Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

badny ele sham - PRIJATY

+3
Tiine
Gingereater
badny
7 posters

Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  badny Wed Jul 01, 2015 6:36 pm

Nick postavy: badny

Class: shaman

Koupená nebo vyexpená postava: koupena

Zkušenosti s progresem: 5/6 bwd hc 25 , 4/5 bot hc 10, 1/2 to4w hc 10

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 2 roky hraji wow, z toho vetsinu casu ele, hral jsem na offi za wotlku/prechodu na cata, a nejake to id za kamaradoveho shamana na horde jsem chodil Oxe raid

Stav tvého equipu: eqip je hodne bidny je spise delany na resto gemy, enchanty, reforge jakoze wtf ? (((nechapu jak za toto nekdo mohl hrat...))) char mam hodne cerstve koupeny takze jsem nestihnul nafarmit goldy abych vse predelal veskere goldy co jsem sehnal jsem investoval do talentu, proto bych byl rad kdyby jste gemy enchy a reforge opravdu moc neresili jelikoz to neni z moji hlavy

Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Badny

Screen ui (idealně s FPS v raidu): https://2img.net/h/s8.postimg.cc/r2l94kqic/Wo_WScrn_Shot_070115_164141.jpg //edit: potka,healthstone ma samozrejmne taky svuj bind jen se mi jeste nepovedlo si opatrit potky a potkat v raidu locka, fps neni moc slava ale nepada pod 30 a myslim ze se stim da docela hrat

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: opening: totemy>prepot>precast LB>FS>LvB>EM>LB ,
pak uz je to jenom o priorite spellu fire totem>FS>LvB>ES (7)8/9>LB
staty: Intellect>Spirit/Hit 17%>Haste>Mastery>Critical Strike

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS neni problem, mikrofon moc nepouzivam

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: raid time mi nedela problem

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: kvalitni 25man

Předchozí guildy  (důvod odchodu): na twinstaru zadna guilda chodil jsem akorat Oxe raid

Znáš někoho z EXALTED?: neznam nikoho

Odkud ses dozvěděl o EXALTED?: naborova zprava na worldu

Něco o sobě: krom wowo hraji cs:go , sportuji rad zajdu na nejake to pivo

badny
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  badny Wed Jul 01, 2015 7:07 pm

reforge, gemy predelany

badny
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Jul 01, 2015 7:35 pm

Ahoj, kde u tebe začít...

O Ele shamana máme zájem ALE, postava je koupená.

Tvoje (koupená) postava nemá z výše uvedených instancí achievy -> HC slainy. Chápu, že si je mohl chodit na nějaké postavě a nebo v tomto případě můžeš taky lhát. Neber si to osobně, ale znám pár takových hráčů. Takže pokud máš nějaké prokazatelné důkazy (screeny,někoho kdo tě může doporučit atd) že si to opravdu odchodil, rád je uvidím. Každopádně momentálně vycházím pouze z achievů z twinheadu. Tudíž BoT a BWD normál. -> Proti

proto bych byl rad kdyby jste gemy enchy a reforge opravdu moc neresili jelikoz to neni z moji hlavy
To je možná pravda, ale i když si je opravíš, musíš mít nějaký "mindset" k jednotlivým prioritám nebo talentům/ glyphům. Viz Earthquake, kdy ano/ne a podobně. Pro mě konkrétně to zpětně dohledávat na intenetu nemusíš -> Malé proti

Co se týče UI. Je mi jedno jedno člověk hraje v guláši nebo jednoduchém UI. Pokud se ti Vlk mačká dobře na devítce, tvoje volba, i když dle mého zvláštní. O Wind Shearu na '7' vůbec nemluvím - jsi classa s nejlepší kickem ve hře. Budou po tobě vyžadovány časté interupty důležitých spellů u většiny encounterů. Máš na Wind shear nějaké macro s modifikátory?

Moje Classa...no, o stat prioritě by se dalo hovořit déle, ale spíš se zeptám na tělo. Co je na ele shamanovi buglé tady na twinu?? - napovím, že je to velmi důležitá mechanika. Zkus tento bug popsat.
Precast LB? Je v něčem háček?
Využití unleash elements?

Za mě monetálně PROTI. Pokud doplníš nějaké info/odpovíš je možné, že změním své rozhodnutí. Každopádně poslední slovo tady má Cobain, který je ranged leader.


Naposledy upravil Gingereater dne Wed Jul 01, 2015 10:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Wed Jul 01, 2015 7:45 pm

tak len stručne:
- meníš glyphy podla encountru?, presnejšie fire elemental totem a unleash light..
- unleash Elements, kedy sa vyplatí?
- earthquake ma prekvapuje, zatiaľ som nezažil reálne využitie na bossoch, máš stým iné skúsenosti?
- máš nejaký svoj pomyselný haste cap, na ktorú hranicu by si sa chcel dostať a pak tlačiť mastery, či all the way haste>mastery

Ďalej ma nič nenapadá, ak by sa vyjadril baltazario bolo by super, ten do ele vidí isto lepšie ako ja.

Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  badny Wed Jul 01, 2015 8:44 pm

dokazat ze mam zabito to co jsem vyse psal muzu asi jedine raidem s nekterym clenem z vasi guildy

Gingereater napsal:To je možná pravda, ale i když si je opravíš, musíš mít nějaký "mindset" k jednotlivým prioritám nebo talentům/ glyphům. Viz Earthquake, kdy ano/ne a podobně. Pro mě konkrétně to zpětně dohledávat na intenetu nemusíš -> Malé proti

priority statu jsem napsal jestli je vam to malo tak to se omlouvam ale me to neprijde potreba vice rozepisovat ze jak presne ten a ten item reforgnu, hlavne o prispevek vyse jsem zminoval ze spatne jsou uz jenom enchanty

Earthquake pouzivam ojedinele a to jako precast u halfuse, precast u maloriaka na zelenou fazi nebo chogal 25tka pri tretich pokud je low dps tak ctvrtych bloodech

bindy 6-0 orpavdu nepouzivam na ty spelly mam i druhy bind ktery se jenom na screenu nezobrazuje

zasadni bug na ele ? tak to opravdu netusim po projiti bug reportu jsem nic nenasel a pri snaze se poradit s nejakym jinym ele shamanem mi tento dotaz taky nebyl zodpovezen

precast LB -> nejdelsi cast , kdybych precastoval LvB nemam na targetu flame shock -> neni 100% crit

glyphi nemenim jediny encounter ktery me napada ze by se dalo vyuzit casteni za behu je council hc a jelikoz prvni dve behaci faze az tak o dmg nejsou takze to podle meho nazoru taky neni uplnou nutnosti ho tam mit, nekdy se ale stane ze je tam nejaky ten gcd volny a v tu chvili pouzivam unleash elements

fire elementala pouzivam pri procech, kdyz mam spell power co nejvetsi a nebo do fazi se zvysenym dmgem (exposed na magmavovi)

haste cap na teto sezone opravdu neresim snazim se jet primarne haste avsak pokud je item spirit/mastery kde spirit potrebuju do hit capu tak mastery nereforguji
jediny boss kde resim jakysi haste cap je sinestra ale s aktualnima moznostma asi nic moc nevymyslim ale do budoucna urcite bych chtel slozit mastery gear na toho bosse

badny
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Wed Jul 01, 2015 8:58 pm

Nerozumiem tomu -
V prioritach pises: Haste>Mastery
Dalej: snazim se jet primarne haste avsak pokud je item spirit/mastery kde spirit potrebuju do hit capu tak mastery nereforguji


Takze ides haste, ci nejdes? Resp. preco si myslis, ze sa neoplati reforgovat Mastery->Haste, ak nemas inu moznost na reforge?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  badny Wed Jul 01, 2015 9:33 pm

omlouvam se spatne jsem se vyjadril ...

mezi haste a mastery neni zas tak velky rozdil o vsem o neco malo je na tom haste lepe, avsak pokud mi item dovoluje reforgnout pouze mastery a mastery mi vychazi cele cislo+- tak item nereforguji

badny
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Jul 01, 2015 10:12 pm

Still proti
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu Jul 02, 2015 12:34 am

Nejsi ty náhodou Badnewz?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Cady Thu Jul 02, 2015 8:12 am

Proti

Kúpený char
Dosť možné že alt
Ku tvojmu eq nemôžem napísať nič lebo to je vlastne trash gear

Potrebujeme elementál shamana ale aktívneho, schopného zapojiť sa do main raidu, kvalitného a skúseného.
Toto mi príde len ako  snaha o dobranie gearu.

Sám si želám Elementál shamana možno najviac z tejto guildy, ale kvalitného a schopného, dokázať že do toho raidu patrí a v progrese dokáže konkurovať iným členom minimálne v skúsenostiach ktoré guilde môže ponúknuť .
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  badny Thu Jul 02, 2015 12:13 pm

Hannele napsal:Nejsi ty náhodou Badnewz?

ne nejsem

tak pokud opravdu soudite podle toho ze mam char koupeny ze neumim hrat tak na foru vam opak bohuzel nedokazu, ja si praveze naopak o sobe myslim ze jsem jeden z tech hracu co na raidu nefailuji a to dps no ... aktualne tocim podle sveho gearu

badny
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Cady Thu Jul 02, 2015 1:17 pm

Ja len nedokážem prísť na to čo guilda získa tým že prijme char v stave ako máš ty. prvých cca 3-4 ID doberieš eq a potom kto vie čo s tebou bude. Príde mi že aktuálne máme dosť ľudí na teste na to aby sme vzali ďalšieho, so stavom gearu aký máš ty.

Myslím si že ak doberieš gear na svoj speck za ktorý sa momentálne hlásiš, tak tvoja šanca vzrastie. Sám neviem podľa čoho by sme ťa mali súdiť. Dps mať určite nebudeš a to hlavné čo nás zaujíma je nefailovať po prípade kickovat . Dám príklad. Podľa mňa je hlavným ukazovateľom či na to máš či nie, či si fakt skúsený či nie napr chogal. Kde musíš kickovať behať thudefuckovať.... a po pri tom točiť. Ty nám môžeš predviesť bezproblémový prechod encountrom či 0 faills... ale kde je ukazovateľ toho že po pri tomto všetkom si schopný aj nie čo potočiť. Toto nie je možné posúdiť kedže nemáš dostatočnú úroveň eq a už vôbec nie vhodný eq pre svoj speck. Ak ma správne chápeš.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu Jul 02, 2015 5:39 pm

badny napsal:..., ja si praveze naopak o sobe myslim ze jsem jeden z tech hracu co na raidu nefailuji a to dps no ... aktualne tocim podle sveho gearu

Na serveru jsou i tací, kteří točí abnormálně na svůj gear. Raději bych tu viděl někoho, kdo si je natolik postavou jistý, že při podaném maximálním možném výkonu nefailuje.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  badny Thu Jul 02, 2015 6:41 pm

tak v tady tom si nerozumime Smile ja lidi vidim jako lidi co toci dps odpovidajici jejich gearu a lidi co dps nemaji (no offense)

badny
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Baltazario Thu Jul 02, 2015 7:16 pm

kamarde pokud budes mit vis casu nez ja proc te nezkusit nejlip se testuje na raidu tam se zjisti jak ses na tom

Baltazario
Scout
Scout

Počet príspevkov : 21
Join date : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Sat Jul 04, 2015 2:56 am

Nepacila sa mi forma akou si k procesu pristupoval - najprv si podam prihlasku, potom doriesim equip, gemy, enchanty.
Nemam dobry pocit z toho, ze tu postavu mas iba zopar dni.
Ale z nejakeho dovodu mam pocit, ze vies co a ako.
Za test nic nedame(pokial nie si skryty server admin, alebo take nieco)... Rataj s tym, ze sa od teba bude vyzadovat 100% znalost taktik a budes testovany na klucovych abilitach bossov (hlavne interrupty).

Prijaty na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Sio, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda, Sabersoul.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

badny ele sham - PRIJATY Empty Re: badny ele sham - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru