Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

+8
Franklos
Cobain
Soulburn
Tiine
Sabersoul
Enelia
Forestly
kubito
12 posters

Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  kubito Fri Feb 20, 2015 8:01 pm

Nick postavy:
Kubito

Class
Warlock -  desto/co je třeba

Koupená nebo vyexpená postava:
Vyexpená

Zkušenosti s progresem:
Wotlk: Zabité mám vše na tomto patchi. Odprogressované To(G)C, ICC, zabíté vše
CATA: BoT 2/6HC, BwD 5/6 HC, To4W 0/2 HC vše na 10tce, na 25 normal full clear

Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
Hraju už nějaký ten pátek, doexpil jsem svojí první postavu (tuto) těsně před koncem UD sezóny tady na twině, od té doby hraju stále tu.

Stav tvého equipu:
Desto - 360lvl 4/5 set, téměř vše reforgnuté do hitu
PvP - modro/fialové

Talenty:
Desto 3/7/31
Tyhle talenty jsou moje nejoblíbenější, 1 bod ve stamce místo v healingu peta - pet zas tak často nekape + impruvnutá shadow warda - použitelné na všech encouterech na snížení dmg taken.
Off podle potřeby/nálady, aktuálně destro PvP, na které dostanu jednou za rok chuť a pak si uvědomím proč to nehraju
Nebráním se ani Demo talentům, téměř celou dobu v Černé ruce jsem hrál pouze demo.

Screen ui (idealně s FPS v raidu:
http://kubito.ic.cz/WoWScrnShot_020115_200606.jpg
Aktuální screen při boji nejspíš nemám, můžu dodat později.
Dlouho jsem hledal UI, které mi vyhovuje a nakonec mi Gjoll doporučil toto.
FPS 25-60

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Stats priorty jedu intel > hit (17%) > haste > crit > mastery
Spell priority DoT uptime, Improved Soul Fire uptime, insta soulfire (empowered imp),  pod 20% HP bosse shadowburn ,confla, chaos bolt, inci
Open: před pullem prepot, cast soul fire, CoE, BoD, Corru, Immo, confla, chaos, inci
Soul Burn na CD kde je možnost si doplnit shardy pomocí shadowburn na udržení impovered soul fire.
Doomguarda do hera.
Demon Soul do hera a na CD.

Mumble. Mikrofon. Povinné addony:
Mumble mám, mikrofón též, mluvím pokud je třeba nebo je vhodné si rejpnout.
Addony: DBM + Duffedui

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Kolektiv, fajn lidi, super progress, pevnou ruku bude-li třeba a 25many.

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
For The Metal - guilda kde jsem doexpil a chviku hrál na 80lvl, fajn lidi, ale neschopný něco složit, když už se to složilo, bylo těžký to zabít.
Nebudu jmenovat (Forestly a pár dalších ví) - něco se složilo i zabilo, ale pořádná guilda to nebyla
Černá ruka - Už to není to co bývalo na wotlku.

Znáš někoho z EXALTED?
Rád bych vypsal všechny které znám, ale určitě bych na někoho zapomenul takže to psát nebudu, ale je jich spousta.  Spíš bude hodně lidí znát mě z pořádání Whand raidů v časech ICC 25 HC.

Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Z herního světa a z TS fóra.

Něco o sobě
Jsem Kuba, táhne mi na čtvrt století, makám jak blázen v jedné Pražšké softwarové firmě aktuálně jako tester/windows phone developer. Vlastním domácí zviřátko jménem přítelkyně, se kterou žiju v malém bytečku poblíž Prahy. Mám rád gnomky s copánkama, dobrý jídlo a super zábavu. Rád žertuju a prudím ostatní. Dále se omlouvám za případné pravopisné/slovohé chyby.

Nakonec bych chtěl říci, že moje docházka na raidy je občas bídná, převážně kvůli pozdějšímu návratu z práce a následnému věnování přítelkyni, ale i přesto bych byl rád i kdyby jen na sociála a případně doplnil chybějící místo v raidu.

kubito
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Forestly Fri Feb 20, 2015 8:13 pm

Jednoznacne PRO, kvalitni hrac a super clovek, ktereho znam jiz nejakej ten patek. Nema problem nalogovat postavu dle potreby guildy a vzdy tocil velmi slusne.

PS: A ma rad gnomy za to +1 (/wave Chipsyho neveste s ruzovyma copankama)
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Enelia Fri Feb 20, 2015 8:24 pm

Pro Smile
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sabersoul Fri Feb 20, 2015 8:44 pm

Kuba! Rozhodne ZA :3 další gnom
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Tiine Sat Feb 21, 2015 1:51 am

Proti
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Soulburn Sat Feb 21, 2015 2:08 am

Proti, locku mame aktivnich dost. navic nabor na locky neni ani otevřen.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cobain Sat Feb 21, 2015 4:34 am

Referencie na teba su dobre, takze sa na odbornu stranku nebudem nic pytat. Zaujima ma ale nejake ciselne vyjadrenie ucasti na main raidy (hlavne piatok, nedela). Inak povedane, ako casto by si sa na raid dostavil?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  kubito Sat Feb 21, 2015 10:50 am

Cobain napsal:Zaujima ma ale nejake ciselne vyjadrenie ucasti na main raidy (hlavne piatok, nedela).  Inak povedane, ako casto by si sa na raid dostavil?

Pátek cca 2x/měsíc, neděle spíš vůbec.
Pondělí - čtvrtek bývám aktivnější. Chodím na raidy převážně když ma přitelkyne odpolední (směny má bohužel nepravidelně).
Jelikož máte warlocků dostatek tak s main raidy spíš nepočítam, spokojím se s alt raidy.

kubito
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Franklos Sat Feb 21, 2015 12:00 pm

Já jsem PRO .. Sice máme locků plno, ale aktivita v úterý / čtvrtek všech lidí mi příjde slabší, myslím, že tam by se dostal
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Tink0 Sat Feb 21, 2015 12:58 pm

V tomto prípade som NEUTRAL, skôr proti
keďže čoskoro (dúfajme) sa skončí hard progress heroicov, tak main raid odhadujem, že bude bývať iba v piatok, prípadne nedelu, cez týždeň maximálne alt raid a viem, že každý kto povie, že sa uspokojí s alt raidmi, to nemyslí vážne Smile
A samozrejme 3x aktívny warlock.

EDIT to Franklos: ten osemnásty ťa nezachráni


Naposledy upravil Tink0 dne Sat Feb 21, 2015 1:23 pm, celkově upraveno 2 krát
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Franklos Sat Feb 21, 2015 1:19 pm

Koukni třeba na čtvrtek .. 17 lidí online na main raid
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Anathem Sat Feb 21, 2015 2:24 pm

PRO Lockové jedou na Cata bomby :-D
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Theonlycaput Sat Feb 21, 2015 10:24 pm

Anathem napsal:PRO Lockové jedou na Cata bomby :-D


Jakože ...Profi Lockové jedou na cata bomby, nebo že, ... Pro, Lockové jedou na cata bomby. Question Very Happy

Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  fidget Sun Feb 22, 2015 2:55 pm

Pokud se najde kvalitní hráč, tak se na plný stav nekouká, pro takového hráče je vždy místo..
Že neni otevřený nábor?? No a co?
Pro
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cobain Mon Feb 23, 2015 1:31 am

S touto aktivitou ta prijat nemozem. Takze NEPRIJATY.

Kazdopadne mozem ti (vynimocne) navrhnut rank Social, kedze mas v guilde ohromne mnozstvo znamych.

prosim Lock.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ Empty Re: Kubito - warlock - desto/co je třeba - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru