Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

+4
Danyy
Kucko
Hannele
simitrio
8 posters

Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  simitrio Mon May 04, 2015 10:28 pm

Nick postavy:
Simitrio

Class:
Warlock

Koupená nebo vyexpená postava:
Postava je vyexpená, kupovanú postavu som doteraz nemal žiadnu.

Zkušenosti s progresem:
Môj progres vo WoW bol dosť kľukatý. Začal som hrávať v začiatkoch WoTLK-u a raidovať som začal s worldom  NAXX, pokračoval (už v guilde)  v UD, EoS, ToC/ToGC ako hlavné dungeony + ostatné na WoTLK. Potom prišla väčšia pauza kvôli odchodu do zahraničia na polročný pobyt, čiže éru ICC som už nezažil. Po návrate už bol nahodený CATACLYSM patch, kde som sa doslova "hľadal" v hre ale nakoniec som sa uchytil, doexpil a tu pobehal BH, BoT a BWD. S HC verziami týchto raidov bohaté skúsenosti nemám, videá s guide ako ich dokončiť mám naštudované ( samozrejme, vždy sa nájde nejaká vec, ktorú zabudnem ).

Jak dlouho hraješ wow/ svoji class:
Ako som písal vyššie, hrať som začal v čias WoTLK-u a s dvomi menšími pauzami hrám dodnes tu na Twin-e. Na iných serveroch som WoW nehral.

Stav tvého equipu (armory + důležité staty):
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Simitrio
Čo sa týka statov, tie dôležité sú na armory uvedené, prípadne ak by bolo treba dopísať, nie je problém. Súčasný equip, čo mám na sebe mám z CATA normalov nazbieraný, až na jeden trinket, ktorý zatiaľ nemám čím lepším nahradiť.

Talenty:
http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Simitrio&gn=Ordo+Satanas&group=2 (sú to moje main talenty aj keď sú na pozícii "off" špecializácie )

Screen ui (ideálně s FPS v raidu):
http://postimg.org/image/4vkjsfne7/
Screen z raidu momentálne nemám žiadny, ale nie je problém ho dodať. S FPS som problémy nikdy nemal a nemám ich ani momentálne.

Moje class. Moje rotace. Proč stakuju právě tyto staty:
priorita statov: intel ( hlavný stat dmg-u )  > hit ( 17%) > haste  > mastery ( zvýšenie fire dmgu ) > crit
haste sa momentálne snažím dostať na 1993 na splnený cap pre 2 tiky na immolate a potom budem reforgovať staty do mastery do ďalšieho contentu.
Rotačka: SUMMON DOOMGUARD alebo SUMMON INFERNAL, SOULFIRE ( ak nestihnem byť v dosahu do pull-u tak SOULBURN + SOULFIRE makro) kvôli buffu na  zvýšený dmg, BANE OF DOOM poprípade BANE OF HAVOC ( na nejaký off target vo fighte ) , IMMOLATE, CURSE OF ELEMENTS, CHAOS BOLT, CORRUPTION, CONFLAGRATE ( na každý CD ) a spam INCINERATE ( hlavný dmg filler )... počas fightu uptimovanie DoT-iek medzi predposledným a posledným tikom, tvrdé castenie SOULFIRE ( ak nenastane od impa INSTANT SOULFIRE ) na udržanie buffu. Medzi tým buff pre impa DEMON SOUL a odpálenie trinketu na každý CD alebo až na hero, time warp, atď... Pri boji zblízka ešte SHADOWFLAME na CD a pri pohybovaní FEL FLAME. Hádam som nezabudol na nič :/ .

Zkušenosti s mumble. Funkční mikrofon. Povinné addony:
Zvyknutý som bol v drtivej väčšine na  TS, ale mám nejaké skúsenosti aj s MMBLE. Mikrofón funkčný aj používaný často. Povinné addony? Fúú, no ako vidíte na screene používam LUI, ktoré má v sebe zabudované už tie hlavné addony ako je OMNIcc, Recount, OMEN, používam ešte MSBT / POWER AURAS, DOTIMER alebo FORTE.

Co čekáš od Exalted a čeho chceš dosáhnout:
Viem, že ste jedna z TOP guild na Twinstari a každý má sen sa v nejakej takejto guilde nachádzať ( pre niekoho, možno aj pre mňa to tým snom aj ostane ). Čo osobne očakávam? Príjemný kolektív, ochotný pomáhať, poradiť, pochváliť ale zároveň aj zbuzerovať, aby sa človek stále učil niečomu novému. Samozrejme zo začiatku nejaké oťukanie sa s kolektívom a zvyknutie si na nové prostredie. Čo chcem dosiahnuť? Nakoľko v mojej súčasnej guilde ORDO SATANAS, sa po neúspešných pokusoch o progress HC raidov veľa kamenných členov rozhodlo odísť do iných guild ( toto obdobie som nezažil, tu som bol znova v zahraničí, bolo to v období od decembra minulého do apríla tohto roku, a po príchode späť online už z guildy veľa nezostalo), kde na to budú mať príležitosť, chcem aj ja skúsiť niečo nové a prejsť si týmito raidami tiež a pokračovať v progresse nových instancií v dobrom a skúsenom kolektíve. Odchod z guildy bude úprimne zbabelý, ale keď chce človek niečo dosiahnuť musí niečo pre to aj obetovať.

Předchozí guildy (důvod odchodu):
ČERNÁ RUKA ( vyhodený pre neaktivitu )
ORDO SATANAS ( odchod zdôvodnený vyššie )

Znáš někoho z Exalted?
Pravdepodobne nie, neviem teda do akých guild sa rozpŕchli moji bývalí guild parťáci.

Něco osobě
Tak, moje meno je Michal, tiež ako v predlohe Very Happy, mám 22 rokov, som externý študent FRI  na Univerzite v Žiline. Medzi moje záľuby patrí šport ( futbal aktívne, ďalej downhill, korčule a pod. ) ale všeobecne šport (nebránim sa ničomu), adrenalínové činnosti a samozrejme činnosti, pri ktorých človek vypne od sveta ako je hudba, dobrý film, PC hry. Povahovo som mierumilovný až kým nie som nepríčetne vytočený, som trpezlivý a hlavne odhodlaný niečo spraviť.

Za Vaše vyjadrenie k prihláške vopred ďakujem, aj keď warlock nie je u vás ako hľadaný spec. Za vyskúšanie človek nič nedá. Smile

simitrio
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Tue May 05, 2015 2:12 pm

Jak jsi se jmenoval v Černé Ruce? Takový nick tam neznají.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Tue May 05, 2015 2:37 pm

Hannele napsal:Jak jsi se jmenoval v Černé Ruce? Takový nick tam neznají.
Kubitovi to dačo hovorí (pýtal som sa ho), takže asi rovnako.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  simitrio Tue May 05, 2015 3:21 pm

Kucko napsal:
Hannele napsal:Jak jsi se jmenoval v Černé Ruce? Takový nick tam neznají.
Kubitovi to dačo hovorí (pýtal som sa ho), takže asi rovnako.

áno, názov postavy bol ten istý od začiatku hrania, bol som tam za čias, keď bol raid leader DANY alebo DANI (už si nespomínam)

simitrio
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  Danyy Tue May 05, 2015 3:58 pm

ja som RL nebol v ruky nikdy, teba si pametám že si točil pekne bol si tam tušim za Liny tesne po Pekisovom odchode

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 89
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Tue May 05, 2015 4:05 pm

Budem riesit len zasadne veci.:

  1. Haste cap 1993 je na dalsi tik corruption, pre 2. tik immolate je to 2589 (presne 30%)
  2. Chces mi povedat, ze prva vec, co spravis na bossovi je summon doomg./infernal? Tym padom ho pustas bez akehokolvek procu a vyuzijes ho tak na 50-70% (to iste plati o Bane of Doom - pockat na procy).
  3. "SOULFIRE ( ak nestihnem byť v dosahu do pull-u tak SOULBURN + SOULFIRE makro)" Z pravidla, je zaciatok fightu [prepot(~3s pred pullom) -> precast soulfire(hned po prepote)-> ...]. Popovat soulburn hned na zaciatku, je zbytocny waste (snad okrem Nefariana).
  4. Talent Backlash je do pve zbytocny (teda, ak mi neunika nejaky bug, ktory ti ho zapina aj z ineho ako physical attacku), namiesto toho tam mas lepsie volby -> Mana Feed (prakticky nemusis tapovat), alebo doplnit Nether Protection.
  5. Neopisal si double dotting, ak si myslis, ze staci hodit Havoc a 5 minut sa nestarat, tak sa mylis.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  simitrio Tue May 05, 2015 6:59 pm

Danyy napsal:ja som RL nebol v ruky nikdy, teba si pametám že si točil pekne bol si tam tušim za Liny tesne po Pekisovom odchode

pardón potom, nepamätám si to presne ale teba Dany, si pamätám veľmi dobre z ČR a teraz keď si mi pripomenul, tak aj Pekis-a

simitrio
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  simitrio Tue May 05, 2015 7:14 pm

Cobain napsal:Budem riesit len zasadne veci.:

  1. Haste cap 1993 je na dalsi tik corruption, pre 2. tik immolate je to 2589 (presne 30%)
  2. Chces mi povedat, ze prva vec, co spravis na bossovi je summon doomg./infernal? Tym padom ho pustas bez akehokolvek procu a vyuzijes ho tak na 50-70% (to iste plati o Bane of Doom - pockat na procy).
  3. "SOULFIRE ( ak nestihnem byť v dosahu do pull-u tak SOULBURN + SOULFIRE makro)" Z pravidla, je zaciatok fightu [prepot(~3s pred pullom) -> precast soulfire(hned po prepote)-> ...]. Popovat soulburn hned na zaciatku, je zbytocny waste (snad okrem Nefariana).
  4. Talent Backlash je do pve zbytocny (teda, ak mi neunika nejaky bug, ktory ti ho zapina aj z ineho ako physical attacku), namiesto toho tam mas lepsie volby -> Mana Feed (prakticky nemusis tapovat), alebo doplnit Nether Protection.
  5. Neopisal si double dotting, ak si myslis, ze staci hodit Havoc a 5 minut sa nestarat, tak sa mylis.


1.) beriem späť teda čo som napísal, zle som si to v tom texte vysvetlil potom ( ďakujem za opravu! ) a ten 2589 cap samozrejme je možný až na vyšších ilvl itemoch.
2.) ďakujem za pomoc / opravu, beriem túto radu na vedomie.
3.) jasné, vždy sa snažím už pred začatím pull-u byť v dosahu začať castiť SOULFIRE, ale občas sa človek pozabudne ( nemalo by sa to stávať ) na chvíľku a potom už nestíha, tak preto použitie SOULBURN + SOULFIRE.
4.) BACKLASH som vytalentoval, nechcem povedať, že úmyselne, ale občas pri spawne mobiek alebo len pri boji s mobkami, sa stane, že sa dostanú až do melee dosahu tak tam sa to dá teoreticky využiť, ale prakticky do raidu je zbytočný ako píšeš.
5.) k tomu double dotting-u... snažím sa mať vždy off-taget vo focuse a pri nahodenom Havoc-u sa snažím držať DoT aj na tomto off-targete, ak je to teda skutočne to, čo si myslel.


Naposledy upravil simitrio dne Tue May 05, 2015 7:32 pm, celkově upraveno 1 krát

simitrio
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Tue May 05, 2015 7:18 pm

Přijde mi, že tak trochu hádáš. Postrádám nějakou jistotu ve své classe.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  simitrio Tue May 05, 2015 7:28 pm

Hannele napsal:Přijde mi, že tak trochu hádáš. Postrádám nějakou jistotu ve své classe.

Úprimne, istotu vo svojej classe som mal na WoTLK-u, mal som tam aj viac odohraté a mal som tam jedného locka ( ETHIEN ), ktorý mi veľa vecí poradil. Tu na CATA nemôžem o sebe tvrdiť, že poznám svoju classu na 100%, nakoľko som sa snažil zisťovať si všetky veci len svojpomocne a v raidoch sme mali okrem mňa asi 1 niekedy 2 lockov, ktorý stáli na tom s dmg-om podobne ako ja, raz vyššie, raz nižšie. Som ochotný a po týchto dodatkoch aj nútený sa ďalej učiť.

simitrio
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Wed May 06, 2015 7:35 am

hmm hmm hmm tiez mi pride ze tapes a hadas Smile
takze by som povedal ze je to na cobainovi ak si ta zoberie a vsetko ti povysvetluje a ty ukazes ze si to pochopil a budes tocit dmg adekvatny na svoj gear + nebudes failovat tak preco nie ...
akurat neviem ci sa mi zda ale mame 3 viacmenej aktivnych lockov... takze tvoja potreba na main raide bude dost sporadicka by som povedal ...

takze ja sa priklonim k tomu ako sa rozhodne cobain je to na nom Smile
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  kubito Wed May 06, 2015 10:53 am

Zdravím, dal jsem si tu práci a našel důvod proč si ho lidi z ČR nepamatují.

Ethien napsal:od Ethien » 19 úno 2013 00:00

Neprijaty.
Neviem ci ta teda ten jeden fail tak zlomil alebo co aspon ozvat by sa bolo pekne. Tyzden bez dovodu v skusobnej dobe ani najmensi naznak komunikacie ci in-game alebo na fore.


kubito
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  Tiine Wed May 06, 2015 12:01 pm

pri troch aktívnych lockoch sa tvoje šance znižuju ale ja by som ti dal za na test už len z toho že chodiš na fričku (sám viem ako tam je) a další človek na zraz v žiline ( ja a eir sme dobre combo na borovičku ale dvaja je málo Very Happy )
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  simitrio Wed May 06, 2015 12:39 pm

kubito napsal:Zdravím, dal jsem si tu práci a našel důvod proč si ho lidi z ČR nepamatují.

Ethien napsal:od Ethien » 19 úno 2013 00:00

Neprijaty.
Neviem ci ta teda ten jeden fail tak zlomil alebo co aspon ozvat by sa bolo pekne. Tyzden bez dovodu v skusobnej dobe ani najmensi naznak komunikacie ci in-game alebo na fore.


áno, ten FAIL bol na Anub'arakovi v ToGC keď sme išli na Insanity achiev ... dostal som bublu v poslednej fáze a nestihol som dobehnúť za permafrost, čím som samozrejme wipe-ol celý raid a pokazil achiev...o pár dní na to, som odchádzal do zahraničia, ako som písal, takže som sa nestihol ani rozlúčiť ani sa vrátiť online.

simitrio
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  simitrio Wed May 06, 2015 12:41 pm

Tiine napsal:pri troch aktívnych lockoch sa tvoje šance znižuju ale ja by som ti dal za na test už len z toho že chodiš na fričku (sám viem ako tam je) a další človek na zraz v žiline ( ja a eir  sme dobre combo na borovičku ale dvaja je málo Very Happy )

je mi jasné, že pri tej konkurencii to viac menej nebude možné a aj viem, že ste locka nehľadali, ale za pokus človek nedá nič Smile a áno, ak sám teda vieš, čo FRI obnáša tak vieš, že snahu je treba mať poriadnu...

simitrio
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Wed May 06, 2015 5:07 pm

Ako si na tom s casovou dostupnostov v dlhodobom horizonte v piatok(19:00), nedelu(19:00) a utorok(20:00)?
Vadilo by ti, keby si sa z casu na cas z kapacitnych dovodov nedostal na raid?
Pises tam offspec demonology, kolko raidov si za to na cata odchodil? A co skusenosti s affli? Si schopny sa to pripadne doucit, nacvicit na dummy a ochotny zmenit talenty na vyziadanie?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Sun May 10, 2015 7:19 pm

No nic, chcel som ho oskusat, ale evidentne stratil zaujem. NEPRIJATY, lock pls.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY Empty Re: Simitrio => Warlock ( destro / demo ) - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru