Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balerion - Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

3 posters

Goto down

Balerion - Survival Hunter - NEPŘIJATÝ Empty Balerion - Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Balerion Tue Apr 21, 2015 11:39 pm

Zdravím guildu Exalted. Ještě než přejdu k samotné přihlášce, chtěl bych upozornit, že prosím o přijetí jako rank social. Nevím, jestli to je možné a věřím, že mnoho lidí se k tomuto přístupu bude stavět negativně (vězte, že já sám jdu tímto proti všem mým zásadám, na Wotlku jsem byl jedním z největších odpůrců k přijimání lidí tímto způsobem), přesto pevně doufám, že se mé prosbě dostane alespoň minimálního zvážení. Důvod je (jak mnozí bývalí kolegové moc dobře vědí), že hraju na 6 let starém noťasu, který ani v době, kdy byl nový, výkonem moc neoplýval, a progress, kor na 25, je pro mě momentálně vyloučen. Více později. Tento odstavec nechť je upozorněním pro všechny, co tuto formu přihlášky neakceptují, aby s ní neztráceli čas.

Nick postavy:
Balerion

Class
Survival Hunter
Koupená nebo vyexpená postava:
Vyexpená na podzim 2011

Zkušenosti s progresem:

Doexpil jsem v průběhu UD sezóny, kdy jsem se stal členem guildy Dragon Balls, kde jsem si poprvé přičuchl k raidování, ovšem o progressu moc řeč být nemohla, jelikož jsem nastoupil do rozjetého vlaku. K tomu jsem se dostal teprve po otevření ToC, ačkoliv se jednalo pouze o normal. Po přestupu do Černé Ruky jsem konečně dosáhnul všeho, co daný kontent nabízel a plynule jsem s guildou přešel do progressu ICC, kde jsme skončili těsně pod vrcholem se zabitým Professorem na 25HC. Na Cata mám odchozeny všechny instance na 25 normal, od otevření HC už jsem aktivně neraidoval, primárně kvůli tomu, že progress se 3 fps už považuji za nehratelný i já.

Jak dlouho hraješ wow/svoji class:

Hru jako takovou hraju od roku 2010, teď to tedy bude 5 let, huntera samotného o rok méně.

Stav tvého equipu:

http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Balerion&gn=Cerna+Ruka

ilvl 359, full epic normal, teď čerstvě HC trinket. Kdyby se někdo divil PvP bouchačce, jako dwarf mám za gunu 1% critu navíc, což je víc, než by mi dal sekundární stat z jiné zbraně místo reálky. A kdyby se náhodou někomu nezdály gemy, otevřeně se přiznávám, že na tohle jsem trochu úchyl a pokud to není vyložená kravina, snažím se pro dobrý pocit ty barvičky dodržovat. Jinak samozřejmě platí, že socket bonus se dodržuje v případě, že zisk agility bude větší nebo stejný než v případě nagemování čisté agility.

Talenty:

http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Balerion&gn=Cerna+Ruka
Talenty jsou standardní, není tam moc co vymýšlet. Co se problematiky „Entrapment x Point of no escape“ týče, ani jeden z těchto talentů nepovažuji do raidů za moc užitečný, pro jiné aktivity (např. proti dotěrným otrapům z hordy) mám Entrapment.

Screen ui (idealně s FPS v raidu:

postimg.org/image/l321lagvl/

Co se addonů týče, z těch podstatných DBM, OmniCC, WeakAuras, Quartz. Jinak blbiny jako Bagnon, Atlasloot, Recount, NPCscan, atp…
Než se někdo zeptá, Omen nemám, nikdy jsem ho neměl a nikdy mi nechyběl.

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:

Nevidím moc smysl v rozepisování tisíckrát napsaného, zas tak složitý ten hunter není. Já osobně jej hraju podle tohohle:

http://forums.elitistjerks.com/topic/109771-cataclysm-survival-hunter/

Staty: Agi – hit cap (8%) – crit – mastery

Haste záměrně nepíšu, zaprvé proto, že s T11 4setem jsem na 1. Hard capu (plateau chcete-li) a vzhledem k tomu, že haste nemám rád (ten pocit když člověk na ICC sezóně poskládal gear s 0 haste… ), ani do soft capu se nijak neženu. Tady vycházím z
http://www.warcrafthuntersunion.com/2011/03/sv-hunter-rotation-haste-plateaus/
V případě zájmu rád zodpovím libovolné dotazy na konkrétní problematiky.

Mumble. Mikrofon. Povinné addony:

Mumble mám, mikrofon taky (i když jen interní z noťasu, takže křišťálový zvuk to není)

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:

Jak jsem se zmínil už v úvodu, progress je pro mě aktuálně zapovězen. Ovšem dříve nebo později bude nová mašina a v daném momentě bych se rád k aktivnímu raidování vrátil. Do té doby bych se rád zapojil do klasivkého běhu guildy ve všem, krom samotného progressu, ať už by se jednalo o achievy, lehčí alt runy a další...
Pro Exalted vyplývá vícero důvodů. V prvé řadě asi ten, že zde působí mnoho bývalých členů Černé Ruky, se kterými bych rád byl opět v jednom kolektivu (holt v polomrtvé guildě je člověku smutno  ). Neméně podstatné je pro mě také to, že bych se jen nerad vzdával raidování v 25 lidech, což moc dalších možností taky nedává. A v neposlední řadě bych rád byl členem guildy, která si poctivým přístupem drží v progressu vysoký standard a zatím nemá v plánu jej snižovat. 

Předchozí guildy  (důvod odchodu):

Jak už jsem zmínil, mou první guildou byla Dragon Balls, kde mě přijali v průběhu UD sezóny. Tam jsem se poprvé seznámil s raidováním a plynule jsem přešel na ToC sezónu. Rád vzpomínám především na úžasné lidi, kteří byli součástí této guildy, bohužel její ambice se poněkud míjely s mými (na ToC normal jsem zatvrdnout nechtěl) a proto jsem se rozhodl pro změnu. V Černé Ruce jsem konečně dostal možnost okusit to nejtěžší, co hra nabízela a ve spojení se stejně skvělý kolektivem, jako v DB, jsem tu prožil skvělé 2 roky. Pokračování příběhu asi všichni důvěrně znají, snad jen doplním, že po odchodu většiny aktivních hráčů jsem jako poslední aktivní člen vedení převzal rank GuM, který mám dodnes.
Znáš někoho z EXALTED?
Ještě z DB Liliana a Lukaska (i když ten už si asi nepamatuje, když jsem se mu čerstvě po doexpení snažil nacpat do UD s argumentem, že se přece nebudu zdržovat v Naxxu :-D ), a pak samozřejmě všechny bývalé členy Ruky. Jinak mnoho další z různých World raidů, z fóra, atp…

Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Těžko říct, za ty roky. Každopádně konkurenci mezi předními guildami bylo třeba pečlivě sledovat. 

Něco o sobě
Jméno je nedůležité, každopádně jak ve hře, tak v reálu jsem znám jako Borťas. Už se na tomto světě pohybuji téměř 25 let a po studiích v Brně se aktuálně živím jako optometrista (http://cs.wikipedia.org/wiki/Optometrie ) v oční amulanci. Považuji se za klidného a vcelku rozumného člověka, někdy až flegmatického, což určitě nemusí být vždy pozitivní  . Krom hraní téhle kreslené blbiny si rád přečtu dobrou knížku, vyšlápnu nějaký ten kopeček, projedu se na kole, zahraju si stolní hru, zajdu na dobrý koncert a v neposlední řadě proženu žaludkem libovolné množství dobrého jídla a pití.[/color][/size]

Balerion
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 21. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

Balerion - Survival Hunter - NEPŘIJATÝ Empty Re: Balerion - Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cobain Tue Apr 21, 2015 11:59 pm

Balerion napsal:Ještě než přejdu k samotné přihlášce, chtěl bych upozornit, že prosím o přijetí jako rank social.

Mrzi ma to, ale na rank social bezne nenaberame.

Lock a move, prosim.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Balerion - Survival Hunter - NEPŘIJATÝ Empty Re: Balerion - Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Anathem Wed Apr 22, 2015 12:49 am

Bohužel s ní neztrácel čas ten nejdůležitější člověk Very Happy Very Happy
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Balerion - Survival Hunter - NEPŘIJATÝ Empty Re: Balerion - Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru