Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý

+3
Kafu
Kriplex
Berrymir
7 posters

Goto down

Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý Empty Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Berrymir Sat Oct 03, 2015 1:04 pm

Zdravim Exalted

Nick postavy: Berrymir
Class Protect Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Expil jsem druida do 30lvl potom jsem si koupil warra > 30lvl
Zkušenosti s progresem: 10m ani 25m jsem nebyl na Cata
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:: wow hraju od startu TBC > Wotlk > Cata asi pul roku / specializace : (Prot/Arms >warrior, disco / holy priest, ele /resto shaman) + ostatni.
Stav tvého equipu, ilvl:: ilvl > 354 nutno videt
Talenty:: Protection
Screen ui (idealně s FPS v raidu:: http://www.imgup.cz/image/xpY
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:: klasicka rotace  Shield Slam > Devastate x3 > Revenge > Shockwave > Thunderclap + defenzivni rotace obranych spellu + trinketu
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony:: TS mam, majk též a DBM povinnost
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?:: čas si udělam a když nebudu moct dojit tak 100% dam vědět předem
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:: aktivitu guildy , hlavně si chci dobře zahrát, k tomu je třeba dobra parta Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu):: The final frontier (neaktivita guildy) , nyni jsem v Warriors Of Freedom (zatim žadny zajem zaučovat nové lidi)
Znáš někoho z EXALTED?: zatim jsem neměl tu čest Very Happy
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?: World propaganda Smile
Něco o sobě: jsem z pardubickeho kraje, je mi 21 let  

Děkuji za odpovědi.


Naposledy upravil Berrymir dne Sat Oct 03, 2015 1:16 pm, celkově upraveno 1 krát

Berrymir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 03. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý Empty Re: Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Kriplex Sat Oct 03, 2015 1:09 pm

PROTI , dost slabá přihláška, dal bych si víc záležet když se hlásíš do jednu z TOP guild na serveru, plus ten nulový progress, což u tanka je dosti znát

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý Empty Re: Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Berrymir Sat Oct 03, 2015 1:11 pm

nastudovat na youtube to mužu, ale dokud mě někdo neveme do raidu tak mi to je prd platne

Berrymir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 03. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý Empty Re: Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Kafu Sat Oct 03, 2015 1:13 pm

PROTI
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý Empty Re: Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Atucha Sat Oct 03, 2015 1:15 pm

PROTI - full stav tanků, absolutně odfláknutá přihláška, hledáme lidi na farmu 12/13 hc a progress al'akira, takže člověk, který ty encountery v životě neviděl ani na normal nám toho moc nepřinese

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý Empty Re: Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Gingereater Sat Oct 03, 2015 2:26 pm

Proti

1) Odfláknutá přihláška
2) Nulová znalost encounteru ---> to co najdeš na YT, jsou věci z offiku, na twinu je polovina věcí jinak.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý Empty Re: Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Eveonor Sat Oct 03, 2015 2:33 pm

Urcite muzes byt casem dobry tank, ale my nebudeme ta nejlepsi guilda pro tebe. Urcite nezaucujeme novacky, u tanka je treba aby si sam dokazal ten encounter ridit. Takze nutna stoprocentni znalost taktik a equip na vysoke urovni. Zkus zacit klidne na normalech s worldem a pak v nejake casual guilde abys aspon videl, jak ti bossove vypadaji. Casem klidne zkus znovu, treba bude min tanku a ty budes prinosem. Smile
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý Empty Re: Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Diranda Sat Oct 03, 2015 3:48 pm

Aja som sa zprvu aj potešil,a potom na mna vykukne toto...

Ale radšej to uzavriem skôr, pretože tu bohužial nie je o čom.
Berrymir, my nie sme guilda pre teba. My hľadáme hráčov, ktorý svoju classu ovládajú na veľmi vysokej úrovni. Majú bohaté skúsenosti s raidovaním na vysokej úrovni aktuálnych bossov majú odprogressovaných poznajú encountre, spelly a vedia ako maju v urcitych situáciach reagovať.
Tvoje nedostatky v podobe equipu ale hlavne v taktikách a neskúsenosti by nás akurát brzdili.

Verdikt teda znie NEPRIJATÝ
Prajem veľa šťastia v inej guilde.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý Empty Re: Berrymir / Prot Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru