Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

+3
Hannele
Destik
soneilonis
7 posters

Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  soneilonis Mon May 11, 2015 10:06 pm

Nick postavy: Soneilonis alt(raibeg retry 358ilvl...robim aj prot pve)
Class: DK (UH)
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem:
Na twinu od toc 10/25 icc 25/10 fc icc 10/25hc okrem lk hc,cata TOTFW 2/2 BWD 10n fc,BWD 10HC 5/6 BOT 10n fc bot 10hc 2/5
skusenosti s tankovanim mam iba na wotlk popr. tankoval som par cata dung ale eq uz nemam...
Jak dlouho hraješ wow/ svoji class:
5-6rokov
Stav tvého equipu (armory + důležité staty):
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Soneilonis
hit>haste>crit>mastery>exp
aj napriek tomu ze mal by byt crit pred mastery nehavam mastery nakolko vacsi dmg shadow
co sa tyka exp podla twinu by mal byt ale vskutocnosti ho nepotrebujem nakolko moj dmg pochadza z spellov a z peta (ani ho nemam reforgnem radsi do haste)
Talenty:
http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Soneilonis&gn=Ordo+Satanas
naotazku preco mam anti-magic zone odpovedam dopredu potreba pre pomoc healerom napr.maloriak hc
Screen ui (ideálně s FPS v raidu):
http://postimg.org/image/q3rnrwcjr/c65c415b/
dps neodpoveda dps v raide v 10m pod 20k nejdem
co sa tyka otazok preco mam zakladne ui
(tak mi to vyhovuje a najlepsie sa mi tak hra)

Moje class. Moje rotace. Proč stakuju právě tyto staty:
outbreak-dad-2xfs-ss-dc proc trinket streng unholy frenzy goyla
(toto by mala byt zaklad rotacia ale dodam,ze je to velmi neobjektivne nakolko treba sledovat proc. napr dc takze rotacia je viac o proc hlavne je drzat disease na targete)
streng-neni co riesit cim viac tym lepsie Very Happy
haste-cim viac haste tym lepsia regeneracia run rychlejsi dmg
mastery-silnejsie dotky vacsi shadow dmg
Zkušenosti s mumble. Funkční mikrofon. Povinné addony:
Mumble mám mikrák tiez
adon len na trvanie disieasov
recount
Co čekáš od Exalted a čeho chceš dosáhnout:
Cakam kvalitne raid trvale zazemie guildu ktora sa nerozpadne ako vsetky predchadzajuce.Ziadnych slackerov,ziadnu partu ludi co su nervozny a neberu nazor dalsieho clena
Guildu ktora si vazi kazdeho hraca,ktory sa snazi pomahat k udrziavaniu celosti guildy.
Předchozí guildy (důvod odchodu):
horda: Beast of twighlait (stala parta 10ludi ktory inych nepotrebovali ako sa otvorilo hc)
      Banish (rozpad)
aliancia: Boosted Bunys (stala parta znovu,iny raid nebol mozny zlozit nezajem ludi)
         Ordo Satanas (aj napriek radosti v radach orda ako aj hrac co s nimi hraval rozpad nulovy zajem o zachranu g)

Znáš někoho z Exalted?
niektorych clenov hej...namatkovo Very Happy posledny hrac kereho tak trosku poznam je frenky z orda (dufam ze je u vas on ma prijal do orda po test raide Very Happy)

Něco osobě: Ahoj volam sa jano mam 23r moje zalubi posilka(6rokov driny) WT,snazim sa zaradit medzi rady PZ nakolko sa pripravujem na fyzicke a psychicke testy som uprimny aj ked som nato vela krat doplatil nakolko som clovek co povie vlastny nazor
viem byt kolektivny a som tym co sa postavy za ludi,ktory si ma vazia.(niekedy nemam svoj den)... PS:prihlasku som nepisal od wotlku tak prosim brat s rezervu

soneilonis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 11. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Destik Mon May 11, 2015 10:21 pm

Ses schopnes hrat i Frosta?
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty destik

Příspěvek  soneilonis Mon May 11, 2015 10:22 pm

neni problem hral som niekedy ale vzdy som bol skor unholy hrac Very Happy

soneilonis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 11. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Mon May 11, 2015 11:12 pm

Hele, 1ku jsi PvP rotací vydřel z klávesnice, že jí nepoužíváš?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Mon May 11, 2015 11:28 pm

Muahahahaa,this is my realm Very Happy ..dáme se do díla.

K UI ..Osobně si nedokážu představit jak můžes furt koukat do rohu na runy a zároveň sledovat raid.Máš nějaké addony na sledování cd dotek,cd na DaD a Gargy ?

Sleduješ si nějak procy trinketů aby si je mohl synchronizovat s cd gargy k maximalizovaní jejího dmg ?

K talentům : Ta zona absorbne 40k +-,to je  1,5k pro hráče ...opravdu je lepší udělat full dmg talenty,todle je 0 přínos pro raid.

K eq : PvP enchant v headce ??        Píšeš že expertise je na posledním místě ale v ringu reforgneš mastery do expertise,v relicu máš exp. , napíšeš že crit je před mastery ale v backu reforgneš crit do mastery,headka ..mastery do expertise. ...mohl by si to nějak odůvodnit ?

Jaké staty se projeví na tvém petovi ? a jaké ne ?

Jaký je dmg  systém na cataclysmu  priority nebo pevná rotace ?
K rotaci ....to co si poslal je prvních 5 sec fightu ...   POPIŠ PROSÍM CELOU ROTACI / PRIORIT SYSTÉM

Vyplatí se dávat Blood Boil ? kdy ?

Na cataclysm se na petovi stackuje shadow infusion,jak tyto stacky sleduješ ve svém UI ?

Používáš nějaká makra na vypouštění gargy+frenzy ?
Máš podmakrovaného peta aby útočil na target na který ty,pro rychlý switch a maximalizování jeho dmg ?

Používáš Anti-magic Shell ? kdy a proč ?

Je nějaký boss kde se nevyplatí dávat Unholy Frenzy ?
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Morby Tue May 12, 2015 12:52 am

Háj

Proč volíš talent Desecration a kde jej můžeš využít? Anti-magic zone je docela nepoužitelná vzhledem k nízkému absorbu co poskytuje při počtu 25ti lidí na kupě (u kterého bosse a za jakých podmínek se dá využit pro dobrou efektivitu)?.
Docela mě mate tvoje priorita statů a jejich reforge
Army of the dead - znáš nějaké vhodné využití této ability a u kterých bossů bys jí vynechal?
Jedeš 5/5 set (špatně), který nesetový item Unholy DK jede?

Píšeš že jsi hrál frosta, bylo to na wotlku nebo aji tady na cataclysmu?

Jak jsi na tom ohledně našeho raid timu, vyhovuje ti? Pá/Ne - 19:00 - 23:00 Út - 20:00 - 23:00
Byl bys schopen dát o sobě vědět při neúčasti na raidu?
Nevadilo by ti sedět na lavičce? Ať už z důvodů failování nebo by nebylo místo v raidu pro další DK?

Poprosil bych tě o screen z nějakého raidu pokud možno, postačí BH.
Recount není povinný addon zato DBM ano. Máš něco takového vůbec?
Cataclysm reputace si hodláš dodělat? U některých máš výhodné věci.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty odpoved

Příspěvek  soneilonis Tue May 12, 2015 5:53 am

anathem:
co sa tyka zony ja som chodieval cisto len 10m nakolko secky g v ktorych som bol boli 10m a ta zona casto zachraniala ludi na maloriakovy hc ked bola fire faza zaco mi dakovali healery inak som maval ten talent v blood tap.
co sa tyce exp nereforgujem ho musi to byt chyba twinstar armory nakolko ho vobec nemam asi nejaka vysual bug stranky ..neklamem nemam preco
tak na petovy sa jasne prejavy streng ale najviac haste mastery ani za nic Very Happy
rotacia:
outbreak dad 2xfs ss dc how spam ss proc dc dam dc premena peta ak mam death runy davam ss
potom zas 2xfs ss dc how zase spam ss :: ako som uz vravel ohladom rotacie secko je o proce kedy mam death runy kedy procne dc

blood boil sa oplati davat pri aoe dmgi
rotacia :
outbreak pestilence dad bood boil

nakolko ma cata system vyhodi v prococh ktore sa ti na spelloch zobrazia tak ako nahle mam 5stackov na petovy sa mi same zvyrazni premena peta

na vypusteny gargy+frenzy mam makro
/use golemblood potion
/use unholy frenzy
/use summon gargoyle

anti-magic shell: ten ako sa pise ked mi ho nepredmguju mi nastackuje rp pouzivam ho pri cervovy pri pluvani pri atramedesovy ked ma oznaci alebo hoc kedy ked mi bud treba rp alebo ked chcem nieco prezit.. podla situacie

unholy frenzy: nedavam na chimareony nakolko by som po masaacre skapal Very Happy

morby:
desecration: najviac ho vyuzijem pri omnotronoch na ozach kde este pomaham s retazami aby ty male ozove sracky nedohnali target Very Happy
ako som uz pisal achodieval som 10m a zona nas zachranovala pri maloriakovy sice som ju pustil a hned zmizla ale pomohla dost Very Happy
viem ze 5/5 set ist je zle ale nakolko mi este nepadli legy hc s councilov nakolko ich nemam dole nemam nic alepsie Very Happy
frosta som skusal na cata ale ako som vravel nebol este opraveny a vzdy som byval unholy hrac ktoreho hram 5-6rokov aj ked vzdy sa je co ucit
raid cas mi vyhovuje moze sa sem tam stat ze by som nemohol nakolko mam 3smeny ale o svojej neucasti by som dopredu ohlasoval ale na nedelnom raide by som nechybal nikdy...
dbm addon mam zabudol som ho napisat :DDD co sa tyka screenu dodam nejaky s raidu poobede nakolko odpisujem rano ked idem do prace Very Happy
co sa tyce reputacie cata dokoncujem therazane robim ich Smile
P.S : tolko otazok som ani necakal ale dufam ze moje odpovede budu postacujuce len by som dodal nieco k rotacii(mozno odpoved na otazku v rotacii ta neuspokoji ale ked uvidis dps myslim si ze budes spokojny) padim do prace :DD

soneilonis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 11. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Morby Tue May 12, 2015 10:02 am

soneilonis napsal:unholy frenzy: nedavam na chimareony nakolko by som po masaacre skapal Very Happy
Co takhle cancelaura makro na zrušení? jakmile příjde massacre tak použiješ makro a nemáš se čeho bát
soneilonis napsal:desecration: najviac ho vyuzijem pri omnotronoch na ozach kde este pomaham s retazami aby ty male ozove sracky nedohnali target Very Happy
Na 25tce myslím, že ten talent můžeš vyhodit a investovat někam jinam, máme hunty v raidě případně tam já za frost DK mám slow talent, takže vždy tam je nějaký source na slow
soneilonis napsal:ako som uz pisal achodieval som 10m a zona nas zachranovala pri maloriakovy sice som ju pustil a hned zmizla ale pomohla dost Very Happy
Na 10ně je samozřejmost že pomůže tam se to dokáže krásně rozdělit, ale spíš mě zajímá jestli tě napadá aji jiný boss u kterého se to dá efektivně použít
soneilonis napsal: viem ze 5/5 set ist je zle ale nakolko mi este nepadli legy hc s councilov nakolko ich nemam dole nemam nic alepsie Very Happy
HC legy z councilů tady má asi málo lidí vzhledem k počtu guild co je dávají, proč nevolíš normálové?
soneilonis napsal:frosta som skusal na cata ale ako som vravel nebol este opraveny a vzdy som byval unholy hrac ktoreho hram 5-6rokov aj ked vzdy sa je co ucit
Dobrá nechme tak nebudem se v tom hrabat Smile kdyby jsi měl případný zájem o toho frosta klidně poradím

soneilonis napsal:co sa tyce reputacie cata dokoncujem therazane robim ich Smile
Ramkahen reputace ti dodá epický neck, u wildhammer clanu máš ench do headky

Jen by mě zajímala ještě ta nezodpovězená otázka ohledně Army of the Dead, využíváš jí (k čemu je dobrá)? A pokud ano kdy a kde?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Tue May 12, 2015 10:07 am

Mě by zajímalo jak je možné že ty repky ještě nemáš ... to si začal hrát před měsícem ? nebo na to prostě dlabeš Very Happy
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Tue May 12, 2015 1:17 pm

/use golemblood potion
/use unholy frenzy
/use summon gargoyle

Vypustil bych z toho macra ten potík. Ne vždy encounter trvá méně jak 6 minut (prepot + druhá potka po 180s). Na Cho'gallovi nebo Sinestře je třeba si ho podržet déle.

Reforge OK (znám spoustu bláznů co jedou mastery>crit>haste nebo jiné zhůvěřilosti. Na tomto contentě nemá smysl (/wave Gurthalak, Voice of the Deeps - tam pak bude mastery over crit)
Co mě mrzí je to, že nemáš reputace. Hodně píšeš jak pomáháš raidu. Je pravda, že na desítce je takový přístup minimálně prospěšný a healeři ho ocení. Každopádně na 25 se z tebe musí stát rotato dps master, protože zbytek za tebe obstarají jiné classy. Takže pravidlo: čím míň pussy tím víc adidas (dps).

Za mě Neutral, možná malinkaté pro. Anathem je kvalitní a momentálně jediné main spec unholy, se kterým se rád peru v dmg meteru, takže pokud budeš přijatý na test, myslím si, že ti může hodně pomoci.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty odpoved

Příspěvek  soneilonis Tue May 12, 2015 4:42 pm

morby: ako sa vravi istota Very Happy aby som prezil naviac ked hodi masakre + dotka a pozabudnem sa som isty Very Happy
zmenit ho nemozem nakolko je main unholy a treba mi tam talent a menit ho na resilient infection sa neoplati max na trash pred atramedesom kde si mobky cleansuju dotky Very Happy
zona: pouzit sa da este na cervovy aby som zachranil melecka trosku usnadnil pracu healom dalej na nefovy
setovky: co sa tyce legov nemam ani normalove Very Happy
army: moc ne ale ak by si chcel odpoved tak bud +dmg na atramedesovy na zacatku alebo ako pomoc pri zachrane na chimareonovy v poslednej fazy
anathem:
ohladom repiek zo zaciatku som bol iba pvp hrac a preto som moc rhc a repky nehrotil no potom som zacal s pve a max kde som repkoval bolo daily rhc Very Happy tak sa to snazim dohnat Smile
gingereater:
ja viem doplacam na reputaciu snazim sa ju jak tak dat do exalde co sa tyce raidov chodieval som iba 10 nakolko sa 25 nikdy neposkladala ale neni problem sa prisposobit a zamerat cisto na taktiky a dps Very Happy




soneilonis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 11. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Morby Wed May 13, 2015 12:47 am

Desecration bys mohl přehodit např. do Unholy Command (jsou bossové kde tuto abilitu využiješ a dokonce použít musíš v našem případě)
Armáda se dá ukázkově využít u Cho'galla na Darkened Creations jelikož army potauntuje co může a jejich beam nejde na hráče, dále na sinestře v poslední fázi kdy tank nezvládá nabírat/udržet whelpy aby nešli po healech

Upřímně ti řeknu, že kolega vedle má vyšší šance se dostat k nám. Zkus mě tedy nějak přesvědčit aby si svojí šanci alespoň srovnal.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty odpoved

Příspěvek  soneilonis Wed May 13, 2015 5:36 am

tak nakolko som sinestru este nebol som odpoved taku nemohol dat,presvedcit tak viac menej rozhodnutie je na vac co sa tyka mna rad by som sa dostal do g kde je 25 man kde je support kde clovek moze ukazat svoje dps mozem ponuknut kvalitne unholy dk nakolko mate len jedno myslim ze dalsie sa moze vyplatit neni som clovek co sa vzda ak dostanem sancu dam do nej vsetko myslim si ze s mojej prihlasky a odpovedi sa dad usudit ze som si nieco s dk uz presiel ale ucit sa este stale da nieco co sa tyka frost dk nevidel by som problem dat druhe talenty na nho ale ako som pisal unholy hram 5-6r moje skusenosti a progres tiez nieje za hanbu som chapavy neni som eq hunter stridacka mi nevadi aj ked sem tam by som vsa rad v raide vysantil na dps urpimne morby je to na vas ako som povedal ked dostanem sancu dam do nej vsetko a neklamem rozhodnut sa mozte uz len vy

soneilonis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 11. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Wed May 13, 2015 4:37 pm

Um, proti.
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty odpoved

Příspěvek  soneilonis Wed May 13, 2015 5:43 pm

ak by som este dodal nemam pocit ze by som bol horsie natom na otazky som odpovedal zajem mam a velky sa dostat do 25m nakolko som sancu este nemal co sa tyka hc sinestry taktiky neni problem sa naucit jediny rozdiel je to ze ja som unholy dk dat druhe talenty frost mi nerobi problem sice sa vzdam pvp ale nevadi a este k tomu presvedceniu myslim si ze uz len to ze pisem prihlasku musi znamenat ze to myslim uprimne vazne (aj ked mam pocit a s vlastnej skusenosti viem ze otestovat cloveka ci ovlada svoju classu sa da len v raide a prakticky viac nez z prihlasky ) jedine co mi chyba je ta repka u dvoch nemal som este sancu sa dostat do g ktora by sa nerozpadla :/

soneilonis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 11. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Morby Wed May 13, 2015 6:03 pm

Dostal jsi mě svým zápalem dostat se k nám

Přijat na test a ukaž nám co v tobě je
Napiš si o inv do guildy (Diranda, Hannele, Gragass, Cobain, Sio, Sabersoul, Sedara)
Až dostaneš práva zde na forum přečti si https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Prosím o lock a přesun
Díky
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY Empty Re: Soneilonis - Unholy DK - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru