Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

+4
Sedara
Enelia
Morby
Dreak
8 posters

Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Dreak Mon Mar 30, 2015 12:12 am

Předmluva Na začátek je třeba uvést co tady vidíte. Podzimní semestr jsem byl v zahraničí a předtím už to prostě nešlo. Bavil jsem se o tom s Cobainem. Sice jsem prošel nejlepšíma guildama u Aliance a na wotlku jsem měl skvělý equip, ale upřímně, koho to zajímá? Very Happy Teď je ze mě nula, žádné zkušenosti s cata, raidy, equip, nic. Jediné co můžu nabídnout je 100% aktivita, věrnost a konzistentně dobré výkony (po nějaké době samozřejmě).
Nick postavy: Dreak
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Žádné
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Přes 5 let druida, Wow už 10 let
Stav tvého equipu: Z heroic dungeonů a z repek z nich + 3 itemy PVP
Talenty: Balance / Feral (tank, jako off bych chtěl feral dps)
Screen ui (idealně s FPS v raidu:http://postimg.org/image/ta0zkse2x/http://postimg.org/image/q7hw1x8h5/
uploading pictureshttp://postimg.org/image/mz4wmwnzv/
Jeden je z Lich kinga, povšimněte si kvalitně vyladěného gridu (pro healera). Feral + balance je asi jasný, vyladěný Power Auras.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Intelect je too op, kromě hit capu bych potom asi drtil haste na nějakou rozumnou hodnotu. Rotace je jasná, dvě dotky, před pullem možno připravi hřiby, samozřejmě starfall nejlépe v eclipse, jinak příslušný spell starsurge/wrath/starfire
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Vše
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám dobrý kolektiv a disciplínu, ale zase na druhou stranu si snad nebudeme muset říkat soudruhu. Rád bych si zase po delší době zahrál "dobré WoW" a cítil se jako stabilní součást kvalitní guildy. Nepotřebuju first kill achievementy (I když by byly hezké Very Happy) a ani nepotřebuju mít nejlepší equip. Jednou jsem v guildě, tak hraju pro guildu, pro těch XY hráčů, kteří jsou zrovna online.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): TAP: rozpad, TWOS: rozpad, DB: rozpad. Teď mám random guildu z worldu.
Znáš někoho z EXALTED? Pravděpodobně ne, lidi se často přejmenovávají. Maximálně tak znám Cobaina jako enemy z arén a BG.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Guildu jako takovou znám už jenom z principu, že tady hraju dlouho  a sleduju guild scénu. Jinak mě k ní přivedl Cobain náborem na worldu.
Závěr Když jsem hledal screeny na upload, tak jsem si samozřejmě projel i ty staré (i přes několik formátování a nové PC jsem si je stále ukládal). Když vidíte datum vzniku prvního screenu 2006, je vám tak nějak divně Very Happy WowEmu, do zulgurubu se chodily farmit nic nedělající texTury a když jste dostali povýšení v guildě z "nováček" na "člen" cítili jste se jako v jiné společnosti Very Happy Sorry měl jsem potřebu se někam vyplakat. Teď je mi 22, mám trochu volnější semestr, takže mám spoustu času. Jsem takový old fashioned trochu no, kdo dneská poslouchá linkin park, sleduje WWE nebo kupuje pěnu do koupele, že jo. To se dělalo někde v tom roce 2006 Very Happy

Dreak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 29. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Mon Mar 30, 2015 1:06 am

Byl bych Pro
s aktivitou Worenta to nějak pokleslo a Andri tady taky nemůže být pořád (je to přeci jen postarší sova Razz )
možná budeš mít těžší začátky, ale pokud se budou skládat alt raidy, tak věřím že ten gear hodně rychle seženeš a naučit se taktiky taky není nic hard
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Enelia Mon Mar 30, 2015 1:27 am

Ja bych byla pro Smile gear byl a bude...aspon se nebude chvili dissovat eq z farmy.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Mon Mar 30, 2015 1:44 am

Hmm, po nejake dobe opet prihlaska co stoji za to cist. TAP, TWOS, DB naznacuje, ze by jsi mohl byt schopny hrac. Bohuzel s timto gearem te nemuzeme jen tak zaradit do progresu. Taktiky verim, ze by jsi si byl schopny nastudovat. Za me spis neutral (kvalitni sovu bych uvital na raidu, ale gear na to zatim nemas).
Jsem zvedavej na nejake otazky od Andriho smerem na theorycraft.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Mon Mar 30, 2015 11:20 am

Ahoj,
nie si ty náhodou pvp OWL ?????
Deimos +1 !
Gear je, gear bude, gear nám padá priamo z nebe.... ( lepšie ísť v 24 + jeden non gear človek ako to v 24 ( 23 ) tlačiť až nám cievky v oku praskajú.... niekomu aj na zadku... )

Ak ukážeš , že na to máš...
Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  FAG-s320x231-44773-580a

ZA

Ešte sa opýtam...
Ako ti vyhovuje raid time ? ( Piatok, Nedeľa, Utorok, Štvrtok )
Vadí ti striedanie ? ( bez ohľadu na tvoj terajší eq )..
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Dreak Mon Mar 30, 2015 11:44 am

V pohodě, já můžu kterýkoliv den. Střídání je v pohodě, jako náhradník se třeba můžu učit a u toho mít zapnuté wow, kdyby bylo potřeba.

Dreak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 29. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Franklos Mon Mar 30, 2015 2:34 pm

PRO, dobrá sova by se hodila Smile A raidy ukážou, jestli jsi dobrá sova.
Jen by mě zajímalo to samé, co Cadyho. Jsi i PvP sova?
To by bylo ode mě vše 
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  worent Mon Mar 30, 2015 8:18 pm

Hneď prvá vec čo ma zarazila "nemám zkušenosti z Cata" a pri tom nevidím aby si mal aspoň snahu otvoriť si nejakú guide a napísať niečo pekného o how to play...

"Intel op a potom bych asi drtil haste" Prečo haste koľko ho potrebuješ, aby sa ti to vyplatilo, aký to má efekt ?

Čo ostatné staty, čo pre teba znamená mastery a čo crit?

Píšeš že starfall v eclypse prečo? Nevyplatí sa dávať na CD?

Aký má vplyv Eclypse na Starfall?

Kedy sa vyplatia houby, čo tak stromky na CD?

Kedy je lepšie plošniť a kedy single target? Jakým spôsobom plošní balance na Cata?

Kedy sa vyplatí multidotking?

Čo starsurge v rotaci, ako sa používa?

Povedz mi niečo o glyphech, aké a prečo používaš



Uvedom si že balance druid je jedným z najslabších dps na single target a potrebuješ sa poriadne zapotiť, aby si udržal krok s raidom.
Musíš využit každý priestor, čo ti ponúkne raid a načasovať si dotking tak, aby si ho používal hlavne keď sa musíš hýbať a inak len castil.



Nevím, mňa tvoja prihláška moc nezaujala, jediné pozitívum je, že máš chuť hrať a to, že nám chýbajú ranged DPS.
Nemáš zkušenosti s Cata ako takým.
Neumíš taktiky.
Nemáš gear.




Zatiaľ si ma  nepresvedčil, že patríš do guildy. Skús sa trochu rozpísať, dať si námahu a napisať nám niečo, čo sovy delaj Very Happy
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Dreak Mon Mar 30, 2015 8:59 pm

Omlouvám se všem, kterým jsem vzal přibližně 3 minuty života čtením mé přihlášky, ale rozhodl jsem se že svoji přihlášku stáhnu. Přehodnotil jsem priority a strávit dalších x stovek hodin u WoW mezi nima není. Už to hold není pro mě. Jednou jsem řekl, že Killem LK jsem WoW vyhrál. Tak to asi i zůstane, prozatím Smile
I přes to, že už ve wow asi moc nebudu, mě však zajímá Worentův příspěvek a poprosil bych ho o odpověď, pokud má čas.
Mastery považuju za hrozný stat, nevím jakou dobu stráví balance druid v eclypse, ale za 1 mastery point dostat 2% na eclypse mi nepřijde zrovna moc. Navíc eclypse nezvyšuje dmg plošně, ale pouze arcane/nature.
Starfall je tuším arcane, proto se dává v eclypse, aby měl boost. Tuším, že jsem psal, že by to bylo "nejlepší" ale chápu že ve fightech typu LK to může udělat několik cooldownů.
třetí otázku nechápu, stromky jsou vždycky dobré, samozřejmě je asi lepší když dostanou hero a určitě se s něčím scalujou typu haste / hit,sp no tyhle věci ovlivňuje jenom natures grace
Čtvrtá otázka je zajímavá. Určitě se nedá plošnit a multidotkovat na bossovi věčně, protože proc eclipse, který nepřijde, nevrátí to procento max many, které je důležité. Na druhou stranu já bych ten multidotking hodně preferoval moonfirem, u čeho mi pomůže talent lunar shower (sice to není moc pve talent, ale přesně na tohle se podle mě hodí). Upřímně nevím jak se plošní, houby jsou sice hezké, ale když se targety pohybují, tak je nemožné je trefit. Na takové věci je možné pošetřit starfall, hurricane mi přijde jako pitomost, je strašně náročný na manu a používat ho jenom na clearcasting nejde. ALe jo používal bych houby, moonfiry a starsure.
Na další otázku taky neznám odpověď Starsurge dává stejný dmg jako starfire, ale má menší cast, no generuje méně energie. Takže by se měl používat v eclipse, já bych ho však točil i mimo eclipse.
Nejsem ve wow, ale pečlivě jsem je projel, jako major se místo barkskinu dal myslím použít ten na typhoon, ale raději tak ochráním v raidu ranged dps před addkami když dmg mi je k ničemu. Na druhou stranu by se dal použít na plošnění, na to bych potřeboval kalkulačku. Ještě je tam možná glyph na cast kořenů, těch 0,2 sec to ale prostě nezachrání Barkskin jsem měl, protože byl super do pvp Wink Místo glyph of wrathu by se dal dát glyph of focus, dal bych si nechat poradit, jestli to někdo počítal co je lepší.

Nakonec bych se Worenta zeptal, jaká přihláška by ho zaujala? Měl jsem vám napsat, že jsem nejlepší na světě a že mi vlastně chybí itemy? Jasně jsem v "předmluvě" avizoval jaká je situace, stačilo napsat, že jsi proti protože itemy a knowledge. Guidy na boomkina jsem četl.....po 10 letech wowka jsou však pro mě guidy bezcenné, Jedinné na čem ve finále záleží je tvoje dps a chybovost na raidech, na ničem jiném.

Ještě jednou se omlouvám, že jsem ztrácal váš čas. Přeju mnoho štěstí.

Dreak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 29. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  worent Mon Mar 30, 2015 9:30 pm

Nikomu si neubral žiadny čas.
Šlo mi len o to aby si sa trochu rozpísal a ukázel že maš záujem a povedal aj niečo o balančakovi.

Som v tomto podobný a tiež nikdy nepozeram na na návody lebo na všetko je nalpešie prist sám ale na druhej strane ked dávaš niekam prihlášku je potreba presvedčit že umíš a vieš čo píšeš.
Ber to tak že ľudia ta nepoznajú nevedia čo si zač a toto je tvoj prvý kontakt.

U mastery máš pravdu považujem ho za useless je dobrý ked maš haste cap a nic jiného se neponúka.

Je pravda že ma starfall zvyšený dmg ale na druhej stane pokud by si používal glyph of Starsurge tak daš viac dmgu na CD ako na proc lunar/solar.

Stromky som spomenul len preto že si ich nespomenul ty Smile

Multidotkovat sa dá večne pokial máš 2-3 targety /viac ne/ je to najsilnejšia stranka balančáka. Dotkuju sa oba dotky. Mana ti nedojde maš vačšiu šancu na proc Starsurge to znamená častejší starfall a tons of dmg.

Starsurge je proste prorita číslo 1 tam neplatí žádne jiné pravidlo.



Prihláška by ma zaujala keby som videl balančáka ktorý rozumie tomu čo robí.
Tým že si mi odpovedal na týchto par otázok si dokázal že to pre teba neni žiadny problém tak prečo si to takto nerozpísal hned?

Nejde mi o tvoj gear a ani norozhodujem o tom či ta guilda prijme alebo nie zaujímali ma iba tvoje znalosti a chýbalo mi to v prihláške.
Napsal som pár kritických slov a hned si sa vzdal?


Momentálne by som ti dal pro a bolo by na Cobainovi ako dopadneš ale tak je to tvoje rozhodnutie. Smile
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Mon Mar 30, 2015 9:31 pm

Někdy musíš umět snést kritiku, jejíž chuť bývá hořká.

I my chceme mít nejlepší úspěchy díky nejlepším hráčům, stejně jako má i vláda ČR nejlep... ne, to neni zrovna dobrý přirovnání..

Na žádost staženo.

LOCKED
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ  Empty Re: Dreak - Balance druid - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru