Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

+3
Hannele
Sedara
Xhak
7 posters

Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Xhak Mon Mar 30, 2015 5:10 pm

Nick postavy: Xhak
   
Class hunter
   
Koupená nebo vyexpená postava: koupena ale cerstve doexpena bez eq Very Happy
   
Zkušenosti s progresem: PvE sem zacal hrat az na Wotlk tam mam odprogressovano od Naxxu az po ICC na Cata mam normaly full clear na HC BoT mam jen Halfuse BWD 3/6 a Four windy sem na hc este ani nezkousel
   
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: wow hraju cca 5 let. huntra se hral uz na tbc spolecne s lockem na wotlku sem se zameril primarne na locka a na cata sem ho zase zacal hrat

Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Xhak
 
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Xhak
   
Screen ui (idealně s FPS v raidu: ja moc nescreenuju takze z raidu nic nemam ale aspon to UI Very Happy https://2img.net/r/ihimg/a/img537/2919/jG2x5p.jpg v combatu tam mam akorat navic Omen
   
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: moje class tak to bude asi hunter ranged dps Question  tak hlavni stat je agility potom jako u kazde dmg classy hit 8% pak crit-haste-mastery no a rotace nahodim Marku-serpentinu a black arrow a spamuju Cobra shot pokud procne TNT a nebo dojde CD na Explosive tak tu v opacnem pripade davam arcane shot a black arrow davam na cd . AOE hodim expl.trapu a davam multi-shot to je asi tak vse
 
 Mumble. Mikrofon. Povinné addony: vsechno mam
 
 Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: co ocekavam tak asi jako kazdej kdo se hlasi kvalitni a pravidelny progress
 
Předchozí guildy  (důvod odchodu): na Cata sem byl v The Game of throne bylo to tam super ale pak se to pomalu zacalo hroutit lidi uz ani nechodili takze se uz ani nedokazalo nic slozit a kdyz uz tak to byl des a utrpeni o progressu ani nemluvim a kdyz uz sem byl jedinej z vedeni co byl aspon online tak sem se rozhodl to zabalit a jit jinam
   
Znáš někoho z EXALTED? Diranda a Enelia s tema sem byl v guilde na Wotlk ale to sem mel jinej nick ( Zaky) ale to uz je celkem dlouho takze je mozny ze uz si me ani nepamatujou Very Happy
   
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? tak na wotlk patrila k tem top guildam takze asi tak no Very Happy
   
Něco o sobě Moje jmeno je Karel je mi 21 sem student a ve volnem case krome WoW a par dalsich PC her si rad zahraju fotbal kterej sem hral aktivne 13 let ale pak kvuli skole sem skoncil takze uz jen tak rekreativne potom nohejbal a vlastne vetsina sportu kde je se honite za kulatym nesmyslem Basketball . S kamosema rad zajdu do knajpy a nebo do posilkya  to je asi tak vsechno co bych sem napsal  lol!

Xhak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 30. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Mon Mar 30, 2015 8:04 pm

Ahoj, mam na Tebe par otazek:
1) Ench na rukavicich, mas tam 50 haste, duvod?
2) Pocitam, ze chces jit na 4x T11. Jakou cast chces mit nesetovou v end gearu na teto sezone?
3) Pises "hlavni stat je agility potom jako u kazde dmg classy hit 8% pak crit-haste-mastery", ale v legach mas 2x 20agi + 20crit + socket bonus 20agi. Tzn 60agi + 40crit vs 80agi (pri 2x 40agi gemech). Oplati se ti to?
3.1) Btw tou prioritou statu uplne tak nesouhlasim. Jak je to u huntera s Hastem?
4) Talenty, pouzivas Entrapment 2/2. Duvod? Pripadne co jineho se misto toho talentu da vzit?
5) Raid time ti vyhovuje? PA + NE 19:00-23:00 // UT + CT 20:00-23:00?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Mon Mar 30, 2015 9:14 pm

I. Kolik hodin máš TY s hunterem naraidováno? Cítíš se na to, že by jsi se mohl se svými znalostmi a zkušenostmi s hunterem ihned aktivně začlenit do progressu posledních bossů instancí?
II. Rozepiš prosím pořádně LaL talent.
III. Čím se řídíš u volby barvy gemu + socket bonusem?
IV. Je lepší luk z BWD nebo kuše z BoT? A proč?
V. Draenei vs Worgen? A proč?
VI. Odkud čerpáš info k hunterovi?
VII. Proč by měl být hunter v raidu? K čemu nám budeš dobrý jako nový zájemce?

- KOUPENÁ postava

Škoda, že to tučnější už nejde dát..
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Xhak Mon Mar 30, 2015 9:39 pm

Sedara napsal:Ahoj, mam na Tebe par otazek:
1) Ench na rukavicich, mas tam 50 haste, duvod?
2) Pocitam, ze chces jit na 4x T11. Jakou cast chces mit nesetovou v end gearu na teto sezone?
3) Pises "hlavni stat je agility potom jako u kazde dmg classy hit 8% pak crit-haste-mastery", ale v legach mas 2x 20agi + 20crit + socket bonus 20agi. Tzn 60agi + 40crit vs 80agi (pri 2x 40agi gemech). Oplati se ti to?
3.1) Btw tou prioritou statu uplne tak nesouhlasim. Jak je to u huntera s Hastem?
4) Talenty, pouzivas Entrapment 2/2. Duvod? Pripadne co jineho se misto toho talentu da vzit?
5) Raid time ti vyhovuje? PA + NE 19:00-23:00 // UT + CT 20:00-23:00?

tak jak bych zacal pro me aspon mi to tak prijde mi po dosazeni 15 bodu u mastery coz je +15% dmg abilit lepsi jet na haste jelikoz to mi da vic dps nez kdybych to narval do mastery a dalo mi to napr o 1% navic dmg to mi prijde lepsi dat haste tim bych odpovedel na 1) a na 3.1) . na 2) nejspis tak jak to mam tedy ramena protze setovy davaj mastery hit a jelikoz hit mma vic nez dost prijde mi lepsi dat ramena z neffa lepsi staty a co se tyka Entrapment tak lze pouzit i survival tactics ale me se osvecil entrapment prijde mi to lepsi a mnohem uzitecnejsi at uz napr u omotronu apod. a raid time mi nedela problem Smile

Xhak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 30. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Mon Mar 30, 2015 9:46 pm

Xhak napsal:tak jak bych zacal pro me aspon mi to tak prijde mi po dosazeni 15 bodu u mastery coz je +15% dmg abilit lepsi jet na haste jelikoz to mi da vic dps nez kdybych to narval do mastery a dalo mi to napr o 1% navic dmg to mi prijde lepsi dat haste tim bych odpovedel na 1) a na 3.1) .
Má podle tebe smysl i po dosažení haste capu upřednostnit +100 haste rating než mastery? Proč?

Xhak napsal:
na 2) nejspis tak jak to mam tedy ramena protze setovy davaj mastery hit a jelikoz hit mma vic nez dost prijde mi lepsi dat ramena z neffa lepsi staty
Zkus někdy navštívit NPC, u kterých staty měníš. Někdy se to vyplatí.

Xhak napsal:a co se tyka Entrapment tak lze pouzit i survival tactics ale me se osvecil entrapment prijde mi to lepsi a mnohem uzitecnejsi at uz napr u omotronu apod.
Proč ti přijde lepší? Má hezčí ikonu?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Mon Mar 30, 2015 9:47 pm

Xhak napsal:
tak jak bych zacal pro me aspon mi to tak prijde mi po dosazeni 15 bodu u mastery coz je +15% dmg abilit lepsi jet na haste jelikoz to mi da vic dps nez kdybych to narval do mastery a dalo mi to napr o 1% navic dmg to mi prijde lepsi dat haste tim bych odpovedel na 1) a na 3.1) . na 2) nejspis tak jak to mam tedy ramena protze setovy davaj mastery hit a jelikoz hit mma vic nez dost prijde mi lepsi dat ramena z neffa lepsi staty a co se tyka Entrapment tak lze pouzit i survival tactics ale me se osvecil entrapment prijde mi to lepsi a mnohem uzitecnejsi at uz napr u omotronu apod. a raid time mi nedela problem Smile
Hmm, to slysim prvne ze pri 15+ Mastery je vyhodnejsi tlacit haste. Cim konkretne ti haste zvedne dmg done? Co takovy haste soft cap, rika ti to neco?
Ty by jsi chtel off setove ramena, kolega z vedlejsi prihlasky by chtel off setove rukavice. Tak uz se dohodnete co je BIS. (Btw nesouhlasim ani s jednim z vas)
Entrapment OK, aspon vis co to dela a proc se to da nekde vyuzit.

Jeste jedna dulezita vec. Glyphy.. mas tam Arcana Shot, duvod? Proc si myslis, ze se to oplati?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Xhak Mon Mar 30, 2015 10:20 pm

Hannele napsal:I. Kolik hodin máš TY s hunterem naraidováno? Cítíš se na to, že by jsi se mohl se svými znalostmi a zkušenostmi s hunterem ihned aktivně začlenit do progressu posledních bossů instancí?
II. Rozepiš prosím pořádně LaL talent.
III. Čím se řídíš u volby barvy gemu + socket bonusem?
IV. Je lepší luk z BWD nebo kuše z BoT? A proč?
V. Draenei vs Worgen? A proč?
VI. Odkud čerpáš info k hunterovi?
VII. Proč by měl být hunter v raidu? K čemu nám budeš dobrý jako nový zájemce?

- KOUPENÁ postava

Škoda, že to tučnější už nejde dát..

Postavu sem koupil mela 85 lvl a full zelenej cata eq profky mela z wotlk a nakej achieve vsechno sem si tam tudis udelal sam raidy chodim od doby kdy sem mel eq z HC takze naraidovano a odprogressovano mam dost
laL- kdyz neco chytnu do ice/freez trapy prosne mit 2x free Expl. shot
luk nebo kuse podle me to vyjde na stejno ale ja uprednostnuju luk
Draenei +1% hit takze muzu 1% dat do neceho jinyho + heal kterej se vzdycky hodi a worgena sem taky mel ale draenei mi prijde lepsi ale ja celkem casto menim rasy takze asi tak Very Happy
Info o hunterovi cerpam sam od sebe jak mi to vyhovuje obcas se podivam na YT ale zadna slava a abych se ptal nekoho na serveru tak nechci aby to vyznelo nejak spatne ale zati mme este zadnej hunt nepretocil takze nemma duvod se jich ptat
Proc by mel bejt hunt v raidu : Velkej dmg , dost CC abilit , + nastrely takze se da rict ze usnadneni prace ostatnim clenum Very Happy

Xhak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 30. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Xhak Mon Mar 30, 2015 10:25 pm

Sedara napsal:
Xhak napsal:
tak jak bych zacal pro me aspon mi to tak prijde mi po dosazeni 15 bodu u mastery coz je +15% dmg abilit lepsi jet na haste jelikoz to mi da vic dps nez kdybych to narval do mastery a dalo mi to napr o 1% navic dmg to mi prijde lepsi dat haste tim bych odpovedel na 1) a na 3.1) . na 2) nejspis tak jak to mam tedy ramena protze setovy davaj mastery hit a jelikoz hit mma vic nez dost prijde mi lepsi dat ramena z neffa lepsi staty a co se tyka Entrapment tak lze pouzit i survival tactics ale me se osvecil entrapment prijde mi to lepsi a mnohem uzitecnejsi at uz napr u omotronu apod. a raid time mi nedela problem Smile
Hmm, to slysim prvne ze pri 15+ Mastery je vyhodnejsi tlacit haste. Cim konkretne ti haste zvedne dmg done? Co takovy haste soft cap, rika ti to neco?
Ty by jsi chtel off setove ramena, kolega z vedlejsi prihlasky by chtel off setove rukavice. Tak uz se dohodnete co je BIS. (Btw nesouhlasim ani s jednim z vas)
Entrapment OK, aspon vis co to dela a proc se to da nekde vyuzit.

Jeste jedna dulezita vec. Glyphy.. mas tam Arcana Shot, duvod? Proc si myslis, ze se to oplati?
ja arcane shot vyuzivam celkem casto takze mi to prijde lepsi nez tam dat na Serpentinu ktera stejne crituje furt

Xhak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 30. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Xhak Mon Mar 30, 2015 10:35 pm

Hannele napsal:
Xhak napsal:tak jak bych zacal pro me aspon mi to tak prijde mi po dosazeni 15 bodu u mastery coz je +15% dmg abilit lepsi jet na haste jelikoz to mi da vic dps nez kdybych to narval do mastery a dalo mi to napr o 1% navic dmg to mi prijde lepsi dat haste tim bych odpovedel na 1) a na 3.1) .
Má podle tebe smysl i po dosažení haste capu upřednostnit +100 haste rating než mastery? Proč?

Xhak napsal:
na 2) nejspis tak jak to mam tedy ramena protze setovy davaj mastery hit a jelikoz hit mma vic nez dost prijde mi lepsi dat ramena z neffa lepsi staty
Zkus někdy navštívit NPC, u kterých staty měníš. Někdy se to vyplatí.

Xhak napsal:a co se tyka Entrapment tak lze pouzit i survival tactics ale me se osvecil entrapment prijde mi to lepsi a mnohem uzitecnejsi at uz napr u omotronu apod.
Proč ti přijde lepší? Má hezčí ikonu?

1) Haste cap je nejak 750 ja mam 850 a proc ? protze mi to tak vyhovuje a kdyz to reforgnu do mastery tak mi to 0.40 takze mi to nezvedne vubec nic
2) ... hm Shocked
3)Entrapment jak uz sem tu nekomu psal je uzitecnejsi nez redukce 4sec na disengage kterej u vetsiny bossu ani nepouziju. btw Survival tactics ma hezci ikonku

Xhak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 30. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Mon Mar 30, 2015 10:36 pm

Xhak napsal:Info o hunterovi cerpam sam od sebe jak mi to vyhovuje obcas se podivam na YT ale zadna slava a abych se ptal nekoho na serveru tak nechci aby to vyznelo nejak spatne ale zati mme este zadnej hunt nepretocil takze nemma duvod se jich ptat
Za toto bych te vzal na test raid.
Jinak se mi moc nezamlouva, ze nemas jasno v theorycraftu a bis gearu.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Mon Mar 30, 2015 10:37 pm

Kolik mas ted haste? Respektive jak rychle castis Cobra Shot bez buffu / pustenych CD?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Xhak Mon Mar 30, 2015 10:41 pm

Sedara napsal:Kolik mas ted haste? Respektive jak rychle castis Cobra Shot bez buffu / pustenych CD?
20,90% haste - 1,49sec

Xhak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 30. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Mon Mar 30, 2015 11:01 pm

Xhak napsal:redukce 4sec na disengage kterej u vetsiny bossu ani nepouziju

ROFL

Xhak napsal:zati mme este zadnej hunt nepretocil

ROFL
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Xhak Mon Mar 30, 2015 11:06 pm

Hannele napsal:
Xhak napsal:redukce 4sec na disengage kterej u vetsiny bossu ani nepouziju

ROFL..

Xhak napsal:zati mme este zadnej hunt nepretocil

ROFL..
vim ze to zni blbe Very Happy ale co sme chodili v guilde tak tam byli dalsi 3 a ty to proste asi nejak nedavali a o world raidech ani nemluvim Very Happy
a za tim entrapmentem si pevne stojim Very Happy Very Happy

Xhak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 30. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Mon Mar 30, 2015 11:39 pm

Xhak napsal:
Sedara napsal:Kolik mas ted haste? Respektive jak rychle castis Cobra Shot bez buffu / pustenych CD?
20,90% haste - 1,49sec
Proboha na co mas tolik haste? S 4x T11 ti staci +-400 haste ==> Cobra Shot cast 1.66s (3x Cobra Shot mezi dva Explosive Shoty (6s cd))
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Tiine Tue Mar 31, 2015 1:31 am

ľudia si asi málo uvedomujú že sa hlásia do 25 man guildy, čiže support je zabezpečený a aj keď kúpená postava dal by som mu šancu ukázať sa na test raide, presnejšie ukázať mu ako vyzerá hunter čo to vie
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Mar 31, 2015 8:56 am

Xhak napsal:
Hannele napsal:I. Kolik hodin máš TY s hunterem naraidováno? Cítíš se na to, že by jsi se mohl se svými znalostmi a zkušenostmi s hunterem ihned aktivně začlenit do progressu posledních bossů instancí?
II. Rozepiš prosím pořádně LaL talent.
III. Čím se řídíš u volby barvy gemu + socket bonusem?
IV. Je lepší luk z BWD nebo kuše z BoT? A proč?
V. Draenei vs Worgen? A proč?
VI. Odkud čerpáš info k hunterovi?
VII. Proč by měl být hunter v raidu? K čemu nám budeš dobrý jako nový zájemce?

- KOUPENÁ postava

Škoda, že to tučnější už nejde dát..

Postavu sem koupil mela 85 lvl a full zelenej cata eq profky mela z wotlk a nakej achieve vsechno sem si tam tudis udelal sam raidy chodim od doby kdy sem mel eq z HC takze naraidovano a odprogressovano mam dost
laL- kdyz neco chytnu do ice/freez trapy prosne mit 2x free Expl. shot
luk nebo kuse podle me to vyjde na stejno ale ja uprednostnuju luk
Draenei +1% hit takze muzu 1% dat do neceho jinyho + heal kterej se vzdycky hodi a worgena sem taky mel ale draenei mi prijde lepsi ale ja celkem casto menim rasy takze asi tak Very Happy
Info o hunterovi cerpam sam od sebe jak mi to vyhovuje obcas se podivam na YT ale zadna slava a abych se ptal nekoho na serveru tak nechci aby to vyznelo nejak spatne ale zati mme este zadnej hunt nepretocil takze nemma duvod se jich ptat
Proc by mel bejt hunt v raidu : Velkej dmg , dost CC abilit , + nastrely takze se da rict ze usnadneni prace ostatnim clenum Very Happy

Píšeš blbosti!

1. Lepší je worgen. Je snazší nareforgovat 1% hitu než critu.
2. Lepší je kuše a není o čem. Luk má velký rozpětí base dmge a ta dolní hranice je nižší, než u kuše.
3. LaL asi taky nechápeš. Při procnutí je blbost dávat 2x ExS po sobě. Přepíše se ti tak poslední tik z ability - ztráta dmge. Vždycky se mezi ně používá arcane nebo cobra shot, podle focusu.

Za mě určitě proti, neznáš základy (viz ranged weapon) a princip mechanik survival huntera (LaL addon). Pokud točíš 20k, nejsi top. Z huntera se dá vytlačit daleko víc. Potřebujeme člověka, kterej to umí. Toho v tobě nevidím. A učit někoho, jak hunter funguje se mi nechce. Nebo jestli Sedič..

Mimochodem, haste ti zrychlí jen cast cobra shoty, kterou stejně do cd na ExS další nenacpeš. Proto je z těch dvou lepší mastery.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Xhak Tue Mar 31, 2015 2:44 pm

Tiine napsal:ľudia si asi málo uvedomujú že sa hlásia do 25 man guildy, čiže support je zabezpečený a aj keď kúpená postava dal by som mu šancu ukázať sa na test raide, presnejšie ukázať mu ako vyzerá hunter čo to vie
nvm co vam porad vadi na to mze sem ji kupoval je koupena na zacatku ctaclysmu a pokud vam jde o to ze sem ho nevyexpil hunta sem vyexpil na tbc na wotlk a na cata sem ho koupil bez niceho

Xhak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 30. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Xhak Tue Mar 31, 2015 2:53 pm

Hannele napsal:
Xhak napsal:
Hannele napsal:I. Kolik hodin máš TY s hunterem naraidováno? Cítíš se na to, že by jsi se mohl se svými znalostmi a zkušenostmi s hunterem ihned aktivně začlenit do progressu posledních bossů instancí?
II. Rozepiš prosím pořádně LaL talent.
III. Čím se řídíš u volby barvy gemu + socket bonusem?
IV. Je lepší luk z BWD nebo kuše z BoT? A proč?
V. Draenei vs Worgen? A proč?
VI. Odkud čerpáš info k hunterovi?
VII. Proč by měl být hunter v raidu? K čemu nám budeš dobrý jako nový zájemce?

- KOUPENÁ postava

Škoda, že to tučnější už nejde dát..

Postavu sem koupil mela 85 lvl a full zelenej cata eq profky mela z wotlk a nakej achieve vsechno sem si tam tudis udelal sam raidy chodim od doby kdy sem mel eq z HC takze naraidovano a odprogressovano mam dost
laL- kdyz neco chytnu do ice/freez trapy prosne mit 2x free Expl. shot


luk nebo kuse podle me to vyjde na stejno ale ja uprednostnuju luk
Draenei +1% hit takze muzu 1% dat do neceho jinyho + heal kterej se vzdycky hodi a worgena sem taky mel ale draenei mi prijde lepsi ale ja celkem casto menim rasy takze asi tak Very Happy
Info o hunterovi cerpam sam od sebe jak mi to vyhovuje obcas se podivam na YT ale zadna slava a abych se ptal nekoho na serveru tak nechci aby to vyznelo nejak spatne ale zati mme este zadnej hunt nepretocil takze nemma duvod se jich ptat
Proc by mel bejt hunt v raidu : Velkej dmg , dost CC abilit , + nastrely takze se da rict ze usnadneni prace ostatnim clenum Very Happy

Píšeš blbosti!

1. Lepší je worgen. Je snazší nareforgovat 1% hitu než critu.
2. Lepší je kuše a není o čem. Luk má velký rozpětí base dmge a ta dolní hranice je nižší, než u kuše.
3. LaL asi taky nechápeš. Při procnutí je blbost dávat 2x ExS po sobě. Přepíše se ti tak poslední tik z ability - ztráta dmge. Vždycky se mezi ně používá arcane nebo cobra shot, podle focusu.

Za mě určitě proti, neznáš základy (viz ranged weapon) a princip mechanik survival huntera (LaL addon). Pokud točíš 20k, nejsi top. Z huntera se dá vytlačit daleko víc. Potřebujeme člověka, kterej to umí. Toho v tobě nevidím. A učit někoho, jak hunter funguje se mi nechce. Nebo jestli Sedič..

Mimochodem, haste ti zrychlí jen cast cobra shoty, kterou stejně do cd na ExS další nenacpeš. Proto je z těch dvou lepší mastery.

tak za prvi myslim ze resis celkem blbosti jako je rasa kdyz u ali jsou ty racialky takovy na prd za druhy luk nebo kuse to taky neresim a za 3ti ja nikdy nenapsal to ze davam 2x expl. shot po sobe ja napsal ze mam 2x free expl. shot a ne 20k opravdu netocim a jak hunter funguje vim myslim ze vic nez dost a ze to tak nezeru a neresim kazdou picovinu tak to mi vubec nevadi a s tim co tu vsichni pisete za uplny blbosti jako je 1% hit /crit racial tak pokud ste tak takovi detailisti tak myslim ze uz k vam vlastne ani nechci a jak uz sem napsal nekomu HUntera sem vyexpil na TBC na WOTLK a na cata sem ho koupil se zelenym eq jen proto ze to byla 85 a ja uz mel v tu dobu vyexpenyho samana a warlocka a expit uz se mi nechtelo takze tim bych to asi ukoncil

Xhak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 30. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Mar 31, 2015 3:58 pm

A právě díky detailům se liší dobrý hráč od průměru. Pokud neřešíš ani takový základ, jakým je hc luk od kuše na současném contentu, pak nebudeš taková legenda, jakou ze sebe děláš.

Moje doporučení je takové, aby jsi si zahrál prvně v průměrné guildě, kde hráči tuší, za co hrají a až pak se snažil o nějaký high-end.

Možná řeším detaily, které jsou tobě absolutně buřt. Rád pomůžu někomu, kdo o to stojí a kdo ovládá základy a je schopný si něco spočítat. U tebe si tím ale nejsem jistý.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Tue Mar 31, 2015 4:01 pm

Vezmu to po jiné stránce než z pohledu theorycraftu.

Pokud se podíváš do popisů jak Sedary tak Hanneleho, zjistíš že oba jsou hunteři - tedy lidé co, co hrají stejnou classu jako ty.  Věci, co si označil za blbosti jako je 1%crit vs 1%hit blbosti nejsou, a to u žádné classy, nicméně ano, je to minoritní věc. Co mě však u tebe zaráží je fakt, že neřešíš weapon. Říct neřeším toto u majoritní věci, která ti tvoří asi největší část dps je vcelku na pováženou - něco jako Akirus vs Ashkandi u paladina.  

Co však považuji za vrchol všeho je v přihlášce tvrdit, že tě žádný hunter nepřetočil. To jak vystupuješ zde v přihlášce, tvůj "nezájem" o hlubší pochopení tvojí classy z tebe v ŽÁDNÉM případě neudělá huntera, kterého nikdo nepřetočí. Ano, znám ten pocit když si zajdu BH se svým paladinem a uteču lidem třeba o 2 miliony dmg, jenže když pak přijdu na raid, musím se sakra snažit abych udržel krok s ostatními melee hráči, o hunterech vůbec nemluvím. Z mého pohledu by ti trochu pokory vůbec neuškodilo. Když vidíš, že dva lidé se stejnou classou ti stále kladou otázky a čekají od tebe konstruktivní odpověď, je dobré se nad tím zamyslet. Přihláška není od toho, aby z tebe RL nebo CL dělali debila, ale od toho aby prověřili tvé znalosti, zájem a schopnost se vypořádat s kritikou, případně schopnost obhájit si své.

Zkus si znovu projít všechny otázky, které ti Sedara a Hannele kladli. Když změníš alespoň část, možná se z tebe stane Xhak - Hunter, kterého nikdo nepřetočí.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Gjoll Tue Mar 31, 2015 4:08 pm

Proti za neznalost.
Proti za ten přístup.
Gjoll
Gjoll
Knight
Knight

Počet príspevkov : 91
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cobain Tue Mar 31, 2015 4:09 pm

Xhak napsal:...pokud ste tak takovi detailisti tak myslim ze uz k vam vlastne ani nechci...

Tato veta to celkom vystihuje. Sme detailisti, ako tu bolo napisane, tie detaily oddeluju priemer od nadpriemeru. Ak tieto detaily nemas chut riesit, tak lutujem, ale miesto u nas pre teba nenajdeme.
Dakujem za prihlasku, verdikt je NEPRIJATY.

Prosim o lock.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Xhak Survival Hunter - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru