Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

+8
Astia
Baltazario
Gingereater
Dyveina
Gjoll
Eveonor
Kucko
Deepest
12 posters

Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Deepest Tue Aug 11, 2015 7:22 pm

Nick postavy:  Deepezt

Class Shaman Dreanai

Koupená nebo vyexpená postava: Postava je koupená z příčiny, že jsem nehrál, dal jsem si pauzu a v důsledku toho jsem prodal postavy, aby mě to nelákalo. Však vydrželo mi to 6 měsíců a jsem zpátky:D WoW NOLife nezastavíš

Zkušenosti s progresem: Od naxxu až po full clear bwd, TOT4W jsem tu ještě nebyl, ale jinak mám zde na twinu všechno vyčištěno právě nejvíc za resto shamíka. Samozřejmě ne vše je na HC, ale to je ten nejmenší problém Smile

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju nějakých 5-6 let, když jsem začínal hrát na deffenderu na patchi 3.0.3., chodil zabugovaný Ulduary a tak Very Happy Na deffenderu jsem dělal taky Event Mastera, ale když nás vyhodili všechny GMka a EMka, založili jsme vlastní server Relegation, který byl ale pěkný propadák. A tak jsem šel na twinstar. Začínal jsem s kámošema na hordě, kde jsem byl i chvilička za shamíka v IO, než se rozpadli. Paak jsem v guildách jako Healthy Core a tak. Pak jsem šel na alianci, kde jsem si zkusil hrát i prot warriora či rogunu. Byl jsem v guildě TFC za waaraa, kde jsem pomáhaal u progressu profa hc a taky po přechodu na cata v OSB za rogunu. Pak jsem šel nachviličku hrát na Arena Tournaament a nyní před cca 3-4 měsíci jsem se vrátil, okusit cata a být zase v top stavu s top lidma a top guildou.

Stav tvého equipu, ilvl: Resto mám 360ilvl, trinket za valory a z bwd, ostatní je vlastně z bot/bwd či valorů. Poté mám taky off spec ELEMENTAL, kde mám taaké 360ilvl, ale pulka aěcí je zatím i z resto eq. Ovšem setovky mám snad všechny.

Talenty: RESTO , ELEMENTAL

Screen ui (idealně s FPS v raidu:
Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Wo_WScrn_Shot_081115_150340 , šíleně low dmg už na 40% jsem byl bez many aa CD, díky tomu, že všichni stáli v plamenech ... To je ten důvod proč nechodit world raidy Very Happy

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Shamana hraju celkem asi rok a půl, možná dva roky. Vždycky jsem hrál jen resto main a off spec už mi byl jedno Very Happy
THEORYCRAFT:
Gemování - červený intel, žlutý intel + haste / intel + mastery, modrý intel + spirit
Priority - Intel > Spirit > haste do soft capu 12.5 % > mastery > crit
'Rotace' - Na tanka VŽDYCKY Earth Shield, jelikož je shamaan především pločnej heal tak hodně healuju chainem, riptide pokud třeba na CD a tím pádem rychlejší cást healing wavu, pokud je třeba hodně vyhealovat používám greater healing wave, pokud méně tak healing wave. Healing rain samozřejmě také.
Intel gemuju kvůli vyšši maaně + 1 intel = 1 sp a anějakých 0.00018 critu (a to se vyplatí), spirit kvůli mana regenu, haste pro rychlejší cast a při nějakých 21% haste rychlejší tikání riptidu.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Team speak mám, podle mě lepší komunikátor než mumble.. Mikrofon mám, alae bohužel rozbitý a nyní mám jiné prio jako chudý student:D
ADDONY - DBM, OmniCC, Healbot

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Vyhovuje, sice budu letos maturovaat, doufám teda. Very Happy Ale den dva si čas udělám velmi rád ! Smile Znovu hrotím hrozně wowko a chci být top s top guildou, které bych rád pomohl k progressu / farmě.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám pěkné raidy plné faarmy a progressu, guildu plnou zkušenných lidí, co rádi pomůžou a nebudou dělat mrtvoly a především guildu plnou fajn lidí! Smile

Předchozí guildy  (důvod odchodu): IO - Rozpad, TFC - přerušení aktivního hraní, OSB - přechod na cata, ikdyž jak koukám moc nepřešli Very Happy:D

Znáš někoho z EXALTED? Osobně ne, spíš ze slackování z wotlku !Smile

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Za prvé z worldu, kde jsem i občas viděl náborové macro. A hlavně z wotlku, kde exalted patřila ak tom guildám jak na ali tak na twinstaru !

Něco o sobě Jmenuju se Patrik, je mi 19 let ( skoro 20 Very Happy /flex ), bydlím v Plzni a jsem Sparťan jako prase! Very Happy Moje záliby jsou wowko, posilování, ženy silent  Very Happy
Doufám, že jsem zde vše vysvětlil.
Děkuju zaa pozornost, Patrik / Deepest

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Tue Aug 11, 2015 7:49 pm

Ahoj.
Naozaj máš leather chest a cloth wrist ?
Aj Deepest je tvoj char? Začo ten banán?
Haste 12.5 ideš unbuff?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Deepest Tue Aug 11, 2015 8:06 pm

Kucko napsal:Ahoj.
Naozaj máš leather chest a cloth wrist ?
Aj Deepest je tvoj char? Začo ten banán?
Haste 12.5 ideš unbuff?

Ahoj, ano zatím mám leather chestu a cloth wristy, bohužel mi zatím nepadli mailové a momentálně nemám valory :/ snad to není takový problém
Ano, je to můj alt priest, prodávám ho omylem jsem postnul macro do worldu a už jsem ho měl na týden. Naštěstí 13.8. mi končí, budu se ho snažit prodat a upravit tak svuj nick.
Toho priestaa jsem dostal od kaamaráda do začátku, ale pak jsem si vybavil ty hvězdy a koupil shamana
Haste 12.5 jsem prozatím nedosáhl, ale ano unbuff. Ikdyž v raidu většinou je shadow priest či balance druid, ale také ne vždycky tam je Smile

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Tue Aug 11, 2015 8:10 pm

Ahoj.

- Cloth wristy? Leather chesta? Dmg trinket? WTF? Mail specialization ti něco říká?
- Píšeš haste cap 12,5%, proč máš teda haste rating 1777? Kolik haste ratingu podle tebe teda shaman potřebuje?
- Co se v poslední době na resto shamanovi změnilo? Ovlivnilo to nějak i playstyle?
- Z jakých situacích resto shaman nejvíc benefituje a kdy je jeho healing využit naplno?
- Jaké jsou na tomto contentu nejlepší trinkety na resťáka? Co si myslíš o Shard of Woe?
- Kde máš enchanty v headě, ramenou, cloaku, rukách?
- Proč na daggere vidím reforge DO HITU? Potřebuješ snad hit abys nemissoval healy?
- Popsal jsi gemování. Proč se jím teda neřídíš? Proč 40 haste v ramenech? A v relicu?
- Kdy používáš Mana Tide?
- Kterými spelly za fight nahealuješ nejvíc? Vypiš první tři.

Jestli je tohle trolling, je opravdu moc špatný. Jestli to myslíš vážně, je to ještě horší.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Deepest Tue Aug 11, 2015 8:38 pm

- Jak jsem říkala, nepadli mi prozatím lepší a valory momentálně nemám, abych koupil lepší chestu a wristy
- Momentálně se koukáš na ale equip, kdyby sis podíval/a na bonusy ze setovek vidíš že mám ele equip Smile
- Nevím, co se v poslední době na shamanovi změnilo, nehraji cataclysm tady na twinstaru tak dlouho, tak se omlouvám.
- Nejlepší trinkety podle mě jsou Darkmoonkaa tsunami a trinket z Chogala, Shaard of Woe bohužel nevím, co znamená.
- Jaak jsem říkal, shaman je spíše plošný healer, a proto se nejvíce využije při aoe dmgích či jiných dmg, kdy je zasaženo více hráčů
- Bohužel nemám cata repky, začal jsem na tom dnes pracovat.
- Reforge do hitu jsem měl kvůli dělání questu v deepholmu na repku a portálech, páč jsme v ele missoval a neměl ani zdaleka hit cap Smile
- Jak jsem říkal, 40 haste to bylo v ele equipu, který je až sekundární !
- Mana tide používám cca na 70-75% a poté vždycky na CD.
- Chain heal, healing rain a potom riptide

Nejedná se o trolling, ale o nedorozumění. Avšak pokud si budeš chtít něco najít, najdeš si to Smile

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Gjoll Tue Aug 11, 2015 8:47 pm

Proti.
Gjoll
Gjoll
Knight
Knight

Počet príspevkov : 91
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Tue Aug 11, 2015 8:51 pm

- Takže si myslíš, že je lepší leather 359 chesta než třeba 346 mailová?
- Když se hlásíš za shamana, měl bys sledovat jeho změny a to, jak ovlivní funkci postavy v raidu.
- Srovnej mi prosím shamana jako healera s ostatními healery například ve 3. fazi u Councilů. Pokud je shaman super plošný healer, měl by tam topovat. Jak to teda je?
- Cata repky na ruce ani cloak potřeba nejsou.
- 40 haste ať je v ele nebo resto se mi pojí s jedinou otázkou. Proč?
- Pořád jsi mi neodpověděl na ten haste. Víš doufám, že v raidu nepotřebuješ shadow priesta ani balance druida, ale těch bonusových 5% ti dává i jeden z tvých totemů?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Dyveina Tue Aug 11, 2015 8:58 pm

Deepest napsal:
[size=17]Předchozí guildy  (důvod odchodu):
IO - Rozpad, TFC - přerušení aktivního hraní, OSB - přechod na cata, ikdyž jak koukám moc nepřešli Very Happy:D

Kedy si bol v TFC?
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Deepest Tue Aug 11, 2015 9:16 pm

Eveonor napsal:- Takže si myslíš, že je lepší leather 359 chesta než třeba 346 mailová?
- Když se hlásíš za shamana, měl bys sledovat jeho změny a to, jak ovlivní funkci postavy v raidu.
- Srovnej mi prosím shamana jako healera s ostatními healery například ve 3. fazi u Councilů. Pokud je shaman super plošný healer, měl by tam topovat. Jak to teda je?
- Cata repky na ruce ani cloak potřeba nejsou.
- 40 haste ať je v ele nebo resto se mi pojí s jedinou otázkou. Proč?
- Pořád jsi mi neodpověděl na ten haste. Víš doufám, že v raidu nepotřebuješ shadow priesta ani balance druida, ale těch bonusových 5% ti dává i jeden z tvých totemů?

- Myslím, že co se statů týče ANO.
- To máš pravdu, že bych měl, ale nevím v jakém stavu byl předtím.
- A však topuje, snad jen resto druid ho muže přehealovat. Díky skvrnám na zemi je k sobě raid mnohem blíže, to znamená, že trefíš všech 5 targetu chainem a co nejvíc lidí healing rainem. Ikdyž kvůli lightingu by měli mít všeci 10y rozestup
- U těch enchantů ti už po 3x říkám, že to byl ele spec, který mě v tuto chvíli tolik nezajímá a nekontroluju ho, jako resto Smile
- odpověď výše
- Ano i unbuff potřebuješ 12.5%, wrath of air totem

DYVEINA - nepamatuju si přesný datum, ale bylo to při progressu profa hc. Jako prot warrior jsem přetauntovával ve třetí fázi bosse kvůli debuffu

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Tue Aug 11, 2015 9:53 pm

Oka, proti.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Tue Aug 11, 2015 10:32 pm

Ahoj,

PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Dyveina Tue Aug 11, 2015 11:50 pm

Deepest napsal:
Eveonor napsal:- Takže si myslíš, že je lepší leather 359 chesta než třeba 346 mailová?

- Myslím, že co se statů týče ANO.

K tomuto ti odpíšem že určite nie. Vzhľadom na Mail Specialization máš +5% Intelu keď nosiš full mail eq, takže sa určite viac oplatí 346 mail ako 359 nižší armor. Na tom ilvl nezískaš toľko Int aby to vynahradilo Mail Specialization.
Budem úprimný, z TFC si ťa nepamätám. Takže neviem povedať ako si hral vtedy. No aj keby áno asi by to nemalo taký význam dnes.

PROTI, nepresvedčil si Eve, a mňa tiež moc nie.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Baltazario Wed Aug 12, 2015 12:40 am

PRO

Baltazario
Scout
Scout

Počet príspevkov : 21
Join date : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Astia Wed Aug 12, 2015 12:43 am

Deepest napsal: Ano i unbuff potřebuješ 12.5%, wrath of air totem
prosím ťa pozri si hocijakú jednoduchú guide na shamana na cataclysm ALEBO stačí aj tooltip totemu ... hádam nájdeš chybku
Deepest napsal: Shaard of Woe bohužel nevím, co znamená
Google? keď už nič iné
Deepest napsal: Bohužel nemám cata repky, začal jsem na tom dnes pracovat.
Keď sa hlásiš do guildy kde chceš aby ťa prijali tak aspoň časť repiek (a nielen toho) by si mal mať spravenú
Deepest napsal:A však topuje, snad jen resto druid ho muže přehealovat. Díky skvrnám na zemi je k sobě raid mnohem blíže, to znamená, že trefíš všech 5 targetu chainem a co nejvíc lidí healing rainem. Ikdyž kvůli lightingu by měli mít všeci 10y rozestup
toto je hrozná veta, skôr mi pripadá akoby si napríklad na councile vôbec nebol (a to máš zabité!) a pokiaľ si si to nikdy neuvedomil, healing rain záhadne NEpremiestňuje ani nič iné, takže pokiaľ budú ľudia rozlezení (niekedy kvôli taktike, nečakanej veci...) tak zrazu sa len tak z ničoho nič nedostanú na kopu len preto že je na zemi healovacia ploška.

Zatiaľ si ma moc neočaril, vyzerá to že máš zaužívaný wotlk style healovania ala chain heal, chain heal, chain heal ... Zatiaľ som skôr proti

skús popísať profitovani z haste pre resto shamana (trochu podrobnejšie) a nejaké tie capy
vieš čo robí mastery?
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Wed Aug 12, 2015 12:47 am

Něco bych sem dal, ale byl bych zase za trolla.

Proti.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Deepest Wed Aug 12, 2015 8:47 am

Baltazario - Díky, aspoň někdo Very Happy:)

Dyveina - Dobře, děkuju ti za radu, určitě jí co nejdříve vyměním.

Astia - koukal jsme na guide resto shamana, a však nikde jsem tama nic taakového nezachytil, ale když se to vezme kolem a kolem vždycky tam ten wrath of air totem je. Takže máte pravdu. Dále, nebudu tu tvrdit, že vím co znamená Shard of Woe, když to nevím. Ano mohl jsem se podívat na google, ale jaka poznám tu správnou odpověď?
Hrával jsem jen wotlk a najendou hraju cataclysm a ae to pro mě změna, tudíž mě za to neukamenujte. Ani na wotlk jsem nejel chain chain chain, ale spíš riptide healing wave heaaling wave, chain heal a znovu.

Při 12.5% haste dostávám tick z earthliving weapon, riptide a healaing rainu
Při 21.5% haste každou vteřinu tiká riptide
A při 30% tiká každou vteřinu healing rain

Víc haste více tiků z earthliving weapony, riptidu a healing rainu. Zase se nic nesmí přehánět.
Mastery dělá to, že čím míň má target HP tím větší heal dostane + zvedá healing.

Hannele - Jen to napiš..

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  worent Wed Aug 12, 2015 10:02 am

Zober si to ako pohovor do práce.

Prídeš tam maš na sebe síce oblek a pekné vyleštené topánky ale zabudol si si doma nohavice....to je ten tvoj gear.
Hlásiš sa do firmy čo používa najnovšie technologie ale ked sa ta spýtaju aký používaš windows tak povieš že 95 ...to su tie tvoje výhovorky Cata hrajem chvílu.
Povedia ti že dostaneš služobné auto ale ty na to že ešte nemám dorobený vodičák....to su tie tvoje repky ktore na Cata fakt potrebuješ.
Spýtaju sa ta prečo by si mali vybrat práve teba a ty povieš neviem...to je ten tvoj postoj k veciam o ktorých netušíš.


Myslíš že by sa ti niekto ozval? A ponúkol ti to miesto?

Ked sa niekám hlásim tak si aspon vyladím gear, talenty a prečítam si zopár how to play a pozriem nejaké videjko aby som vedel o čom to je.


proti
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Deepest Wed Aug 12, 2015 10:13 am

Okey, je mi to jasný.
Tak na to serte a ahoj. afro

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Aug 12, 2015 12:02 pm

Neviem či som správne videl, ale si Patrik alebo Patrícia ?
Deepest napsal:- Jak jsem říkala,
Deepest napsal: Jmenuju se Patrik, je mi 19 let ( skoro 20 Very Happy /flex )
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Wed Aug 12, 2015 12:38 pm

Čo sa prihlášky týka, tak tá je pomerne slabá. Napísala by som aj viac, ale buď si postavu predal, alebo premenoval, že už sa nedá nájsť na armory.
Aj bez toho je môj verdikt Neprijatý.
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY Empty Re: Deepest - Resto Shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru