Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

+5
Cobain
Tiine
Eveonor
Atucha
Suriana
9 posters

Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Suriana Mon Nov 09, 2015 3:04 am

Nick postavy: Suriana
Class Holy Priest
Koupená nebo vyexpená postava: Postavu jsem si poctivě vyexpil. Wink
Zkušenosti s progresem: Na normal mám složené všechny bosse tedy 12/12. Na HC mám složeného Halfuse a Chyma.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wowko hraju rok a čtvrt, tohle je jedna ze 4 postav, které aktivně hraju. Celkový play time na této postavě mám 16 dní. Věnuju se PVE i PVP (BG a 2v2 za disco).
Stav tvého equipu, ilvl: Můj současný ilvl je 359, zahrnuje 4 setovky a 372 wristy. Set je plně nagemován a naenchantován.
Talenty: Hraju PVE Holy Priesta a talenty mám uzpůsobené primárně na raid healing tj. holy 33 (bez body and soul a blessed resilience) dále z Disco talentů 3/3 Mental agility a 3/3 twin disciplines a ze Shadow 2/3 darkness.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): Zde je link na požadovaný screen http://leteckaposta.cz/995649609
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Moje rotace se odvíjí podle intenzity dmg, který je v danou chvíli nutné přehealovat. Při nízkém dmg používám renew a heal na cooldown Prayer of mending, při větším aoe dmg circle of healing na cooldown a spamuju Prayer of healing, popřípadě ladím pomocí renew, Při vysokém dmg hodím pod raid holy world: sanctuary a pokračuju ve spamování prayer of healing. na single target greater heal, v krizových situacích nebo na příkaz používám hymnu, na umírajícího tanka flash heal a guardian spirit. Chakra Sanctuary. Samozřejmostí je udržování Lightwell. Moje staty po použití jídla a flasky na intel jsou následující 5543 intel (105K many) 3451 spirit s nastackovanou tsunami, 12,51% haste, 12,47 mastery, 11,79% crit. Rozhodl jsem se pro haste>mastery>crit. 12,51 haste gap kvůli ticku navíc pro renew a hymnu.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ke komunikaci s raidem mohu používat TS i Mumble, Addony používám DBM, recount, lightwell buddy, MikScrollingBattleText, Omni CC, Doom CooldownPulse, raid framy jsem si upravil na střed a horizontálně viz. screen. Používám mouse over macra na healing.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time mi vyhovuje neděle a úterý 20-23. V tyto časy a dny můžu 100% zaručit, že se mohu účastnit raidu.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Do Exalted se hlásím z důvodu, že chci chodit HC raidy se zkušenými lidmi jako jste vy, a  vyhovuje mi zmíněný raid time. Chci složit 13/13 na HC a získat 372 eq a k tomu si užít spoustu zábavy při hraní v dobrém kolektivu lidí.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Momentáln jsem v guildě IF WE DIE IT WAS LAG (18 lvl). V současné G se raidy nechodí, proto jsem se rozhodl pro změnu. Raidy jsem doteď chodit s worldem.
Znáš někoho z EXALTED? Zatím nikoho neznám, proto se hlásím abych se s vámi poznal a raidoval.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Zareagoval jsem na nábor na world chatu.
Něco o sobě K wowku mě přivedla přítelkyně (nezvyklé že? Very Happy) nicméně fanoušek warcraftu jsem už od děctví, když jsme s kamarády pařili Frozen throne. Jmenuju se Jaroslav ( řikejte mi Jardo nebo Jarysss) Healing mě nadchl nejvíc ze všech rolí, baví mě ta zodpovědnost za přežití raidu Very Happy  Dále naučit se taktiky pro mě není problém (máme přeci YT ) takže nebudu na HC úplný "zelenáč".

Suriana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 09. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Mon Nov 09, 2015 1:13 pm

- Jak healuješ? Tipuju mouseover macra nebo to máš pořešené jinak? Kam až ti zasahují raid framy v 25m raidu? Vidíš přes to?
- Téměř vždy je v raidu support na 5% haste i na 10manu, na 25m máš 100% jistotu, není tedy nutné mít celých 12,5% hastu z equipu
- Využiješ někde i druhou chakru?
- Vyplatí se na priesta trinket z eventu? Jaké jsou podle tebe nejlepší momentálně dostupné trinkety?
- Máš nějaký PvE offspec?
- Máš zkušenosti z ostatních bossů na hc aspoň za jiné postavy?
- Momentálně máme tři aktivní holy/disco priesty. Pokud by ses tedy dostal do guildy, byl bys pravděpodobně poměrně často na střídačce. Byl by to pro Tebe problém?

Zatím spíš PROTI

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Mon Nov 09, 2015 4:12 pm

Ahoj,

- v ramenou mi armory ukazuje enchant intel + resilka. Proč nemáš lepší? Za 16 dní čistého času played bys reputaci s Therazanem nafarmil několikrát.
- na screenu vidím, že nosíš spiritovou flašku. Dáváš jí přednost před intelovou? Proč?
- máš 2/3 Darkness. Proč právě tato volba?

- Je toto tvůj main? Jak se jmenují tvoje další tři postavy?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Tiine Mon Nov 09, 2015 8:42 pm

tak len stručne:

- ako mana regen, intel alebo spirit
- aký veľky podiel tvojho healingu má renew?
- som skeptik na mouseover makra ale proti gustu žiadny dišputát
- prečo gemy intel+haste ked možeš dať intel+mastery
- ako bolo vyššie spomenuté tak máš zbytočne veľa hastu
- ring za valory s mastery je lepšia voľba ako toten crit crap
- máš alchemy a nemáš trinket, vieš koľko intelui ti prida, + haste ktorý možeš reforgnuť do mastery
- v raide máš nahodený inner will alebo inner fire
- škoda že si nevolil body&soul, z môjho pohľadu je to musthave talent ale proti gustu žiadny dišputát
- ako vieš vytrieskať čo najviac many z fienda a hymny, hero nerátaj, je niečo čo zapríčiní vačší úžitok ( viac many) pre teba) ? a využívaš to?
- plánuješ vymeniť herb za niečo ine?, ak hej tak začo?, aká je naj kombinacia profiek na teba
- prečo si volil taký meta soket ako máš?
- ak ma niečo napadne tak sa ešte popýtam
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Odpovědi na dotazy

Příspěvek  Suriana Tue Nov 10, 2015 12:46 am

Ano mouse-over macra používám, renew odhadem 17% healingu, ten gem s 20 haste mám kvůli haste gap. Kdybych raidoval s vámi upravím si haste gap samozřejmě. Doteď jsem se nemohl spoléhat na raid buf, Člověk neví s kým půjde když se skládá přes world Wink pokud se jedná o event trinket dá stejně intelu jako alchemist stone(který taky mám), stejně je provizorní než mi padne fall of mortality. Používám Inner will. Fienda je dobré dát těsně před hymnou, která zvedá base mana. Také lze využít proc z power torrent. Ano využívám to. když bych měnil heb. tak na tailoring kvůli Darkglow Embroidery. Meta s 2% max mana je pro me lepsi nez 3% crit tak proto.

Suriana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 09. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Suriana Tue Nov 10, 2015 12:53 am

Pro Evenoor:
Ano mám resilku v ramenovém ench. protože farmit reputaci kvůli 25 haste je podle mě nesmysl. Používám normálně flasku na intel, neměl sem zrovna vyrobenou Very Happy. 2/3 darkness mám kvůli haste gap a nemam 3/3 ptž jsem se rozhodl dát 1 talent do spirit of redemption.

Co se týče mých dalších postav, jestli si je chceš prohlédnout tak prosim Main Woligan, Aguris, Numiel

Suriana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 09. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Suriana Tue Nov 10, 2015 12:59 am

Pro Atucha:
mouse over healuju, healoval sem zatim 10 man na 25 man si upravím rozměr. Momentálně nejlepší trinkety jsou DC Tsunami a Fall of mortality popř. Core of Ripeness a Jar of ancient remedies. Of spec mám disc priesta pvp. Na HC jsem šel již zmíněné Halfus a Chym jiné zatím ne. co znamená "poměrně často" na střídačce? když půjdu jednou v týdnu přežiju to ideálně bych rád 2x.

Suriana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 09. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Tue Nov 10, 2015 1:05 am

Proti.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Morby Tue Nov 10, 2015 1:23 am

Proti
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Nov 10, 2015 1:26 am

Ahoj.

Z tvojich slov som vylúštil, že ideš Haste>Mastery>Crit. Platí tá priorita aj po dosiahnutí základného capu? Ak áno, testoval si to?
Niektoré bindy máš skryté (popr. na myške) alebo máš ten PoH, DP, Grip vážne na takých bindoch? Tak isto nevidím MO na guardiana.
Nespomenul si a ani nevidím žiadny addon na trackovanie procov/internal cd a podobne. Používaš niečo také?
Čo ty a shadow(aj disco)?
Pozerám, že charu sa venuješ v PVE tak 2 mesiace, BWD si zabil len včera. Prečo nemáš s worldom obehané aspoň základných heroic bossov?
Raid-time ti vyhovuje len v nedeľu a utorok? Piatky si na tom ako?

Suriana napsal:protože farmit reputaci kvůli 25 haste je podle mě nesmysl
Prepáč, ale týmto si ma dorazil. To neber ako 25 haste. Kvôli tomu máš haste gem, kde si mohol narvať o 20 intel viac. Takže blbosť.

Suriana napsal:2/3 darkness
Keď nemáš z itemov haste cap, ten tretí talent tam MUSÍŠ dať. Teraz si zase obetoval lepšie staty na úkor toho, že si neubral talent inde.

Suriana napsal:Darkglow Embroidery
Prečo Darkglow? Prečo nie Lightweave?


Teším sa na odpovede Smile
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Tue Nov 10, 2015 2:12 am

Suriana napsal:Co se týče mých dalších postav, jestli si je chceš prohlédnout tak prosim Main Woligan, Aguris, Numiel
Timto myslis, ze se k nam hlasis za alt postavu? PROTI
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  JudgeDeath Tue Nov 10, 2015 2:20 am

Proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Suriana Tue Nov 10, 2015 2:46 am

Pro Heal Leadera Kucko:
Po dosáhnutí základního capu má přednost Mastery před Haste. Pohybové klávesy používám S E F a PoH mám na mouseover Q. Co je na 6 až = mám nabindované na písmena klávesnice DP je např. C LoF je Z atd Wink neboj nesaham tak daleko prstama. Guardiana jsem si přesunul z myši na D. Co se týče offspec hraju Disco PVP. V shadow sem expil a trochu pvp . Addon na trackování proců nemám budu rád, když mi nějaký doporučíš. Darkglow vs. Lightweave je otázka názoru. Moje úvaha je taková, že na intel mám power torrent tak bych boostnul spirit Darkglow. Spiritu není nikdy dost Very Happy
Co se týče kauzy gem a enchant tak za gem hodim 40 intel přebytečný haste půjde na mastery a pokud na tom budete trvat udělam repku s Terazane. Talenty se mohou konzultovat a pozměnit. Raid time je pro mě vhodný Ne a Út od 20, v pátek jezdím za přítelkyní nebo rodinou (studuji).

Shrnul bych to takhle. Chci se stát top PVE healerem a to vyžaduje zkušenosti. Oproti vám jich mám málo, a proto jsem se přihlásil, protože si myslím, že jste zkušení a mohu se od vás učit.

Suriana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 09. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Nov 10, 2015 7:11 pm

Mrzí ma to, ale neprijatý.
Hlavný dôvod je, že v piatok väčšinou vyčistíme celé BoT a BWD a tým, že zrovna vtedy nemôzeš, by na teba ostal len zbytok (tróny, progress Akir, alt raid) -> nebol by si tu spokojný. Nepomohli ti ani niektoré iné veci(offspec,progress).

Veľa šťastia inde!

Každopádne, Darkglow a Lightweave je síce otázka osobného názoru, no s lepším equipom oveľa viac využiješ Lightweave.
K tým addonom, ja používam WeakAuras. Ale máš viac možností, napr. Power Auras, TellMeWhen. Na internete (aj na YTB) sú k tomu aj potrebné tutoriály.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Suriana Holy Priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru