Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Recount - Balance - NEPRIJATY

+9
Diranda
Cobain
Grillzy
Morby
recount
Kucko
Wolus
Eveonor
Hannele
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Mon Nov 02, 2015 12:44 am

*přihláška přesunuta na správné místo

Nick postavy: Recount
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: Postava je vyexpená. Ps. Nemám rád nakupování postav. Smile
Zkušenosti s progresem: Normal: BoT, BWD, ToTW (full clear), HC: BoT 4/5 HC, BWD 5/6 HC, ToTW (Ačkoliv nerad 0/2 HC). Jinak co se progressu týče, tak mi nevadí vícehodinové přetáhnutí Raid timu za cílem ať úspěšného, nebo neúspěšného progressu, protože i když je progress neúspěšný, tak z něj vyplívají zkušenosti do dalšího progressu! Smile
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Na tuto otázku bych mohl psát dlouhé hodiny, jak jsem už od útlého věku "jako malý night elfík" lítal po krajině... No nic. Hraju od Vanily, kde jsem začal na zlákání  mého potrhlého kamaráda hrát na Offíku, kde jsem pokračoval až po konec TBC ( Už v té době jsem byl blázen do druida, vzpomínám si na první progressy na offi SWP a BT Very Happy).  Nějakou chvíli po ukončení hraní na offíku, jsem přešel na server, který už dnes asi ani neexistuje Narnias a Sargeras, kde jsem hrál nějakou chvíli taktéž za druida, kde jsem vedl snad top Guildu na hordě s nickem: "Dark Angles" kdo tam hrál tak si mě možná pamatuje pod nickem: Immortal. Pak ovšem server zrušily, nebo se nějak rozděloval co si pamatuji, tak jsem hledal jiný, kvalitní server a dostal jsem se až na Twinstár kde hraji doteď a ještě dlouho budu. Svojí classu hraju už od Vanily a to je už nějaký ten pátek. Smile
Stav tvého equipu, ilvl: Můj Equip není nijak nejlepší, ale také není úplně na odpis. Hrál jsem Feral Druida, ale teď jsem se primárně začal soustředit na Balance Druida. Zde vypíši IL : Balance (364 il), Feral ( 369 il)
Talenty: Balance Druid / Feral Druid (tank, DPS) záleží co se Vám bude hodit.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/jedmx6l9j/ Pokud nebude obrázek dostačující, udělám nový při pullu bosse, kde bude i spamovat DBM. Nezalekněte se, Bindy mám!
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Popíši teda Balančáka, ferala klidně na dodatečné požádání: Nejdříve pod bosse nastackuju 3x Houby (mashrooms), které odpálím zároveň s DBM pullem (hend po hittu tanka), vyvolám enty ( Force of Nature ), zapnu starfall a "nahážu" MF a IS. Potom spamuji Wrath než se spustí Lunar eclipse, obnovim dotky (MF a IS) a spamuji Starfire než  začne  Solar eclipse, jak se spustí solar, tak začnu spamovat Wrath, dokud zase nevyprší a nezapne se lunar, rotace je pořád dokola, přičmž pořád hlídám Dotky (IS a MF) a hlídám si CD na Enty a starfall, které po doběhnutí CD odpaluji., ps. ve sluníčku se mění MF na SF.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mám, rád využívám a mikrofon funkční a plně k dispozici. Smile Co se priority statů týče, tak mi dáte za pravdu, že s s náma wowko docela hraje, protože co datáč to je jiná priorita. Já mám prioritní staty následnovně: Jako první řadím Intel, Hit cap 17%, kterého naštěstí není těžké dosáhnout, pak haste, masterku a crit.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Projel sem celou Vaší stránku, hodně jsem si přečetl a Raid time je pro mě zcela vyhovující a vím, že nebude problém dostat se na jakýkoliv radi, kde budu třeba + počítám i s dlouhými progresy, pokud budou. Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od Exalted očekávám profesionalitu, loajálnost, cílevědomost členů, super partu lidí, se kterými je sranda, super raidování, guildovní akce a tak dále. Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Byl jsem v HHH (HornyHeadHunters), ale nelíbil se mi progress guildy, nevím jak to mají teď. Smile Momentálně odstoupím z HoY, kde je slabý progress a moc nemusím GuMa, nelíbí se mi jeho jednání Smile
Znáš někoho z EXALTED? Z Exalted znám spoustu lidí, které potkávám v raidech, RHC apod.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? O Exalted vím už delší dobu Smile Hodně sleduji World, kde máte nábory, sledoval jsem vaše videa apod. Smile
Něco o sobě Bude mi 21 let, pracuji ve státní složce jako policista , rád popiju a posedim, možná mě budete mít za totální nerda, ale mám rád guildovní srazy, které nevím jeslti pořádáte, ale byl jsem již na mnoha a sakra jsme se nasmáli, cvičím, běžkařím, sjezdařím, jezdím na bruslích jak kolečka, tak lední, jsem společenský, komunikativní  a vždy se dokážu domluvit. Smile


Naposledy upravil Hannele dne Mon Nov 02, 2015 1:09 am, celkově upraveno 1 krát
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Nov 02, 2015 1:00 am

Dej si prosím na sebe bala equip, ať se můžeme podívat na armory.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Wolus Mon Nov 02, 2015 1:01 am

Ahoj.
Co jsem koukal teď si na armory v předpokládám tank equipu, protože tam vidím nějaké reforge do dodge, feral talenty také vypadají spíš tankovací...
Máš jediný eq na feral tank/dps?
Jak funguje u feral tanka mastery?
Tankovací trinkety máš jenom tyto dva?

K balance:
Popiš prosím jak přesně refreshuješ dotky?
Výhody/nevýhody talentu Lunar shower?
Proč si volil talent Dreamstate?
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Mon Nov 02, 2015 1:05 am

Ahoj.

Rád by som videl balance UI. Takže áno, sprav nový. Ďakujem.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Eveonor

Příspěvek  recount Mon Nov 02, 2015 1:10 am

Ahoj Eveonor, equip jsem na tvou žádost přehodil. Smile

recount
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Nov 02, 2015 1:26 am

Kolik přesně bossů jsi šel na tomto contentu za balance?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Wolus

Příspěvek  recount Mon Nov 02, 2015 1:29 am

Zdravím tě Wolus, ano jak jsi vydedukoval z gearu, equip je čistě tankovací, prozatím nechám tak, ale je-li tanků hodně je možnost celý překopat na DPS.
Od masterky se u ferala odvíjí síla absorbu.
Trinketů mám víc, kombinuji je. Třeba u Chogala HC používám trinket "zrcadlo" z Baradu (Masterka + 400 všech resistencí na 10 sec) ten odpaluji kvuli fire mentálovi co nabije jeho zbraň.
Dotky refreshnu vždycky při jejím posledním tiknutí, ale taky záleží v jaký situaci se nacházím, pokud mi zbyde např. 1-3 casty do eclipsu, tak nejdřív dojedu eclipse až pak obnovím.
Lunar shower využívám hlavně když je třeba se hýbat, např u valiony což vidím jako velikou výhodu, snížuje mi u něj cenu many a zvýší dmg o 45%, myslím, že jsem talenty zvolil svědomitě, tak jsem si nevýhody nevšiml. Pokud tam nějaká je rád se poučím.
Dreamstate pro mě není až tak důlěžitým talentem, mohl bych ho vyloučit, ale nemám zatím tak dobrý gear, tak se mi ta mana navíc z inervačky hodí. Smile

Předem děkuju za brzkou odpověď

S pozdravem Recount

recount
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Eveonor

Příspěvek  recount Mon Nov 02, 2015 1:31 am

Eveonor, kromě Chogalla, kterého mám pouze natankovaného mám všechno odchozíno za bala.

recount
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Kucko

Příspěvek  recount Mon Nov 02, 2015 1:33 am

Ahoj Kucko Smile

Rád udělám nový, požaduješ (požadujete) ho pouze z raidu? Nebo stačí panák, popř. nějaký RHC boss?

Předem dík. Smile

Recount

recount
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Mon Nov 02, 2015 1:34 am

recount napsal:Ahoj Kucko Smile

Rád udělám nový, požaduješ (požadujete) ho pouze z raidu? Nebo stačí panák, popř. nějaký RHC boss?

Předem dík. Smile

Recount

Stačí z dummy + dbm timery a nahozenýma dotkama na targetě
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Nov 02, 2015 1:35 am

A kdy naposled jsi to šel za bala? : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Grillzy Mon Nov 02, 2015 1:42 am


Grillzy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Nov 02, 2015 1:48 am

Tak mi prosím pošli z Twinhead bosskillů pár linků na ty encountery, cos byl teď nedávno za bala. (reaguju na tvoji předešlou odpověď, která se nějak ztratila?)
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Eveonor

Příspěvek  recount Mon Nov 02, 2015 1:53 am

No dobře teda no,.. Very Happy Balančáka hraju dlouho,umím ho, ale v Guildě kde sem teď byl jsem chodil každý ID jako tank, protože tam jinýho tanka neměli.
Přišlo mi blbý psát, že to chodím pořád jako tank, když se sem k Vám hlásím jako balančák.. je mi trapně.

recount
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Eveonor

Příspěvek  recount Mon Nov 02, 2015 1:54 am

Nechtěl jsem, aby to vyznělo, že balančáka vidím prvně v životě. Promiň (te)

recount
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Mon Nov 02, 2015 2:09 am

: ) No dobře. Podle některých tvých talentů a částí equipu mi připadá, že ho vídáváš spíš sporadicky.

1. Talent Lunar Shower: když spamuješ Moonfire, získáváš z toho sice nějaké benefity na dmgi, ale generuješ také 8 energy. Cílem balance je co nejvíc využívat čas strávený v Eclipsu a tímto spamováním se o něj vlastně připravuješ. Myslíš si tedy, že se vyplatí víc spamovat dokola jednu dotku, nebo strávit delší čas v Eclipsu castěním wrathu/starfiru/starsurge?
2. Když se dostaneš do Eclipsu, kdy refreshneš dotky na targetu?
3. Jaká fáze je nejlepší na plošnění?
4. Kde bys využil talent Solar Beam?
5. Jak/kde využiješ talent Typhoon?
6. Vyplatí se dávat Starfall na cooldown, nebo ho pozdržet do lunar fáze? Proč ano/proč ne?

7. Píšeš, že jedeš na haste. Proč máš v headce gem 208 mastery?
8. Není lepší normálový neck z Valiony/boe než ten critový z Halfuse?
9. Gemuješ tak, abys měl socket bonus? Proč?
10. Myslíš si, že je na dmgera nejlepší volbou trinket, který procuje z healing spellů?
11. Jaké jsou podle tebe bis trinkety na bala na tomto contentu?

Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Wolus Mon Nov 02, 2015 2:17 am

recount napsal:Zdravím tě Wolus, ano jak jsi vydedukoval z gearu, equip je čistě tankovací, prozatím nechám tak, ale je-li tanků  hodně je možnost celý překopat na DPS.
Od masterky se u ferala odvíjí síla absorbu.

To by mne zajímalo co se to na Twinstaru objevilo za nešvar jezdit feral tanka na Mastery místo dodge... tam jde právě o to, že se ten shield nijak nestackuje takže i když je fajn absorbnout nějakých 15k dmg tak je stále nesmysl jet primárně na Mastery. Jako sekundární stat je to samozřejmost, ale nikdy na úkor dodge...

recount napsal:
Dreamstate pro mě není až tak důlěžitým talentem, mohl bych ho vyloučit, ale nemám zatím tak dobrý gear, tak se mi ta mana navíc z inervačky hodí. Smile

Místo Dreamstate můžeš využít talent Moonglow/Furror a Innervačku šetřit pro healery Wink
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Mon Nov 02, 2015 2:27 am

Zacat prihlasku klamstvom... good job. 

Tak uprimne, ake skusenosti mas s balancom na cata? Kedy si s tym bol naposledy raid?

A kde mas bindy a raid framy? Na starom screene ich nevidim. Pockam si na screen za balanca (ako pysal Morby staci dummy pri co najvernejsej simulacii boss fightu).

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Diranda Mon Nov 02, 2015 2:56 am

PROTI
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Mon Nov 02, 2015 9:36 am

Lunar shower se nedava protoze za se ty body daj vyuzit mnohem lip(Solar beam,furor,moonglow) a hlavne ty opravdu nechces aby ti MF/SF v eclipse generoval energy protoze wrath/starfire da za stejnej cas vic dmg.Sice je super ze muzes spamovat moonfire se zvysenym dmg,ale za ten pohyb muzes polozit 3 houby pod bosse a odpalit to.Taky ti to muze dost rozhazet Eclipse rotaci protoze je dost neprijemny kdyz skoncis s 99 energy a musis castit SF navic jen proto ze jsi za pohybu dal 2 MF navic pri pohybu.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Sedara Mon Nov 02, 2015 11:09 am

PROTI
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  worent Mon Nov 02, 2015 11:13 am

Aspon víte proč je Balance tak tlustý.

Protože nemůže behat jinak straci damaž Smile


Nie som moc na keci okolo ale skor na to co dokažeš.
Ako už povedal Andri Lunar Shower je na nič. U balančaka ide skor o načasovanie krokov ako o samotnu rotaci.
Musíš poznat fight a využit to vo svoj prospech...inak budeš robit parťaka tankom Smile

Čo hovoriš na haste vs mastery? Máš nejaký cap ktorý ti zvýši dmg?

worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Reply

Příspěvek  recount Thu Nov 05, 2015 12:50 am

1. Myslím si, že je lepší strávit delší čas v Eclipsu, než refreshovat jednu DoTku, už jenom kvůli tomu, že ztrácím DPS.
2. V Eclipsu refreshuji Dotky těsně před jejím opadnutím, aby byly do dalšího eclipsu stále pod vlivem, získám tím tak DMG navíc.
3. Nevím jestli jsem správně pochopil, ale myslím si, že lunar fáze, kvůli starfallu.
4. Solar beam bych využil, kdybych potřeboval dát silence na jeden či více targetů, v raidu bych ho využil nejspíš na Thrash v BoT např.
5. Využiju ho tak, aby přišel v platnost. Využil bych ho např na magmawowi na červíkách, kde bych je mohl odhodit od raidu.
6. To není jednoduchá otázka, měl by mít v lunar fázy bonus dmg navíc, ale co jsem se bavil s nejmenovaným Druidem s UnderrateD který to s kamarádem testovali, tak říkal, že odpaluje na CD ať je v jakékoliv fázi, protože se ten DMG takřka nemění.

7. Ano snažím se jet co nejvíce haste pro tiky dotek. Všiml jsem si, že mám masterku ve slotu na headce a hned jsem změnil. Nevšiml jsem si toho, dříve jsem také healoval s touto headou.
8. Medailon s Valiony je lepší díky statům, ale neměl jsem tu čest aby mi padnul.
9. Gemuji abych měl socket bonus, pokud je tam Intel, nebo haste jako socket bonus, gemuji tak abych měl prospěch.
10. Určitě ne, akorát jsem neměl ještě přehozeno, místo toho trinketu mám samozřejmě Volcano, čímž odpovídám i na další otázku ohledn BIS trinketů.
Takže BIS trinkety pro druida jsou prozatím: Volcano a Theralions mirror HC z valiony.

recount
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Thu Nov 05, 2015 1:17 am

Podle mě si často protiřečíš a odpovědi typu "v raidu bych ho využil na trashi v BoT" není úplně ideální.
Vysvětlil jsi jak gemuješ, proto stále nechápu, co to máš například v pásku, na rukách, v ramenou...

Připadá mi, že o tom, co děláš, moc nepřemýšlíš a jedeš podle něčeho, co jsi někde slyšel. Sám si nic nezkoušíš, netestuješ, nemáš balance najetého a zažitého.

Proti
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Tiine Thu Nov 05, 2015 1:41 am

ja som PRO na test
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Recount - Balance - NEPRIJATY Empty Re: Recount - Balance - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru