Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eir - resto shaman - PRIJATÁ

+6
Augik20
Daized
Terrenas
Franklos
Anathem
Eir
10 posters

Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Eir Sat Nov 15, 2014 2:42 pm

Nick postavy: Eir
Class Restoration (enha off)
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená (svoje postavy v zásade expím).
Zkušenosti s progresem: BoT, BwD, ToFW za sebou nemám, ale taktiky mám naštudované, pozerám youtube videá..ale samozrejme že si chcem vypočuť taktiky od raid leaderov, pretože nie všetky guildy majú taktiky podľa youtube videí  Wink
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoWko hrám cca 7 rokov, Shamana hrám asi 4.
Stav tvého equipu: polovica modrý, polovica fialový, item lvl 352 http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Eir
Talenty: klasický resto build http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Eir&gn=Harbringers+of+Death
Screen ui (idealně s FPS v raidu: z raidu som bohužiaľ žiadny aktuálny screen nenašla, ale mávam stabilných +-30 fps na  25 man raidoch, na 10 manoch cca 60. A keby bolo treba, stále môžem znížiť detaily  Smile  http://postimg.org/image/pzc57vtah/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Tak resto sham...
Earth Shield: na Tankovi mať  24/7
Riptide: na cd (tank+pokiaľ možno na čo najviac targetov).
Tidal Waves: z Riptide/chain heal na 2x Healing Wave (alebo Greater HW ak je treba), pak zase obnoviť TW cez Riptide/chain heal a dokola.
Ak je aoe dmg, castím Chain Heal (samozrejme cez target ktorý má Riptide na sebe) a Healing Rain (+ medzi to heal na individuálne targety podľa potreby).
Mana Tide totem používam podľa potreby (ak je krátky fight tak keď mi manu treba, keď má byť dlhý fight tak keď mám 3/4 many a potom ho stihnem použiť ešte raz).
Staty: Intelect (no.1)-> spirit -> Haste (do capu) -> crit -> mastery. Využívam socket bonusy, takže na červený +Intel, na žltý +Intel-haste alebo intel-crit, a na modrý +Intel-spirit. Keďže sme prechodom na Cata stratili mp5, nezostáva nám nič iné ako ísť do spiritu..ja osobne preferujem aspoň 2500 spiritu aby som nekapala na manu (s lepším gearom to už nebude taký problém, dúfam). Intellect – najdôležitejší stat. Z neho ide spellpower, crit a zvyšuje mi mana pool, takže tu nie je o čom. Haste aspoň tých 916 (čo som vyčítala) aby som mala o 1 tick naviac pri Riptide, Healing Rain a Earthliving. No a mastery stačí tak 10% takže ak mám nejakého statu naviac, tak je lepší crit ako mastery (imho). Crit = procovanie Ancestral Awakening -> more healing.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mám, mikrofón tiež, hlas mám a viem ho použiť, takže no problemo.  Smile
Addony ako DBM, Grid, Shaman Friend, Recount , Cooldowns atď...
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od Exalted ako od vysoko prestížnej guildy očakávam kvalitné raidy s dospelými a inteligentnými ľuďmi.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): na mojom prvom serveri-Anthoria som bola cca 4 roky, kým to tam nešlo..veď viete kam...tam som bola v jednej z naj guíld (Champions of Light) potom som prešla sem.. Na Wotlku som bola v guilde Death Touch, ktorá ale na Cata nešla, tak som si vytvorila vlastnú guildu Harbringers of Death pre guildbanku a moje serepetičky.
Znáš někoho z EXALTED? poznám pár zvučných mien, ale asi nik ma nevie odporučiť. S Forestly a Terrenasom som chodievala UD, a so Sabersoul som mala menší pokec. A Exalted ma už tiež otravoval.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Tak Exalted sa ani nemusíte nejak zvláštne prezentovať na worlde, vaše úspechy hovoria za všetko, a to kvantum ľudí čo sa chce k vám dostať, takisto. Človek o vás vie aj keď nechce. Pozerám sa na vaše fórka a tak, zaujímam sa  Smile .
Něco o sobě tak len v skratke, prezývajú ma Rennie [Reny], študujem psychológiu v Bratislave. Mám rada hiking, svojho pesa a hudbu od rocku až po metal...viac sa o mne môžete dozvedieť v prípade zdarného prijatia do guildy  Wink .
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Anathem Sat Nov 15, 2014 2:56 pm

" Od Exalted ako od vysoko prestížnej guildy očakávam kvalitné raidy s dospelými a inteligentnými ľuďmi. " Už jste jí řekli tu krutou pravdu ? Very Happy Very Happy

Btw,spousta lidí po přijetí má po 14 dnech hnedka problém s raid timem (patek). Jak jsi na tom ty ?

+ zmiňuješ jak koukáš na YT videa ale o našich ani zmínka Sad... veeelké mínus Very Happy


Naposledy upravil Anathem dne Sat Nov 15, 2014 3:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Franklos Sat Nov 15, 2014 2:58 pm

Určitě PRO na test Smile šikovná šamanka se hodí!
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Franklos Sat Nov 15, 2014 3:07 pm

Anathem napsal:+ zmiňuješ jak koukáš na YT videa ale o našich ani zmínka Sad... veeelké  mínus Very Happy
O našich se nezmiňuje, to je samozřejmost Very Happy
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Terrenas Sat Nov 15, 2014 3:09 pm

Zaujala ma tá časť AA a CHoL Smile to si musíš pamätať légiu Nitram, Aplacinko, Kathia, atď ... Smile Tzn i mňa Very Happy aký si mala nick tam ? Smile ináč som vysoko PRo za resto shamana, ktorého potrebujeme ako soľ.
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Daized Sat Nov 15, 2014 3:12 pm

Eir napsal: A Exalted ma už tiež otravoval.
tak to je mi jasné Very Happy .... ak sem naďalej chceš a si si vedomá aj tohoto tak zamňa máš za nežeby to moja za k niečomu bolo Very Happy hodnotím ale to že nám treba resto shamana a ty vyzeráš aspoň na papiery celkom gut Wink

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Eir Sat Nov 15, 2014 3:15 pm

Terrenas napsal:Zaujala ma tá časť AA a CHoL Smile to si musíš pamätať légiu Nitram, Aplacinko, Kathia, atď ... Smile Tzn i mňa Very Happy aký si mala nick tam ? Smile ináč som vysoko PRo za resto shamana, ktorého potrebujeme ako soľ.

Samozrejme že to všetko poznám, Zarana a spol.. Smile tam som bola s pristom Amethyel, ale chodila som raidy za mága môjho ex- Vilda Very Happy
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Eir Sat Nov 15, 2014 3:23 pm

Anathem napsal:" Od Exalted ako od vysoko prestížnej guildy očakávam kvalitné raidy s dospelými a inteligentnými ľuďmi. " Už jste jí řekli tu krutou pravdu ? Very Happy Very Happy

Btw,spousta lidí po přijetí má po 14 dnech hnedka problém s raid timem (patek). Jak jsi na tom ty ?

+ zmiňuješ jak koukáš na YT videa ale o našich ani zmínka Sad... veeelké  mínus Very Happy

Tak je mi jasné že to tu nebude 100% len dospelí ľudia...ale aspoň tú inteligenciu očakávam, kedže máte vysoké nároky na prijatie nového člena Smile a ako dospelí sa vedia správať aj 14-roční Wink

Tak očakávala som, že by som sa mohla dostať do druhej grupy, ktorá má raid time utorky-štvrtky, ale samozrejme nerobí mi problém urobiť si čas aj v ten piatok, ak by to bolo treba Smile

a čo sa týka videí, tak mám napozerané tie od TotalBiscuita a Jesse Cox-a, ale ak je povinnosť pozrieť si aj tie vaše, tak začnem hneď teraz Very Happy
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Anathem Sat Nov 15, 2014 3:54 pm

No,víš my raidujem více méně jen pátek a co se nezabije v pátek tak dem v neděli.Během tejdne sou více méně alt raidy Wink ale jak pro tebe pátek není problém tak Smile chill .Povinnost to není ale budeš mít bezvýznamné + které smaže to mínus Very Happy

Jinak Za
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Augik20 Sat Nov 15, 2014 4:08 pm

<3
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Soulburn Sat Nov 15, 2014 4:37 pm

K postave a prihlasce nemam nic proti, ba naopak, jsem nadsen. Jestli potvrdis nami pozadovany raid time (hlavne ten patek), tak jsem pro. Myslim, ze budes dobra nahrada.

Jen dodatek. Pouzivas unleash element? A pripadne kdy?

Editováno (Hannele)
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Hannele Sat Nov 15, 2014 4:54 pm

+ resto shaman s použitelnými talenty
+ teoretická znalost


- pohlaví
- profese
- slabší gear


Ale tak budiž, malé pro.


Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Eir Sat Nov 15, 2014 5:14 pm

Soulburn napsal:K postave a prihlasce nemam nic proti, ba naopak, jsem nadsen. Jestli potvrdis nami pozadovany raid time (hlavne ten patek), tak jsem pro. Myslim, ze budes dobra nahrada.

Jen dodatek. Pouzivas unleash element? A pripadne kdy?

písala som to už v príspevku vyššie, a áno na piatky si dokážem nájsť čas a všetko si ošéfovať tak, aby som bola prítomná Smile

Unleash element nepoužívam skoro vôbec, pretože aj keď je to instant heal, nestojí za nič, ani za ten GCD. Viem že ho mám vytiahnutý na bare, ale použijem ho tak raz za uhorský rok, a ani nie na heal, ale v kombinácii s Flametongue/frostbrand weapon keď pomáham dmgovať v rhc alebo po mne ide nejaká otravná mobka Smile
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Eir Sat Nov 15, 2014 5:20 pm

Hannele napsal:+ resto shaman s použitelnými talenty
+ teoretická znalost


- pohlaví
- profese
- slabší gear


Ale tak budiž, malé pro.



myslím si že profesie sa dajú zmeniť, nie je problém urobiť si druhú profku ktorá by mi bola prospešná Wink

pohlavie si zmeniť nedokážem, ale myslím že to nebude až taký dealbreaker, disciplinovaná som, chalanov viem uzemniť..takže toto by nemal byť problém...

a bolo mi povedané že gear naberiem relatívne rýchlo (bohužiaľ ma nevzali do žiadneho raidu lebo som nebola schopná ukázať achievy zo slainu)...a ako jednotlivcovi mi to zbieranie VP šlo veľmi pomaly- len cez rhc a BH Smile
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  icito Sat Nov 15, 2014 5:53 pm

pro, dobry resto shaman sa zide
icito
icito
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 20. 09. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Sabersoul Sat Nov 15, 2014 5:56 pm

Eir napsal:A Exalted ma už tiež otravoval.
Krásne vystihnuté Very Happy

Inak prihláška pekná, reaguješ hneď, Spycka ti dal za. Primárny raid je v piatok o 19tej hodine, inv time 18:45. Pokiaľ si dokážeš čas zariadiť aj na tento termín nemám čo vytknúť. Gear naberieš a profky neriešim.

PRIJATÁ na test.
Napíš si potom o inv hráčom Sedara, Diranda, Hannele, Sabersoul, Ciraell
Keď dostaneš práva na fóre prosím o prečítanie sekcie: https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Eir - resto shaman - PRIJATÁ Empty Re: Eir - resto shaman - PRIJATÁ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru