Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

+9
Ithax
Sabersoul
Pala
Theonlycaput
Anathem
Franklos
Kucko
Enelia
Foky
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Foky Fri Apr 17, 2015 2:09 pm

Nick postavy: Fokynka
Class Fire mage/off arca (podle potřeby zahraju, ale je třeba doladit eq)
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: normal:
clear; HC: BWD 4/6; BOT jen Halfus dole; 4 větry: v TFC se nechodily, na ICC jsem tu nebyl, Ulduar top raid ever all down natisíckrát, TOC/TOGC full clear
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju cca 8let, Mága vždy a jedině jako maina
Stav tvého equipu: 557/560
Talenty: Talenty
Screen ui (idealně s FPS v raidu:
Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Wo_WScrn_Shot_041715_130244
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Takže jedu hit cap, pak intel intel a crit.. Rotace: open macro,1,2,2,2,2,3,1,2,2,3,2,3,1, Ice Block, invis, wipeee... confused  S haste capem je to zvláští zkoušel sem bez dalšího ticku i s ním a přišlo mi to pokaždý přibližně stejný...
Mumble. Mikrofon. Povinné addony:
Vše mám, používám. Addony: mage nugetky, recount, combustka helper a LUI ( pak různý addony na jiný class a na zkoušku- healbot apod)
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Čekám kvalití raidy, hráče od kterých se nečemu přiučím a také kopu zábavy, od toho je to hra Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
TFC: Dobrá guilda, jsou tak dobří hráči, ale prostě hra se musí taky užívat a né samé hejtování a nadávání apod. Nechci házet hnůj, protože víceméně jsou tam fajn lidi. Ale ->Pala GuM -> spousta super lidí odchází a raidování s mě přestalo bavit za těchto podmínek -> Ene mě přemlouvala už dávno ať jdu k vám
Znáš někoho z EXALTED?
huh? tak určitě Enelia, JudgeDeath(i když on se za to asi stydí  affraid  arenkovali jsme cca 5years ago?), Lukasek
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Tak hraju na twinu od jeho založení, tak netřeba se dozvídat.. king
Něco o sobě
Ahoj, jmenuji se Michal a mám dvě fretky- mazlíci. Je mi 25let, pracuji jako laborant v jedné nejmenované firmě zabývající se povrchovou úpravou kovů. Vystudoval jsem střední školu chemickou a na VŠ jsem 2 semestry prochlastal,tak jsem šel radši pracovat- 5 let v nemocni jako bratr pod odborným dohledem a teď ta laborka. Od 4 let hraju hokej, pár let jsem hrál Hanspaulku(malá kopaná) v praze pro flexování: 2. ligu Suspect , dost jsem stloustl za poslední léta takže teď tak 3x týdně funim v posilce. Žiju sám, ale dost často mě tu okupuje přítelkyně, klíííd nestresovat, je velmi tolerantní takže když řeknu, že jdu hrát tak jdu hrát. Taky se učí wow- cca 35+lvl priest. Hraju ještě World of Tanks, občas Drakensang a LoL už mám zavalený prachem. Z práce mě poslali na rok na čvut do prahy na korozního inženýra, táákže jednou za 3 týdny 2 dny ve škole. Mám rád srandu a svoje ego Embarassed . Alti: Foky 85 prot/holy plecháček- plechna, Fokous 35lvl druid, Rád zodpovím Vaše otázky pro upřesnění..

Děkuji za přečtení přihlášky a za Vaše kladné ohlasy! Snad Vás přihláška nenudila.

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Enelia Fri Apr 17, 2015 2:16 pm

Pro.. Zna me od mych krusnych 17ti!
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kucko Fri Apr 17, 2015 2:30 pm

Ahoj.
Mohol by si popísať trocha theorycraft?
Nejaké tie capy statov (haste si nespomenul). Čo hovoríš na takú masterku ?
Čo mage a plošnenie? Popr. aj single target (open, kedy mirrory, atď.) ?
Spellsteal a CS nemáš nabindovaný, klikáš alebo máš skryté bindy ?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Foky Fri Apr 17, 2015 2:54 pm

Kucko napsal:Ahoj.
Mohol by si popísať trocha theorycraft?
Nejaké tie capy statov (haste si nespomenul). Čo hovoríš na takú masterku ?
Čo mage a plošnenie? Popr. aj single target (open, kedy mirrory, atď.) ?
Spellsteal a CS nemáš nabindovaný, klikáš alebo máš skryté bindy ?

mno
Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Do_prihlasky
image url upload
intel- hit cap 17%- jedu na 10=>soft haste cap 15% - extra tick na combust, living bomby a pyra ( jak sem psal nepřipadá mi v tom rozdíl jako bez soft capu)twin for win- crit- mastery( zkoušel sem ject fire maga na haste mastery, nebo jen na samotný mastery a nikdy to nebylo tak jako s maxováním intel a critu
poťák + pyro na dbm pull, orb, mirrory
firebally firebally firebally a občas hodím fireblast po kritu- větší šance na instapyro
combust si řídím podle Combustion Helperu
ano mám skryté bindy..spellsteal mám na 5.tlačítku na myšce a cs na E
plošnění?bomba blast wejva fire blast flamestrike pak buď firebally a pyra a rozhazoat blastama a nebo jen tak faceroll to zakončim blizzardem jo a když je combustka tak ofc pyro combustka a když se to rozhodí mno tie číslíčka ani neumim popsat Rolling Eyes

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Franklos Fri Apr 17, 2015 4:57 pm

Áhoj,
mám pár otázeček .. 
1, Budeš aktivně chodit na raidy?
2, Raid time ti vyhovuje?
3, Proč nemáš Cataclysm repky?
4, Mohl by jsi prosím přesně popsat, co bylo důvodem odchodu?
5, Proč nemáš hit cap?
Díky, F.
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Anathem Fri Apr 17, 2015 5:10 pm

Nooo,další člověk na pražské srazy Very Happy +1
Mage,mage need more mages Very Happy +1
Znáš přes 5 let Andriho,ještě žiješ a nejsi v Bohnicích +1
Pěkné UI,velmi pěkné +1
Vypadá to že i umíš facerollovat správnou stranu klávesnice +1
------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT : Koukám že se tu začíná rozjíždět sranda,ještě si počkám na konec Very Happy


Naposledy upravil Anathem dne Fri Apr 17, 2015 6:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Theonlycaput Fri Apr 17, 2015 5:22 pm

Mě jsi přihláškou vůbec nepresvedcil.

Nemáš hit cap.
Špatná záplata v legách.
Brutálně zbytečně moc mastery, i když jsi uvedl, že je na prd - v handech bez reforge.
Zda se mi to, nebo si ve wandce reforgnul hit místo mastery?!
Špatně reforgnuty back.


Umiš hrát arcane? Jaké státy preferujes v arcane?

Kolik pouzijes potek za fight a kdy. Třeba Maloriak.

Za me zatím ne, i přes špatny stav mćgů.
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Foky Fri Apr 17, 2015 6:18 pm

To Franklos:
1. Ano, jinak přihlášení do guildy nemá význam Smile
2. Ano
3. Časy flexování s repkama a achievama jsou pryč Smile Reputace co něco dávají mám ne? Hyjal revered a Therazane exa
4. Důvod odchodu z TFC jsem popsal. Nemám rád, když někdo leavne guildu v který býval a se všemi se kamarádil apod a v přihlášce jinam je pomlouvá nadává apod.. Z úcty k Fire clanu jsem stručně napsal důvody.. Raidy nebyly ideální a změnilo se vedení viz hráč Pala jako GuM a diktátor.. Snad Vás to neurazí ale dál to nechci rozepisovat.
5. Protože je to zbytečný mít total cap Smile Nemissnu ani jednou tak naco to zbytečně tlačit Smile

To Theonlycaput:
Nemissuju a to je pro mě důležitý než nějaký staty našlé na webu, tohle neni ofi a primární je to co mi ukáže boss encounter než web Smile
Ano to je pravda, zásadní je intel a ten má stejnej jako ta se stamkou.. Přijde mi jako zbytečnost 800g kvůli pár stamce.. Pokud by to měl být důvod nepřijetí vezmu 800g a koupim.. affraid

Hrával sem ho na wotloku protože většina mačkali fire..A navíc mě bavilo flexovat když sem přetočil Lukaska  lol!  Tady jsem ho zkoušel a jsou někteří bossové kde krásně drží krok s firem.. Jenom ho tolik neumim sladit s taktikama protože jsem neměl tolik příležitostí a gearu abych ho vyzkoušel dostatečně. A reforgovat a přesockovávat jako v době testování možností twinstar cata maga mě stálo cca 10k goldu a už nemám tolik zásob Smile jinak staty jsem jel na cap hitu a pak haste do tý doby než cast blastu i po nastackování nebude pod Gcooldown..pak všechno do kritu ( ta masterka mi tu nějak nesedí)
k tý wandce: ano nezdá se ti to.. hit nepotřebuju   confused jedu přes reforgelitesice je tu docela crazy na twinu ten addon ale nějak snad to funguje (občas)
mno nevim jak je to s invisem a padánim použitelnosti potky, ale pokud to neni bugování tak většinou na cooldown invisu a nebo před nějakým burstem viz dmg addek a combustka.. ale pokud je to bugování ehmn jako bych nic nepsal jen jednou za fight Very Happy

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Franklos Fri Apr 17, 2015 6:33 pm

Foky napsal:To Franklos:
1. Ano, jinak přihlášení do guildy nemá význam Smile
1, Proč jsi tedy byl jenom 7x raid za 5 měsíců?
Raid time mají stejný se mi zdá Smile
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Foky Fri Apr 17, 2015 6:44 pm

Franklos napsal:
Foky napsal:To Franklos:
1. Ano, jinak přihlášení do guildy nemá význam Smile
1, Proč jsi tedy byl jenom 7x raid za 5 měsíců?
Raid time mají stejný se mi zdá Smile

7x asi těžko Smile taky mám palacha s kterým sem občas chodil vypomoct :)koukal sem ted na dkp fireclanu a je jich víc než 7..nechodil sem až v poslední době jelikož mě to nebavilo, asi jako většinu.. ono kdyby si viděl jak to vypadalo ty raidy tak by se ti taky nechtělo..někteří hráči si mohli dovolit i umyslně wipovat raid a nic se jim nedílo, jiní zas umírali protože tlačili DPS za každou cenu a nic se nedílo takže to dopadalo třeba tak že sme dávali nefa normal cca hodinu a půl... když sme měli jít dál progresovat HCčka.. a jinak předtim sem nehrál.. vrátil sem se do tfc po 2 leté pauze kdy sem wow nehrál, protože jsem změnil zaměstnání a měl trošku potrhlou EXpřítelkyni.. Wink

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Reakcia

Příspěvek  Pala Fri Apr 17, 2015 6:50 pm

Zdravím...

Nerád sa miešam ale musím reagovať.

Registrovaný si bol 26-11-2014 10:41 s prihláškou v znení:
Zdravím,
Někteří si mě jistě pamatují a jiní jen tuší..V barvách TFC jsem nějakej ten pátek raidoval a pak jsem se nechal zlanařit nejlepším kámošem na ofi- chyba! Ofi mě totálně odradilo od wow a tak jsem si dal cca 2 roky pauzu. Momentálně jsem v guildě kamarádky z wow abych pomohl expit ĂšsmÄ›v Proč bych chtěl zpátky? Dobrá parta lidí, kteří ovládají jak taktiky tak i vlastní postavy. Při raidech se člověk i zasměje a né jen nadávání apod..
Je mi 25 let, žiju s přítelkyní a pracuju jako laborant. Sport hokej a občas fotbal. Na screenu UI je vidět otřesný UI prakticky bez bindu- čekám na novou myš od Ježíška.. ĂšsmÄ›v

PS: K mému působení u TFC- V TFC se mnou žádný problém nebyl, snad jen někteří ke mně chovali jisté nesympatie v ohledu s IO na hordě.. Doufám, že IO už nikdo vytahovat nebude neboť jsem dokázal, že některé věci byly jen pomluvy..(Stokes)

Předem díky za Váš čas

Odchádzal si v znení: Už to tu neni co bývalo- kvalitní parta,kvalitní raidy a zábava! Díky za vše + vulgárnosť na moju osobu.
Pravidlá guildy:
Podmínky pro přijetí do guildy:
- ochota zapojit se do dění v guildě, jednoduše zapadnout do našeho kolektivu, ktery jsme již stačili za více než tři roky historie TFC nastolit
- účast na guild akcích, aktivní hraní

Pravidla guildy:
1) Hrát podle všeobecných pravidel slušnosti, především pak podle pravidel guildy, serveru Twinstar a dodržovat zákony České republiky.
2) Za žádných okolností nepoužívat vulgární výrazy (ani jejich náhražky formou hvězdiček apod.) na veřejném kanálu.
3) Každý člen guildy by měl pomoci ostatním členům, pokud něco potřebují a to i v rámci obchodování (je slušností prodávanou věc nejrpve nabídnout na guild chatu a nežádat za ni přemrštěné ceny).
4) Neomluvená absence delší než 2 týdny se trestá vyhazovem z guildy (omluvy nutno hlásit na fóru).
5) Každý člen je povinen pravidelně číst guild information (ve hře) a guildovní stránky.
6) většina guildovních záležitostí se řeší formou hlasování, poslední slovo má však vždy Guild master a Rada guildy.
7) A hlavně - dle svých činů a vyjadřování nejste posuzováni jen Vy, ale i Guilda, kterou nosíte pod svým nickem. Chovejte se tak, aby naše Guilda měla vždy tu dobrou pověst jako dosud - k ostatním hráčům buďte slušní, nenadávejte někomu jen proto, že něco neumí / neví a vězte, že neurvalé chování nebude tolerováno.
Cool Za porušení pravidel hrozí postih ve formě udělení guild banu nebo vyhození z guildy.

Mnou zvýraznené pravidlá na ktoré si reagoval leavom:
1, Každý kto sa riadne nezapíše či už či je v práci, dovolenke a pod. automaticky dostane -200 DKP
2, Každý kto sa zapíše na 25 alebo 10 man súhlasí s tým že sa ide raid vo vymedzenom čase nie iba to čo sa zabíja ale i možná hodina progressu.
3, Automaticky sa strhne 100 DKP za neskorý príchod. Invite time je 18:45 od tohoto okamihu sa ide trash a o 19:00 je pull bossa.
Pokiaľ prídeš na 19:00 alebo po 19:00 hod musíš to jednak uviesť v samotnom zapisovaní pokiaľ neuvedieš - 100 DKP. Pokiaľ nie je uvedené inak v raidplannari (Čas)
4, Kto si len tak lívne raid, že mu je zle a potom hrá arénky má automaticky -500 DKP.
5, +DKP dostanú tí, ktorí majú dobrú dochádzku na raidy. Takýmto členom sa pripíše 200 DKP.
6, Všetko čo sa deje počas raidu tzn.: faily, hrubosti, nechuť ísť raid a dávať to najavo, nesnažiť sa bude odmeňovať konkrétny RL podľa uváženia.
7, Za opakované priestupky či nepríchody a iné bude taký hráč prehodnotený nakoľko všetko sa bude zohľadňovať v uzávierke.

A k tvojej aktivite už nebudem hovoriť.
Ale mal by si vedieť, že ako vystupuješ na internete je postihnuteľné. Tiež si vedel akým spôsobom som rank dostal a dovtedy si nemal problém.
Ale prajem ti všetko dobré.

Zdravím Exalted..

Pala
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 03. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Foky Fri Apr 17, 2015 6:55 pm

šmarja čekal sem kdy se vetřeš i sem.. Pala 40letý taťka, který sedi nonstop u wow, rodina žádná, len mindráky a hejty.. pěkné pravidla si udělal, škoda že nejsou pro všechny stejně Smile mimochodem proč leavnulo skoro celé vedení guildy a nejlepší členi? prosimtě ve věku 40 let by si měl mít už rozum, tak zkus překousnout fakt, že si to vše doj... a smiř se s tím a nekaž to jiným Smile

edit: Mimochodem jsem neleavnul kvuli pravidlum jaký si udělal skoro sem je ani nečetl.. Leavnul jsem protože si rozhádal celou guildu která měla dlouhé kořeny.. A snad všichni dobří hráči to zabalili a nebo dali omluvenku že hrát nebudou.. Máš asi velký psychický problém, že píšeš i sem..

edit2: Mě to neřikej já s nim nic nechci řešit ani s nim mít nic společného.. On sem napsal.. Jen se zběsile snaží rozhádat to všude ještě víc.. PRej postihnutelné chování.. píše pala, kterej editoval co lidi píšou třeba v rozlučkovém topicu aby nikdo nemohl číst, že odcházej kvůli němu.. Neměl problém proto jsem t ořikal už na srazu v Praze Very Happy dále se nebudu nijak vyjadřovat ke všemu co tu napíše..nevim proč se sem vtírá a nevěřím mu ani slovo co napíše


Naposledy upravil Foky dne Fri Apr 17, 2015 7:14 pm, celkově upraveno 3 krát

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sabersoul Fri Apr 17, 2015 6:57 pm

Jako takovej wall of text čo si tu postnul Palo Very Happy Very Happy nič proti, ale toto sú veci, ktoré si si mal vyriešiť súkromne a nie postovať pravidlá vašej guildy na stránku inej guildy.  Rolling Eyes Krom toho, čo majú vaše pravidla spoločne s nami? My máme svoje.. toto tu naozaj nepatrí

Edit: odpuste si tu uražky navzajom, je to prihlaška k nám a riešte si to súkromne a nie tu..
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Enelia Fri Apr 17, 2015 7:01 pm

Hit cap je sice 17%, ale kdyz mas neco malo pod, tak to neni takova hruza... Slysela jsem i od jinych, ze nemaji cap a stejne toci Smile. A nejsme na offi!
To ze neni na kazdem raidu.. no taky mame RL, ktery je prednejsi ne?
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Ithax Fri Apr 17, 2015 7:32 pm

Zdravím Vás
Troufnu si taky odpovědět na tuto přihlášku k Vám do Exalted,aby jste pochopili,jak se věc má a viděli věc z více uhlu.
Foky:1,Píšeš,že v TFC bylo hejtování a nadáváni atd,nevím vůbec o čem plácáš,jak jsi přišel do guildy,tak todle vůbec neprobíhalo ale právě naopak jako jedna z mála guild jsme měli dobrý kolektiv,ba výborný a snažili jsme se progresovat 25man.
2,Dovol mi abych ti připomněl tvoje začátky,jak si k nám přišel a neuměl jsi ani vycastit Scorch(trochu nadsazky)nevěděl jsi jak reforgovat,jak jet rotaci +tvoje vymluvy,že ti nejede UI,další,ze nejede myš.(beru může se stát,ale z tvoji strany to byli jen vymluvy a neschopnost svoji classy).
3,Píšeš,že už TFC není co bývalo,že raidy uplně katastrofa.Pala diktator,který si na tebe zasednul atd atd QQ.-Řekni mi,co jsi Ty udělal aby se to zlepšilo?Aby jsme se někam posunuli,aby jsme měli lepší kolektiv?Pravdou je,že totalně nic,ze ses na to vysral,že si nelogoval,ze si nechodil na main raid,nezapisoval ses.Tvoje dochazka tvoje aktivita?Ze začátku to šlo,jak kdy ale ted?Nevymlouvej se na druhé na guildu,že nefunguje,že neni co bývala protože za to mužou takoví jako ty co na to serou a nedaji ruku k dílu.
4,Neaktivní/nezájem logovat do hry a když Pala se snaží aby to nějak vypadalo ty raidy aby jsme se zase schopili a konkurovali některým guild(jak z ALI tak z Hordy)tak leavneš a vymluvíš se na takové blbosti?
5,Plná huba keců ale nijak si nepomohl a ted se tak blbě vymlouvat,že ti není hamba.Jen doufam,že pochopí ostatní co jsi zač a že ten tvůj výplod co jsi tady zasel je totalní kravina.
6,K Exalted mám respect kvůli tomu,že je jediná guilda z ALI,která funguje a chodi 25man a mají výsledky(viz.minulé id Sinestra dole na 25,myslim),možná mají málo magů ale Ty jim za to určitě nestojíš.
PS: výborně sis obhájil tu záplatu na legách ach jo,kdyby jsi trošku věděl tak si to obájiš na pohodu tak si jen ukázal jaký postoj máš ku svému Mainu Very Happy.Dobře si to zahrál,že už nemáš moc goldu na reforg Very Happy .A plošníš Blizzardem wow 12k pro tebe je nic jen tak zahodit,ještě kde plošníš a můžeš stát(na dummach Smile ).Ring of frost/flame orb/mirror ty máš určitě taky nabindované jen to máš skryté že Cool

Ithax
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 17. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Fri Apr 17, 2015 7:42 pm

Boyz... je velmi zábavné, jak tady každý hájíte svou stranu, ale například pro mě to bude vždy slovo proti slovu.

Co se týče mága: Ty spiritové záplaty Very Happy to vypadá opravdu trochu amatérsky... možná kdyby sis to trochu opravil, plus se mrknul na ten reforge...
Za mě neutral, mágy neznám, takže to ať posoudí jiní. Smile
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Foky Fri Apr 17, 2015 7:51 pm

huh, měl sem pro ithaxe odpověď ale omylem sem zmáčkl 4. čudl na myšce a vrátilo se mi to zpět Very Happy takže to tak asi mělo být, zbytečně by se tu rozjížděly hejty apod.
takže jak jsem napsal, nebudu se k tomu nadále vyjadřovat.. podávám přihlášku do Exalted a nedávám topic na hádání se s .... lidmi. Myslím, že stejně je to slovo proti slovu. Jen pro informaci: hráči jako Kotelník, Imperátor, kteří to tam vedli to leavnuli tak to za něco svědčí..

Když vám tak leží v žaludku ta záplata tak loguju a kupuju stamkovou Very Happy
a reforge mám fajn Smile hit mám a staty taky Smile ale jak řikám rád se přiučim..



záplata našitá na legy! Smile

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Fri Apr 17, 2015 9:20 pm

Foky napsal: hit mám a staty taky Smile ale jak řikám rád se přiučim..

No hit cap nemáš, ne?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Foky Fri Apr 17, 2015 9:31 pm

Hannele napsal:No hit cap nemáš, ne?

confused what? mám.. nemissuju.. Smile

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cobain Fri Apr 17, 2015 9:45 pm

Mam zopar otazok:
Ako si prisiel na to, ze popri crite je Mastery lepsi ako Haste? Skusal si to reforgovat? Testoval si to nejak? Alebo sa spoliehas na nejaky guide?
Vravis, ze mas za repky vsetko, co potrebujes. Nemyslis si, ze epicky neck [Crit/Mastery] z Wildhammer Clanu je lepsi ako modra 333 co u teba vidim na arsenali?
Preco mas gem +40 hit v chestke? Nenapada ta lepsie riesenie?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Foky Fri Apr 17, 2015 10:14 pm

ano reforgoval..jak jsem psal tak sem to skoušel na mnoho a mnoho variant..taky jsem zkoušel čistě crit mastery nějak vybalancovat ale to taky nešlo..myslím si, že ideál je haste co mám popřípadě soft haste cap 15%..

ten neck si nemyslim že je lepší..hit crit je pro mě lepší Smile

napadá Smile uděláno

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sabersoul Fri Apr 17, 2015 10:30 pm

Osobne si ma moc nepresvedčil.. toto sú veci, ktoré si mal mať zmáknuté skôr ako si dáš prihlášku a nie opravovať po tom, čo ti to niekto vytkne. Ak niečo chceš, treba pre to aj niečo spraviť... To ma len utvrdzuje o tom, aké info o tebe viem. Z vás dvoch, čo sa hlásite mi prídeš ako ten slabší - proti
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Foky Fri Apr 17, 2015 10:56 pm

Sabersoul napsal:Osobne si ma moc nepresvedčil.. toto sú veci, ktoré si mal mať zmáknuté skôr ako si dáš prihlášku a nie opravovať po tom, čo ti to niekto vytkne. Ak niečo chceš, treba pre to aj niečo spraviť... To ma len utvrdzuje o tom, aké info o tebe viem. Z vás dvoch, čo sa hlásite mi prídeš ako ten slabší - proti

info? aha jaký prosimtě? jsme děti, báby jedna něčo povedala a nebo dospělý?? nevíš o mě vůbec nic Smile jediný co víš a máš v tom pravdu je: že jsem ten gem mohl udělat dřív než jsem dal přihlášku, ale jak tu píšeš, Ak niečo chceš, treba pre to aj niečo spraviť... tak sem to ihned po tom co cobain upozornil na gem tak sem ho předělal Smile

takže sme zas a jen u toho čo kdo povedal... Wink protože ty mě neznáš a raid si se mnou taky nebyl Smile

ale jasně očividně jsem slabší podle toho čo kdo povedal a podle gemu a mého názoru že neni třeba dingnout přesně hit cap.. očividně tohle vše svědčí i o tom jaký jsem člověk a jak umím plnit své povinnosti v raidu a jak vela jsem pro raid prospěšný Smile)) sorry ale to, že mě soudíš podle toho co někdo povídal ať je to kdo je tak to taky o něčem svědčí.. Nevím proč Ene chtěla abych šel kvám už tak před měsícem když teda jsem tak špatný mág a člověk Wink

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Franklos Fri Apr 17, 2015 11:05 pm

PROTI
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sabersoul Fri Apr 17, 2015 11:56 pm

Tvoje prvé proti a hneď taká offenzíva?

Foky napsal:sorry ale to, že mě soudíš podle toho co někdo povídal ať je to kdo je tak to taky o něčem svědčí

Toto ale tvrdíš ty. To je to, keď ťa tu ľudia nepoznajú, tak prihláška je práve prvý kontakt teba s guildou. Na základe nej, toho ako reaguješ, čo napíšeš a akým štýlom, komunikuješ si väčšina spraví obrázok, podľa ktorého ťa hodnotí. A ruku na srdce, s tou prihláškou si si zas tak moc práce nedal (ale príde mi vtipná predstava, kebyže napíšem do prihlášky "klikám na addon a healujem tak). Môj názor nie je ovplyvnený ničím z toho, čo tu písali ľudia z TFC, ale tým ako si reagoval na nich a rovnako na mňa.
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ Empty Re: Fokynka - Fire Mage - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru