Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

+8
Sankarea
Lalaya
Hannele
Morby
Kucko
Destik
Gingereater
Sureibu
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sat Oct 24, 2015 7:50 pm

Nick postavy: Sureibu
Class Death Knight
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená
Zkušenosti s progresem: 13/13 hc down
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Fu ani nevím jak je to už dlouho , začínal jsem kdysi na jednom free serveru http://portal.a-byte.eu/ .. zde jsem působil nějakou dobu , cca 3 týdny na to vyšlo na offi tbc a hned nějaké free servery tak jsem přešel jinam , různě to střídal ... Tak nějak přišel pomalu wotlk a já když uviděl trailer a různé game playe z bety tk mě to docela oslovilo a řekl si že půjdu hrát na offi , kde jsem začal hrát asi v polovině otevřeného naxxu . Dostal jsem se i do takové lepší guildy úplně náhodou když jsem se zakecal s jedním členem od nich. Guild byla lepší v tom že na wotlku dala většinu RF. No na offi jsem tedy nějakým způsobem hrál až po MoP, content 5.2 nebo 5.3 už nevím přesně , HoF se tam chodil , tudíž mám zkušenosti s raidy od toho wotlku až po ten HoF který jsem si prošel tuším na flex cely a z 1q i na hc . Co se DK týče, to hraji asi 5 let, zkušenosti s ním mám poměrně velké , někdy mám na něco odlišný názor než ostatní DK , každopádně to má nějaký pádný důvod Very Happy Co se týče twinstaru tak tu jsem hrál tak nějak na střídačku s offi , někdy i třeba týden 2 že jsem na offi jen tak lognul , proto mám char už z roku 2012. Každopádně na offi nehraji už nějakou dobu , snad jen občas koupím za gčka game time kvůli tomu farmvilu :3
Stav tvého equipu, ilvl: 370 il UH , případně i 370 il tank
Talenty:  zde + Glyphy:tady
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Raděj nechtějte vidět Very Happy Zde 50-60 fps při vertical sync
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Takže na DK je jako na ostatní melee classy prioritním statem str , dále haste > crit > mastery >exp , důvod proč UH DK nepotřebuje exp je jednoduchý a to sice ,že veliká část jeho dmge je složená z petů , spellů a melee útoky tvoří jen malé procento dmge tak je tento stat zanedbatelný . Podle armory ste si možná někdo všimli , že mám exp cap , můj důvod je ale bohužel takový že i přes veškerý reforge z exp ho mám tolik , že mi tvoří cap :X
K samotné rotaci : Čistě teoreticky pre pot OB > 2x FS > 2x SS > BT > DnD ,prakticky tomu je ale jinak a to z důvodů že v podstatě každá classa na cata má systém priorit , které by se měli dodržovat a proto se tu nemůžeme bavit o nějaké stále rotaci. U UH DK platí následující priority : Disease Up , za každé okolnosti , dále bych měl mít co největší uptime na Dark Transformation protože ghoul dělá poměrně velké % dmge , v případě aoe jeho abilita Claw dělá i multi target dmg což je určitě dobré . Dále při procnutí talentu Sudden Doom dát DC protože nestojí žádný RP , dát hned jak je to možné abych se vyhnul možnosti že mi procne další a ten 1. se stane nevyužitý. DnD na CD , sice to nedělá žádný ultra op dmg ale na druhou stranu to dmg boostuje , moje talenty mi umožňují max optimalizaci , že i v případě CD na runy mohu dát jelikož mám stejný CD na BT a DnD , neříkám že ty talenty jsou nejlepší , mě přijdou ale jako dobrá volba , případně já preferuji že dávám DC skoro jak je to možné a proto si ten RP nijak moc nestoruji , jen v případě že mi dochází buff DT tk si toho RP trosku stornu , ne za cenu ze bych ho jel pres cap ale proste pokusim se ho mit vice nez 50% abych mohl v co nejkratsi dobe stacknout peta. SS vs FS , FS v případě že mi dochází dotky a OB je stále na CD , jinak ale jedu ty SS. Gaygoylu většinou hodím na proc obou trinketů + sinapse springs z eng , goyla používá aktuální staty a proto pro ten moment vyvolání se snažit mít co nejlepší staty aby její dmg byl největší. Aktuální staty myslím tak , že použije moje staty , který mám v moment vyvolání a zůstanou jí po celou dobu než odletí. . U 1. vyvolání to s trinkety  vychází téměř z 99.99% , u dalšího jak kdy , třeba v případě atrameda kdy do toho bosse nemůžu nějaou dobu mlátit že má air fázi nebo něco tkaového a stane se že ten jejich intern cd v obouch resetne a mam je oba ready . Armu většinou dávám na začátku na early burst , u bossu kde je důležitá a nějakým způsobem omezená execute fáze , councili , chimaeron tk nechavam do té , to stejné platí u CD na goylu , když vidím že ten boss má za chvíli 25% +- a já mám volné CD na goylu tk si ho ponechám . U bossů jako je Maloriak , Nefarian většinou armu nedávám protože ghoulové mají tendenci tauntovat adky a to není zrovna nejlepší . Zajímavost , kteoru asi každý neví a to sice že DK má i haste capy , 1600 je 1. cap a ten je pro gargoylu , kdy gargoyla už nemůže útočit rychleji a čeká poté na GC , dalším je 2600 kdy už se u DK nadále nesnižuje CD na runy , přesto však čím víc hastu , tím více aa = více proců sudden doomu takže u DK neplatí že by mělo mít hastu moc , tohle je takové spíše informativní ,ovšem ne každý to zná Very Happy
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Vše mám .
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Určitě , mám relativně hodně času , jen v přípádech že bych měl jít na nějakou akci s přáteli nebo podobně tak bych dal jistě předem vědět že se na raid nedostavím , pak snad jen z důvodu že by v ulici vypadnul proud což se stává tak 1x za rok že někdo vyhodí přes spotřebič pojistky a vyhodí to celé ulici Very Happy :X
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: dobrý kolektiv , 25many , tak rád bych mezi vás zapadnul a případně vám pomohl s případným progressem encounterů dalších contentů protože mám jisté zkušenosti , viz výše uvedeno Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): RM , byla to jedna z těch lepších guild ve kterých jsem byl , a že jich zrovna bylo se fakt říct nedá . Důvod je takový že tu většina lidí přestala hrát a úroveň guildy docela dost poklesla ,  když jsem přišel tk se chodili i altí runy , které byli schopné zabít 13/13 hc , aktuálně se složí 1 raid a ten se ani nedá celý 13/13 , na docházku dojde 5 lidí ... A na to že tato guilda měla 1. u ali zabito 13/13 hc tk docela špatné , z těch hráčů co hráli tk hraje 1/2 a aktivně zase další 1/2 což je taky špatné.
Znáš někoho z EXALTED? Určitě Very Happy , i když asi ne všechny v nejlepším ale to by nemělo nějakým způsobem vadit
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Exalted jako guildu znám poměrně dlouho , už od wotlku , vždy v dala v bance nebo u banky takový ti lidé s tím lepším EQ , Exalted , EA , TFC , jojo kde jsou ty časy že Very Happy , konkrétně mi docela i chybí ulduar, škoda že je na twinu zavřený :X
Něco o sobě Je mi něco málo přes 19 let  , stále jsem teda studentem SŠ , bydlím asi 50 km severně od Brna , občasně zajdu s přáteli do hospody nebo nějaká taková akce :d , docela rád vařím ,  , někdy zkouším i nějaké vlastní recepty a zatím jsem neměl problém , že by jídlo mělo špatnou chuť Very Happy , z hudby poslouchám téměř vše , nějak neřeším jestli je to metal , nebo nějaký dnb , musí se mi to prostě líbit Twisted Evil
Na závěr snad jen tento obligátní obrázek Very Happy
Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Dm64w0


Naposledy upravil sureibu dne Sun Oct 25, 2015 5:34 am, celkově upraveno 5 krát

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Sat Oct 24, 2015 8:02 pm

PRO
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Destik Sat Oct 24, 2015 8:10 pm

Vidim ze mas na ringach ench +60 stam z jakeho duvodu tam mas stam?
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sat Oct 24, 2015 8:16 pm

Destik napsal:Vidim ze mas na ringach ench +60 stam z jakeho duvodu tam mas stam?
Nevim kde se stala chyba , mám na obouch str , https://ctrlv.cz/1a4R https://ctrlv.cz/41xM
Edit :mozno se aktualizovala spatne armory , mel jsem to předtím na tanka , jelikož jsem mainoval tanka no , tím nechci říct že UH neovládám , jen jsem byl naposledy raid za tanka a vzhledemk tomu , že ten ring mám pouze 1 tk jsem ho měl na tanka.


Naposledy upravil sureibu dne Sat Oct 24, 2015 8:19 pm, celkově upraveno 2 krát

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Destik Sat Oct 24, 2015 8:17 pm

tak to promin armory ukazuji zle.....
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Sat Oct 24, 2015 8:42 pm

Ahoj.

Neviem či si ťa s niekým nepletiem, ale v poslednom čase si pôsobil aj na horde, popr. v rôznych guildách. Dokonca som aj čítal nejakú tvoju prihlášku v jednej guilde. Čo ti v nich (okrem <Remember Me>) nevyhovovalo?
Považuješ sa za achiev huntera? Smile
Máš off spec tank, popr. robí ti problém tankovať?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Morby Sat Oct 24, 2015 11:43 pm

Používáš u Chimaerona Unholy Frenzy? Na co bys využil Army of the Dead u Cho'galla?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Hannele Sat Oct 24, 2015 11:51 pm

Sureibu napsal:Odkud ses dozvěděl o EXALTED? .., na wotlku jsem byl v docela dobrém kontaktu s jedním DK od vás,  nick už si nevzpomenu , na cata přestal hrát nebo teda neviděl jsem ho od té doby .
Tremin, Anathem, Icito?

Proč z Remember Me do Exalted?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sun Oct 25, 2015 12:23 am

Kucko napsal:Ahoj.

Neviem či si ťa s niekým nepletiem, ale v poslednom čase si pôsobil aj na horde, popr. v rôznych guildách. Dokonca som aj čítal nejakú tvoju prihlášku v jednej guilde. Čo ti v nich (okrem <Remember Me>) nevyhovovalo?
Považuješ sa za achiev huntera? Smile
Máš off spec tank, popr. robí ti problém tankovať?

Je to možné , chtěl jsem se pobavit tk jsem si napsal for fun přihlášku do SFU když jsem to viděl co tam mají , že bych se zasmál na pohovoru a nebo nějaké případné odpovědi na přihlášku ale bohužel mi nikdo nic nenapsal , po rozhovoru s Bohusem kdyz jsem viděl co tam je za čůráky (ne všichni) tk jsem si řekl že mi to za to nestojí a stáhnul jsem to rovnou. Dále , byl jsem např ve Fire Clanu kde mi vadilo to že sme měli sestavu na 1 10 man ale stále se dobírali lidi se snahou složit 2. 10 man při čemž ani nebyl kdo by to leaderoval a osobně mi vadilo po 4. ID mit zabitou sinestru/nefa a stále to progressovat protože jsem tam musel vzít někoho jiného na raid , kdo to ještě nebyl , prostě se měli skládat 2 groupy a nebo se na to vysrat ale ani 1 z toho , docela paradox je že k nám chodili lidé z jiných guild které teď farmí 13/13 hc a u nás co sme leavnuli ve větším počtu tk se ta guilda rozpadla Very Happy. Dále u Hordy jsem byl no , asi 3 týdny ale byla to chyba , tam jsem byl v Unholy kde mi docela vadilo vedení , jejich chování na raidu... Celkově pár lidí mi tam dost vadilo tk to jsem leavnul asi po 2 ID ... Nwm no jestli se považovat za achiev huntera, achievy ktere mam tak mam , mounty ze ZG stareho jsem nafarmil za 2ID , 1. ID byl raptor co jsem to šel stímto charem a druhé hned tiger.... White Hawkstrider jsem šel jen tak for fun na hc ten dung a také mi padnul Smile. Občas se nudím tk něco udělám no . Tanka mám , jestli ses díval na logy ale asi ne protože bys tohle nenapsal tk mam 370 il , hrál jsem tanka prakticky až do okamžiku ,než jsem si podal přihlášku k vám . Encountery znám tkže NP s tankováním. Smile

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Destik Sun Oct 25, 2015 12:34 am

Proc kdyz si hral za tanka do ted si davas prihlasky za unholy?
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sun Oct 25, 2015 12:38 am

Destik napsal:Proc kdyz si hral za tanka do ted si davas prihlasky za unholy?

Jelikož mě tank na tolik nebaví abych ho musel za každou cenu hrát , jako nemám s tím problém ale raděj jedu dps ,také fakt že každá guilda většinou má svoje vlastní tanky , nemám problém ale hrát tanka , dle ale vašeho náboru , viz https://exalted.forumotion.net/t2602-aktualni-hledame nehledáte DK tanka Very Happy

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sun Oct 25, 2015 3:22 am

Hannele napsal:
Sureibu napsal:Odkud ses dozvěděl o EXALTED? .., na wotlku jsem byl v docela dobrém kontaktu s jedním DK od vás,  nick už si nevzpomenu , na cata přestal hrát nebo teda neviděl jsem ho od té doby .
Tremin, Anathem, Icito?

Proč z Remember Me do Exalted?

Nejsem si jistý , možná to byl jeden z ních ale spíše ne , každopádně je tomu už nějaká doba, hlavně v té době jsem měl úplně jiný nick , ani už přesně nevím jaký . Změnu nicku jsem si udělal z důvodu, páč ten nick byl prostě špatný ... Very Happy

RM byla fajn , ty 25ky jsou asi větší challenge , hlavně bych chtěl využít možnosti EQ si další chary, což se mi v RM moc nenabízelo protože za poslední dobu jsem byl rád vůbec za g raid a když už tk nebyl většinou tank.

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sun Oct 25, 2015 5:18 am

Morby napsal:Používáš u Chimaerona Unholy Frenzy? Na co bys využil Army of the Dead u Cho'galla?
Omlouvám se trošku opožděnou odpověď , nevím čím to je ale některé odpovědi píšu už po 2.
U chimaerona většinou dávám na peta , mám to v macru vedle gaygoyly že mouseover target, případně že se překliknu a nahodím si to z goyly tk si to tím macrem na UF sundám . U chogalla asi na oči za okolnosti že by to bylo potřeba že by měl mít boss pár % hp ale blížil se např berserk a raid by musel dmgovat chogalla , taková situace by asi nenastala , avšak prostě na ty oči , případně zezačátku na early burst , to bych se ale nemohl držet slova *využil* , spíše zneužil Very Happy

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Lalaya Sun Oct 25, 2015 10:44 am

PRO
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Destik Sun Oct 25, 2015 12:47 pm

Za me PRO prihlasku si hezky rozepsal a velky + k te rotaci jak si to popsal
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sankarea Sun Oct 25, 2015 1:50 pm

Vzhladom na stav UH DK som aj PRE, na blizsie posudzovanie ludi mame predsa test.
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sun Oct 25, 2015 2:18 pm

Případně jestli má někdo problém s tím , že jsem za posledních 6 měsíců hrál převážně  tanka a hlásím se za dps , můžu vám tu najít logy z doby kdy jsem hrál dps . Např ve Fire Clanu jsem hrával DPS v době , kdy se ještě chodili 25ky než se ta guilda z 1/2 rozpadla a přeslo se na 10 many . Od té doby jsem sice nabral poměrně hodně nového gearu ale nezapomněl jsem , jak za DK točit Twisted Evil
.
.
.
Tanka můžu kdykoliv hodit , stačí říct Wink

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Cobain Sun Oct 25, 2015 3:01 pm

Ja som ZA

*btw s tymto fakt nepocitaj:
sureibu napsal:...hlavně bych chtěl využít možnosti EQ si další chary, což se mi v RM moc nenabízelo...

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sun Oct 25, 2015 3:07 pm

Cobain napsal:Ja som ZA

*btw s tymto fakt nepocitaj:
sureibu napsal:...hlavně bych chtěl využít možnosti EQ si další chary, což se mi v RM moc nenabízelo...
Já to nemyslel že si k vám jdu EQ alty, spíše že když chodíte tu farmu jk píšete stále tk že bych měl jistou možnost jít i za jinou spec nez DK tanka , v rámci doplnění raidu kdyby bylo potřeba .

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  icito Sun Oct 25, 2015 3:14 pm

Je to dobry hrač. Poznam ho, dam PRO
icito
icito
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 20. 09. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Oct 25, 2015 3:16 pm

Dostat sveho alta na main raid neni jen tak. Jsi pripraveny, ze budes muset minimalne nekolik mesicu raidovat za dk?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sun Oct 25, 2015 4:21 pm

Eveonor napsal:Dostat sveho alta na main raid neni jen tak. Jsi pripraveny, ze budes muset minimalne nekolik mesicu raidovat za dk?
Tak proto se sním hlásím a ne za jinou class ? Very Happy

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Oct 25, 2015 4:30 pm

Tak já reagovala na to, že by sis rád equipnul postavy. Že ta možnost dostat pěkný equip na všechny alty na 99,9% nebude. Pokud s tím počítáš, tak jsem pro test.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sun Oct 25, 2015 5:09 pm

Eveonor napsal:Tak já reagovala na to, že by sis rád equipnul postavy. Že ta možnost dostat pěkný equip na všechny alty na 99,9% nebude. Pokud s tím počítáš, tak jsem pro test.

(y)

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Sun Oct 25, 2015 5:35 pm

ale jo, PRO
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sureibu - Unholy DK - PRIJAT Empty Re: Sureibu - Unholy DK - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru