Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

+8
Hannele
Cady
Tiine
Enelia
Theonlycaput
Forestly
Morby
Halonne
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Halonne Fri Feb 20, 2015 8:28 pm

Nick postavy: Halonne

   Class Warrior - Arms/Protection

   Koupená nebo vyexpená postava: kupiná ešte pred začiatkom Cataclysmu na Twine

   Zkušenosti s progresem:BoT 25 4/4 BWD 6/6, BoT 10hc 2/5 BWD 10hc 3/5

   Jak dlouho hraješ wow/svoji class: No warra hrám viac ako rok keď rátam tu na Twine a na Moltene.

   Stav tvého equipu: Arms 358 itm lvl, Protection 357itm lvl

   Talenty: Arms - bežný arms build, idem 1/1 Throwdown pretože stun sa občas hodí, fury offspec idem po improved execute,prot offspec incite -> isty crit na HS po 1. crite,
Protection - klasický prot build, furyofspec idem po Piercing Howl na AoE slow (na kitovanie adov na Maloriakovy napr.)

   Screen ui (idealně s FPS v raidu: bohužial momentálne nemam žiadne screeny z raidov ale na zobrazenie raidu mám z Healbot, ktorý mi ukazuje celý raid.
http://postimg.org/image/50tp875gb/ - screen z dummy, kludne dodám
dodatočne screen z raidu : http://postimg.org/image/lqwyupdg9/

   Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:Nuže: Arms: Hit 8%>Expertize 26>Str>Crit>Mastery>Haste, rotácia :začínam Charge, Rend, Mortal, Overpower, Slam,Mortal a čakám kým sa mi nenastackuje 3stacky Slaughteru (zvýšený dmg Mortalu a Slamu), Collosus, Deadly Calm->spam Slamu a HS na cd, mortal na udržanie rendu a slaughteru, ked mi skončí DC, nahodím Shattering Throw a Reckless, ked skonči reckless, zaleži od toho kolko mám ragu tak dávam bud Bladestorm alebo Slam/HS + do procu Battle Trance dávam buď Slam keĎ mám menej ako 50 rage, ked mám viac 50 tak HS
Protection :Hit aspoň 4%>Expertize aspon 12>Mastery>Parry>Dodge rotácia Smile : Charge , Rend , Thunderclap, Demoralizing Shout, Piercing Howl a potom spam Devastate a Revenge, Shield Slam ked mam procnuty Sword and Board alebo potrebujem ,Shockwawe, HS,prípadne Cleave + Heroic Throw na cooldown

   Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mám, míkrák tiež a ostatné addony stiahnuť neni problém

   Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od tejto očakávam pohodový kolektív (/wawe Ene  Very Happy  Very Happy ), pravidelné raidy + k tomu nejaký ten progress a hlavne radosť z hrania Wowečka, ďalej čakám nejakú tu konkurenciu aby som sa mohol dalej zlepšovať.

   Předchozí guildy  (důvod odchodu): Černá Ruka, dôvod odchodu : 1.polovica vedenia gildy prestala hrať a 2.polovica odišla, ďalej na raidoch sa failovalo o stošesť, síce predtým sa dávali aj mínusy za to ale aj od toho sa upustilo

   Znáš někoho z EXALTED? Poznám Ene a Kucka

   Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Tak Exaltedov poznám už od časov Ulduaru, vždy boli dobrá gilda s dobrým progresom.

   Něco o sobě Volám sa Adam, mám 20 rokov. Medzi moje záluby patrí Wowko, LoLko Very Happy a moj husky Maxo Smile
http://postimg.org/image/kogcyubat/


Naposledy upravil Halonne dne Fri Feb 20, 2015 11:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Halonne
Halonne
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Fri Feb 20, 2015 8:55 pm

Byl bych pro kdyby jsi měl main prota.
Jinak moc pěknej hafan
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Halonne Fri Feb 20, 2015 10:03 pm

akože main tank by nebol vobec problem, len mam viac odohrate za dmg
btw diki, Gragas jungle forever! Very Happy
Halonne
Halonne
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Forestly Fri Feb 20, 2015 10:25 pm

Nebyl si predtim paladin?
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Halonne Fri Feb 20, 2015 10:37 pm

Paladina som hrával na WotLKu, na Cata som si povedal že je treba zmenu, tak warrior Smile
Halonne
Halonne
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Theonlycaput Fri Feb 20, 2015 10:47 pm

Já jsem PROTI , vadí mi koupená postava.

+ mám 2 arms a stabilního prota
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Enelia Fri Feb 20, 2015 10:49 pm

Haloneho sice znam,ale nemyslim si,ze by se uzivil.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Halonne Fri Feb 20, 2015 10:51 pm

tak tu je kúpená ale na moltene som si ju vyexpil čiže som prešiel expenim, prot best na expenie,ešte teraz si pamatam tie bomby čo to davalo
Halonne
Halonne
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Tiine Sat Feb 21, 2015 1:50 am

Proti


Naposledy upravil Tiine dne Sat Feb 21, 2015 1:57 am, celkově upraveno 1 krát
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Sat Feb 21, 2015 1:55 am

Ahoj,
Toto je ťažké rozhodnutie, momentálne máme stav 2x Arms je to dosť ideálny stav. Je pravda že nie vždy sa každému dá no striedať 3x rovnaký speck je podľa mňa dosť zložité ak nie nemožné. Určite ti nechcem nič sľubovať a uvidím ako sa vyjadrí vedenia.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Sat Feb 21, 2015 2:02 am

Co s tebou, chlape.. Dneska bylo 32 lidí na raid, máme 2 DPS warriory.

Zkus mě přesvědčit.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Majkl Sat Feb 21, 2015 2:27 am

"do procu Battle Trance dávam buď Slam keĎ mám menej ako 50 rage, ked mám viac 50 tak HS"

Jelikož Battle Trance talent dělá to, že následující abilitu máš zadarmo, můžeš my vysvětlit tuhle tvoji větu? jaký je důvod že pod 50 rage do procu Battle Trance používáš Slam a nad 50 HS?
Majkl
Majkl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 23
Join date : 22. 12. 14
Age : 32
Bydlisko : U tvojí mámy

http://auto-moto-samolepky.afirma.cz/files/products/918.jpg

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cobain Sat Feb 21, 2015 4:43 am

Myslim si, ze pri momentalnej situacii by sme dalsieho arms warriora nevyuzili. Proti.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Tink0 Sat Feb 21, 2015 12:51 pm

Dal by som mu šancu, tí warriori zas tak stabilní nie sú, respektíve ani jeden z nich nemá 100% aktivitu. Šancu by som mu dal s tým, že by nás musel presvedčiť svojimi schopnosťami a aktivitou, prípadne trpezlivosťou v prípade ak sa nedostane na raid.
Ak fakt máš záujem o silnú konkurenciu a si ochotný zabojovať o svoje miesto v raide som ZA na test
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Halonne Sat Feb 21, 2015 5:29 pm

tak konkurencia je vždy dobrá, aspoň sa budem mocť stále zlepšovať
Majkle, na ten proc to robievam takto lebo mi to potom lepšie vychádza s ragom
Halonne
Halonne
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Enelia Sat Feb 21, 2015 5:43 pm

Halone a co takhle do BT dat HS?
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Majkl Sat Feb 21, 2015 5:52 pm

"Majkle, na ten proc to robievam takto lebo mi to potom lepšie vychádza s ragom"

srsly what is wrong with you...
chceš mi říct, že ti lépe na rage vychází, když do procu talentu, který v mém volném překladu zní asi takto: "použij ZADARMO nejdražši možný spell, který dá co nejvíc dmge, ty tupej točící se vorjore", použijes místo Heroic Striku Slam? Slam, který stojí 15 rage, musíš ho castit, a zapne ti tak leda h****? Použiješ raději Slam, když můžeš dát silnější Heroic Strike, který stojí 30 rage a budeš ho mít zadarmo a ještě ti jako bonus pravděpodobně zapne Incite, na který ve svých talentech jedeš?

...seems legit

PROTI
Majkl
Majkl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 23
Join date : 22. 12. 14
Age : 32
Bydlisko : U tvojí mámy

http://auto-moto-samolepky.afirma.cz/files/products/918.jpg

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Verbatix Sat Feb 21, 2015 5:57 pm

Prečo čakáš na nastackovanie 3x slaughter a až potom collossus ? nie je to zbytočná strata DPS ? kým to stackneš tak sa ti obnoví..... prečo pri deadly calm HS na CD a MS len na obnovenie rendu ? strata dps. Prečo za armsa shattering throw ? strata DPS. Čo tvoj systém priorít v execute fázi ? Ako postupuješ pri dps 2targetov a ako 3 targetov ? zatiaľ neutráloš Very Happy
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Halonne Sat Feb 21, 2015 9:15 pm

collosus dávam tiež priebežne, lebo mi stackuje na target sunder čo mám z glyphu,
ďalej počas DC dávam Mortal tiež často,
shattering throw neni vobec strata DPS, ja to používam ked má target 20% hp, zapínam reckless alebo deadly calm, je to dobrý dmg +spell, síce ho chvílku kastím , ale podla mna sa to oplatí
execute fáza : 1.MS,2.Slam,3.Execute, keď procne Battle Trance, tak Execute
dps pri 2 targetoch:držím Rend na oboch targetoch, zapínam Sweeping Strikes a idem ako na single target burst,ciže collosus, DC - > MS,Slam,HS, na skončení DC zapínam recklessnes , dmgujem 6 sekúnd a potom zapínam Bladestorm
dps pri 3 a viac targetoch: Rend na main targete, MS ,Overpower,Slam spolu s zapnutým Sweeping Strikes, raz za 20sekundu ThunderClap, Cleave a Whirlwing a samozrejme Bladestorm
ja toto rozpisovanie rotácie moc neovládam, kludne možem ukázať na dummyne ako DPS-kujem
Halonne
Halonne
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Verbatix Sat Feb 21, 2015 9:27 pm

Halonne napsal:collosus dávam tiež priebežne, lebo mi stackuje na target sunder čo mám z glyphu,
ďalej počas DC dávam Mortal tiež často,
shattering throw neni vobec strata DPS, ja to používam ked má target 20% hp, zapínam reckless alebo deadly calm, je to dobrý dmg +spell, síce ho chvílku kastím , ale podla mna sa to oplatí
execute fáza : 1.MS,2.Slam,3.Execute, keď procne Battle Trance, tak Execute
dps pri 2 targetoch:držím Rend na oboch targetoch, zapínam Sweeping Strikes a idem ako na single target burst,ciže collosus, DC - > MS,Slam,HS, na skončení DC zapínam recklessnes , dmgujem 6 sekúnd a potom zapínam Bladestorm
dps pri 3 a viac targetoch: Rend na main targete, MS ,Overpower,Slam spolu s zapnutým Sweeping Strikes, raz za 20sekundu ThunderClap, Cleave a Whirlwing a samozrejme Bladestorm
ja toto rozpisovanie rotácie moc neovládam, kludne možem ukázať na dummyne ako DPS-kujem
whirlwind ? rly ? proti.
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Halonne Sat Feb 21, 2015 11:21 pm

a prečo nie? veď keď plošniš tak sa whirl oplati. Napriklad pri Maloriakovi na plošneni addov sa oplati davat aj Whirl ked mas viac ako 3 targety.
Halonne
Halonne
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Halonne Sat Feb 21, 2015 11:27 pm

ludia, ak si myslíte že toho warra moc neviem, nechajte mi ukázať Vám že toho warra naozaj ovládam, ako som už písal, rozpisovanie rotácie, adť mi moc nejde Very Happy
Halonne
Halonne
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Verbatix Sat Feb 21, 2015 11:36 pm

Halonne napsal:ludia, ak si myslíte že toho warra moc neviem, nechajte mi ukázať Vám že toho warra naozaj ovládam, ako som už písal, rozpisovanie rotácie, adť mi moc nejde Very Happy
Všimli sme si predseda Very Happy Osobne by som ho vzal na ten 10 alt raid či čo to je, alebo nejakú len bokovku, nech sa ukáže čo je v ňom...... máme ale 2 armsov a žiadneho fury, ktorý, keď nie je feral, chýba. Po dokončení sračiek do školy budem zase plne aktívny, takže budeme zase 2. Vedel by si hrať skôr fury ako arms? alebo ti to vadí? Aby sme sa s majklom vedeli nejak usporiadať a dopracovať k záveru ohľadom teba.
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Halonne Sun Feb 22, 2015 2:50 am

no Fury som len momentalne 2 týždne dozadu spravil lebo už som mal 2 2-hand epick weapony, ale točil som v tom menej jak amrs, ale tak jasne že by to bolo možné Very Happy
btw len taká maličkosť  Razz
http://postimg.org/image/yx6aclvbn/
Halonne
Halonne
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Tiine Sun Feb 22, 2015 3:40 am

no keby bol 2x arms v raide a ty fury tak dokážeš vytočiť to čo oni, pametám ked to chuker skúšal a ja sa mu snažil čo najviac udržať uptime bypassu, zaostával za mnou o velmi malé číslo
fyi pri 2targetoch dávaš ss a ideš single target rotaciu, pri troch dávaš bs, pri 4a viac cleave a thunder clap. v execute fáze nemá čo slam hladať, najprv nastakuješ executioner a potom ideš mortal colosus overpower a podla rage execute, a ked pozerám na súšastny stav healov a warov tak sa nedostanem do raidu ani ja neviem akoby si bol na tom ty, anyway rozhodnutie je na cadym
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ Empty Re: Halonne - Arms/Protection-NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru