Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

+5
Kucko
Morby
Cady
Kriplex
Fortane
9 posters

Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Fortane Wed Jul 22, 2015 12:33 am

Nick postavy: Fortane
Class Death Knight
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Na Twinstaru jsem hrál už když byl Wotlk a mám vše krom Lich Kinga a Ruby Sanctum, když se spouštěl Lich King tak jsem přestal hrát.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Řekl bych že už to budou 4 roky. A celou dobu hraju pouze DK .)
Stav tvého equipu, ilvl: Můj equip neni bohužel nic extra, momentálně mám 355 Item level, mám 2 PvP části a to Relic a Wrist.
Talenty: Talenty mám 7/31/3. V Unholy mám pouze Virulence. Epidemic nemám jelikož se mi Frost Fever aplikuje i Howling blastem (Glyph) a Howling Blast používám v rotaci a Plague Strike obnovuju ručně, mám v talentech i redukci CD na Blood Tap, takže si kdykoliv můžu změnit runu na death.
Screen ui (idealně s FPS v raidu:
Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Wo_WScrn_Shot_072115_212941
Bohužel mám screen pouze z RHC, ale nikdy jsem s FPS problém neměl.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Jako DK jedu prioritně Strength. Hit->Exp->Mastery->Haste/Crit. Hit a Expertise dokud nemám cap. Hraji mastery frost DK, takže se snažím mít co nejvíc Mastery ratingu. Rotace: Začátek encouteru začínám prepotem, poté dávám Ice Touch,Plague Strike poté dávám za procu Killing Machine Obliterate, a pokud nemám runy tak dávám Ice Touch, a když procne talenty Rime tak použiju Howling Blast jelikož je zdarma. U tohoto kroku se chci omluvit ale nejsem moc na rozepisování theorycraftu.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Teamspeak/Mumble mám, funkčí mikrofon také. Addony jsou samozřejmost.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Neměl by být problém.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Kvalitní guildu s dobrým kolektivem, chci dosáhnout Realm Firstu ve Firelandech!
Předchozí guildy  (důvod odchodu): na Wotlk-Cool, přestal jsem hrát, na cata jsem byl v guildě The Fire Clan ale zde jsem neměl možnost raidovat. Nyní jsem v guildě Warriors of Freedom, ale zde jsem pouze kvůli bonusům.
Znáš někoho z EXALTED? Řekl bych že z Exalted znám pouze Adriho a to jen z pokecu na mumble.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Znám vás už od Ulduaru na Wotlku
Něco o sobě Je mi 17 let, studuju ekonomiku a nyní půjdu do třetího ročníku. Krom WoWka hraju: Hearthstone, občas Heroes of the Storm a teď jsem hrátl dva roky League of Legends.

Fortane
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 22. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kriplex Wed Jul 22, 2015 2:56 am

No v posledním raidu co se šel jsem viděl asi 4 DK, takže netuším zda by jsi našel uplatnění, hledáme lidi co se můžou ihned zapojit do progresu, takže znalost taktik s aktualně open HC raidmy by se hodila, o tom zda potřebujem další melle DK nech rozhodnou jiní, nicméně...
Nevidím enchanty na headce a shoulderech, repku asi předpokládám nemáš, enchant na cloaku a botech taky chybí
Buď twinhead ukazuje zle nebo tam vidím 2x Rune of Razorice na weapkách
PROTI

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Fortane Wed Jul 22, 2015 7:40 am

Kriplex napsal:No v posledním raidu co se šel jsem viděl asi 4 DK, takže netuším zda by jsi našel uplatnění, hledáme lidi co se můžou ihned zapojit do progresu, takže znalost taktik s aktualně open HC raidmy by se hodila, o tom zda potřebujem další melle DK nech rozhodnou jiní, nicméně...
Nevidím enchanty na headce a shoulderech, repku asi předpokládám nemáš, enchant na cloaku a botech taky chybí
Buď twinhead ukazuje zle nebo tam vidím 2x Rune of Razorice na weapkách
PROTI

Repky jsou rozdělaný, když dám nolife tak bych je do konce týdne mohl mít. Cloak a boty jsem měnil a jaksi jsem zapomněl, hned to půjdu opravit. Armory blbě ukazujou runy.

Fortane
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 22. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Wed Jul 22, 2015 8:47 am

Pre čo si skončil pred icc ??? kedy si sa následne vrátil máš icc gear... ( na hyperionu ) + podľa dátumu na achie.. mi príde že si to icc hral.  Vieš zaručiť že sa znova nerozhodneš prestať hrať ?

Podľa mňa  a podľa tvojich skúseností ( HC takmer žiadne / normal ledva polovica ) nie si prínosom pre guildu. Je pravda že dať priestor slabším ( negearnutým hráčom ktorý nám ukážu chuť a potenciál ) je možné no teba by bolo potrebné učiť základ normal taktiky + HC a na to nie je čas. A ak ma pamäť neklame bol by si 3 frost DK v raide.

Proti rovnaký dôvod ako vo vedľajšej prihláške...
Cady napsal:Z pohľadu prínosu pre g Proti. Potrebujeme ľudí schopných zapojiť sa do progresu a nie equipovať stále ďalších a ďalších....
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Fortane Wed Jul 22, 2015 9:25 am

Cady napsal:Pre čo si skončil pred icc ??? kedy si sa následne vrátil máš icc gear... ( na hyperionu ) + podľa dátumu na achie.. mi príde že si to icc hral.  Vieš zaručiť že sa znova nerozhodneš prestať hrať ?

Podľa mňa  a podľa tvojich skúseností ( HC takmer žiadne / normal ledva polovica ) nie si prínosom pre guildu. Je pravda že dať priestor slabším ( negearnutým hráčom ktorý nám ukážu chuť a potenciál ) je možné no teba by bolo potrebné učiť základ normal taktiky + HC a na to nie je čas. A ak ma pamäť neklame bol by si 3 frost DK v raide.

Proti rovnaký dôvod ako vo vedľajšej prihláške...
Cady napsal:Z pohľadu prínosu pre g Proti. Potrebujeme ľudí schopných zapojiť sa do progresu a nie equipovať stále ďalších a ďalších....

Psal jsem že jsem skončil před spuštěním Lich Kinga, řekl bych že hrát budu dlouho. Je pravda že jsem moc neraidoval, ale taktiky mám nastudovaný. Ohledně toho místa, klidně bych se zapojil i do Alt raidu, nedělá mi to problém, a nebo bych mohl chodit jako záskok kdyby někdo chyběl.

Fortane
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 22. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Wed Jul 22, 2015 10:14 pm

Bohužel místo pro tebe opravdu nenajdu.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kucko Thu Jul 23, 2015 1:02 am

Ahoj.
Prečo si si podal najprv prihlášku do <UndeRRateD> a až po neprijatí sem? (neber to ako nárážku, len ma zaujíma, podľa čoho si sa rozhodoval)

Podľa achievov nemáš zabitú ani jednu instanciu celú (ani normal).
Ja som PROTI
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Fortane Thu Jul 23, 2015 9:34 am

Kucko napsal:Ahoj.
Prečo si si podal najprv prihlášku do <UndeRRateD> a až po neprijatí sem? (neber to ako nárážku, len ma zaujíma, podľa čoho si sa rozhodoval)

Podľa achievov nemáš zabitú ani jednu instanciu celú (ani normal).
Ja som PROTI

Upřímně, přihlášku do UndeRRateD jsem si dával dřív z toho důvodu že jsem u vás měl přihlášku už dřív, na wotlku řekl bych doba ToGc. A dostal jsem docela hate tak sem se i bál Smile
Ohledně těch instancí, jak sem již psal, nemám guildu se kterou bych mohl raidovat ale taktiky mám nastudovaný. Nerad chodím s worldem.

Fortane
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 22. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Thu Jul 23, 2015 9:40 am

proti
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Thu Jul 23, 2015 10:11 am

Dkček máme dost, takže nevidím důvod brát další, za mě PROTI
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Thu Jul 23, 2015 11:32 am

Požičiam si jednu citáciu od kolegov z inej guildy
Bohus napsal:
Re: Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/-]
Příspěvekod Bohus » pát 03. črc 2015 9:10:03
Na prvý test raid si neprišiel kvôli intráku a vysvedčeniu, na druhý test raid si meškal vyše hodinu a neviem o tom, že by Vojel niečo spomínal. V strede ICC si leavol, pretože sa ti nechce a ani ti nenapadlo sa opýtať, či tu máš ostať alebo môžeš ísť. Na ranku trial po 2 vymeškaných raidoch je kick. Momentálne máme 5 mainov DKs, takže aby sa k nám dostal ďalší musel by podávať zďaleka iné výsledky a musel by mať úplne iný prístup ako máš ty. Aj napriek full stavu si mal šancí až až a ani jednu si nevyužil. Prihlášku uzatváram s verdiktom NEPRIJATÝ.


Pre čo to tak dopadlo ? Si si istý že sa táto situácia nezopakuje ?
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Fortane Thu Jul 23, 2015 11:49 am

Cady napsal:Požičiam si jednu citáciu od kolegov z inej guildy
Bohus napsal:
Re: Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/-]
Příspěvekod Bohus » pát 03. črc 2015 9:10:03
Na prvý test raid si neprišiel kvôli intráku a vysvedčeniu, na druhý test raid si meškal vyše hodinu a neviem o tom, že by Vojel niečo spomínal. V strede ICC si leavol, pretože sa ti nechce a ani ti nenapadlo sa opýtať, či tu máš ostať alebo môžeš ísť. Na ranku trial po 2 vymeškaných raidoch je kick. Momentálne máme 5 mainov DKs, takže aby sa k nám dostal ďalší musel by podávať zďaleka iné výsledky a musel by mať úplne iný prístup ako máš ty. Aj napriek full stavu si mal šancí až až a ani jednu si nevyužil. Prihlášku uzatváram s verdiktom NEPRIJATÝ.


Pre čo to tak dopadlo ? Si si istý že sa táto situácia nezopakuje ?

Tohle můžu vysvětlit jednoduše Very Happy Na první test raid jsem nešel kvůli tomu že to bylo den před koncem školy a já byl na intru, a když měl být druhý tak mi klekl PC, dvě hodiny sem se stím sral ale bohužel jsem stihl až last bosse.
A ten leav? Na Tsku se řekl že se jde ICC na achievy tak sem si řekl že si skočím pro achiev co nemám. Po Deathbringerovy přišla kamarádka jestli si sní nedám kafe, jelikož sem si myslel že je to pouze raid na achievy tak sem sní na to kafe šel. Po kávě sem šel kouknout na jejich forko a bum nepřijatý že jsem leavl test raid, ale byla to moje chyba.

Fortane
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 22. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Thu Jul 23, 2015 1:22 pm

Fortane napsal: jde ICC na achievy tak sem si řekl že si skočím pro achiev co nemám.


Toto nie je pekný prístup.....
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Fortane Thu Jul 23, 2015 1:29 pm

Cady napsal:
Fortane napsal: jde ICC na achievy tak sem si řekl že si skočím pro achiev co nemám.


Toto nie je pekný prístup.....

Jestli to myslíš kvůli tomu že jsem leavl po achievu, tak tak to není, šel jsem pro Lich Kinga HC a odešel po Deathbringerovy

Fortane
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 22. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Thu Jul 23, 2015 1:33 pm

Neviem ako to bolo a ani ma to nezaujíma... skôr ma zaujíma koľká guilda v poradí je Exalted za posledných pár mesiacov
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Fortane Thu Jul 23, 2015 2:30 pm

Cady napsal:Neviem ako to bolo a ani ma to nezaujíma... skôr ma zaujíma koľká guilda v poradí je Exalted za posledných pár mesiacov
Pokud dobře počítám tak je to přihláška do třetí guildy.

Fortane
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 22. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kucko Thu Jul 23, 2015 2:56 pm

Ako som písal, momentálne som proti. Ak k nám veľmi chceš, dober si equip, daj dole minimálne world hc 4-5/6 bwd, bot 2/5 a potom by som uvažoval ako o serióznej prihláške. Momentálne si myslím (ako Cady písal), že by si nebol dostatočný prínos pre guildu.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cobain Thu Jul 23, 2015 6:58 pm

Bol by som za, ak by sa dala rozumne zmerat vykonnost. Ale pri 355 ilvl by to bola otazka 3-4 tyzdnov. 

Myslim, ze DK nieje classa, ktoru potrebujeme tak nevyhnutne, aby sme ju najprv equipli a az potom testovali. Za mna NIE.

Ale ak si myslis, ze za tu classu skutocne vies zahrat a chces sa stale stat sucastou EXALTED, privital by som tvoju prihlasku s equipom 360+.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Thu Jul 23, 2015 7:16 pm

Proti.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Thu Jul 23, 2015 9:23 pm

Nezbývá nic jiného, než se přidat k ostatním. Podle tvého theorycraftu můžu vyčíst max. to, že nevíš co je co a né jak tu classu ovládáš.
Dále ten gear je dost slabý už jen na farmu hc bossů.

Fortane napsal:Zkušenosti s progresem: Na Twinstaru jsem hrál už když byl Wotlk a mám vše krom Lich Kinga a Ruby Sanctum, když se spouštěl Lich King tak jsem přestal hrát.
Spíše nás zajímá aktuální content a né to co jsi zabíjel před 2mi lety. Takže hádám, že v taktikách taky nebudeš zběhlý = zaučovat co kde kdy jak.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Fortane Fri Jul 24, 2015 12:30 am

Morby napsal:Nezbývá nic jiného, než se přidat k ostatním. Podle tvého theorycraftu můžu vyčíst max. to, že nevíš co je co a né jak tu classu ovládáš.
Dále ten gear je dost slabý už jen na farmu hc bossů.

Fortane napsal:Zkušenosti s progresem: Na Twinstaru jsem hrál už když byl Wotlk a mám vše krom Lich Kinga a Ruby Sanctum, když se spouštěl Lich King tak jsem přestal hrát.
Spíše nás zajímá aktuální content a né to co jsi zabíjel před 2mi lety. Takže hádám, že v taktikách taky nebudeš zběhlý = zaučovat co kde kdy jak.

Plně to chápu, hold nejsem dostatečně připravený, nyní se pokusím doplnit znalosti/equip a poté a za nějaký ten čas to zkusím znova Smile

Fortane
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 22. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Fri Jul 24, 2015 1:12 pm

Oceňuji tvůj přístup. Někteří lidé po "grilovačce" v přihlášce Exalted zavrhnou a haní všude kolem.

Každopádně jak říkáš -> Dobrat znalosti a equip.

Pokud bych ti mohl doporučit, tak se momentálně vykašli na masterfrosta - osobní názor. V rámci theorycraftu a celkem vysoké obtížnosti zahrání + dobugovaného rune systému + nedostatku masterového equipu, je opravdu velmi těžké konkurovat jiným frostům, případně unholy DK.

Zkus si vygooglit nějaký kvalitnější theorycraft (elitejerks, staré icy veins apod.). Podle něho se pak zkus držet, momentálně v něm máš mezery a proto by bylo lepší začít s klasickým dual wielded buildem s klasickou preferencí statů. Z toho pak můžeš vycházet a experimentovat, třeba jako masterfrost.

Druhá věc co by ti mohla pomoc je kompletně si překopat UI. Smaž si naprosto všechny addony a začni to stavět znovu. Například zdvojený Blizzard a Mik's combat text mě naprosto děsí o.O. Potom třeba nameplaty, trackování dotek a.j. Nějaké vychytávky v
PowerAuras by ti taky mohly pomoci.

Až potom začni farmit equip, znám spoustu lidí co s 360 ilvlem točí jako lidi v BiSu.

A asi poslední a nejdůležitější věc. Jak budeš chodit farmit equip s worldem nebo s jinou guildou...nefailuj. To je 70% celého umění jak na cata hrát perfektně.

Ať už se rozhodneš jakkoliv, GL
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Fortane Fri Jul 24, 2015 1:40 pm

Gingereater napsal:Oceňuji tvůj přístup. Někteří lidé po "grilovačce" v přihlášce Exalted zavrhnou a haní všude kolem.

Každopádně jak říkáš -> Dobrat znalosti a equip.

Pokud bych ti mohl doporučit, tak se momentálně vykašli na masterfrosta - osobní názor. V rámci theorycraftu a celkem vysoké obtížnosti zahrání + dobugovaného rune systému + nedostatku masterového equipu, je opravdu velmi těžké konkurovat jiným frostům, případně unholy DK.

Zkus si vygooglit nějaký kvalitnější theorycraft (elitejerks, staré icy veins apod.). Podle něho se pak zkus držet, momentálně v něm máš mezery a proto by bylo lepší začít s klasickým dual wielded buildem s klasickou preferencí statů. Z toho pak můžeš vycházet a experimentovat, třeba jako masterfrost.

Druhá věc co by ti mohla pomoc je kompletně si překopat UI. Smaž si naprosto všechny addony a začni to stavět znovu. Například zdvojený Blizzard a Mik's combat text mě naprosto děsí o.O. Potom třeba nameplaty, trackování dotek a.j. Nějaké vychytávky v
PowerAuras by ti taky mohly pomoci.

Až potom začni farmit equip, znám spoustu lidí co s 360 ilvlem točí jako lidi v BiSu.

A asi poslední a nejdůležitější věc. Jak budeš chodit farmit equip s worldem nebo s jinou guildou...nefailuj. To je 70% celého umění jak na cata hrát perfektně.

Ať už se rozhodneš jakkoliv, GL

Dobře, přestanu teda hrát masterfrost Very Happy  Občas chodím koukat na Elitejerks, ale mezery mám stále. na UI kouknu. Ohledně guildy, psal sem si s Gragassem a on mi poradil guildu, takže půjdu do ní a za určitý čas to u vás zkusím znova.

Fortane
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 22. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Fri Jul 24, 2015 5:16 pm

Uzavírám tedy topic s verdictem Nepřijat

Dober zkušenosti a gear, poté to zkus znova (tady je něco málo theorycraftu http://forums.elitistjerks.com/topic/109347-frost-dps-cataclysm-406-this-is-my-life/)
GL
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fortane-Frost Death Knight - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru