Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

+6
Gingereater
Kucko
Eveonor
Atucha
Theonlycaput
Lauuris
10 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 12:35 am

Nick postavy: Lauuris
Class: Hunter-Survival
Koupená nebo vyexpená postava: Poctivě vyexpena postava od prvního levelu.
Zkušenosti s progresem: Mé zkušenosti jsou prakticky nejvečí v minulosti až z hordy.Tam jsme chodily pouze 25 Man.V BWD jsme daly 5/6 hc nefa boužel nestihly dat skrs rozpadu guildy.Snad nejmensí zkusenosti mam asi z Bot tam jsme daly boužel pouze 2/5HC.Jinak TOTFW bouzel znam pouze z normalu.Jinak bose nefarion,councily,chogal a sinestru +TOTFW hc bouzel nemel moznost poznat blíže.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: World of warcraft hraju zhruba + - 7 let z prestavkami ono si myslim že kazdej tu prestavku mel a musel se odpocinout od pvp tuposti sve strany(myslim hordy ci ali prakticky jsem strany střídal,ale kdo ne  Very Happy  Twisted Evil .Clasu jako huntra hraju tak aktivne od wotlku tu na twinstare takze hraju huntra tak 2 az 3 roky.....
Stav tvého equipu, ilvl: No jsem na tom nasledovne v PVE mam(365 item lvl) ve survivale samozrejmě. Smile A v PVP hraju tedy moc aktivne ne full vicios krome tedy luku tak tam mam tak zhruba - + 366 item lvl asi,ale to neni prednejsi preci jste pve guilda ale pokud se najde cil v podobe hordaka rad pomužu. Very Happy
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Lauuris&group=1
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/h3je8jko7/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Takže jdeme na to to bude na dlouho.Přiznam se ze tohle bude pro me problem pac ja jsem zviklej automatika klikat a ješte k tomu ty jmena spelu neznam moc dobre.Takze pokud se jedna o jeden target to znamena jen bos tak to delam nasledovně.Prvne hodim na bose Hunter marku ta je jasna pak hodim na nej Serpent Sting hned za nim Explosive Shot  po nem Black Arrow.Potom jen spamuju Cobra shot skrs malo energii ci jak se naziva co ma hunter.Pokud se sepne zadarmo Explosive Shot tak speluju nasledovne nahodim jej jednou pak jednou arcane shot potom dva krat za sebou explosive shot.Takle to delam furt dokola pokud to delam nejak zle rad bych za kazdou radu co poskitne vas CL huntru.Jinak samozrejme na konci spamuju kill shoty ap.U trasu ci vice adek davam hlavne explozive trap a frozen trapku.A stridam to i s multi shotem kterej z talentu pokud jej pouziju na vic targetu nebo li nobek tak jim dava Serpent sting.Jinak už nevim co mam napsat pripadne mou rotaci muzeme vyzkouset na dunach i dps.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Tak TS mam urcite to je nejlepsi komunikujici program mumble ble....  Very Happy Mikrak taky dokonce kvalitni ne made in china a kdyby se pokazil mikrak mam i starej funkční.Addony mam na sto pro DBM a dps mater až vim jak depeskuju op čísla.Ne delam si prdel snad vam budu stačit.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time je ideal řeknu vam prakticky nemam jeste holku takže mě nic neomezuje ale fakt občas jdu ven,ale kdo nechodi ven..  Wink
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chci dosahnout vysněných bosu které jsem jeste nedal a psal že jsem nebyl zajima me jak funguji a pracuji.A chcu i poznat vás.Od rozpadu suprove guildy na hordě prakticky nemam nikoho s kym pokecat tak doufam že jste ukecaní ja kdyz človeka poznam tak klidne kecam a rad... Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): No je jich vic prakticky jsem prešel z hordy na ali skrs naseho Guild mastra meho kamose s kterym si rozumim do tet nevite zda znate bragiho u hordy byl pod jmenem Darym.S nim jsme dosahly i nemozne ale proste to nevyslo a lidi se na nas vybodly a nechodily na raidy.Jinak nazev u hordy guildy kde jsem prakticky naprogresoval ty hc bose je guilda Einherove nevim zda znate.A jinak jsem byl u bragiho v guilde kde jsme jen chodily pvp a daily ap a jinak jsem sel pak jeste do guildy Raid of darkness tam jsem byl tak mesic a neco a odesel jsem skrs nedostatek progress hc bosu a neuctive porušovani a ignorovani taktik.
Znáš někoho z EXALTED? Boužel nikoho u vas nepoznavam aji skrs to jdu k vam a chcu vas poznat.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Dozvedel jsem se od naboroveho macra na worlde nevim jak se ten dotycnej jmenuje co to linkoval ale takle jsem se o vas dozvedel.
Něco o sobě Tak a je to tu co psat..... Smile Tak mé jmeno je Pavel kamosi me rikaji Paja to neni nic neobvykle... Very Happy Je mi 22 let narodil jsem se 1.12.1993 takze jsem cerstve 22 lety chlapecek. Evil or Very Mad Jinak uz pracuju pres rok ve firme co vyrabý ruzné vyrobky ze dřeva vyrabime tedy spise ploty,klece ale hlavne palety.Dělam tam tedy u pyli tam řezám desky na míry.Jsem vyucenej Instalaterem tri letej obor a + elektro jedno rocni tam me tedy prt naucily ale neva.Boužel vydite ironii toho jak se nas stat stavy k cerstve vyucenych kluku každa firma jen chce praxi praxi bouzel jsem nenasel z oboru ale diki za to kde pracuju.Bydlim jinak u Brna zhruba 20 km.

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Theonlycaput Tue Dec 29, 2015 1:28 am

Zdravím,

um, nějak jsem to přelouskal. V hunterech se nevyznám, otázky na toto téma určitě dorazí. Já bych se Tě rád zeptal... ty bindy sis tam nasázel kvůli tomu screenu, nebo tak opravdu hraješ? Trochu mě zarazilo "H" a "B" ... no, a pak jsem si všiml toho "N" ... Pane, nejste vy náhodou Saxana?
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 1:47 am

Theonlycaput napsal:Zdravím,

um, nějak jsem to přelouskal. V hunterech se nevyznám, otázky na toto téma určitě dorazí. Já bych se Tě rád zeptal... ty bindy sis tam nasázel kvůli tomu screenu, nebo tak opravdu hraješ? Trochu mě zarazilo "H" a "B" ... no, a pak jsem si všiml toho "N" ... Pane, nejste vy náhodou Saxana?




Ahoj ja tak hlaju ja mam jen bindy nemam macra pac me moc nevyhovuji.Jinak jsem na to zvyklej a vyhovuje me to.Jinak saxana nejsem neumim kouzlit ci co to byla zac ta borkyne:D

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Atucha Tue Dec 29, 2015 1:48 am

- odlogni prosím v PvE equipu a dodej screen v surv talentech, ideálně v raidu (popř aspoň zapni u dummyny dbm test)
- proč bys nikdy neměl dávat dvě explosive shoty hned po sobě (tak špatně píšeš u popisu rotace)?
- jak sleduješ svoje procy a debuffy na targetu?
- postni prosím svoje macro na nástřel

Trošku offtopic - občas, než odešleš nějaký text, zkus si to po sobě přečíst. Prokousat se tvým výtvorem bylo lehce o nervy Very Happy

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 1:58 am

Atucha napsal:- odlogni prosím v PvE equipu a dodej screen v surv talentech, ideálně v raidu (popř aspoň zapni u dummyny dbm test)
- proč bys nikdy neměl dávat dvě explosive shoty hned po sobě (tak špatně píšeš u popisu rotace)?
- jak sleduješ svoje procy a debuffy na targetu?
- postni prosím svoje macro na nástřel

Trošku offtopic - občas, než odešleš nějaký text, zkus si to po sobě přečíst. Prokousat se tvým výtvorem bylo lehce o nervy Very Happy



Ok udelam sorac ja jsem delal tu prihlasku hodinu a proste jsem se nedivam pismeno od pismene na pravopisne chybi a jsem dizletik takze berte na to ohled:D

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Tue Dec 29, 2015 2:21 am

Very Happy Very Happy U me mas pro Very Happy
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 2:37 am

[quote="Lauuris"]
Atucha napsal:- odlogni prosím v PvE equipu a dodej screen v surv talentech, ideálně v raidu (popř aspoň zapni u dummyny dbm test)
- proč bys nikdy neměl dávat dvě explosive shoty hned po sobě (tak špatně píšeš u popisu rotace)?
- jak sleduješ svoje procy a debuffy na targetu?
- postni prosím svoje macro na nástřel

Trošku offtopic - občas, než odešleš nějaký text, zkus si to po sobě přečíst. Prokousat se tvým výtvorem bylo lehce o nervy Very Happy


1.Tu je ten screen konecne v survivalu... Very Happy jak jsem po rozhovoru nekoho od vas pochopil... Smile https://2img.net/h/s22.postimg.cc/4qetkjppd/Wo_WScrn_Shot_122915_002826.jpg
2.Ty dva explosive shoty za sebou jak mam na vic davam skrs to aby to dele tikalo ale pokud to delam spatne rad se poucim.
3.jestli jsem to tedy pochopil zpravne myslis jak sleduju kdyz dam Multi shot ci na bosovi jestli mam danej serpent string no tak to sleduju takym stylem ze klikam shiftem a ten target na kterej potrebuju ten serpent string tak se divam ci mam jinak netusim jak to myslis.
4.Bouzel v tom mam mensi problem ja to macro but nechapu ci me nevim proc nejde pokud me jej nekdo vysvetly budu moooc rad a budu se k nemu i modlit affraid ale jinak to mam na klavese x a kdyz si prebyraji bose ci nobky nastrelim.

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Dec 29, 2015 3:12 am

Ahoj.

Odkiaľ prosím čerpáš informácie o hunterovi (prosím link ak to je na webe)?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 3:18 am

Kucko napsal:Ahoj.

Odkiaľ prosím čerpáš informácie o hunterovi (prosím link ak to je na webe)?


Je to http://forum.warmane.com/showthread.php?286523-Marksmanship-Hunter-PvP-Guide-4-3-4 a jinak se ridim i radou jednoho bejvaleho kamose a clena guildy einherove.

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Tue Dec 29, 2015 3:34 am

Ridis se v pve pomoci pvp guidy? : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 10:57 am

Eveonor napsal:Ridis se v pve pomoci pvp guidy? : )


Bozinku ja jsem retard.Špatna stranka ale je veci pravda ze se drzim spiše bejvalych svích kamošu co huntra používa a zna.
Na začatku jsem se ve skutecnosti řídil http://forum.warmane.com/showthread.php?226553-Guide-PvE-Survival-Hunter

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Tue Dec 29, 2015 2:21 pm

Lauuris napsal:Bozinku ja jsem retard.Špatna stranka ale je veci pravda ze se drzim spiše bejvalych svích kamošu co huntra používa a zna.
Na začatku jsem se ve skutecnosti řídil http://forum.warmane.com/showthread.php?226553-Guide-PvE-Survival-Hunter

A kámoš hraje tady na Artemisu? Pošli nick
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 2:24 pm

Gingereater napsal:
Lauuris napsal:Bozinku ja jsem retard.Špatna stranka ale je veci pravda ze se drzim spiše bejvalych svích kamošu co huntra používa a zna.
Na začatku jsem se ve skutecnosti řídil http://forum.warmane.com/showthread.php?226553-Guide-PvE-Survival-Hunter

A kámoš hraje tady na Artemisu? Pošli nick


No ono to bylo od ruznych zdroju:D ono se neda povedet ze to strasnej kamos byl,ale poradil a tocit i trochu umi... Very Happy na horde se jmenoval Redix

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Dec 29, 2015 6:44 pm

Lauuris napsal:Pokud se sepne zadarmo Explosive Shot tak speluju nasledovne nahodim jej jednou pak jednou arcane shot potom dva krat za sebou explosive shot.

Proč ExS-Arcane-ExS-ExS?
Proč dáváš první stingu a pak až Explosive Shot?
Hlásíš se do PvE guildy, přesto ze hry odcházíš jako PvP. Prosím o nápravu.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 7:30 pm

Hannele napsal:
Lauuris napsal:Pokud se sepne zadarmo Explosive Shot tak speluju nasledovne nahodim jej jednou pak jednou arcane shot potom dva krat za sebou explosive shot.

Proč ExS-Arcane-ExS-ExS?
Proč dáváš první stingu a pak až Explosive Shot?
Hlásíš se do PvE guildy, přesto ze hry odcházíš jako PvP. Prosím o nápravu.


Hojky tak me bylo od redixe kterej byl u nas na horde CL huntru nebo spise tocil nejlepe a ovladal i svou hunterskou clasu ze arcane shoty se prakticky nepouzivaji nebo spise malo se použivaji a jak pises proc použivam ExS-Arcane-ExS-ExS tak jsem jej pochopil tak ze kdyz mam EXS zadarmo tak mam jej hnedka hodit pak arcane dam pac dava celkem dost pecky a nemam ani tu energii od huntru nijak pouzit a ten druhej exp je taky zadarmo a ten dalsi dam az tika co nejdele.Ja jsem se zminil v přihlasce ze pokud cokoliv poradite tak pls poradte mejte se mnou soucit ja se vse naucim a udelam chybami se človek uči.

Tak me bylo rečeno že Serpent Sting ma bejt nahozen co nejdrive a hned na zacatku aby tam neustale tikal a mohl si jej udržovat cobra shotem.Byl jsem i s toho sperovan v einheru ze jej nenahazuju a ztracim dmg ale řikam každa rada pomuže.

Ono je problem jak řikaš ze odchazim v pvp to určite mysliš odlašuju tak prave je problem že prakticky daily a TB chodim v pvp talentech pac se přiznam bojim hordskeho utoku.. Smile ale pokud je v tom problem klidne ukažu ve hře eq.

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Dec 29, 2015 8:10 pm

Dokážu tolerovat nedostatky v taktikách, ale ne nedostatky ve znalosti postavy. Věci děláš takhle, protože ti to někdo nařídil. Není v tom ani krapet zamyšlení, jaký to má vlastně důvod. Maximální využití talentu Lock and Load jsi nepochopil vůbec. Proč se udržuje Serpent Sting na targetu také ne.

Zkus si prosím načíst nějaký guide a podle něj to dát dohromady. Ty se hlásíš k nám, proto nečekej, že tě budeme nahánět online po celém světě a odlogni prosím v PvE gearu.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 9:10 pm

Hannele napsal:Dokážu tolerovat nedostatky v taktikách, ale ne nedostatky ve znalosti postavy. Věci děláš takhle, protože ti to někdo nařídil. Není v tom ani krapet zamyšlení, jaký to má vlastně důvod. Maximální využití talentu Lock and Load jsi nepochopil vůbec. Proč se udržuje Serpent Sting na targetu také ne.

Zkus si prosím načíst nějaký guide a podle něj to dát dohromady. Ty se hlásíš k nám, proto nečekej, že tě budeme nahánět online po celém světě a odlogni prosím v PvE gearu.


Ok chapu tve obavy te nevím proc mam udrzovat serpent sting je to velkej nedostatek podivam se na nejakej build proc jej mam udrzovat a jak presne delat rotačku omlouvam se jak se říká moudrý z nebe nespadl na to se podivam neboj.A jinak ok odlogl jsem v pve eq mužes se podivat na me... Smile

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Tue Dec 29, 2015 9:51 pm

Znalosti Huntera trochu mimo, ale věřím že by s tebou byla prdel Very Happy
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 10:09 pm

Gingereater napsal:Znalosti Huntera trochu mimo, ale věřím že by s tebou byla prdel Very Happy



Dik za podporu Smile neboj bude...se na to podivam na build nebojte se

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Tue Dec 29, 2015 11:34 pm

Lauuris napsal:
Hannele napsal:Dokážu tolerovat nedostatky v taktikách, ale ne nedostatky ve znalosti postavy. Věci děláš takhle, protože ti to někdo nařídil. Není v tom ani krapet zamyšlení, jaký to má vlastně důvod. Maximální využití talentu Lock and Load jsi nepochopil vůbec. Proč se udržuje Serpent Sting na targetu také ne.

Zkus si prosím načíst nějaký guide a podle něj to dát dohromady. Ty se hlásíš k nám, proto nečekej, že tě budeme nahánět online po celém světě a odlogni prosím v PvE gearu.


Ok chapu tve obavy te nevím proc mam udrzovat serpent sting je to velkej nedostatek podivam se na nejakej build proc jej mam udrzovat a jak presne delat rotačku omlouvam se jak se říká moudrý z nebe nespadl na to se podivam neboj.A jinak ok odlogl jsem v pve eq mužes se podivat na me... Smile


Ok precetl jsem si build tak ta rotace je Lock and Load Rotation: <Lock a zatížení Procesy> Explosive Shot -> Arcane Shot / Cobra Shot -> Explosive Shot -> Arcane / Cobra Shot -> Explosive Shot -> Arcane / Cobra -> Opakovat normální rotaci...... Pochopil jsem to tak že tato rotace se pouziva kdyz se sepne insta explozive shot snad vis.......pls odpoved zda je to pravda. Sad

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kucko Wed Dec 30, 2015 12:13 am

Prepáč, ale PROTI. Svoje talenty/spelly musíš poznať.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Wed Dec 30, 2015 12:59 am

Kucko napsal:Prepáč, ale PROTI. Svoje talenty/spelly musíš poznať.


Nevadi snad dalsi od vas bude mit pochopeni a da mi sanci se zlepšit. Smile

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Wed Dec 30, 2015 1:23 am

"<Lock a zatížení Procesy>" Google translator?
A víš, proč se dává ExS-AS-ExS-AS-ExS? Důvod, o to mi jde.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Wed Dec 30, 2015 1:36 am

Hannele napsal:"<Lock a zatížení Procesy>" Google translator?
A víš, proč se dává ExS-AS-ExS-AS-ExS? Důvod, o to mi jde.

Tak ja rotaci Lock and Load Rotation:Explosive Shot -> Arcane Shot / Cobra Shot -> Explosive Shot -> Arcane / Cobra Shot -> Explosive Shot -> Arcane / Cobra -> Opakovat normální rotaci.
pochopil takle tak prvni ES se dava skrs to že je zadarmo a aby tikal co nejdele a daval i dmg.po nem dam AS nebo cobra shot.Pokud nemam zhruba 50 energii tak jako druhej spell bych zvolil cobra shot skrs malo energie a kdyz mam tak dam AS pak ES ten taky bude dotikavat a davat dmg a dalsi spel taky zvolim podle energie...

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Wed Dec 30, 2015 1:18 pm

Z me strany zatim PROTI.
Podle toho, co se tu pise mas velke nedostatky v znalosti sve classy. To vidim jako nejvetsi potiz, tomu pak odpovida i DPS podle twinheadu https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Lauuris&realm=Artemis#bh
Zkoumal jsem tvuj posledni kill z BH, Chogalla a Halfuse. I po prihlednuti k delkam killu a k tvemu iLvl (365) by jsi na tom mel byt mnohem lepe.

Pokud se ovsem chces zlepsit, tak se neboj napsat a muzeme to prodiskutovat. Ale prvni co, tak to chce zacit premyslet nad rotaci, talenty, spellama, ...
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru