Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

+15
Anathem
Terrenas
Asaessi
Ciraell
Franklos
icito
Tiine
Tink0
Astia
Daized
Sabersoul
Diranda
Hannele
Augik20
Adeelka
19 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adeelka Sat Nov 29, 2014 7:54 pm

Nick postavy: Adeelka
Class Retribution Paladin
Koupená nebo vyexpená postava: Tato postava je koupená, nicméně důvod je ten, že jsem končil se hrou a porozdal gildě veškeré své postavy, po návratu ke hře jsem měl naprosto jasno v tom, že na cata budu hrát jednoznačně retri paladina Smile
Zkušenosti s progresem: Tato položka bude krapet obsáhlejší Smile viz níže...odprogresováno od BT přes Ulduar, Naxx, ToC, ToGC až po ICC a aktuální otevřené cata instance, vše v plném rozsahu.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hraji velice dlouho s přestávkami, z důvodů jako byla maturita a podobně, nicméně aktivita byla pouze snížená. Retri paladina jsem začal hrát z počátku WOTLK, kde patřil k mým nejoblíbenějším classám (žůžová je nejlepší)  ...myslím že si mohu dovolit říci, že za svého trpajzlíka, humanku a belfíka jsem patřil k DPS, jež byla na předních příčkách metru Smile Ano ano, paladinů bylo více...
Stav tvého equipu: Stav mého gearu vzhledem k okolnostem je myslím si relativně slušný, kombinace 4 setu, epic, modrých itemů a pvp zbraně. Důvod je prostý Smile vrátil jsem se k plné aktivitě někdy kolem poloviny srpna a jaksi jsem main raid ve své bývalé gildě chodil kvůli nedostatku za jinou class-DK. Nicméně i s tímto vybavením, které zdobí moji postavu jsem stále schopný konkurovat +- plně vybaveným hráčům.
Talenty: Talenty používám stejné, jako většina retribution paladinů, které považuji za kvalitní členy raidu, jako například Terre, Roxio či Pala 7/2/32
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://2i.cz/2i/i/5479fd12/3f3438c29f0509917a8b652cc13d51d1/5314f2d80b.f.jpg    K tomuto bych rád doplnil informaci, že v raidu mi FPS klesá minimálně, střídám dva herní stroje ASUS N56JN-CN047H a Lenovo IdeaPad Y50-70 ...oba aktuální verzi wow zvládají v kombinaci s připojením bravurně Smile
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Rotace je prostá-používám vlastní (Po konzultaci s Palou jsme se dostali k ideální pro nás oba i pro celkové raid dps) Stackování statů, jelikož jsem na cata více méně nováček přiznám se, že jsem si přečetl několik guidů a nechal jsem si poradit od mého brášky, který hraje na Offi taktéž retri paladina.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Veškeré tyto náležitosti jsou samozřejmostí pro fungování a udržení kroku s ostatními členy raidu Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Týmovou práci, zábavu, klid-žádné křičení u x hodinového drcení progressu.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Gildy, které jsem prošel, no na rovinu moc jich nebylo, jelikož jsem loajální člověk...začínal jsem v Crusaders, což je gilda ještě z TBC a pokračovalo to i na wotlk, poté jsem hrál nějakou dobu v Knights of Czech, kde jsem zastával funkci rady gildy. Poté jsem hrál chvilku na hordě, ale to nestojí za zmíňku. Dlouhou dobu jsem strávil v gildě The fire clan, kterou jsem opustil nedávno kvůli událostem, které se v gildě udály a nerad bych o tom mluvil - osobní "konflikt"
Znáš někoho z EXALTED? Znám se spíše se staršími členy Exa, kteří momentálně hrají na OFFI či už nehrají vůbec jako byl například : Jowan, Pupi, Pala, Dae Samity, Forestly, Fany, Gigant, Řiťka, Fidget(fuj gnom) a další. Z aktuálně hrajících musím zmínit určitě mojí milovanou Sabersoul, Exalťák, Franklos, Terre. Dále jsem trávil na raidech relativně dost času s Hannelem a Seďákem
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World, známosti, raidy, internet a podobně.
Něco o sobě Něco o mě, jelikož píšete, že obsáhlá přihláška je fajn, tak dobrá Smile)) Většina lidí mou maličkost bude znát pod nickem Erkan, bývalé MR OT z Fire clanu. Jmenuji se Jakub, už jsem také "cetník" - 20, studuji na Lékařské fakultě obor všeobecné medicíny, později se zaměřím na ortopedii či onkologii (Ano je si to vzdálené).  Mezi mé největší záliby/lásky patří má přítelkyně Adélka (stěžovala si že s ní trávím méně času než dřív, tak jsem po ní pojmenoval paladinku a trávíme spolu hooodně času :DD) dále miluji železo - fitness a vše co se okolo toho točí, posiluji asi od patnácti. Zbožňuji SUV a off road, tak jsem si jednu krásku od Volva pořídil. Mám rád sport, muziku, pivko, dobrou zábavu, řízky v jakékoli formě!! , nemám rád Gnomy- pozdrav pro Hanyho, Fore a Fidgeta "Za Hannela gnoma položím, for the AGU. Nakonec asi řeknu jen to, že si vydělávám jako profesionální licencovaný instruktor Krav maga, Kodokan Judo a BJJ 1. třídy (Komplexní sebeobrana) závodně jsem se pral od 4 let a vyzkoušel jsem snad všechny v Čechách dostupné sporty, bohužel ale na přípravě pro MSE došlo k tomu, že jsem se zranil, tak si přes půl roku válím šunky doma a smrdím u wowka...po třech operacích kolene dobrá vyhlídka Smile  rád pomáhám lidem, v TFC jsem sesmolil X různých dietních, cvičebních plánů nebo i základních postupů pasivní i aktivní sebeobrany (pro zajímavost)  Gilda by měla být jakousi virtuální rodinou, pro kterou by každý člen měl dýchat.  

PS: blíží se zkoušky a narovinu-medina není sranda a nemám aktuálně moc času, nicméně jsem byl uprosen Saberkou abych si napsal přihlášku již teď, s tím, že bych byl přijat na hodnost social či něco podobného, pro lepší začlenění do kolektivu a do progressu bych se aktivně zapojil v průběhu následujících pár týdnů.




Děkuji za přečtení mé přihlášky a zvážení mého členství,
Přeji hezký den
Adeelka
Adeelka
Adeelka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Augik20 Sat Nov 29, 2014 8:51 pm

s kolenem si budem rozumět, je to svinstvo king
jinak co se týče tohoto člověka velký + za schopnosti a velký - za to , že nejsem milovaný -_- !
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Sat Nov 29, 2014 8:55 pm

Tak to pak máme společného známého - Petra Zacha :-)
Pozastavovat se nad tím co umíš nebo neumíš nemá moc smysl, mně bude stačit, když mi (někde v soukromí) řekneš důvod odchodu z TFC.

Pro.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adeelka Sat Nov 29, 2014 9:03 pm

Hanny, jediný Petr Zach, o kterém vím, je z Budějovic a aktuálně drží zelený nebo modrý pásek v Judu. Spíš jsem se s ním jen potkal na šampáčku Smile Jen chlapec je trošku jiná kategorie. Každopádně oběma děkuji za vaše ANO
Adeelka
Adeelka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Diranda Sat Nov 29, 2014 9:12 pm

Adeelka napsal:Fidget(fuj gnom)

pro
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sabersoul Sat Nov 29, 2014 10:05 pm

Rozhodne ZA Very Happy
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Daized Sat Nov 29, 2014 10:11 pm

k rotácii okrem toho že je to tvoja vlastná si nepovedal nič, screen mi tiež nejde z nejakého neznámeho dôvodu otvoriť (teda otvorí mi bod 1x1 pixel);

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adeelka Sat Nov 29, 2014 10:28 pm

Screen by měl jít normálně zobrazit, je v rozlišení 1366x768.
Pokud bych měl dorozebrat rotaci, hlavní složkou je udržování boostu, který procne z Inquisition, dále z opakování Judgementu, Cstriku a samozřejmě prvku, který tvoří největší část dmg a to Templaru. K tomu používám jakési "burst" macro, které odpaluji dle potřeby v různých částech encounteru, tak aby bylo možné maximalizovat profit z tohoto bonusu, hero, popřípadě nějaká důležitá část jako například add atd, jde spíše o automatické přizpůsobení situaci. Nehoním si číslíčka, hledím na to aby bylo provedeno to co má být i na úkor pozice v recountu. Dále pak consecration, pokud je možnost a dostatek many tak jednoznačně zapojuji, většinou počítám s tím, že bude použitelná v burst fázi, kdy použiju své burst macro. Samozřejmě doplňkové spelly jako exorcism a HoW při procnutí zařazuji do rotace podle situace. Svou rotaci běžně zahajuji takto JUD-CRUS, INQUI, pokud procne tak ZELATORY a točím TV na CD do momentu kdy je potřeba znovu refreshnout Inqui. Rozhodně nejsem z těch co mlátí do klávesnice jako šílení a myslí si, že potlačí GCD, snažím se spíš odhadnout situaci dopředu a přizpůsobit se, jak jsem psal výše.

Ještě doplním, že není vůbec žádný problém používat spelly jako Rebuke, HOJ, HOP, Repe, switch Tount a podobně, v případě potřeby jsou také zařazeny.
Adeelka
Adeelka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Augik20 Sat Nov 29, 2014 11:03 pm

Adeelka napsal:Screen by měl jít normálně zobrazit, je v rozlišení 1366x768.
Pokud bych měl dorozebrat rotaci, hlavní složkou je udržování boostu, který procne z Inquisition, dále z opakování Judgementu, Cstriku a samozřejmě prvku, který tvoří největší část dmg a to Templaru. K tomu používám jakési "burst" macro, které odpaluji dle potřeby v různých částech encounteru, tak aby bylo možné maximalizovat profit z tohoto bonusu, hero, popřípadě nějaká důležitá část jako například add atd, jde spíše o automatické přizpůsobení situaci. Nehoním si číslíčka, hledím na to aby bylo provedeno to co má být i na úkor pozice v recountu. Dále pak consecration, pokud je možnost a dostatek many tak jednoznačně zapojuji, většinou počítám s tím, že bude použitelná v burst fázi, kdy použiju své burst macro. Samozřejmě doplňkové spelly jako exorcism a HoW při procnutí zařazuji do rotace podle situace. Svou rotaci běžně zahajuji takto JUD-CRUS, INQUI, pokud procne tak ZELATORY a točím TV na CD do momentu kdy je potřeba znovu refreshnout Inqui. Rozhodně nejsem z těch co mlátí do klávesnice jako šílení a myslí si, že potlačí GCD, snažím se spíš odhadnout situaci dopředu a přizpůsobit se, jak jsem psal výše.

Ještě doplním, že není vůbec žádný problém používat spelly jako Rebuke, HOJ, HOP, Repe, switch Tount a podobně, v případě potřeby jsou také zařazeny.

ROFL..

anděl a jedeš study
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adeelka Sat Nov 29, 2014 11:07 pm

Tomu ver Jituša Very Happy ale musím trošku technicky víš jak.. retri pala rotace je hardcore Very Happy
Adeelka
Adeelka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin

Příspěvek  Astia Sat Nov 29, 2014 11:11 pm

Pekná prihláška Smile myslím že by sme ti mali dať šancu, ešte sa musia vyjadriť paladinovia ale máš moje PRO
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adeelka Sat Nov 29, 2014 11:13 pm

Díky, cením si toho Smile
Adeelka
Adeelka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Tink0 Sat Nov 29, 2014 11:25 pm

páči sa mi prihláška, za mňa ZA
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Tiine Sat Nov 29, 2014 11:48 pm

tak stručne
- žužová je crap, jediná op class je hnedý mojty worjor a biely prejt:D
+ nemáš rád gnomov:D
ak ty vyhovuje náš raid time, niekto kto vie hrať retrinu nebude mať výhrady ku retri veciam tak u mňa máš PRO
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  icito Sun Nov 30, 2014 12:03 am

take him he hates gnomes
icito
icito
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 20. 09. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Franklos Sun Nov 30, 2014 12:47 am

My se známe?  Very Happy
Jinak PRO
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adeelka Sun Nov 30, 2014 12:49 am

Kdo se mnou po nocích lítá do OG, do Guru arénky a myslel si, že jsem holka .. ty trolle :p
Adeelka
Adeelka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Franklos Sun Nov 30, 2014 12:51 am

Adeelka napsal:Kdo se mnou po nocích lítá do OG, do Guru arénky a myslel si, že jsem holka .. ty trolle :p
Nic o tom nevím  lol! 
Toho týpka prostě musíme mít v guildě Very Happy
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Ciraell Sun Nov 30, 2014 1:46 am

V přihlášce má TC zásadní místo, takže by to měl být rozsáhlejší odstavec, než je to v Tvém případě. Je fajn, že konzultuješ prioritu statů s bratrem a Palou, leč k čemu jste tedy dospěli? Je vidět, že přihlášku jsi nenapsal v pěti minutách, leč na začátku je vždy důležitější game info, než to real.

Z pozice RL mě zajímá jak to tedy plánuješ s aktivitou. Poznámku v přihlášce jsem četl, ale můžeš to více rozvést? Equip také ještě není úplně ideální, plánuješ se s námi zapojit do HC raidů hned po nasazení?

P. S. Na jaké fakultě, příp. univerzitě, studuješ?

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adeelka Sun Nov 30, 2014 12:53 pm

Určitě není problém Smile

Co se statů týče ... Hit 5% >  Strength > Haste >Mastery >Critical Strike > Expertise 26

Osobně si myslím, že 356 ilvl a PVP zbraň by nemusela být až takovou překážkou vzhledem ke složení zbytku gearu. Jsem schopný solidním způsobem konkurovat i takto, jak jsem psal v přihlášce. (Slyšel jsem, že jsi se podivoval nad mým BT gearem, nicméně stačilo mrknout na talenty a zjistil by jsi, že to opravdu nebude můj pve spec Smile) )

Já a čas, aktuálně jsem na tom časově né moc dobře, nicméně pro páteční raid jsem použitelný, nebudu se zase učit celý den, že jo Very Happy
Zkouškové období u mě vypadá tak, že dost dopředu dám vědět o tom, na který raid nejsem schopný dorazit a snažím se abych jich mohl jít co nejvíce, nicméně ne na úkor vzdělání.
Ve zkratce, pokud nebudu moct, ohlásím, pokud bude možnost zapojím se do jakéhokoli raidu. Má plná aktivita se projeví během pár následujících týdnů,, kdy mě u wowka uvidíte v podstatě 25/24 Very Happy

RE PS : to bych si raději nechal pro sebe, vzhledem k veřejné viditelnosti přihlášek a komentářů. Whisp to jistí Smile
Adeelka
Adeelka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Asaessi Sun Nov 30, 2014 1:28 pm

Adeelka napsal:Hit 5% >  Strength > Haste >Mastery >Critical Strike > Expertise 26
Proč haste?
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Adeelka Sun Nov 30, 2014 2:37 pm

Ach, popletl jsem si stránku, otevřel jsem si omylem pvp guide ze kterého jsem čerpal.

Oprava
8%Hit/Expertise Cap26>Strength>Mastery> Crit=Haste

Spíš ale na úkor pár bodů strength volím splněné capy.

Omlouvám se, lenost se nevyplácí Very Happy
Adeelka
Adeelka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Terrenas Sun Nov 30, 2014 4:02 pm

Jn, MoP guide -_- ináč Pro.
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Ciraell Sun Nov 30, 2014 4:31 pm

PRO test.

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Anathem Sun Nov 30, 2014 5:49 pm

Máme 2 member retri - Deized,Terre
             2 test retri - Crypto a Fakee                        

Pokud projdou testem sou to 4 retriny v mainu. Vzhledem k tomu že chodíme max. jednu 25tku tak bych raději viděl mezi melkama více barev než jen růžová PROTI
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ Empty Re: Adeelka - Paladin - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru