Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

+8
Sabersoul
Morby
Gingereater
Almie
Mixal
Destik
Kucko
images
12 posters

Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  images Fri May 22, 2015 7:11 pm

Nick postavy: Images
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: koupená
Zkušenosti s progresem: Normal vše, HC asi jen BoT
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW asi 5 let, druida tanka třeba dva roky
Stav tvého equipu: Vyšperkovaný...... (356)
Talenty: Feral medvěd, mam talenty i na mačku ale eq specialní ne, jen pár věcí
Screen ui (idealně s FPS v raidu: https://2img.net/h/oi60.tinypic.com/672wr5.jpg (z raidu nic nemám)
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Jen ve zkratce, zbytek klidně na mumble nebo in game, popřípadě tady dole... Víc targetů - Swipe, Thrash, Maul na cd, popřípadě mangle s berserkem, když to jsou větší elity a jsou třeba 2,3 tak na všechny stackuju lacerate. Single target - 3x stack lacerate, a držím na sobě pulverize buff, mangle, maul na CD, stejně jako swipe a thrash. Stakuju agilitu protože mi dává crit, AP, a dodge, čím větší dmg tím větší absorb.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TeamSpeak i mikrofon ano, aktivně. Povinné addony jsem nečetl, během vteřinu mužu stáhnout pul světa tak je to nepodstatné Very Happy
Vyvovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš cez náš raid time ready?: Ano i ne, pracuju, 3 směnný provoz (ráno, odpoledne, večer) takže někdy můžu a někdy ne,  utery mužu když nebudu v práci a pátky mužu vždy.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Nechci dosáhnout ničeho, chci jen kvalitní raid a kvalitní progres, proto jdu k nejlepším.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Černá Ruka -> konec s hraním..
Znáš někoho z EXALTED? Ne
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World
Něco o sobě Jsem z Olomouce, je mi 20, pracuju ve strojírenství jako CNC seřizovač.


Naposledy upravil images dne Fri May 22, 2015 7:27 pm, celkově upraveno 1 krát

images
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Fri May 22, 2015 7:13 pm

Takže. Daného človeka poznám z Černej Ruky. Prijali sme ho, lebo vyzeral ako schopný hráč (nehovorím že nie je, mal problémy s aggrom len) . Hlásili sa k nám spolu 4 kamaráti (neviem či aj z RL). Bola to vraj partia z offiku, ktorá nám mala pomôcť naplniť 25 raid. Samozrejme po určitom čase (2 týždňe, akonáhle mu skončila skúšobná doba) zo dňa na deň už nehral, nikto z jeho partie, nedali o sebe vedieť ani slovo, ani na fórku, ani v hre. Nikto nikde nič.

Nechcem, aby ste posudzovali niekoho len na mojom názore, popr. jeho minulosti, ale toto potvrdia Mixal, Atu, Aly, atď...
Aby som to zhrnul. Za mňa jednoznačne PROTI. Človek na ktorého nie je spolahnutie.


Naposledy upravil Kucko dne Fri May 22, 2015 7:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  images Fri May 22, 2015 7:17 pm

Ano už si vzpomínám, bývalá guilda, Černá ruka, ano hlásili jsme se v partě, a přestal jsem hrávat proto protože všichni v té partě skončili no. Vědět jsem asi dát mohl ale v tu chvíli mi to bylo tak nějak jedno což asi každej chápe vzhledem k tomu že jsem na twinu hrál pár týdnů, ale to mě neomlouvá.

images
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Destik Fri May 22, 2015 7:26 pm

Prijde mi ze si tu prihlasku odflakl
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  images Fri May 22, 2015 7:28 pm

Je tam napsáno vše co je třeba, jestli mám psát větší odstavce klidně ji předělám.

images
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Mixal Fri May 22, 2015 7:36 pm

Tej prihlaske si mohol dat viac, no videl som ta hrat a vyzeral si byt kvalitny hrac.
No ale ako pisal Kucko. Tvoje prijatie by mi prislo ako zbytocne mrhanie casom, equipom... Myslim to tak, ze budes tu chvilu hrat, stane sa nejaka udalost a znova bez slova prestanes hrat. Takych hracov tu netreba.
Vies nam zarucit, ze sa to uz nestane?

Mixal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 19. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  images Fri May 22, 2015 7:41 pm

Zaručit nemůžu vůbec nic, ale hrát budu, mrhání equipem určitě nehrozí, nevím jak to u vás funguje ale klidně ať jsem na posledním místě. Aspoň se budu snažit. Jde o to že teď se doma často nudím, a rád bych si zaraidoval a zaprogresoval třeba do noci, to je to co mě baví ale moc se to nestávalo když jsem hrával, ať už kdekoli.

images
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Almie Fri May 22, 2015 8:04 pm

PROTI - Kucko to vyjádřil docela přesně. Navíc si u něj pamatuju neochotu nechat si s čímkoli poradit.
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  images Fri May 22, 2015 8:08 pm

Promin ale neochota si nechat s něčím poradit mě docela pobavila, vzhledem k tomu že jsem překopával třetinu equipu a států kvůli tomu že jsem dozvěděl že některý staty jsou lepší tlačit. Smile

images
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Fri May 22, 2015 11:22 pm

PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Fri May 22, 2015 11:31 pm

Proti
Podle komentů a tvých reakcí na ně nejsem moc přesvědčen o kvalitách
+ chabá přihláška
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Fri May 22, 2015 11:32 pm

Hmm moc námahy si si s tou prihláškou nedal...
Proti
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Sat May 23, 2015 9:55 am

PROTI mam pocit ze aj tak ti je jedno ci ta zoberieme alebo nie...
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  worent Sat May 23, 2015 12:10 pm

To čo napísal Kucko mi stačí...
Není viac čo dodať.

Je to hráč typu chcel by som si mesiac zahrat...pomožte ma nagearovat a ja zase zmizím.


proti
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat May 23, 2015 2:22 pm

Sorry, já ti taky svoje pro nedám. Tak nutně feral tanka nepotřebujeme, abychom vzali prvního v řadě.

Snad se uchytíš jinde, ať se daří!
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Diranda Sat May 23, 2015 2:37 pm

Ahoj, no aby som to zhodnotil.
Čo sa prihlášky týka tak tá je celkom slabá. Výrazy typu "asi som dal toto a možno mám toto" ti moc teda nepomohlo...
Ďalej tá záležitosť z Čiernej Ruky z ktorej tu máme zopár ľudí...
Ohlasy našich členov tiež nehrajú v tvoj prospech..
Ale čo je hlavné.. Kapacita tankov je už teraz na hrane prasknutia, no a ja si myslím, že zrovna kôli tebe to nemusíme niak zbytočne tlačiť.

Môj verdikt teda znie neprijatý.
Prajem veľa šťastia niekde inde.

Poprosím Lock & Move.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Images - Guardian Feral - NEPRIJATY Empty Re: Images - Guardian Feral - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru