Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

+4
Morby
Cady
Anathem
Aluex
8 posters

Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Aluex Fri Feb 20, 2015 8:18 pm

Nick postavy: Aluexinka
Class: Death Knight
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem:
Cataclysm

The Bastion of Twilight 10 2/4 Heroic
The Bastion of Twilight 25 4/4 Normal

BlackWing Descent 10 5/6 Heroic
BlackWing Descent 25 6/6 Normal

Throne of the Four Winds 10 2/2 Normal
Throne of the Four Winds 10 2/2 Normal

Baradin Hold 10 1/3
Baradin Hold 25 1/3

Wrath of the Lich King
OS 10/25, EoE 10/25, Naxx 10/25, Onyxia10/25
Ulduar: Full clear normal/HM
Trial of the Crusaders: 25/10 Full clear
Trial of the Grand Crusaders: 10/25 Full clear

The Burning Crusade
Black Temple 25 9/9
Hyjal Summit 25 5/5

Jak dlouho hraješ WoW/ svoji class:
Wow hraju cca s přestávkami 6 let. Na Twinstaru hraji od TBC, kdy jsem začal na hordě raidovat v gildě Revolution.Odprogressoval jsem Kara + Hyjal + BT a následovala pauza. Vrátil jsem se na Woltk, kde jsem se snažili oživit Revolution, což se bohužel díky nedostatku lidí nepovedlo. Přešel jsem do guildy Beasts of Twillight, kdej jsem progressoval Naxx+ ToC+TOGC. Následovala další pauza mezi contenty a vrátil jsem se na Cataclysm a začal jsem v Černá ruce,kam jsem se dostal přes kamaráda. Momentálně jsem v Černé ruce Raidleader + člen vedení.

Stav tvého equipu (armory + důležité staty):
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Aluexinka&gn=Cerna+Ruka
Staty : Strg - Hit 8% ,3% mám z talentů, - Expertise cap - Haste - Mastery - Crit

Talenty:
http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Aluexinka&gn=Cerna+Ruka
Asi standartní frost build

Screen ui (ideálně s FPS v raidu):
FPS kolem 45 v raidu
Tady je ui přímo z combatu: https://i.imgur.com/hrNOMzK.jpg
Používám jen pár addonů. Primárně to jsou PowerAuras, Xpearl, DBM, Bindpad

Moje class. Moje rotace. Proč stakuju právě tyto staty:
Především Frost jede na priority né na rotaci spellů. Opener - Outbreak (nahodí oba desease) - následně stačí udržovat Blood Plague (Outbreak + když je na CD,tak Plague Strike), Frost Fever se refreshuje cez Howling Blast. Empowerments : Na CD a dle proců Pillar+Ghoul+Army (s tím opatrně  Very Happy  ) +,Když není co,tak refresh Hornu.Empowered Rune Weapon dle situace.

Nějaké další info o spellech : Frost Strike - používám na primárně na full runic power
                                                Blood Tap - když je potřeba Death runa
                                                Obli - cca 50% šance na proc Rimu ( Howlina zdarma  cheers )

Jinak priority jsou Obli na Killing Machine, Frost Strike na Killing Machine, Obli,Frost Strike a Howling blast primárně na Rime,který procuje z Obli.

Staty : Priority viz. důležité staty. Haste hlavně kvůli CD na runy.Masterka zvedá všechen Frost Dmg, tam není co víc dodat Smile

Addony
Zkušenosti s mumble : Mmbl používám pořád,když jsem ve hře.Přece jen je to online hra,tak chci s lidmi komunikovat Smile V Ruce jsme ti stejní lidé na mmbl skoro pořád  Very Happy
DBM : Samozřejmost  Suspect
Dále důležité addony k moji classe: PowerAuras - tracking CD,Proců atd.,dále addon na runic power + sledování run (kvůli managování runy + poweru)
Mimo classu : Xpeal - raid frames, Bagnon, Atlas (loot), Recount, Sexy map  Very Happy

Co čekáš od Exalted a čeho chceš dosáhnout:
Očekávám kvalitní raidovaní + progress. Dobrou partu lidí co umí za svojí classu a taky nezkazí srandu.

Předchozí guildy (důvod odchodu):
Černá Ruka - Asi již to tu bylo zmíněno a většina lidi ví. Vypadá to na rozpad.

Znáš někoho z Exalted?
Ano - Ene, Kucko

Něco osobě
Jmenuji jsem Petr.Bude mi 22 a jsem z Prahy. Kromě Wowka taky pracuju Very Happy  a sportuju . 15 let jsem hrál závodně hokej a teď hraju fotbal. U WoW je to takovej relax s kámošema. Pak samozřejmě hospoda,ale na to teď moc není čas Embarassed

Jinak bych chtěl asi předem odpovědět na Vaše dotazy  : Proč mám jiné jméno v nadpisu než je nick ? Až seženu hv, tak chci rename na Aluex - což je momentálně můj main Enháč
                                                                                               Proč se nehlásíš s mainem ? Chtěj jsem,ale po domluvě s Gjole jsem se dozvěděl,že on jde za Enha a tudíž ja bych se nevešel.Další info které mám je,že za Frost bych se vlezl (což jsem rád,protože mě tento spec baví asi nejvíce )
                                                                                               Proč nemáš full profky ? Mám tailoring kvůli back enchantu + si doskilluju Inscription nebo JWC

Aluex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Anathem Fri Feb 20, 2015 8:27 pm

K frostu se asi spíš vyjádří Gragass.jediné co snad tak já osobně bych nemohl hrát bez nějakého addonu kterej mi zobrazí runy a rp někde ve středu monitoru (to samé todky).
...nevím jak na tom sme početně >>>Cady
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Aluex Fri Feb 20, 2015 8:33 pm

Anathem napsal:K frostu se asi spíš vyjádří Gragass.jediné co snad tak já osobně bych nemohl hrát bez nějakého addonu kterej mi zobrazí runy a rp někde ve středu monitoru (to samé todky).

Na dotky používám DoTimer , ale momentálně mi to stačí takhle , přece jen je to jedna dotka Smile

Aluex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Anathem Fri Feb 20, 2015 9:23 pm

Nechtěj vidět co tam všechno mám já Very Happy
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Aluex Fri Feb 20, 2015 9:26 pm

Anathem napsal:Nechtěj vidět co tam všechno mám já Very Happy

Jako já se všechno snažím řešit přes Aury,udělám si to tak jak mi to vyhovuje, ale mám to všechno na enháčovi, takže to teď předělávám ještě sem Smile

Aluex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Cady Sat Feb 21, 2015 1:27 am

Ahoj,

prepáč mal som tu toho napísaného dosť... no nejakým spôsobom sa to zmazalo :/ tak v skratke a stručne.

Je pre mňa veľkým + že si bol ochotný zmeniť main char za alta len kvôli tomu aby si zostal s partou, ktorá ťa medzi seba prijala ( nie náhodne ).
Určite ti chcem dať možnosť. Chalani ti pomôžu ako len vedia stačí sa popýtať máme fakt dobré DK ( Anathem/Gragas ) radi ti pomôžu.

Jediný problém je, že ti nemôžem zaručiť účasť na každom raidu/poprípade striedanie. Čiastočne si to viem predstaviť, aký taký systém v hlave mám a už som to stihol odskúšať. No konečný obraz to naberie až po ukončení ( uzavretí ) Náboru.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Morby Sat Feb 21, 2015 1:38 am

S hráčem jsem si psal, víceméně tomu rozumí, dokonce líp než někteří maini.
Jediné co vidím je změna talentů a to z Icy Reach na Endless Winter, pokud budeš chodit do raidu jako frost DK budeš nejspíše dostávat úlohu kickovat.
Další otázka kterou mám. Nevadilo by ti na Magmawa a Conclave of the Wind chodit respec talentů s nahozením Chillblains na kitování addek?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Hannele Sat Feb 21, 2015 1:46 am

DKček máme hodně. Mám obavy, že se do raidu pravidelně nedostaneš.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Tiine Sat Feb 21, 2015 1:48 am

Proti
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Morby Sat Feb 21, 2015 2:32 am

Hannele napsal:DKček máme hodně. Mám obavy, že se do raidu pravidelně nedostaneš.
Toto podle mě nebude problém, pokud bude přijat a prokáže se, rád si spočnu Smile
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Diranda Sat Feb 21, 2015 12:00 pm

Morby napsal:Toto podle mě nebude problém, pokud bude přijat a prokáže se, rád si spočnu Smile
Rly?! A s kým budem akože tankovať? Very Happy Very Happy Very Happy
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Tink0 Sat Feb 21, 2015 1:03 pm

PRO
Obe naše DKčka akosik v poslednej dobe strečkujú. A keď nie, tak trapajzel väčšinou tankuje.
Otestovať, presvedčí nechať, nepresvedčí kicknuť. Easy Math
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Anathem Sat Feb 21, 2015 2:23 pm

Tinko máš v sobě celkem hodně lidskosti ...
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Tink0 Sat Feb 21, 2015 2:28 pm

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT 2727
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Aluex Sat Feb 21, 2015 3:01 pm

Se střídání problém nemám,ani případně s tím,že bych se nedostal. Aspoň taky stihnu udělat něco mimo wow Very Happy

Jinak k talentům - respec asi ne,ale počítám,že si off udělám na kitování, s tím,že bych asi nemusel nikam lítat Smile  Jako tanka mám druida,takže jsem tu ani tank eq nedělal Evil or Very Mad

Talent není problém změnit,přece jen jsem chodil primárně desiny a u nás bylo kickerů asi tisíc,jelikož jsme měli dost alt rogun a dkček Smile

Aluex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Cady Sat Feb 21, 2015 4:24 pm

Ahoj,

Po dohode s ( Gragasom a Anathemom ) sme sa rozhodli ti dať šancu, samozrejme za určitých podmienok ktoré sme už prebrali.

Takže som ZA

PRIJATY

Napíš si o inv na ( Sabersoul/Sedara/Cobain/Cady/Hannele/Diranda )

Ako náhle dostaneš práva, prosím prečítaj si ( pravidlá ..... ) https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
a ako člem melee sekcei aj https://exalted.forumotion.net/t2991-melee-class-section

Prosím LOCK
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT Empty Re: Aluex - 85 Gnome Frost Death Knight - PŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru