Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

+9
Ciraell
Cobain
Sio
Tiine
Hannele
Sabersoul
Franklos
Theonlycaput
Almie
13 posters

Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Almie Fri Feb 20, 2015 9:54 pm

Nick postavy: Almie
Class: Druid (main feral dps, off resto). Druida jsem si vybrala kvůli všestrannosti. A mám ráda kočky.
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená

Zkušenosti s progresem:
TBC: KZ - BT za huntera, BT-SWP (kromě Muru a KJ) za holy paladina
WOTLK:  ICC  (10HC 12/12, 25HC 11/12) a RS (10 a 25 normal) za feral druida, semtam resto
CATA: normály - vše dole 10 i 25. HC pouze 10-man: BoT  2/5 (zkušenosti s progressem Councilu a Chogalla), BWD 5/6, TotFW 0/2.

Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
Wowko hraju 5. rokem, za druida 3 roky.

Stav tvého equipu:
Feral dps: 360 ilvl
Resto: 357 ilvl
Feral tank: 358 ilvl

Talenty:
Feral dps: 0/35/6  - klasické talenty, jen jsem koukala že chodíte 2/3 Furor a 2/2 Nurturing Instincts, pokud nebudu muset často při fightu vyskakovat formy, tak taky takhle přehodím, na HC se ten +healing bude hodit.
Resto: 7/3/31
K talentům dodám, že je měním podle situace a nedělá mi problém si je překlikat podle potřeb raidu.

Screen ui (idealně s FPS v raidu:
Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Wo_WScrn_Shot_022015_124818
Na resto mám stejný interface. V raidech mívám 50-60 FPS (na screenu to moc není vidět)

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Feral dps:
Priorita statů: Weapon dmg > agi > mastery > crit > expertise, hit > haste
Reforge: obecně: pokud item nemá masterku, reforguju mastery (z haste, exp či hitu). Pokud má item haste, reforguju ho na mastery, exp či hit.
Co se hodnot expertise a hitu týče, nesnažím se dosáhnout capu (ten se kvůli energy refundu nevyplatí), ale snažím se udržovat hit nad 5% a expertise nad 10.  To proto, abych příliš nemissovala při berserku.
Rotace (priority): sekundu před pullem si hodím agi potku, v okamžiku pullu nahodím Faerie Fire, pak Charge, Mangle a Rake. Dál se rozhoduju podle počtu CP, které na targetu mám. Pokud mám 4, použiju Shred (Ravage má zvýšenou šanci na crit, pravděpodobně bych promrhala jeden CP). Pokud mám 3 a míň, použiju Ravage a případně doshreduju do 5 CP. Pak nahodím Rip a pokračuju Shredem. Když mám okolo 30 energie, hodím Tigers Fury a Berserk. Za 4-5 CP nahodím Savage Roar a pokračuju tak, abych na targetu udržela Mangle debuff, Rake, Rip za 5 CP, na sobě Savage Roar a Strength of the Panther (buff na zvýšení dmge ze 4setu). Pokud zbydou combo pointy, používám Ferocious Bite.
Faerie Fire používám téměř na cooldown vždy, když mám volný GCD, abych zvýšila šanci na proc clearcastu => shred za 0 energy.
Ferocious Bite používam hlavně při berserku a na posledních 25% na obnovování Ripu. Mimo to ho používam zřídka, někdy vůbec. Vím o tom, že je to moje slabina, ale věřím, že mi s tím poradíte.
Tigers Fury a Berserk používám na cooldown, výjmkou jsou bossové, kde je třeba něco rychle zabít, to záleží na předchozí domluvě (třeba addka u Chogalla HC). U pár bossů je dobré Berserk zapínat tak, aby cd vyšel na poslední zerg fázi  (Council, Chogall). Agi potku používám vždy při Berserku.
Barkskin používam pokaždé, když jde do mě (a často i do zbytku raidu) dmg, abych ulehčila práci healerům (např. Magmatron, Electrocute, Maloriak červená fáze). Survival Instincts zapínám, pokud  healeři vyloženě nestíhají  nebo mají důležitější targety na healování, než mě.
Při switchování mezi targety typu Omnotron/Valiona/všemožné addky se snažím, abych na posledním targetu obnovila bleedy a zvýšila tím své dps. Na nový target je dobré použít Tigers Fury, abych měla dost energie na rychlé nahození bleedů.

Resto
Priorita statů: Intel > spellpower >  spirit > haste/mastery >crit
Haste vs. mastery: Haste stackuju do hodnoty 916 (což mi s 5% buffem přidá pátý tik Reju). Pak už jdu do masterky, protože na hodnotu 2005 ještě nějakou dobu nedosáhnu.
Při healování nastackuju 3x lifebloom na tanka a udržuji ho přes Regrowth, Nourish nebo Healing Touch (viz dále). Na všech tancích držím Rejuvenation.
Healování raidu: primárně používám Wild Growth a Efflorescence, pokud je raid na hromadě. Pokud není, nezbývá nic jiného než Reju a direct healy. Reju+ directy používam i v situaci, když raid dostává takový dmg, že to Wild Growth s kolcem nepřehealují.
Direct healy: používám všechny tři podle situace. Nourish (dlouhý cast, nízká manacost) castím, když je relativně klid, tank dostává jen málo dmg a je třeba šetřit manu. Regrowth používám, když je třeba někoho rychle dohealovat. Healing Touch je dobré použít s Nature Swiftness, kvůli delšímu castu se vyplatí hlavně ve chvíli, když očekávám velký dmg do tanka.
Tree of Life: +15% healing je skvělý vždy, když raid dostává velký dmg, hlavně v kombinaci s Wild Growthem (+2 targety) a Tranquilitou. Co mam na stromku nejradši je, že můžu Lifebloom stackovat na libovolný počet targetů, tudíž rapidně zvýšit šanci na proc clearcastu. V kombinaci s instatním Regrowthem pak dokáže druid v krátkém čase nahealovat opravdu hodně, a nespotřebuje téměř žádnou manu.
Tranqulita je takový "oh shit umíráme" cooldown, ale hodí se na všechny situace, kdy je třeba co nejrychleji dohealovat raid (třeba přechod do 2. fáze u Chimaerona).

Určitě jsem na něco zapomněla, takže se ptejte. Tanka zatím nerozepisuju, kdybyste měli zájem, tak ho doplním.

Mumble. Mikrofon. Povinné addony:  
Mumble a mikrofon mam, na raidu nejsem ukecaná, mluvím když je potřeba.
Addony: DBM, Omen, EPGP, Healbot, WeakAuras + interface addony

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Chtěla bych tu poznat nové fajn lidi, v guildě máte hodně achievhunterů, tak snad zapadnu Smile Chci si užít kvalitní progress na 25-manu. Ještě dodám (protože se stejně zeptáte), že neočekávám, že se hned dostanu na progress, nevadí mi být na střídačce (pokud něco takového máte). Raid time mi vyhovuje, při progressu jsem ochotná to protáhnout do půlnoci, výjimečně do jedné ráno.

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
TBC (Mystiq): moje první guilda se jmenovala Blaze Guards - parta fajn lidí, co to tolik nehrotili a mě jako do té doby čistě pvp hráče naučili raidovat. Guilda se bohužel při progressu Illidana rozpadla. Přešla jsem do guildy Automatizovaní dobrmani, kde jsem vydržela jen pár týdnů, především kvůli ignoraci ze strany členů (když člověk nepatřil do uzavřeného jádra guildy, tak neměl nárok téměř na nic - a to ani na pokec).  
Poté jsem si dala pvp pauzu, ale stejně jsem nakonec skončila v pve guildě Defenders of Alliance, kde jsem konečně položila toho zatroleného Illidana a dostala se do Sunwellu. TBC mě nakonec omrzelo, proto jsem se přesunula na Twinstar (Phobos v době ToC sezóny).
Na Twinu jsem byla první rok bez guildy (nechtěla jsem to hrotit), poté necelé 2 roky v Černé ruce. Přirostla mi k srdci a odcházím jen velmi nerada, především kvůli kamarádům.

Znáš někoho z EXALTED?
Dobře znám snad jenom lidi co k vám v poslední době přišli z Ruky (Ene, Kucko).

Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
O Exalted jsem se dozvěděla už když jsem byla na Twinu nováček, chodila jsem s vámi spoustu achiev runů (nejvíc na konci wotlku - UD, Naxx Undying a Immortal) ještě pod nickem Alysea. V poslední době jsem s vámi byla nějaké ty ICC. Celkově vztahy mezi Rukou a vámi byly vždycky dobré a moje mínění o vás vysoké.

Něco o sobě
Je mi 24, bydlím v Brně, kde studuju poslední ročník ESF. Mezi moje končíky patří - kromě wowka - poi spinning (takové ty hořící koule na řetězech), fantasy knížky (Pratchett, Goodkind, Salvatore,...), kreslení, plavání, běhání, příroda, koně (už na nich aktivně nejezdím, chci se dožít aspoň 40ti) a nějaké ty aktivity s přítelem. Ne nutně na posledním místě Smile Jsem introvertka, chvíli mi trvá než zapadnu do nového kolektivu. Doufám že to neberete jako mínus. Ve wowku ráda huntim achievy a beru to jako hru. Jsem nekonfliktní a když nepočítam arény, tak i emocionálně stabilní.


Naposledy upravil Almie dne Fri Feb 20, 2015 10:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Theonlycaput Fri Feb 20, 2015 9:56 pm

Ahoj, jestli to chápu správně, tak se k nám hlásí i tvoji kamarádi z ČR, bude problém, když se dostaneš a oni ne?
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Almie Fri Feb 20, 2015 10:19 pm

Po tom, co jsem sepsala tuhle šílenost? Nebude Very Happy Ne, vážně, všichni počítáme s tím, že se někdo holt nedostane (třeba i já).
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Franklos Sat Feb 21, 2015 12:05 am

S Almie jsem nikdy problém neměl .. 
Jenom o resťákovi, vážně používáš Nourish? o.O
Jinak PRO
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Sabersoul Sat Feb 21, 2015 12:49 am

Franku: Na obnovenie Harmony je dobrý, hlavne v situácii keď je raid nedostáva silný AoE.
Ja som ZA, zlaté to dievča Smile
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Almie Sat Feb 21, 2015 12:59 am

Přesně jak píše Saber, Nourish používam na obnovení Harmony, většinou ze začátku fightu, než se boss pořádně "rozjede". Nebo když je čas na dohealování, target má třeba 90% hp a chci šetřit manu. Moc často to není, to je pravda Very Happy
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Franklos Sat Feb 21, 2015 1:05 am

Stejně mi to příjde na prd xD
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Hannele Sat Feb 21, 2015 1:46 am

Promluv si ještě se Siem, pár chyb tam je. viz. dnešní BH a priority bleedu vs savage, ferocious bite.

Malé pro.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Tiine Sat Feb 21, 2015 1:49 am

Proti
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Hannele Sat Feb 21, 2015 3:51 am

Koukám ještě na ten healovací offspec.. Jak healuješ v tree formě? Udržuješ si tam perma clearcasting? Jakým způsobem?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Sio Sat Feb 21, 2015 4:04 am

Konečne po dlhej dobe prihláška ferala, na tie sa vždy obzvlášť teším.

Začnem asi UIčkom. Pačia sa mi hp/energy okolo postavy, vyzerá to na IceHUD, používam podobné. Čo sa mi nepáči je ten spam healu cez postavu, vidíš v ňom voidzóny?

Vadí mi sledovanie buffov/debuffov. Správne vidím, že FF a bleedy máš vľavo hore pod nameplatom, nie je to nepraktické?
Predpokladám, že CP sleduješ v podobe toho pravého baru okolo postavy.
Vôbec nevidím čas trvania TF, aj keď ho máš v screene práve na sebe, podobne 4pT11 buff. Jeho trvanie a stacky sledujes v buffoch?
Vidíš uptime trinketov? Teraz máš síce oba stackovacie, no časom určite lootneš lepšie, napríklad z Halfusa hc.
Všetky tieto pripomienky smerujú k otázke nižšie.

Dnes, respektíve včera si bola BH 25, a jeden náš nemenovaný hunter mi urobil logy, aby som ťa mohol necudne špehovať. Pár minút po tebe som si zašiel BH aj ja, na porovnanie.
Z popisu priorít a WoL z BH mám pocit, že hraješ ferala tak, ako sa hral na wotlku. Vidno to z openeru, alebo používania FB. TF využívaš iba na energy gain? Z popisu to tak vyzerá.

Z toho všetkého mi plynie hlavná otázka : Poznáš mechaniku bleedov na Cata? Ich obnovovanie, clipovanie?

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Cobain Sat Feb 21, 2015 4:59 am

Myslim, ze noveho ferala by sme dokazali uzivit. Otazka je, ci by si sa vyrovnala nasim druidom... v tom mam pochybnosti. Za mna Neutral.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Ciraell Sat Feb 21, 2015 6:59 am

Nevím tedy, co je Tvůj main spec, k restoration jsou tu povolanější, takže za mě pouze k feralovi.

Během encounteru proběhne minimum shapeshiftů, proto je opravdu lepší z Furoru ten jeden bod ubrat. Když se připočte energy regen a doba shiftu, tak nejsme na žádné velké ztrátě energy. Navíc sebou nese každá změna formy pád Strenght of the Panther.

Staty jsou v pořádku. Feral se na tomhle contentu dá hrát mírně rozdílnými způsoby a ani haste není podřadný stat. Váhu má stejnou jako critical a rozdíl se odvíjí od gameplaye. Přesto s reforgem z haste souhlasím, mastery je bez debat.
Máš pravdu, že hit ani expertise nejsou pro ferala zcela nutné, nad 40% dmg je z bleedů, které krom samotné aplikace nemissují, navíc zmíněný refund. Přesto bych bez hit capu nehrál, miss chance je nepříjemná a je spoustu případů, kdy je třeba nahodit Rip v poslední vteřinu ideálního procu a tam si miss dovolit feral nemůže. Navíc, missnout při Berserku nebo na obyčejném vyšším poolu energy nese přiliš vysoké riziko capu a nevyužití haste ratingu. Teze to není špatná, ale není to ta nejlepší varianta.
S expertise souhlasím, jenom by mě zajímalo, jestli jsi nějak testovala, proč zrovna hodnota nad 10?

Rotace je otázkou priorit. Co je však vcelku dané, je opener, tam mám dost výhrad. Za jak dlouho nastackuješ Strenght of the Panther? Ve smyslu před Ripem, po Ripu... Víc bych rotaci nerozebíral a počkal si na odpověď na Siovu otázku ohledně mechaniky bleedů.
Dále mě především zajímá jak chápeš Tiger's Fury.

UI je na můj vkus nepřehledné. Combo Points v mikro formě u portrétu, bleedy vlevo, self buffs vpravo... Doporučil bych Ti Droodfocus, opravdu vynikající tracker pro ferala. Všechno zásadní na jednom místě.



Moje aktivita je mizerná, takže další feral se určitě uživí. S přihláškou sis dala vážně záležet, hezky to odráží opravdový zájem a snahu o přijetí. Uvidíme, jak se popereš s našimi nástrahami theory craftu. Teším se na odpovědi!  Wink

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Almie Sat Feb 21, 2015 12:25 pm

Hannele:  nahodím Lifebloom na co nejvíc targetů a udržuji je. Nevím co k tomu víc napsat Smile

Sio:
Co se UI týče, voidzony vidím v pohodě, ale oke, pro jistotu to vypnu.
Sledování buffů a debuffů : orientuju se především podle addonu WeakAuras, kde mám nastavené FF, Mangle, Strength of the Panther, Rip, Rake a Savage Roar. Upozorňuje mě to 6 vteřin před tím, než buff/debuff spadne, takže ho v klidu stíhám refreshnout. Celkovou duration často nesleduju (člověk ví, co udělal před 15 sekundami), ale ten addon co mi doporučoval Ciraell určitě vyzkouším.
CP sleduju v ArcHUDu (velké žluté číslo cca uprostřed). Teď koukam, že jsem screen nevybrala šikovně, je přes to ten +heal. Ve hře se mi nikdy nestalo, že bych to přes to neviděla, tak mi to ani nedošlo.
Uptime trinketů nesleduju, protože u těch, co mám, není co sledovat, nastackují se rychle a pak není co řešit. Až budu mít nějaký jiný, nebude problém nastavit proc do WeakAur.
Co se týče mechaniky bleedů - a teď se cítím trapně -  ano, máš pravdu, do teďka jsem to hrála jako na wotlku. Ale už jsem si to dohledala, clipování chápu, mam na tebe jenom pár otázek, ale to pořešíme ve hře.  

Ciraell:
Dobře, ty talenty změním.
Expertise: ohledně té hodnoty nad 10, je to takový odhad, nad který se snažím držet. Když jsem měla míň, při berserku už jsem měla problém s tím, že jsem nevyužila všechnu energy. Obnovování dotek ve správnou chvíli bylo problematické. Zrovna tohle je jedna z věcí, o které bych se s vámi chtěla pobavit.
Strength of the Panther: stackuju to postupně, tzn. na 3 stacky to nastackuju cca za 90 vteřin. Ty ho stackuješ na 3 stacky hned ze začátku fightu? Zkoušela jsem to hledat v různých guidech, a našla jsem to co píšu výše (stackovat postupně).
Tigers Fury chápu jako boost 15% dmge, takže při něm naházet co nejvíc bleedů.

EDIT: Pořešili jsme všecko se Siem na mumblu, už mam jasno Smile
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Tink0 Sat Feb 21, 2015 1:21 pm

NEUTRAL
aktivita, aktivita, aktivita, chuť zlepšovať sa, hľadať rozdiely medzi priemerným a top feralom.... ostatné je vedľajšie
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Enelia Sat Feb 21, 2015 1:28 pm

Tink0 napsal:NEUTRAL
aktivita, aktivita, aktivita, chuť zlepšovať sa, hľadať rozdiely medzi priemerným a top feralom.... ostatné je vedľajšie
Zrovna Aly patrila vzdy k tem nejaktivnejsim. Tinko kazdy se ucil a nemyslim si,ze na to ona kasle. Ba naopak,jsem svedek toho,jak sme napr na srazu sedeli spolu v krouzku a probirali gameplaye snad vsech class a na mmblu na to padlo taky x debat.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Anathem Sat Feb 21, 2015 2:27 pm

Pokud ti Sio požehná tak jasný PRO :-D
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Cady Sat Feb 21, 2015 3:52 pm

Som ZA

s tým že si určite dáš poradiť ( viem že ste sa už aj rozprávali ) od SIA, ktorý ti rád pomôže. Momentálne máme 2x Feral druid ( 1 ale nie je úplne tak aktívny, samozrejme nejde o vlastnú vôľu ale záležitosti  s ktorými sám nič nespraví ). Takže by určite bolo viac než pravdepodobné že sa do raidu dostaneš.

PRIJATA

Napíš si o inv na ( Sabersoul/Sedara/Cobain/Cady/Hannele/Diranda )

Ako náhle dostaneš práva, prosím prečítaj si ( pravidlá ..... ) https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
a ako člem melee sekcei aj https://exalted.forumotion.net/t2991-melee-class-section

Prosím LOCK
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ Empty Re: Almie - Feral/Resto Druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru