Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

+9
Anathem
Sabersoul
Enelia
Hannele
Tiine
Sedara
Tink0
Cobain
kurennai
13 posters

Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  kurennai Mon Jan 19, 2015 11:34 pm

Nick postavy: Kurennai
Class Warlock
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Najmä z WOTLK(od Naxx sezony az po IC), Cata hram pomerne kratko, zatiaľ som len dokončil equip z HC dungov
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Na WOTLKu som hral warlocka ako main class viac ako rok, potom som s aktívnym hraním prestal. Aktuálne som doxpil len pred pár dňami, celkovo som WOW začal hrať asi pred 3-4 rokmi.
Stav tvého equipu: 346i lvl, dokončený len equip z HC dungov.
Talenty: Destruction
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Bohužiaľ screen nemám, ale mám notebook vo veľmi dobrom stave, zatiaľ sa teda nevyskytol žiadny problém ani pri zložitejších efektoch či animáciach.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Myslím že sa nedá stanoviť presná rotácia... Je potrebné neustále udržovať improved soulfire buff, keďže poskytuje +8%dmg, ďalej je podstatné udržovať dotky: Immolate( poskytuje bonus dmg na incinerate), corruption a bane of doom. Pre zvýšenie dmg tiež používam curse of elements, ktorá znižuje resistencie targetu. Samozrejme démon, Imp, ktorý okrem veľkého fire dmgu ktorý má destruction lock zvýšený má 4% šancu, že každým fireboltom mi procne insta Soulfire, ktorý ako som už spomínal je potrebné pravidelne používať pre buff ktorý poskytuje. Pri stálom udržiavaní dotiek na targete používam incinerate, ktorý sa od CD dá nahradiť chaos boltom. Často používaný spell(od CD) je tiež conflagrate, ktorý zvyšuje cast speed INC/chaos boltu. Pri plošnení shadowflame a rain of fire, pri multi target bossoch bane of havoc. Na hlavne fazy bossa tiež používam spell summon doomguard.
Primárne staty na Cate pre destro locka sú: Hit, potrebný na 17% cap, haste, 30%  na zvýšenie počtu "tiknutí" okrem toho je primárny intellect, ktorý pridáva spell power aj crit chance
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: mám 4 komunikačné programy, avšak mumble aktuálne nie, to však nevidím ako prekážku. Po prípadnom prijatí mi inštalácia bude trvať pár sekúnd, nanajvýš minút a samozrejme že si ho stiahnem Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: očakávam priateľský kolektív, možnosť pravidelného raidovania so spoľahlivými ľuďmi a možnosť mierneho odreagovania sa s ľuďi, s ktorými si budem dúfam dobre rozumieť.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): na WOTLKu to boli: Frozen Heroes, Kočičí tlapky, a na naxx sezóne the Brotherhood.
Znáš někoho z EXALTED? Áno, z WOTLKu sa poznám s hunterom nick: Hannele.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Práve od neho, odporučil mi aby som si ku vám podal prihlášku.
Něco o sobě som študent, považujem sa za spoločenskú a priateľskú osobu Smile na raidoch ma vždy všetci volali kuře Smile

kurennai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 19. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Cobain Tue Jan 20, 2015 1:18 am

Slaby equip, chybajuci screen UI (v poziadavkach je vyzadovany z nejakych dovodou).

Som si isty, ze nejake plusy by sa u teba nasli, ale z prihlasky som vycital iba to, ze ovladas rotaciu.

Nemyslim si, ze by si v momentalnom stave hry (otvaranie HC modou, na ktore by si sa s takym eq. nedostal a relativna spokojnost so stavom warlockov) priniesol pre guildu potrebnu pridanu hodnotu. Za mna NIE.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Tink0 Tue Jan 20, 2015 1:23 am

skutočne veľmi low gear z pohľadu toho, že buduce ID sa otvárajú HC raidy. Neviem či by som ťa s takym gearom zobral aj na normal :/
stav warlockov je momentálne dosť slušný
Kvôli týmto dôvodom dávam PROTI
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Sedara Tue Jan 20, 2015 1:38 am

kurennai napsal:Na WOTLKu som hral warlocka ako main class viac ako rok
Vzhledem k achievmentum co mas predpokladam, ze toto neni postava s kterou jsi hraval na wotlku, co se stalo s tou starou?
kurennai napsal:na WOTLKu to boli: Frozen Heroes; na raidoch ma vždy všetci volali kuře
Kure z Frozen Heroes.. hmm neco mi to rika
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  kurennai Tue Jan 20, 2015 1:47 am

daroval som cely account jednemu priatelovi, s domienkou ze uz nikdy nebudem hrat WOW, lebo sa mi dali dohromady skola, priatelka a praca. Teraz mam vsak volnejsi program a tak som sa rozhodol vratit sa k hre ktora ma bavi, mal som 6x 80lvl vsetko TOGC gear. Pokial je ten screen tak velky problem mozem ho kludne poslat, ale teda ked je stav warlockov plny a 348 i lvl nestaci ani na to aby som mal moznost nabrat lepsi gear z 10 raidov normal, nebude potrebne ho posielat Smile

kurennai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 19. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Tiine Tue Jan 20, 2015 1:51 am

pri screene ma ani tak nezaujíma fps ale skor rozloženie adonov, či tam nemáš bordel, dbm anounce v raid frame a pod, sledovanie debufom a pod, sám mam malo fps a marný až tak niesom:D a no a no zaplniť dieru na alt raide prípadne lavička, uvidime ako sa rozhodne sedič
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  kurennai Tue Jan 20, 2015 1:57 am

Prepac, ale dnes uz ziadny raid urcite nepojdem, ale ak by stacil screen zo SW...

kurennai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 19. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Tiine Tue Jan 20, 2015 2:05 am

kurennai napsal:Prepac, ale dnes uz ziadny raid urcite nepojdem, ale ak by stacil screen zo SW...
no ono sa dá zapnuž v dbmku aj mimo encounteru kde ti behaju timery, a raid frame zapnuť je minimum, tak isto aj neviem čo používaš na sledovanie procov,cd abilit a nejakých debufov:)
napr
Spoiler:
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Hannele Tue Jan 20, 2015 2:15 am

Jak jsme na tom dobře s lockama? Cobain + Richi. Jednoho bychom možná uživili, nicméně ten gear.. Snad by se dal v rozumné době dobrat.

Kuře, je víc než jistý, že se na HC raid první ID (i další) nedostaneš. Budeš se rozhodovat i pro jinou guildu?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Enelia Tue Jan 20, 2015 2:31 am

Gear byl, je a bude padat porad..
Ale myslim, ze dalsiho locka nepotrebujeme.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Sabersoul Tue Jan 20, 2015 9:39 am

Hannele napsal:Jak jsme na tom dobře s lockama? Cobain + Richi. Jednoho bychom možná uživili, nicméně ten gear.. Snad by se dal v rozumné době dobrat.

Zabúdaš na Terora, to máš dalšieho aktívneho warlocka = 3. Warlockov máme momentálne dosť + nemáš gear na to, aby si sa mohol okamžite zapojiť do nášho progressu. Z tých dôvodom som tiež proti, možno to skús nabudúce, keď budeš na tom lepšie.
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Anathem Tue Jan 20, 2015 11:53 am

PROTI
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Terrenas Tue Jan 20, 2015 12:30 pm

Ja by ani tak na gear nehľadel (síce by to znamnalo, ž sa nemôže zapojiť do okamžitého progresu HC, ale veď nato sú alt raidy a dobrať gear je otázka pár ID Question ) ako nato, že Teror, Richi a Cobain sú momentálne stálice. Tzn už 3x lock na jeden raid je až moc. Takže tu skôr nieje podľa mňa miesto pre túto clasu, ako to, aký má človek gear. Prepáč preto som Proti
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Astia Tue Jan 20, 2015 12:35 pm

Myslím že naposledy keď sme odmietali ľudí len kvôli stavu equipu bolo na icc sezóne. Ja by som ti šancu dala, hunterov sme tiež mali plno a aktívne hrávajú momentálne 2 maini (3, občas logne aj Asaessi), takisto to tak bolo s kopou ľudí čo sa sem hlásili keď bol stav ich classy plný a šancu dostali.

a teraz otázka na Kurennaia: Vadilo by ti niekoľko ID ísť altovné raidy kde by sme aspoň trochu zistili ako hráš a čo si za človeka? (nič neodhalí povahu lepšie ako wipovanie Wink ) + na progress Hc by si tiež zrejme moc skoro nešiel.

Jedinú možnú prekážku vidím v tom že si gnóm Very Happy a Hannele si ťa podá. Za mňa máš PRO. Tak či tak o tebe rozhodne až Sedara.
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Franklos Tue Jan 20, 2015 5:12 pm

PROTI .. Locků je opravdu mnoho Neutral
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  kurennai Tue Jan 20, 2015 7:58 pm

a teraz otázka na Kurennaia: Vadilo by ti niekoľko ID ísť altovné raidy kde by sme aspoň trochu zistili ako hráš a čo si za človeka? (nič neodhalí povahu lepšie ako wipovanie Wink  ) + na progress Hc by si tiež zrejme moc skoro nešiel.

Jedinú možnú prekážku vidím v tom že si gnóm Very Happy a Hannele si ťa podá.

No nevadilo Smile ani som neratal s tym, ze by som zacinal na HC raidoch, ked mam dokonceny equip z HC dungov. Ako mozny problem by som vsak videl neskorsie, kedze 3x lock je naozaj predsa len dost a necakam ze by som bol uprednostnovany, ked tak skor naopak a neviem o tom ze by sa chodili alt raidy na HC raidy na 1 ID 4x,teda pochybujem ze tolko altov by vobec bolo k dispozicii. Chcem tym len povedat, ze ak je naozaj plny stav, rozhodne sa nikam tlacit nebudem a radsej prezatial skusim mozno slabsiu guildu, ale taku kde dostanem moznost...ten equip predsa musim nejako nabrat. S wipovanim a progressom som problemy nikdy nemal Smile s Hannelem som bol vela raidov a myslim, ze na to moze on odpovedat uplne v poriadku Smile a gnomovia su naj! a na to by tiez mohol byt zrovna Hann zvyknuty Very Happy

kurennai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 19. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Tiine Tue Jan 20, 2015 8:12 pm

myslím že sme sa dosť krát presvedčili že aj pri hojnom zastúpený nejednej class, tak chýbala sem tam na raide, rozhodnutie bude na sedičovi a no ak ťa hanel pozná a a vie že si schopný tak myslím že za ten test nič nedáme
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Sedara Fri Jan 23, 2015 8:17 pm

kontaktuj me prosim ingame na nick Sedara, dekuju
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Diranda Mon Feb 02, 2015 12:45 pm

Tuto to môžeme uzavrieť.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Kurennai - Destruction Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru