Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ

+4
Morby
Kafu
Hannele
brianiac
8 posters

Goto down

Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ Empty Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  brianiac Sun Nov 01, 2015 2:29 am

Nick postavy: Brianiac
Class Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená , wara jsem expil kdysi
Zkušenosti s progresem: Odtankovane BH 10/25, HoT 10 za jinou classu jako dps
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: cca 1rok
Stav tvého equipu, ilvl: 351ilv
Talenty: Protection
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): screen z raidu nemam https://2img.net/r/ihimg/a/img907/6347/oeqRDy.jpg
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Priorita statů je následovná (Stat + vysvětlení): Mastery (prioritní stat čislo 1, zvyšuje šanci na block + critical block, nejdůležitější stat vůbec) --> Parry (Parry trpí menším DR (Diminishing Returns), upřednostňuji hlavně proto, že procuje talent Hold the Line (zvýšený crit o 10% do všech abilit = větší threat) + je bonus ze Strenght) --> Armor (permanetní redukce psychical damage v kombinaci s Mastery tvoří silnou perma redukci tohoto statusu) --> Dodge (zvyšuje celkový avoidance, je výhradně jen k tomuto bonusu) --> Stamina (Staminu neupřednostňuji, dodává pouze větší bonus do attack poweru z Vengeance)

Single: Commanding or Battle shout (dle potřeby raidu) na +20 Rage --> Charge + Shield Block + Shield Slam + Trinket na redukci Spell damage Taken (Rage z charge + boostnutý block and critical block a dmg Shield Slamu o 100% - Shield Slam je nejpreferovaná abilita (má největší generaci threatu) --> Revenge + Heroic Strike (Burst dmg a threat pro udržení targetu) --> 3x Devastate (redukce armoru + generace threatu) --> Rend (bleed dmg pro help dmge raidu na aggro nemá takový vliv) --> Thunder Clap (boost Shockwavy 3 stupně + slowed melee attack speed + obnova bleed dotky Rend) --> Shockwave (na 3 stupni dává největší dmg i threat) Samozřejmě vuživám prioritní systém dle situace, co má pro mě největší přínos. Ability výše točim na CD a vše v macrech. Netankuji po 1 abilite. dále využívám mobility warra (Intercept, Heroic Leap, Charge a Intervene - vše dle situace)

+ Demoralizing Shout - davam permanentne

Multi AoE: Podle situace, pokud je trash snadný na dmg taken začínám Heroic Leapem, pokud je tezší dávám Shield Wall pak Heroic Leap, dále Rend + Thunder Clap + Cleave a následný Shockwave. Pak nastackuji Shockwave do 3 urovně což mi vychází do CD, proto nemam na Shockwave glyph. Takto vše točím na CD včetně SS (shield Slam), Revenge




PS: Self heal Victory Rush používám jen když je to nutné, nezapoměl sem ho zmínit ale do systému se nezařazuje z důvodu že procuje jen pod 20% hp moba / bosse.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ts mam, mikrofon mam, DBM,omen
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: sem pracující člověk, takže pokud nebudu v práci nemám problém s tím abych přišel
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám fajn kolektiv, raidy, chci dosahnout abych byl lepší
Předchozí guildy  (důvod odchodu): MOM SAID IM SPECIAL - expici guilda, raidy se tam nechodi
Znáš někoho z EXALTED? Z Exalted nikoho neznam
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World chat
Něco o sobě Jmenuji se Brian, mam 19let a obrázek o mě at si kazdy udela sam Very Happy

brianiac
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ Empty Re: Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Sun Nov 01, 2015 3:51 am

Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ Empty Re: Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kafu Sun Nov 01, 2015 4:23 am

Proti
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ Empty Re: Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Sun Nov 01, 2015 4:26 am

Proti tanků máme dost a dnes jsem viděl tvůj výkon v rhc za alta
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ Empty Re: Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Sun Nov 01, 2015 1:17 pm

PROTI
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ Empty Weohstan

Příspěvek  Weohstan Sun Nov 01, 2015 5:54 pm

Zdravím, omlouvám se v první řadě že píší kam nemám, ale chtěl bych říct, že tato přihláška je moje. Je to pouze okopírované, sám jsem u nás už jeho přihlášku locknul s verdiktem nepřijat.

Lidi hold nejsou originální.

Děkuji a přeji Vaší guildě mnoho úspěchů. S pozdravem, Weohstan.

Weohstan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ Empty Re: Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kriplex Sun Nov 01, 2015 6:39 pm

PROTI , slabý gear, nulová zkušenost s aktuálními open raidmi

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ Empty Re: Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Destik Sun Nov 01, 2015 9:18 pm

Plný stav tanků, okopírovaná přihláška z jiné guildě, nedostatečný gear a nedostatek zkušenosti.
NEPŘIJATÝ
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ Empty Re: Brianiac - Protection Warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru