodu.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Loajalitu a aspoň trosku respektu. Chci dosáhnout všech nejvyšších cilu s kterými jsem pripraven vam pomoci. Myslim ze muzu nabidnout něco malo vic, nez jen classu do poctu.

Předchozí guildy  (důvod odchodu): TCF: Rozpad / UndeRRateD: Nepohodnutí s vedením u náboru: Ordo Satanas: Nynější guilda, bohužel se tam nějak necítím dobře, není to osobní.

Znáš někoho z EXALTED? To nevím, myslím že ne.

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Jsem v kontaktu s Destikem, který mi řekl ze místo pro jednoho tanka by tu bylo.

Něco o sobě Jsem Pavel, je mi 23, jsem pracujici clovek, pro kazdou srandu. Vice dodam dle otázek a připomínek.

PS: Na smajliky si moc nepotrpim, tak to prosim neberte, jako kdybych byl nejaky brucoun. To nejsem. Ptejte se a vyzvidejte, nic nemam bez duvodne.

.

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Wolus Sun Jan 03, 2016 3:36 pm

Přihláška pěkná, ale příjdou mi docela podivné některé tvé sockety. Socketuješ i staminu? V některých věcech i když nedodržíš socket bonus tak dáváš půlené sockety (mastery/stam). Má to nějaký hlubší smysl?
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 03, 2016 3:44 pm

Tank bez kvalitniho offspecu mi pripada zbytecny, jeste k tomu war, ktery toci slusne cislicka a neztratil by se.... Takze kvuli tomu neutral.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:08 pm

Wolus napsal:Přihláška pěkná, ale příjdou mi docela podivné některé tvé sockety. Socketuješ i staminu? V některých věcech i když nedodržíš socket bonus tak dáváš půlené sockety (mastery/stam). Má to nějaký hlubší smysl?

hlubsi vyznam to melo, nebot donedavna twin ignoroval desetiny, takze v urcite desetine nedal potrebny poit nebo %. Ted uz to ma vyznam jen v tom, ze z tech pulenych vic boostnu stat obsazeny v itemu. Twin uz to totiz neignoruje.

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:09 pm

Eveonor napsal:Tank bez kvalitniho offspecu mi pripada zbytecny, jeste k tomu war, ktery toci slusne cislicka a neztratil by se.... Takze kvuli tomu neutral.

Nooo....Sad

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kriplex Sun Jan 03, 2016 4:10 pm

PROTI , jeden z Vás dvou je lhář, buď ty nebo tvůj kamarádíček Weohstan, nevím který z Vás dvou tuhle přihlášku napsal ,ale pravý Weohstan se loučil v Ordu že z osobních důvodů končí s wow

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:13 pm

Kriplex napsal:PROTI , jeden z Vás dvou je lhář, buď ty nebo tvůj kamarádíček Weohstan, nevím který z Vás dvou tuhle přihlášku napsal ,ale pravý Weohstan se loučil v Ordu že z osobních důvodů končí s wow

To je pravda, Weohstan skoncil, prihlasku on nepsal. Ale psal jsem ze tento char je koupeny.


Naposledy upravil Weohstan dne Sun Jan 03, 2016 4:17 pm, celkově upraveno 1 krát

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 03, 2016 4:16 pm

scratch Question scratch
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:19 pm

Nezmenil jsem nick postavy, to je vsechno, postavu jsem koupil, prihlasku jsem napsal. Cekal jsem na prevedeni na muj acc, ktery probehl asi 15m pred prihlaskou.

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Wolus Sun Jan 03, 2016 4:21 pm

Weohstan napsal:hlubsi vyznam to melo, nebot donedavna twin ignoroval desetiny, takze v urcite desetine nedal potrebny poit nebo %. Ted uz to ma vyznam jen v tom, ze z tech pulenych vic boostnu stat obsazeny v itemu. Twin uz to totiz neignoruje.

A nebylo by tedy lepší je vyměnit za něco jiného? mastery/stam rovnou za mastery a tu čistou stam za něco jiného? Sám píšeš v prioritě statů staminu na posledním místě, staminy je z trinketů dost tak mi příjde zbytečné socketovat staminu nebo kvůli ní dodržovat barvu kvůli socket bonus.
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kriplex Sun Jan 03, 2016 4:21 pm

Tak proč se vydáváš za někoho kým nejsi, Weohstan jasně vzpomenul komu postavu dal, tak proč máš napsáno v přihlášce že postava je koupená, popř v předchozích guildách je napsáno přesně to co by napsal Weohstan, vysvětli

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:23 pm

Wolus napsal:
Weohstan napsal:hlubsi vyznam to melo, nebot donedavna twin ignoroval desetiny, takze v urcite desetine nedal potrebny poit nebo %. Ted uz to ma vyznam jen v tom, ze z tech pulenych vic boostnu stat obsazeny v itemu. Twin uz to totiz neignoruje.

A nebylo by tedy lepší je vyměnit za něco jiného? mastery/stam rovnou za mastery a tu čistou stam za něco jiného? Sám píšeš v prioritě statů staminu na posledním místě, staminy je z trinketů dost tak mi příjde zbytečné socketovat staminu nebo kvůli ní dodržovat barvu kvůli socket bonus.

Jde spis o to ze zatim ten plny socket na masterku neda tolik, aby mi pridal na plny cislo ve full baffech. Tim pulenym dostanu v raid setupu stejny pocet bodu mastery + nejakou tu stam navic. Proto takto pulene.

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:25 pm

Kriplex napsal:Tak proč se vydáváš za někoho kým nejsi, Weohstan jasně vzpomenul komu postavu dal, tak proč máš napsáno v přihlášce že postava je koupená, popř v předchozích guildách je napsáno přesně to co by napsal Weohstan, vysvětli

Neprislo mi moudre nepsat duvody odchodu predeslich guild. Spadaji do historie postavy, kterou chci zanechat. Pisi jen to, cim postava prosla. Nabadani pred prodejem k leavnuti ordo satanas, jsem mu podaval ja. Tak proto jsem napsal ze se tam necitim moc dobre.

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Sun Jan 03, 2016 4:28 pm

Nas nezajima historie guild postavy, nas zajima TVOJE historie

Kazdopadne tank bez offu je nam k nicemu, proti


Naposledy upravil Atucha dne Sun Jan 03, 2016 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 03, 2016 4:29 pm

Nejsi trochu schizofrenik?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Sun Jan 03, 2016 4:30 pm

Weohstan napsal:Nezmenil jsem nick postavy, to je vsechno, postavu jsem koupil, prihlasku jsem napsal. Cekal jsem na prevedeni na muj acc, ktery probehl asi 15m pred prihlaskou.

Bullshit, nick po koupi postavy MUSÍŠ změnit. Jedna lež za druhou...
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kriplex Sun Jan 03, 2016 4:34 pm

Něco o sobě Jsem Pavel, je mi 23, jsem pracujici clovek, pro kazdou srandu. Vice dodam dle otázek a připomínek.

Takže přihlášku on nepsal a ty se shodou okolností taky jmenuješ Pavel a taky ti je jako Weohstanovi 23

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:37 pm

Atucha napsal:Nas nezajima historie guild postavy, nas zajima TVOJE historie

Tak ma historie pochazi z hordy, kde jsem prot warra mel, aktivne jsem raidoval. Guildu jsem nemel z casovych duvodu, od wotlku jsem se potuloval po world pugech. Naxx, UD a ToC a hc Togc.

ICC sezonu jsem spocatku prospal, pak jsem zacal chodit pugy, kde se toho moc nedavalo. Muj prvni prot vyexpeny byl Bulleck, ktereho jsem prodal, a koupil od Weohstana jineho prot warr. Obchody mezi nama dvema jsou uz delsi dobu. Ten mel nick Maca, toho jsem take prodal a koupil tenkrat warra s nej dosazitelnym eq z UD 4666 gs. Tento warr mel nick Bulleckos, opet pouze po wordl pugach, z casovych duvodu. Po prechodu na cata jsem prodal Bulleckose a byl smazan i na Wottlku.

Zkusenosti z nynejsimi raidy mam jen diky Weohstanovi, ktery mi cas od casu warra pujcil. Coz je mezi nama normalni. Snad to takto bude stacit. Na aki jsem prvne.

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:38 pm

Kriplex napsal:Něco o sobě Jsem Pavel, je mi 23, jsem pracujici clovek, pro kazdou srandu. Vice dodam dle otázek a připomínek.

Takže přihlášku on nepsal a ty se shodou okolností taky jmenuješ Pavel a taky ti je jako Weohstanovi 23

Nejsem pavel, jsem Filip ale 23 mi je. Nenapsal jsem to dobre za to se omlouvam.

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 03, 2016 4:39 pm

A ten screen z raidu je ještě z doby, kdy byl Weohstan v Underrated. Je tam vidět vlajka guildy a lidi z UR ve skadě. Takže pokud tomu rozumím, prostě jsi ty sám Weohstan, leavl jsi Ordo, řekl jim, že končíš s wow, ale ve skutečnosti jsi chtěl jen do jiné guildy. Je to tak?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Sun Jan 03, 2016 4:40 pm

Na moj vkus priliz vela bullshitu. PROTI.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:40 pm

Jsem sice novy majitel, ale znalosti mam

A pardon ale se psanim prihlasky nemam zkusenosti, pisu ji poprve. Tak mam trosku nervi.

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Aremys Sun Jan 03, 2016 4:42 pm

Zdravím Exalted, som Aremys / Ademar / Ademarys - GuM Ordo Satanas.

Prihláška do Ordo Satanas:

http://www.ordosatanas.eu/viewtopic.php?f=53&t=585&sid=e19b04ac5f872a8b292e070204a4b311

-všimnite si rovnaké meno, vek (Pavel, 23)...Zaujímavé.
-všimnite si rovnaké screenshoty z hry...Zaujímavé.
-tvrdí, že si sa u nás necítil dobre...nikdy som nikomu nedal príležitosť, aby raidy chodil niekto za cudzie chary. Takže o tom, ako to u nás chodí, vieš veľké nič.


Screenshot z fóra, čo postol predtým, ako leavol:

http://postimg.org/image/tro8kfjut/full/

Potrebujem osobne hovoriť s administrátorom fóra Exalted, poskytnem mu administračné info o accounte Weohstana (IP adresa, registračný email...).
Predídeme tým zbytočným problémom. A aspoň budeme vedieť pravdu, či klamal nám, vám, alebo obom stranám.

Edit: Ahoj Pavel...pardon...už Filip

Edit2: o 5 minút nekoršie... https://2img.net/h/s30.postimg.cc/prf3xt78x/5_minut_neskor.jpg


Naposledy upravil Aremys dne Sun Jan 03, 2016 4:55 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Sranda musí byť)

Aremys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:43 pm

Eveonor napsal:A ten screen z raidu je ještě z doby, kdy byl Weohstan v Underrated. Je tam vidět vlajka guildy a lidi z UR ve skadě. Takže pokud tomu rozumím, prostě jsi ty sám Weohstan, leavl jsi Ordo, řekl jim, že končíš s wow, ale ve skutečnosti jsi chtěl jen do jiné guildy. Je to tak?

Ne, Weohstan opravdu skoncil, jaWeohstan nejsem. Screen jsem postl tento, nebot ui je totozne, jen ja osobne nemam zadny screen.

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weohstan Sun Jan 03, 2016 4:44 pm

No dobre tak to locknete. Zbytecne neco vysvetlovat. Diky za cas

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ Empty Re: Weohstan - Only Protection Warrior - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru