Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY

5 posters

Goto down

Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY Empty Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY

Příspěvek  Letoo Thu Oct 08, 2015 7:10 pm

Nick postavy: Letoo
Class Human
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: BOT 25H 5/6 (Synestru mám zabitú len Councili chýbajú mal som aj tie skoro zabité 600K chýbalo na kill) BWD 25HC 5/6 tak isto nefa som tiež skoro dal ostal mu jeden milion (a to som mal cez portáli už mrte stakov) ale nevyjadrujem sa ďalej, ToTFW 25HC 1/2  zase ten istý problém kúsok chýbal na kill Alakira HC na normále som ho už zabil samozrejme.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow mno od classicu z toho za hunta 5rokov
Stav tvého equipu, ilvl: 368ilvl http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Letoo
Talenty:BM - 31/7/3 , Survi - 3/7/31
Screen ui (idealně s FPS v raidu: https://imgur.com/a/g3xyW
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Síce to už aj po slepu poznám tak ale opakovanie je matka môdrosti . 3x  cobra shot, 1x explozive shot, trpka na lol, black arow rapid fire a ide  sa na CD jedno s druhým. BM rotácia Bestial wrath kill comand serpent  sting arcane shot potom zase kill comand cobra shot rapid fire cobra  shot 3x, kill comand mám tam podmakrované večšinu spellou takže všetko na  CD sa mi spúšťa a ešte nastrelujem immolate trap to mám jednu moju  špecialitku ktorú tiež používam na CD.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Všetko mám aj funkčný mikrofón.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Sedí sokol :-)
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Zabiťie všetkého čo sa dá aj nedá a hlavne dobrý kolektív a pohodu pri hraní.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): UndeRRated šiel som do Talianska na dva mesiace na jablká a potom som  už nevidel zmysel aby som tam ďalej bol lebo ma jednak vyhodili a jednak  veľa hráčov odišli ...
Znáš někoho z EXALTED? Hannele
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Od Destika z world chatu
Něco o sobě Mám 23 som znamenie Taurus(Býk). Občas zložím nejakú skladbu lebo sa  venujem hudbe, občas si prečítam nejakú dobrá kniha alebo si pozriem  film, seriál alebo vybehnem s kamarátmi na pivo. Ináč hrám WoW. Ak bude treba na dačo odpovedať tak kľudne sa pýtajte v pohode.

Letoo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY Empty Re: Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY

Příspěvek  Morby Fri Oct 09, 2015 8:42 pm

Pro
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY Empty Re: Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sat Oct 10, 2015 3:49 pm

PRO
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY Empty Re: Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat Oct 10, 2015 6:50 pm

Jakým způsobem vyižíváš talent "Point of No Escape" u bossů?
Podle čeho se řídíš při gemování?
Uveď trinkety, které jsou podle tebe na huntera nejlepší + důvod.
Luk vs kuše? A proč?
Zmiňuješ progress některých bossů, konkrétně Al'Akira. S jakou guildou jsi ho zde, na TwinStaru, téměř zabil na 25 HC módu? Ve stejné obtížnosti nemáš ani Conclávu, přesto jí zmiňuješ jako pokořenou. Prosím o vysvětlení.
Zajímá mě ještě jedna věc.. Když jsi mě kontaktoval, měl jsi zcizenou postavu (pokud si dobře vzpomínám). Postava, se kterou se hlásíš má však dosažený 25. level již v únoru letošního roku. Nesedí mi data. Byl to tedy tvůj druhý hunter nebo je postava koupená? Podle toho, co jsi mi řekl, by měla být doexpená zhruba ve druhém kvartálu.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY Empty Re: Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY

Příspěvek  Letoo Sun Oct 11, 2015 11:30 am

Hannele napsal:Jakým způsobem vyižíváš talent "Point of No Escape" u bossů?
Podle čeho se řídíš při gemování?
Uveď trinkety, které jsou podle tebe na huntera nejlepší + důvod.
Luk vs kuše? A proč?
Zmiňuješ progress některých bossů, konkrétně Al'Akira. S jakou guildou jsi ho zde, na TwinStaru, téměř zabil na 25 HC módu? Ve stejné obtížnosti nemáš ani Conclávu, přesto jí zmiňuješ jako pokořenou. Prosím o vysvětlení.
Zajímá mě ještě jedna věc.. Když jsi mě kontaktoval, měl jsi zcizenou postavu (pokud si dobře vzpomínám). Postava, se kterou se hlásíš má však dosažený 25. level již v únoru letošního roku. Nesedí mi data. Byl to tedy tvůj druhý hunter nebo je postava koupená? Podle toho, co jsi mi řekl, by měla být doexpená zhruba ve druhém kvartálu.

Prvá otázka - Keď je target zasažený Freezing trapou (čo mám ako makro na dvoj klik) tak mám zvýšený crit o 6% samozrejme nepoužívam to v prípade keď trebarz boss hádže na zem dotky aby neskapal raid (i am using brain) :-)
Druhá otázka - Samozrejme je hlavne bonus z meta gemu ďaľej tam mám polené gemi, 20agility + 20 crit a 20agility + 20hit a podľa prioritných statov čo mám (crit/mastery/haste) + 8% hit cap
Tretia otázka - Podľa toho či ti ide viac o Haste s Kuše alebo Mastery z luku, mne ide hlavne o prioritu u statoch, kedže Mastery má u mňa večšiu prioritu ako haste tak mám luk.
Štvrtá otázka - Ešte kým my ukradli postavu tak som bol v guilde Remember me a snimi som zabil conclave...
Piata otázka - Tochto huntra som mal už dlhšie, (ako twinka) doexpil som ho na jar tochto roku a chodil som sním občas pvp (keď som si na neho spomenul) takže keď som prišiel o postavu tak som začal hrávať za tochto (nemal som ani jednu časť PVE equipu). takže to bolo dosť ťažké ...
Šiesta otázka - Trinkety asi viem na čo narážaš prečo má sakra ten človek na sebe trinket z Event bossa keď môže mať stále nastakovaný súdok teraz to len testujem či funguje správne ... na raid používam ten stakovací mám v banke aj trinket z Nefa ale ten je pre hunta použiteľný tak od Firelandoch kde sa menia priority ...

Letoo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY Empty Re: Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sun Oct 11, 2015 12:23 pm

U ranged weapon jde vše stranou. Jediné, co tě tam zajímá je rozpětí dmge. Zkus se proto zaměřit na něj a znovu to zkus vysvětlit.
Najdeš tři hráče, kteří by tě mohli doporučit?
Jak jsi na tom se znalostí BM?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY Empty Re: Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY

Příspěvek  Letoo Sun Oct 11, 2015 12:40 pm

Hannele napsal:U ranged weapon jde vše stranou. Jediné, co tě tam zajímá je rozpětí dmge. Zkus se proto zaměřit na něj a znovu to zkus vysvětlit.
Najdeš tři hráče, kteří by tě mohli doporučit?
Jak jsi na tom se znalostí BM?

Prvá otázka - Mno takto zbraň z HC Atrameda VS HC Valiona a Terestra - bow z atrameda má speed 2.90 + tá masterka, crossbow z Valiony a Terestry speed 3,00 mal + to haste (to haste čo je na crossbowe ti vyrovná speed na 2,90 pozeral som to v statoch čiže lepší je z Atrameda máš tam + aj másterky a dmg sa moc nemení) viem že na survi hunta nepotrebuješ haste skôr tá mastery ale v tomto prípade sa ten dmg vyrovnáva neviem akú máš ty skúsenosť.
Druhá otázka - Mno momentálne neviem ale mohol by mi stým niekto pomôcť ;-) ale dvaja by sa našli možno aj traja len ich musím v hre odchitiť a povedať ím o tom. Lebo poznal som dosť ľudí ale mená som pozabúdal a čo som mal ľudí v priateľoch na Huntovi pred tým tak to už tiež neviem. Ale skús napísať na Shadoow alebo Yuli.
Tretia otázka - BM hrávam mám aj podmakrované všetky spelli (myslím že dosť dobre aj ma baví hrať BM)

Letoo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY Empty Re: Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Mon Oct 12, 2015 12:11 am

Prijata na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY Empty Re: Letoo - BM/SURVI hunt - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru