Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

+5
Diranda
Hannele
Theonlycaput
Enelia
Adamal
9 posters

Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adamal Fri Feb 20, 2015 3:47 pm

Nick postavy:
Adamal

Class
Death Knight

Koupená nebo vyexpená postava:
Vyexpená

Zkušenosti s progresem:
WotLK full až na UD a LK 25 HC ( v průběhu UD jsem nehrál)
BoT 2/5 HC, BWD 5/6 HC, TotFW 10/25 Normal

Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
Cca od začátku WotLK jsem hrál dost času DK, ale až od průběhu ToC sezóny naplno.

Stav tvého equipu:
Blood - 361 ilvl - neck,weapon,trinket
Unholy - 358 - chybí mi wristy z Omnotrona.

Talenty: I Přes to, že ho mnoho lidí nevyužívá, tak jedu Lichborne spec. Nespočetkrát mi zachránil život a jsem s tímhle specem naprosto spokojen i kvůli kicku bez potřeby RP. Bloodwormy boohužel nejdou a asi nikdy nepůjdou, jinak bych je samozřejmě měl.
Screen ui (idealně s FPS v raidu:
Velmi si potrpím na přehlednost a krásu svého UI -Pitbull, Bartender, VuhDO, Quartz, BigWigs atd.
https://i.imgur.com/6EgW8q8.jpg

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Blood - Začínám Outbreakem a pak Death Strike, Heart Strike a podle potřeby Rune Strike. Mám i bar kde vidím, kolik by mi DS měl dát absorb, tak se ho i snažím využívat v co nejlepších situacích, abych z něho měl největší profit.
Na více targetů hodím pestilku, DnD a Heart Strike s Blood Boilem. A nakonec samozřejmě držím co nejdéle Bone Shield.
Unholy - Outbreak > co nejrychleji nastackovat peta > při co nejvíce zapnutých cooldownech hodit gargoylu a spam Scourge Striku a Death Coil při nadbytku RP.

Mumble. Mikrofon. Povinné addony:
Mumble i mikrofon mám.
BigWigs mám. Omen u tanka nepoužívám, na cata tanci nemají tolik problém s aggrem a také vidím kdo má velké aggro na nameplatech.
Na sledování štítu a pravděbodobného healu z DS používám Blood Shield Tracker, na debuffy Classtimer.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Očekávám férové jednání, dobrou partu a kvalitní raidy. Můj nejbližší cíl je dát celý heroic content a bezesporu získat nové zkušenosti.

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Insomnia - horda. Moje první guilda na TS, ještě před rozdělením, kde jsem působil celý naxx. Působili zde i třeba Evo a Fornaxe, kteří snad ještě hrají.  Pak jsem přestal hrát.
Mizerové - aliance.  Moje první guilda po návratu na TS Byl jsem zde od konce UD sezóny a celou ToC sezónu. Měl jsem guildu velmi rád, ale bohužel se do ní dostali špatní lidé, s kterými jsem si prostě nerozumněl.
Černá Ruka - zde jsem působil od začátku ICC sezóny až doteď. Gjoll Vám určitě vysvětlil, co za tím vším stojí.
Znáš někoho z EXALTED?
Momentálně snad jenom Enelii, s kterou jsem byl v Černé Ruce. Dost lidí znám hlavně z Twinstar fóra.

Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Hraji tu už dlouho. Jste velmi známá guilda. Těžko říct, kdy a jak jsem se o vás dozvěděl:)

Něco o sobě
Jmenuji se Aleš, je mi 18 a pocházím z Prahy. Studuji elektrotechnickou školu a moje hlavní záliba je fotbal.

Adamal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Enelia Fri Feb 20, 2015 3:50 pm

Co si pamatuju, tak tankoval pěkně.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Theonlycaput Fri Feb 20, 2015 4:13 pm

Adamal napsal:fotbal
Adamal napsal:fotbal

Že bych si měl konečně s kým povídat?

Pro, nevyzerá zle =)
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adamal Fri Feb 20, 2015 4:18 pm

Znám ten pocit hele. Já si o fotbale mohl dřív v guildě podívat jenom s jedním člověkem:D

Adamal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Fri Feb 20, 2015 4:32 pm

Proč worgen na tanka?
Na co glyph of dancing rune? Máš pocit, že máš malý aggro?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adamal Fri Feb 20, 2015 4:56 pm

Nemám problémy s aggrem. Jedinou alternativou je glyph na Rune Strike a  po pravdě, nikdy jsem si nepočítal co mi vyjde líp.
EDIT: Melu blbosti. Rune Strike je prime. Já glyphy často měním. Na některých encounterech používám Anti-Magic Shell, případně Death Grip.

Worgena mám kvůli tomu, že se mi prostě líbí a kvůli raciálce. Cata raidy jsou hodně o pohybu a příjde mi to velmi užitečné. Vím, že je asi lepší nelf kvůli avoidu, ale prostě mám momentálně worgena.

Adamal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Diranda Fri Feb 20, 2015 5:05 pm

Ako si na tom so statmi? defenzívnymi ako aj ofenzívnymi?
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adamal Fri Feb 20, 2015 5:30 pm

Armor: 37021
Parry: 14.08%
Dodge: 13.21%
Mastery: 23.76 (2825)




Hit a Exp jsou na cata pro blooda k ničemu. V unholy mám:
AP: 13190
Haste: 1783
Mastery: 13.43 (978)
Hit: 6.84% (předělám reforge)
Exp: 23

Adamal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Anathem Fri Feb 20, 2015 5:40 pm

Ahoj,vezmu to popořadě.

Talenty :  Butchery  bych nedával ..raději zbylé talenty do "Scent of Blood" ...málo kdy se stane v raidu že zabiješ mobku a ten pasivní rp co z toho dostaneš taky není nic převratného.
               
Adamal napsal: I Přes to, že ho mnoho lidí nevyužívá, tak jedu Lichborne spec. Nespočetkrát mi zachránil život a jsem s tímhle specem naprosto spokojen i kvůli kicku bez potřeby RP.
               Jestli Lichborne nebo DaD je věc názoru ..podle mě je tedka ten DaD lepší.Máš bosse jako je Maloriak,Halfus,Magmaw možná i ten Nefarian kde se ti to plošné agro určitě hodí

Glyphy :  Glyph of Vampiric Blood ??? bounce bounce to snad ne ...raději Glyph of Bone Shield
              Glyph of Dancing Rune Weapon   Question  Question  Question  to snad i Glyph of Anti-Magic Shell je lepší ..
              Glyph of Death Strike  Question  Question  Question  Question  když nemáš Morbidity tak aspoň sem si mohl to DaD dát ..

Ui hodnotit nemůžu,každej sme svého monitoru pánem :-D
Adamal napsal:Blood - Začínám Outbreakem a pak Death Strike, Heart Strike a podle potřeby Rune Strike. Mám i bar kde vidím, kolik by mi DS měl dát absorb, tak se ho i snažím využívat v co nejlepších situacích, abych z něho měl největší profit.
Víš že Dk má spoustu survival abilit jako například Icebound,AMS,Vampiric Blood nebo ten tvůj lichborne a využívá je při různých situacích kdy by mohl dostávat velký dmg ..
Adamal napsal:Unholy - Outbreak > co nejrychleji nastackovat peta > při co nejvíce zapnutých cooldownech hodit gargoylu a spam Scourge Striku a Death Coil při nadbytku RP.
:-D :-D  nějaká priorita SS.DC,Fester  ??  Unholy Frenzy zapínáš kdy ?
Staty ? Capy ?

K tý raciálce ..dwarf se stoneformou a zvýšenou exp. na mace asi vede Razz
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adamal Fri Feb 20, 2015 6:11 pm

Musíš vzít v úvahu, že jsme chodili POUZE 10 many. A já jakožto Blood jsem díky tomu, jak je OP tankoval v 99% případech bosse. Chodili jsme pořád ve stejném tank setupu s prot paladinem, který měl vždy addky. Ty jsem max tankoval asi jednou u Maloriaka a i s těmahle talentama jsem neměl problém. Takže i kvůli tomu všemu mám ty glyphy poskládáné úplně jinak.
V rotaci jsem samozřejmě nevzpomenul survival CD, protože to je snad jasné, že je používám:) Za zmínku možná akorát stojí, že používám na redukci i armádu, což dělá na Twinstaru taky málokdo.

Unholy jsem v offu taky nehrál moc často a nemám ho úplně zažité, když pořád tankuju. Unholy Frenzy obvykle zapínám k začátku fightu s CD a do toho hodím gargoylu. Samozřejmě si ho nenahazuju, když se dává hero.
Fester dávám v drtivých případech na začátku kvůli RP na nastackování ghůla, jinak když mám CD na SS a mám málo RP na DC a refreshuju dotky.

Když to budete chtít, klidně si úplně všechno překopu podle potřeby. Počítám s tím, že tady budu mít třeba roli úplně jinou a já se tomu přizpůsobím.

Adamal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Anathem Fri Feb 20, 2015 6:22 pm

Ok,další otázky nemám Smile sem PRO.Ať se Destík snaží :-D
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Fri Feb 20, 2015 7:19 pm

Butchery je useless na Blood DK, 2 talenty máš lepší dát opravdu do toho Scent of Blood.
U glyphů se mi nelíbí že preferuješ DRW > DRW ti je na nic, threatu máš plnou ..., místo toho bych dal na AMS.
DS glyph - vzhledem k tomu že jede na Lichborne tak proti této volbě nic nemám, musí si držet více jak 40RP na potřebný DC, tak proč nevyužít nějakého dps boostu.
Jinak píšeš že používáš Army na dmg redukci (málokdo to dělá, protože si myslí že to tauntuje bosse), kdy je podle tebe nejvýhodnější army použít?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adamal Fri Feb 20, 2015 7:56 pm

Nepoužívám jí na každém bossovi. Např. U Magmawa jsem jí spíše používal na uklidnění raidu, protože constructy šli po nich. U Maloriaka jsem to radši ani nezkoušel.
Většinou se jí snažím dávat v době, kdy dostávám velký dmg a už nemám volné CD. Hlavně poslední fáze u Chimaerona, kdy i dávám Death Pact, který healuje i přes redukci.

Co se týče last bossů, které jsem ještě neměl možnost jít, tak u Cho'galla bych to viděl na poslední fázi na chapadla a na zmenšení dmg kvůli debuffu. Sinestra možná ke konci na whelpy atd.

Adamal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Fri Feb 20, 2015 8:12 pm

Adamal napsal:Nepoužívám jí na každém bossovi. Např. U Magmawa jsem jí spíše používal na uklidnění raidu, protože constructy šli po nich. U Maloriaka jsem to radši ani nezkoušel.
Většinou se jí snažím dávat v době, kdy dostávám velký dmg a už nemám volné CD. Hlavně poslední fáze u Chimaerona, kdy i dávám Death Pact, který healuje i přes redukci.

Co se týče last bossů, které jsem ještě neměl možnost jít, tak u Cho'galla bych to viděl na poslední fázi na chapadla a na zmenšení dmg kvůli debuffu. Sinestra možná ke konci na whelpy atd.

No já spíš myslel využítí při DRW, když ti dá těch +20% parry Smile na zvýšení dmg redukce.
Jinak jsem Pro.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adamal Fri Feb 20, 2015 8:14 pm

O tom vím, ale málokdy mi to výjde nějak chytře:)

Adamal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Diranda Fri Feb 20, 2015 8:49 pm

Pro uvidíme co je v tebe
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Tiine Sat Feb 21, 2015 1:50 am

Proti
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Destik Sat Feb 21, 2015 12:17 pm

Pro!! Smile
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Diranda Sat Feb 21, 2015 1:39 pm

Prihláška pekná, tanka uživíme, ohlasy máš tiež dobré.
Verdikt: PRIJATÝ.
Ako som písal Danymu, zainvestovať trocha do hitu by nebolo na škodu.
O invite si zažiadaj u nasledovných hráčov: ( Sedara, Sabersoul, Hannele, Cady, Cobain, Diranda).
Po pridelení práv na fóre si prosím prejdi https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ Empty Re: Adamal - Blood/Unholy Death Knight - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru