Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

+6
Fearr
masivek
Belial
runawayer
Seraphim/Silverleaf
Stejk
10 posters

Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Anonymní Sat Nov 08, 2008 11:59 am

[WoW]
Nick: Fizzer
Class: Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: 2 roky hraní a stovky hodin strávených v raidu.
Level: 70
Talenty: Elemental 41/0/20
Zkušenosti: KZ, ZA, ML, SSC - kromě Blinda.
Jak dlouho hraješ WoW?: Přibližně 4 roky.
Předcházejicí guilda/y: Působím jako class leader v High Society.
Equip: Full Epic- 2xT4, 1xT5, zbytek badge a itemy z výše uvedených instancí. Trn v oku je S2 chest. jinak vše PvE.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Moc lidí, malá disciplína a časté hádky. Chci brát PvE trochu vážně.
Statistiky: 1036 spell dmg, 29% crit chance, hit capped, 8,5k HP, 9.5k MP, pracuju na haste raing zatim 160 spell haste.

[Real Informace]
Věk: 19
Znáš někoho z EX?: Osobně jen Runawayer.
Pár věcí o sobě: Alkoholik závyslý na WoW Very Happy
Poznámka: Chtěl bych se informovat jestli by moje přijetí bylo možné, přestup bych si ještě musel nechat projít hlavou. v High Society zastávám celkem vysokou pozici, jsem správcem webu a než bych odešel musel bych si vyřídídit povinosti okolo guildy.


Naposledy upravil fizzer dne Sat Nov 08, 2008 1:32 pm, celkově upraveno 2 krát
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Stejk Sat Nov 08, 2008 12:29 pm

Přiznám se že se mi líbí tvůj PvE přístup. U nás sice hodně lidí vyniká v PvP, ale PvE je pořád hlavní zájem gildy. Já jsem Pro přijetí. Protože ale šaman je class kterému příliš nerozumím prosím o vyjádření CL.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Sat Nov 08, 2008 12:32 pm

Po dlouhe dobe kvalitni adept, Belial breci po elementalovi, a Ty vypadas vic nez zdatne...celkem zasadni krok, odejit z pozice CL...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Fizzer

Příspěvek  runawayer Sat Nov 08, 2008 12:44 pm

Myslím, že k této přihlášce se nemohu nevyjádřit. Je to skvělý člověk ,který toho moc dělá pro guildu a i já s ním mám jen kladné zkušenosti. Do guildy podle mě výborně zapadne a byli by jste ještě nakonec rádi, že tu někoho jako je on máme. Skvělý PvE hráč narozdíl ode mě !xD takže já říkám kdo bude pro nebude litovat! Fizzi drží mti pěsti!
runawayer
runawayer
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Belial Sat Nov 08, 2008 12:46 pm

Super..Ele shama by bodl..Staty mas hezky ,EQ taky.. věk více nez dobry. v high society jsem byl kdysi davno taky.. sice se uz pry zlepsily ale nedivim ze ze chces pryc .. tohle uz je temer jista zelazitost.. W/ME ve hre.. ja se jen poradne kouknu na ten EQ ale mnela by to byt jen formalitka Smile
Belial
Belial
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 140
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Fizzer

Příspěvek  masivek Sat Nov 08, 2008 12:49 pm

Nechci aby to znelo škodolibe ale taky hraju za shamana..mam 4/5 T4 veci za badge a a ze ZA a GL a ML a tvoje staty se mi zdaji nejak vysoke..to je non buff?? ja mam 887BD a 17% crit..nabufflej taky pres 1k BD a vyssi crit ale tohle se mi zda na teb equip hoodne imba scratch

masivek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Staty

Příspěvek  Anonymní Sat Nov 08, 2008 1:17 pm

K těm statům:
Jsou bez cizích buffů. Jediné co je započítané jsou moje totemy +121 spell dmg (setovej bonus T4) - Wrath of Air totem. + 3% crit - Totem of Wrath. A taky počítám +10% crit z talentů Call of Thunder a Tidal Mastery které ve statech nejsou připočítané.

Staty které jsou napsané v okně charakteru: spell dmg bonus 915, crit chance 16.27%
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Nice

Příspěvek  Fearr Sat Nov 08, 2008 3:26 pm

Konečně slušně napsaná přihláška, s vyjímkou Propa jsem podobnou nečetl již dlouho.. Elektrikář nám prý jeden chybí, tak si myslím, že by to tady neměl být problém. Equip je hezký, snaha ject primárně PVE (díkybohu) věk, zkušenosti.. celkově vše OK. Komunikace v raidu přes Ventrilo pro tebe asi nebude problém, ne? Tak se rozluč a nabrat Basketball SSC za 15 minut kempi u meeting stonu Very Happy lol!
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  erroreKk Sat Nov 08, 2008 5:23 pm

Fearr napsal:Konečně slušně napsaná přihláška, s vyjímkou Propa jsem podobnou nečetl již dlouho.. Elektrikář nám prý jeden chybí, tak si myslím, že by to tady neměl být problém. Equip je hezký, snaha ject primárně PVE (díkybohu) věk, zkušenosti.. celkově vše OK. Komunikace v raidu přes Ventrilo pro tebe asi nebude problém, ne? Tak se rozluč a nabrat Basketball SSC za 15 minut kempi u meeting stonu Very Happy lol!
Ehm :-X, tak se koukni na mojí prihlasku Very Happy a zmenis nazor
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Lednicka Sun Nov 09, 2008 2:58 pm

Místo máme, hráč více než dobrý....uzavřít, jen naběhne server tak inv....neni podle mě co řešit
Lednicka
Lednicka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 30
Join date : 23. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Kostelec nad Orlicí

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  BlackRider Sun Nov 09, 2008 3:00 pm

Jsem PRO, fizzera znám, je to pohodový týpek. Jede primárně PvE a s raidama to umí.

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Belial Sun Nov 09, 2008 3:23 pm

pockat pockat panove, psal ze se musi rozmyslet tak to jeste neberte jako za hotove.. musi vyresit zalezitosti ohledne stare guildy.. atd.--
Belial
Belial
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 140
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Anatiro,Kalas,Slimec Sun Nov 09, 2008 11:37 pm

Já osobně jsem jednoznačně PRO. Myslim si že takovehle lidi potřebujeme .. jestli je výhradně na PvE tak se u nás neztratí Smile a ty staty sou jsou taky velmi pěkne a přihlášku neodflákl. Takze doufam ze vyřešíš vše ohledně stare guildy a vezmou te k nam Smile
Anatiro,Kalas,Slimec
Anatiro,Kalas,Slimec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Tak, Fizzer psal o zitrejsim veceru, s ohledem na nedelni vypadek serveru teda predpokladam jednoznacne uzavreni prihlasky dnes vecer.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Belial Mon Nov 10, 2008 9:52 pm

Fizzer mi psal ze si to rozmyslel.. ze zustane u stary guildy..
Belial
Belial
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 140
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Mon Nov 10, 2008 10:44 pm

Ok, takze lock a presun
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku Empty Re: Fizzer - Shaman - Stahnul prihlasku

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru