Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT

2 posters

Goto down

Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT Empty Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT

Příspěvek  Alsasan - Frost DK Sat Oct 10, 2015 12:14 pm

Nick postavy: Alsasan
Class Death Knight
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Na iCeWoW vše sundané BoT normal/HC, BwD normal/HC, To4w normal / HC (1/2), FL normal/ HC, Na Twinu bot po Choghala vše na normal, v bwd jen Maloriak normal, hrál jsem zde chvilku a s gildou sem šel jen pár raidu pak jsem s WoW skončil.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoWko hraji cca 5 let za DK skoro 4 roky
Stav tvého equipu, ilvl: 354 item level PvE
Talenty: https://lh6.googleusercontent.com/-YUjhX3FgUMM/VhgxWTUwAgI/AAAAAAAABiY/GzXCTzeYnRU/w984-h553-no/WoWScrnShot_100915_232445.jpg
Screen ui (idealně s FPS v raidu: https://lh6.googleusercontent.com/-2wlf4vR9oYk/VhgxmRrM9iI/AAAAAAAABjI/JHkUkvUTJhE/w984-h553-no/WoWScrnShot_100915_232441.jpg stabilně 60 fps
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Nahodím dotky a na burst odpálím Pillar of frost + potky a trinkety, Jedu Obliterate a howling blast po nabití runic power zapojím do rotace frost striky, Když procne talent killing machine upřednostním Obliterate před Frost strikem, Hlídám si dotky nejlépě obě které sem při začátku pullu nahodil outbreakem, A takto stále dokola. Jedu na staty především Stranght - hit - expertise - mastery - haste
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám a addony používám Omen, DBM, Recount
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Neviděl jsem raid time ale v rámci možností mám dost času,jen o víkendu jeden večer jdu na brigádu jinak mám čas stále. Ob týden mužu raidovat jen do 22:00 jelikož vstávám brzy na školní praxi
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chtěl bych najít dobrý kolektiv a pořádně si zaraidovat jako kdysi na iCeWoW
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Warriors of Freedom,League of Fallen
Znáš někoho z EXALTED? nikho z gildy neznám
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z world chatu
Něco o sobě Hraju wow okolo 5ti let, z toho téměř 4 roky za DK. většinu času na servru iCeWoW. Zde sem začínal s PvE a než jsem skončil na iCe tak jsem byl v top gildě u aliance a měly jsme vše sundané včetně FL HC, byl jsem také Class Leader DK v gildě, Měl jsem stejný nick jako zde na Twinstaru

Alsasan - Frost DK
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 10. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT Empty Re: Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Sat Oct 10, 2015 2:38 pm

Háj,
Zkušenosti z IceWoW neberu nějak vážně, viděl jsem jak tam vypadají encountery a tu na Twinu je to trochu jiná liga.
Nicméně tvoje zkušenosti ohledně DK se mi nezdají na vyšší úrovní, proč nosíš do PvE Lichborne, když ti je naprosto k ničemu, kdyby jsi měl za úkol kickovat, tak si musíš hlídat RP (lepší volba je talent Endless Winter), nepoužíváš talent Epidemic (také špatně, musíš dát 2x plague strike do CD outbreaku = ztráta run na další Obli). Dále na armory vidím MH Fallen Crusade runu (můžu vědět, proč tam nemáš Razorice a proč se dává na MH?), špatné prio statů, masterfrost jede master>crit>haste. V jaké presenci dmguješ, Unholy nebo Frost?
Jak gemuješ a kdy se řídíš socket bonusem?
Používáš ghoula? A při jaké situaci ho pustíš?
Využíváš někde Army of the Dead? A u kterých bossů bys jí použít neměl.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT Empty Re: Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT

Příspěvek  Alsasan - Frost DK Sat Oct 10, 2015 3:31 pm

O talentu Epidemic vím a talenty měním dle potřeby tyto talenty které jsem tam hodil jsou neupravené po pauze od wow jak jsem psal, Lichborne mám kvůli healovacímu makru přes Lichborne, toto makro se mi osvědčilo pro progressu FL HC, ale klidně to předělám není problém. Obliterate má velký weapon damage tak proto mám fallen crusade v MH. Co se týče ice měl jel sem primarně staty Mastery 1800 cap + a poté haste, Haste sem jel kvůli global cd na rychlejší nabíhání run v kombinaci s UH presencí. Gemu když to jde dobře s bonusem Stranght tak tlačím do eq pouze gemy se stranght, pokud ne dávám do eq gemy stranght + nějaký stat nejlépe mastery,haste nebo hit. Ghula dávám když healeři nestíhají abych se jím healnul nebo na burst na začátku, Army of dead nepoužívám když vím že tank má třeba slabší agro a army zvyšuje agro a když mám dobrý burst tak jí nedávám abych to tankovi hned nepřebral.

Vycházím ze zkušeností z iCeWoW vím že zde je to jiné a věci fungují lépe a trochu jinak ale sem ochotný se zlepšovat a přijmout jakoukoli radu abych se v ovládání svého main specu zdokonalil.

Alsasan - Frost DK
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 10. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT Empty Re: Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Sat Oct 10, 2015 5:03 pm

Po domluvě s hráčem uzavírám přihlášku s verdiktem nepřijat. Nedostačující gear na hc encountery a plný stav Frost Dk.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT Empty Re: Alsasan - Frost DK - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru