Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

+7
Forestly
Sabersoul
Diranda
Cady
Hannele
Enelia
Gjoll
11 posters

Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Gjoll Fri Feb 20, 2015 3:06 pm

Nick postavy: Haxxana

Class Shaman - Enha/Resto (viz níže)

Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená, tak pět let zpátky.

Zkušenosti s progresem:
Naxx, OS, Onyx, EoE FC.
UD 25, Yogg+0 (až v Černé Ruce) - Enha
ToGC 25 HC, Insanita. - Enha
ICC10HC 12/12. ICC25HC 11/12 - touto dobou už mám zkušenosti z pozice RL. Enha/Resto
BoT25 4/4, BWD25 6/6, BoT10HC 2/5, BWD10HC 5/6 - Raid leader, heal leader, Resto

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Když si to tak spočítám, tak wowko hraju asi šest let. Hrál jsem jen krátce na Mystiqu, a pak už jen na Twinu. Shamana hraju asi 4-5 let, ty čtyři roky už jako main postavu.

Stav tvého equipu:
Enha - 359ilvl. Momentálně mám čtyřset, využití 2/5 a nesetových rukou a legů testujem.
Resto - 361, HC weapon, shield a heada.

Talenty:
Enha talenty: V podstatě klasika. Talenty v Ele stromu jsou vzhledem k patchi a contentu nejspíš nejlepší volba. Ještě jsem se nedostal k enhsimu, ale předběžně se mi to v raidech osvědčilo. Diskutabilní může být Ancestral Swiftness 2/2 - já se držím lety ověřeného modelu pohyblivost = rychlejší utíkání z ohně + větší dps(což spousta lidí uplně přehlíží). Navíc instant wolf, must have.
Na některé HC bosse nahazuju Glyph na Stoneclaw, situačně se to hodí (Chimaeron atp.)
Resto talenty: Tady taky není co řešit. Telluric Currents je momentálně nevyužitelný talent, stejně tak Focused Insight (možná na tank heal? Nevím, netestoval jsem) Opět mám swiftness, pohyb je základ.

Screen ui (idealně s FPS v raidu:
Bohužel jsem nenašel žádný screen, který by ukazoval naprosto všechno. Tohle by ale mělo stačit. Podle mého jednoduché, přehledné, účelné.
https://i.imgur.com/MN32dbL.jpg
https://i.imgur.com/9nQ2Y0a.jpg
https://i.imgur.com/BCEPlzP.jpg
Na ostatních charech používám z lenosti Duffed UI, (není s tím tolik nastavování)
https://i.imgur.com/u8H7HXh.jpg

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Pokusím to vzít tak stručně, jak jen to u enháče jde.
Priorita: totemy up, >SS> LL > 5xMW=LB, > unleash + FS > ES > LB na 3-4x MW, pokud je vše ostatní na CD (1s cast boltu). Pořád nahozený shield. Vlky Ideálně na CD, případně časovat na hero. Prepotka, potka na hero.
Aoe cleave: FS > LL > nova = inferno  Laughing + chain lighting.
Staty: Masterku kde to jde, masterka je OP. Její přibližná EP hodnota se podle ElitistJerk simulací nejvíc blíží Agilitě. Dál crit, enha z něj benefituje solidně. Haste neberu vůbec a když musím, reforguju pryč, na enha naprosto zbytečný stat (i vzhledem k mechanice proců). Expertise cap je samozřejmostí. Hit zmíním zvlášť, protože si nejspíš všimnete, že nemám hit cap. Je to tak záměrně: moje zkušenost je taková, že i na hodnotě 10% spell hit mi nemissovalo prakticky nic (1x LB za celý encounter). Oproti ostatním statům se ten hit zkrátka nevyplácí. Už jsme to probírali s Cadym, možná se už něco stihlo změnit, pravděpodobně to budem testovat.

Resto: Využívám všechny heal spelly až na surge, který se podle mně prostě nevyplatí. Pokud je kvalitní heal sestava a lidi dělají dobře svojí práci, není důvod surge používat.
Jinak klasicky ES na tanka, riptide na tanky, pak situačně chain heal, rain, wavy. Chain tahám přes riptide hlavně když dotikává, nebo při těžkém aoe (ten hot se od cata dost vyplácí).
Samozřejmě používám raid CD.
Nejdůležitější je mít přehled o raidu, vědět kdy a kam přijde dmg a být na to připraven, v ideálním případě precastem spellu. Rychle reagovat na nečekané situace.
Staty: Haste na 916 (přidaný tick earthlivingu. Víc haste se jede až od FL, na další tick Riptidu). Pak preferuju masterku. Je to poměrně citlivá záležitost a balance crit vs. mastery záleží primárně na tom, jak to na raidech vypadá.
Spirit všude kde to jde, intel všude.

Určitě se nebráním diskusi, klidně se ptejte, můžu dojít i na mumble a pořešit něco, co bych třeba zapomněl zmínit. (Nebo kdybyste se mnou nesouhlasili).

Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mám, mikrofon též. Jsem zvyklý je aktivně používat. Hodně, vzhledem k tomu, že jsem podstatnou část doby strávené na wowku fungoval jako RL. Samozřejmě používám DBM, na Enha omen, když je potřeba. Jinak je to UI kompilací opravdu hodně addonů, asi nemá smysl se o tom rozepisovat, kdyby něco /w.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Od Exalted čekám 25man raidy na úrovni. Nevadil by mi ani boj o RF ani klidný pozvolný progress. Hlavně se chci bavit - z toho důvodu nejsem ochoten obětovat progressu věci jako slušnost a vlastní důstojnost. Jinými slovy, nechci křik, nervy a nadávky nad únosnou mez. Jinde se tak děje a dávají se RF (jmenovat nebudu), ale toho opravdu nechci být součástí.
S tím souvisí i to, že čekám slušný kolektiv s pořádnou porcí smyslu pro humor.

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Holy Blades: První guilda, vzpomínám na ní v dobrém, se některými hráči z HB se pořád vídám. Odešel jsem za lepší hrou v Černé Ruce (spolu s Giantsem a Anthemusem)
Černá Ruka: Zažil jsem tu skvělé časy a výborné lidi. Dlouho jsem působil v roli RL, posléze i GuM, po odchodu Liny a Ethiena z aktivního hraní. Důvod odchodu? Faktorů je víc, ale hlavní je, že pro mě hraní zde začalo být natolik stresujícím, že se to přenášelo i do života mimo hru.

Znáš někoho z EXALTED? Osobně samozřejmě Ene (by se mě pokusila zbít kdybych jí neuvedl) a pak jsem se jednou viděl se Siem. Pak Kucka. O spoustě z vás mám povědomí, nejspíš jsem s vámi i někdy byl nějaké raidy (naxx achiev hunting atp.)

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Prvně nejspíš od nějakého dobráka v SW, který měl nad hlavou <Exalted>. Pak obecně z dění na serveru, foru, posléze i od lidí z Černé Ruky.

Něco o sobě
Jmenuju se Lukáš (*1993), ale ve Wowku jsem Gjoll. Znají mě tak všichni, už to beru jako součást svojí identity. Stejně jako u ostatních jsem si spojil nicky s živými lidmi, nikoliv jen se souborem pixelů. Byl bych rád, kdybyste si mě tak zapamatovali. V případě nutnosti podstoupím rename postavy.
Studuju v Brně na FF religionistiku. Jinak bydlím s přítelkyní, krom wowka hraju dračák a Diablo3. Knížky chroustám jednu za druhou, kdekoliv a kdekoliv.
Jo a hraju dwarfy. Jenom dwarfy, nic než dwarfy.  Cool A taky mam dlouhý fousy (i když ne jak dwarf). To by asi prozatím stačilo Smile Rád jezdím na srazy, takže příležitostí na to se poznat může být spousta.


Naposledy upravil Gjoll dne Fri Feb 20, 2015 4:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Gjoll
Gjoll
Knight
Knight

Počet príspevkov : 91
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Fri Feb 20, 2015 3:21 pm

Gjoll napsal:
Znáš někoho z EXALTED? Osobně samozřejmě Ene (by se mě pokusila zbít kdybych jí neuvedl)
Twisted Evil To si pis! Nuzky bych si na to vzala Very Happy
Ja jsem pro.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Fri Feb 20, 2015 3:28 pm

Gjoll napsal: Odešel jsem za lepším hrou v Černé Ruce

Znamená to tedy, že když se guilda zasekne na mrtvém bodě a přestane se dařit, půjdeš za lepším?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Cady Fri Feb 20, 2015 3:29 pm

Pre čo nemáš hit cap ???
Smile
Pekná prihláška, len ma mrzí že v nej nemáš spomenutú grafiku v ktorej nie si ľaví.
čo sa týka ostatných informácií prebehol pohovor na mumble či už o samotnom hráčovi, ale aj o theorycrafte samotného enha shamana.

Máš odo mňa určite ZA
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Diranda Fri Feb 20, 2015 3:34 pm

pro
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Fri Feb 20, 2015 3:38 pm

Rozumný a fajn človek, nevidím žiadne negatívum.
Gjoll napsal:Jo a hraju dwarfy. Jenom dwarfy, nic než dwarfy.
A ZA viac dwarfov v raide Very Happy
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Forestly Fri Feb 20, 2015 3:49 pm

Pro, dobry hrac. Doufam, ze prijde i kubyna Smile
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Fri Feb 20, 2015 4:10 pm

Zdarec,

tvůj main je Gjollmin, nebo Gjollpadre?
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Fri Feb 20, 2015 4:29 pm

Theonlycaput napsal:Zdarec,

tvůj main je Gjollmin, nebo Gjollpadre?
Haxxana je main.. Gjoll+pripony jsou alti Wink
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Gjoll Fri Feb 20, 2015 4:39 pm

Ano, photoshop ovládám, dřív jsem dělával design webovek, loga a podobné záležitosti. Kromě toho se ještě věnuju oživené historii (living history) a rád (a podle mě dobře) vařim Smile

Haxxana býval alt, ale to je dávno. Main byl hunter Gjollmin, toho už nemám. Odtud ta přezdívka. Ten nick Haxxana je v podstatě vtip, viz https://www.youtube.com/watch?v=4RUPpepGqgM
Main je Haxx. Pak mám ještě alty Gjollbaba a Gjollomet Very Happy

@Hannele: Definuj mrtvý bod. Pokud to bude situace jako nastala teď, tak ano. Nicméně by to pro mě nejspíš znamenalo konec s wowkem na twinu, protože na hordu mě nikdo nedostane a o ostatních guildách na ali nemám moc dobré mínění. Chápu kam tím míříš a chtěl bych tě ujistit, že jsem pro fungovaní předchozí guildy udělal všechno, co mi dovoloval můj osobní život, svědomí a sebeúcta. Nevzdávám se snadno a nerozhoduju unáhleně.
Gjoll
Gjoll
Knight
Knight

Počet príspevkov : 91
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri Feb 20, 2015 5:20 pm

Som ZA.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  kubito Fri Feb 20, 2015 5:51 pm

Sorry za OT
Forestly napsal:Pro, dobry hrac. Doufam, ze prijde i kubyna Smile

Jestli nebude vadit horší aktivita (žena, práce, práce, žena, žena.... Smile ) tak každopádně Smile

kubito
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Forestly Fri Feb 20, 2015 6:42 pm

Prijd 6.3. na guildovni sraz a probereme podminky Very Happy ja uz sice aktivne nehraju..ale ty se sem hodis Very Happy a Ethi uz nehraje, jestli jsem to spravne pochopila Very Happy

Taky se omlouvam za OT. Smile
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Eir Fri Feb 20, 2015 6:51 pm

tu neni o čom Smile ZA king
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Cady Fri Feb 20, 2015 7:24 pm

PRIJATY

Napíš si o inv na ( Sabersoul/Sedara/Cobain/Cady/Hannele/Diranda )

Ako náhle dostaneš práva, prosím prečítaj si ( pravidlá ..... ) https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
a ako člem melee sekcei aj https://exalted.forumotion.net/t2991-melee-class-section

Prosím LOCK
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY Empty Re: Haxxana - Enhancement / Restoration - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru