Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

+9
Hannele
JudgeDeath
Gjoll
Eveonor
worent
Kucko
Cobain
Tiine
Angeljakkdy
13 posters

Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Angeljakkdy Tue Aug 11, 2015 12:20 am

Nick postavy: Angeljakkdy
Class Shaman
Koupená nebo vyexpená postava: Zakoupena v zárodku Cataclysmu
Zkušenosti s progresem: 6/6 BWD HC 2/5 BoT HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Přibližně 7 let
Stav tvého equipu, ilvl: 359 ilvl
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Angeljakkdy&group=1
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Shaman mě baví jíž od TBC, kdy jsem hrála taktéž Ele. Primárně se socketuje Intel. Podmínkou však je hit cap, do kterého mi momentálně chybí asi 0.6%, jelikož jsem si teď nějak hrála s equipem a ještě jsem to nedoladila. Po splnění hit capu se splní haste cap - při Heroism cast LB 1s (GCD). Po splnění haste capu se jede mastery, který duplikuje spell s 80% účinností ( nejsem si teď přesně jistá tím procentem ).

Intel > Hit cap > Haste cap (1s cast LB při Heroism)>Mastery

Má rotace je poměrně lehká. Totemy, prepot, flameshock, Lava Burst, Elemental mastery, Lighting Bolt, Proc Volcana, Power Torrentu a použité preparation potky je ideální k vyvolání Fire Elementala, který profituje, měl by profitovat, snad to na Twinstaru jde, z mého Intelectu. Toto je vlastně open. Poté se jede primárně Lava Burst na CD, při 7-9 stacích Lightning Shieldu Earth shock ( Fulmination ) a jako filler Lighting Bolt.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TeamSpeak mám, Jelikož jsem trochu stydlivá, musím vás nejdříve trochu poznat, než bych začala povídat. Addony používám základní - Bartender, TMW, DBM.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Raid time je v pořádku
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám dobrou partu lidí, která přijme slečnu, která tu již nikoho nezná, neboť se vrátila z Ofi, který ji přestal bavit.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Nikdy jsem nebyla v žádné známé aktivní guildě. Víceméně jsem raidovala vždy s worldem.
Znáš někoho z EXALTED? Bohužel neznám nikoho.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z náborového macra a prohození pár vět s Destikem (Snad jsem nepomotala nick)
Něco o sobě Jmenuji se Kateřina, je mi 21 let. Jsem kamarádská, umím si povídat i se slečnama i s klukama. Ráda se věnuji sportu a svým cílům, které mě posouvají v životě dál a jsou pro mě perspektivní. Po nějaké době jsem přešla na Wildhammer, kde jsem oblékla druida na 697 +- iLvl, ale přestalo se mi tam líbit a vrátila jsem se zpět na Twinstar. Bohužel zde nemám už žádné kamarády, neboť se za tu dobu nějak vytratili a jediný kontakt jsmě měli přes hru.

Ráda bych vám poděkovala za přečtení přihlášky a případné rady či kladné komentáře.

P.S. Vím, že v equipu jsou chyby, které se teĎ snažím řešit, bohužel jsem zde nehrála až tak dlouho ( aktivně ) abych měla BiS 359 equip. Spuštění HC modů jsem zde prokaučovala úplně, neboť jsem v té době byla na Wildhammeru.

Taktéž vím, že jsem nedodělala Therazane repku, na které teď pracuji a nemám boost 2. hlavní profesi, neboť v začátcích Cata byla potřeba vydělávat goldy. Na všem pomalu pracuji, jen musíte brát v potaz, že je venku děsné horko a člověk ani není schopen vydržet doma u počítače a nejraději se zašije někde pod strom na deku a čte si knížky :-)

S pozdravem Kačka <Angeljakkdy>

Angeljakkdy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Tiine Tue Aug 11, 2015 3:11 am

ja len stručne
- unleash elements? využívaš niekedy
- glyph of unleash light.....? meníš podľa encounteru
- jak zapríčiníš aby ti išiel totem do targetu do ktoreho má a nie do niečoho čo nechceš/me Smile
- a vidím že ti chýbaju lepšie enchy ale do toho by som nejak nevrtal, sám ich nemám všade
- kukám že v botach a opasku si dodržala soket bonus 10crit, vyplatí s ti to?


....za mňa NIE, kúpená postava


Naposledy upravil Tiine dne Wed Aug 12, 2015 5:32 pm, celkově upraveno 2 krát
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Angeljakkdy Tue Aug 11, 2015 4:33 am

Unleash elements se da vyuzit v dobe, kdy musis prebehnout ci pri nejake takove priletitosti. Myslim si, ze se urcite nevyplati zapojovat do rotace. Ano, ten glyph se meni podle encounteru, kdyz je narocnejsi na pohyb. Totem strili do targetu, na kterem je flameshock. Napriklas ODS je na toto problemovy, tudiz se musi totem odvolat, vyvolat a nahodit FS na target, do ktereho bude totem strilet.

Omlouvam se za preklepy, pisu z mobilu :-)

Angeljakkdy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Cobain Tue Aug 11, 2015 9:07 am

Elegantne si sa vyhla casti so screenom, no bude to potreba doplnit.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Angeljakkdy Tue Aug 11, 2015 9:58 am

http://imgup.cz/image/U1f

Dodávám screenshot, bohužel není z raidu.

Na Recount nehleďte, jen jsem mačkala pár spellů, aby byly vidět procy v TMW a musela jsem rychle, abych to stihnula vyscreenovat ještě s DBM :-D Tudíž tento screen není zaměřený na Recount !!!!!

Angeljakkdy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Kucko Tue Aug 11, 2015 10:04 am

Ahoj.
Neviem či to máš zakryté, tak sa spýtam -> Používaš macrá (kick/purge)?
Na Thunder sa mi zdá že nevidím bind, klikáš daný spell?
Neffa HC si dala s worldom?
Čo hovoríš na Earthquake?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  worent Tue Aug 11, 2015 10:08 am

Bohužial ele šaman je na momentálnom kontente skor support ako dmg dealer.

Tvoja prvoradá úloha v raide bude starat sa o všeliake kicky/focus kicky a purge nerobí ti to problém?
Čo tvoj offspeck aké máš skúsenosti s prípadným healom alebo enha?
Aký je tvoj postoj k progressu a raidom ked sa nedarí? Má to na teba nejaký špatný vliv? Si prípadne ochotná ostat v raide dlhšie než je stanovený raid time?
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Angeljakkdy Tue Aug 11, 2015 10:23 am

- Ahoj, Myslím, že jsi se asi přehlédnul. Bind na Wind Shear a Purge mám - WD, WU - kolečko myši.

- Thunderstorm jsem si zapomněla nabindovat, ale už jsem tak učinila. Já ten Thunderstorm nerada používám, neboť když se to rozstřelí, nadělá to nepořádek. Avšak jsou chvíle, kdy se to hodí - Magmaw např. ale je potřeba to odstřelit správným směrem a ne všude po místnosti. Dále se Thunderstorm nejvíce používá na Chogallovi HC, kde to plošně kickne hráče v Controlu. Vím, že má Thunderstorm taktéž využití jako mana gain, avšak když Elemental shaman neumře, není způsob, jak vydindat veškerou manu. Pokud nebereme v úvah zběsilý spam Healing Surge na nějaké rychlé dohealování, což by se stát nemělo.

- Ano, Nefariana jsem dala s nějakým world pugem složeným z lepších guild. Neptej se mě na jména / guildy, protože to bylo v době, kdy jsem ještě aktivně hrála na offi a opravdu si jména z offi a z Twinstaru nepamatuji - vše se mi plete do sebe :-D

- Earthquake se hodí, když máš 5+ mobek. Osobně si myslím, že je to zbytečně vyhozený Talent Point. Dalo by se uvažovat o dvojí Ele talentech / main spec / off spec, ale to si myslím, že je zase zbytečné.

- Vím, že je elemental shaman spíš support. Už na TBC byl Ele support, avšak i pěkná čísla uměl potočit, ale v prvé řadě to byl spíše support.

- s kicky a purge problém nemám, jen jsem to dlouho nedělala, neboť se o to povětšinou starala meleečka, která zůstávala na bossovi případně tanci a mágové, které ze spellstealu profitovali. Maloriak, Omnotroni, ..

- Equip na Enha mám, zkušenosti však minimální. O něco lepší zkušenosti mám s Restem, avšak equip nemám žádný.

- S případným progressem nemám žádný problém, ačkoliv všichni víme, že pokud se umírá na normálové taktice, lidi začnou být značně nevrlí.

Angeljakkdy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Kucko Tue Aug 11, 2015 10:35 am

Som za test.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  worent Tue Aug 11, 2015 10:38 am

Eqip síce není nic moc no v guilde momentálne nie je žiadny main ele šama.

Ja by som  pre teba videl miesto v raide a dal ti šancu...potom záleží iba na tebe ako s tým naložíš.


PRO TEST.
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Eveonor Tue Aug 11, 2015 11:27 am

Ahoj,

postni mi prosím takové macro na Wind Shear, které kickne bosse, kterého nemáš právě v targetu, protože dmguješ jiného.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Angeljakkdy Tue Aug 11, 2015 11:35 am

#showtooltip
/stopcasting
/cast [target=focus] Wind Shear

Případně se nechá udělat ještě s mod :-) Zatím mám toto, ale vím, že existuje i s mod:shift, @focus

#showtooltip
/stopcasting
/cast [nomod] Wind Shear
/cast [mod:shift, @focus] Wind Shear

Je to druhé, avšak to moc nekomunikuje s myší. Modifier funguje, ale nejde při tom bind na myši.

Angeljakkdy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Gjoll Tue Aug 11, 2015 12:49 pm

Jednoznačně pro
Gjoll
Gjoll
Knight
Knight

Počet príspevkov : 91
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  JudgeDeath Tue Aug 11, 2015 1:02 pm

Pro Smile

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Hannele Tue Aug 11, 2015 1:04 pm

Z holky uplně vyndanej nejsem. Trošku se bojím reakcí na kritiku nebo v náročných situacích.

Řídíš se nějak procem trinket? Podle čeho dodržuješ socket bonus? Jak reforguješ? Z čeho čerpáš info o theorycraftu na Cataclysmu a odkud na ofi při otevření nového contentu?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Cady Tue Aug 11, 2015 2:39 pm

Ahoj,

Vieš mi popísať úlohu shamana v raide a v jednotlivých situáciách ( viem že nemáš extra veľa skúseností no aspoň z časti itheor.. )
CHogal ( HC )
Omnotron ( HC )
Synestra ( HC )
Nefarian ( HC )
Atramedes ( HC )
( prepáč za nie presné mená )
Netvrdím že je pri každom jednom encoun... ktorý som napísal je Ele shaman nevyhnutný, chcem len vedieť tvoju úlohu, popis situácie ktorá ťa tu môže stretnúť pre ktorú je tvoja classa najvhodnejšia.

Po pravde neviem na čo sa ťa opýtať. Budem úprimný a väčšina dá jasné + kvôli pohlaviu. Ja sám neviem či sa opýtať na eq ( ktorý v podstate nemáš takže faq či theor ohľadom eq nemá zmysel ) či sa opýtať na cap... ktorý bez gearu síce dosiahneš no vždy na úkor nie čoho ( haste vs master konkrétna hodnota HC gearu pri rôznych encountroch kde sa oplatí haste kde zas nie a podobne ). Neviem či sa môžem opýtať na tvoj off speck, či je použiteľný a + pre raid a či všeobecne stojíš za názorom že si práve ten shaman ktorého exalted potrebuje a hľadá, či dokážeš doplniť to čo guilda potrebuje a dlhodobo hľadá.

Tvrdíš že si hrávala na Offi... môžem sa opýtať na nick guildu hrala si aktívne ( v akom contente ).
A ako posledné sa ťa opýtam, síce aktívne určite nehrám takže je to len moja zvedavosť, dokážeš zniesť kritiku a na margo upozornení neopakovať svoje chyby v raide ? ( myslím tým že nie si ten typ čo povie to nie je moja chyba, to ten sa pohol tam, ten ma kopol tam, tá vec sa objavila práve na mne, vôbec ale vôbec neviem čo ma zabilo , keby sa ten nepohol tak nezomriem atd.... )
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  JudgeDeath Tue Aug 11, 2015 2:47 pm

Cady ja musim odporovat ze davam pro kvuli pohavi.
I kdyz to urcite hraje roli tak ukazala ze theorycraft ovlada a na otazky zatim odpovidala spravne a HLAVNE nemame ele shamana.Bud hraj ele nebo si tu muzes brecet bro...

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Gingereater Tue Aug 11, 2015 4:48 pm

Ahoj,

Theorycraft: Zřejmě tušíš jak a co funguje ✓
Místo v guildě: Momentálně nemáme aktivního main eleshamana. Tudíž místo je ✓
Raid time, screen, addony: Nevidím něco co by mělo bránit normálnímu raidování. Macro se dá udělat jinak a příjemněji ✓
Equip: 359 stačí aby si mohla držet krok ✓


Za mě v těchto ohledech PRO

Každopádně ---> Jak už bylo zmíněno jinými členy guildy. Ele shaman je nejlepší kicker na Cataclysmu. Proto budeš využívaná na interrupt nejdůležitějších abilit a mechanik, které chtěl od tebe popsat Cady. K tomu všemu s momentálním stavem gearu všeobecně je velmi těžké trhat vrchní příčky dmg metru. Z toho vyplývá, že budeš pod větším tlakem, aby si podala adekvátní výkon, než třeba meleečko co "jen tuneluje bosse". K tomu si holka, tudíž se (při případném přijetí) připrav na zvýšenou pozornost některých členů guildy ať už dobrým či horším způsobem. Jsem zastáncem toho, že WoW a gaming všeobecně můžou minimálně na amatérské úrovni dělat pipinky i pindíci se stejnými výsledky. Viz Eveonor
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Eveonor Tue Aug 11, 2015 4:55 pm

Jediné, co mě sere je, že máme stejný transmog Very Happy

Pro.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Anathem Tue Aug 11, 2015 5:38 pm

Mnohokrát si v přihlášce hrdě zmínila že si žena a že si kamarádská Very Happy ...no,je nás tu pár co má zkušenosti že "single" holka v guildě= holé neštěstí Very Happy ,takže tím bych moc neflexoval (no offense,možná to tak není ale já sem z toho měl takový dojem po přečtení  Razz  ).

Nicméně nebudu zaujatý,eleho potřebujem (aby enhači přestali plakat Very Happy ) a ty se tváříš že by si mohla být přínosem pro raid.Čas vše ukáže,jsem PRO TEST.

Btw..tvá oblíbená četba ? Razz
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Angeljakkdy Wed Aug 12, 2015 12:35 pm

Ahoj, abych se vyjádřila k tomu, že jsem holka.

Přirovnám to k reálnému životu. Ono opravdu není příjemné, když jdete s kamarádkou do baru na víno a neustále vás někdo obtěžuje, že by chtěl číslo, že by chtěl na panáka, .. Jen jsem si chtěla někde kvalitně zahrát a ne stát se středem pozornosti. Opravdu není v mém zájmu stát se středobodem virtuální hry.

Momentálně čtu Povídky od Bergmana :-) Jinak čtu spíš beletrii. Něco jako 50 shades of grey, na to mě neutáhneš :-D

Cho´gall ( HC ) - přes Thunderstorm zrušit Control
Omnotron Defense System ( HC ) - kickovat Arcanotrona
Sinestra ( HC ) - Tam si nejsem uplně jistá, že by měl Elemental shaman speciální úlohu.
Nefarian ( HC ) - Kickování Blast Novy ( jmenuje se to tak?) na sloupu.
Atramedes ( HC ) - Kvůli zvýšené mobilitě gongovat
Maloriak (HC) - Kickování Arcane Storm, Release Abberations

To je asi vše, kde by měl Ele shaman nějakou speciální úlohu, pokud se nemýlím :-)

Angeljakkdy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Stejk Wed Aug 12, 2015 12:41 pm

Jediné číslo, které chce wowkař znát je item level. A když na panáka, tak se zapnutým recountem.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  JudgeDeath Wed Aug 12, 2015 1:43 pm

Stejku tvoje prispevky jsou vzdy k veci jako ty moje Very Happy .
Ginger...jo zvysenou pozornost.Fakt by mne zajimalo od koho...wowkari jsou prece nerdi a zeny je nezajimaj.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Tiine Wed Aug 12, 2015 3:51 pm

presne nás zaujíma iba andriho mama
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Cobain Wed Aug 12, 2015 6:49 pm

Theorycraft vizera Ok... Zvysok sa dozvieme na raide.

Prijata na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Sio, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda, Sabersoul.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA Empty Re: Angeljakkdy - Elemental shaman - PRIJATA

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru