Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT

4 posters

Goto down

Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT Empty Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Wed Jun 03, 2015 10:21 pm

Nick postavy: Gingerlicker
Class Elemental Shaman
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená (lvl 85 - 3.6.2015)
Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Gingerlicker&gn=MOM+SAID+IM+SPECIAL
348 ilvl - všechny momentálně BoE epicky equipnuty (chest, staff -> epic shield v batohu, boty, belt, legy, Volcano), základní enchanty a gemy na 346+ itemech. Víc jsem toho dnes už nedokázal nafarmit.
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Gingerlicker&gn=MOM+SAID+IM+SPECIAL&group=1  Vlk, kvůli utilitě. Totemic se momentálně nevyplatí (až FLko). Glyphy - swapování podle povahy encounteru -> Glyph of Unleashed Lightning  / Glyph of Lightning Bolt. Stoneclaw jako defenzivní CD. Thunderstorm neglyphovaný (potřeba CC)
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://pasteboard.co/X7ienge.jpg (60fps) dmg neřešte, spíš jsem fotil jak japonský turista.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Intel>Hit=Spirit>>>Haste = Mastery>>>Crit
Hledal jsem kvalitní theorycraft ohledně haste vs. mastery (simcraft apod) a často se názory lišily. Prozatím se snažím staty dostat co neblíže k sobě. Oba staty nabízejí benefity, které se navzájem skvěle doplňují.
K rotaci Flame shock 100% uptime, Lava Burst na CD, Earth shock při 7-9 stacích shieldu (záleží na potřebě refreshu Flame shocku => sdílení CD shock spellů). Jako filler Lightning bolty společně s elemantal mastery. Do toho obnova Searing totemu.
S přibývajícím počtem mobek se "multidotkuje" Flame Shock, LB vystřídá Chain Lightning. Při třech targetech přichází magma totem. 4+ Vychází nejlépe spam ChL.
Totemy situačně podle potřeby raidu. Flametongue na weapon.
Za dps cd se dá považovat Elemental mastery, které mám podmakrované pod LB, jednou za pull Elementál.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS ano, mikrofon ano, DBM, Omen, NeedToKnow, Power Auras, kosmetické addony.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Shamana jsem měl rozexpeného delší dobu, momentální nedostatek a aktivita encha/ele mě "donutil" doexpit a začít sbírat equip. Jsem schopný rychle nabrat equip a přesedlat klidně na shamana jako maina (a to ať už přes nedostatek ele/enha nebo ne) Vše záleží na Cobainovi a Gragovi. Podrobněji můžeme probrat na TS/ingame -> nedělám to pro naequipování, ale pro momentální potřeby main raidu.  
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Mom Said Im Special -> Port, Bonusové JP, kvalitní počteníčko v guild chatu.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT Empty Re: Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT

Příspěvek  Hannele Thu Jun 04, 2015 12:01 am

Pro.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT Empty Re: Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT

Příspěvek  Destik Thu Jun 04, 2015 12:02 am

P R O
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT Empty Re: Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT

Příspěvek  Morby Thu Jun 04, 2015 12:09 am

NePřijat
Gear se dobere rychle dle mého.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT Empty Re: Gingerlicker - Elemental Shaman {ALT} - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru