Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

+3
worent
Hannele
Anathem
7 posters

Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Anathem Sun Nov 09, 2014 7:32 pm

Nick postavy: Anathemuv
Class Resto shaman
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: všechno vím,všude sem byl Very Happy
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Shamíka  sem hrál na TBC a pak až tedka Razz
Stav tvého equipu: aktuálně 340IL,utáhnu rhcčka i raid si už věřím (skoro 90k many už je)
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Anathemuv&gn=Exalted&group=2 přijde mi lepší ten wolf než 2% critu kvůli vyhejbání se abilitám Razz
Screen ui (idealně s FPS v raidu: s fps aktuálně bojuju :/ http://postimg.org/image/lerzwlf01/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Staty >> Intel>spirit>haste>crit>mastery ,Earth shield na tanka,riptide na cd a na co nejvíce targetů,maximálně využívam procu "tidal waves" (hlavně na healing wave),plošně healuju přes chain heal + healing rain když je hodně velkej nápor.Spirit link a mana tide šetřím na faily Razz ,na healování používám addony Vuhdo,jen velké cdčka mám nabindované. Gemy : červenej-intel,žlutej-haste/intel,modrej-intel spirit..dodržuju soc. bonusy.Reforge : přednost má spirit,pak haste a  pak crit a jen to podle toho upravuju.
Znáš někoho z EXALTED? Anathem ...best dk EU  cheers  cheers


Naposledy upravil Anathem dne Sun Nov 09, 2014 7:48 pm, celkově upraveno 3 krát
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Hannele Sun Nov 09, 2014 7:41 pm

Uplně nechápu, na co máš talent "Focused Insight", nebylo by lepší zainvestovat oba pointy do "Acuity"? Do vlka mi ty talenty taky nepřijdou extra výhodný, protože máš abilitu umožňující cast za běhu a doposud nebylo třeba dobíhat raid nebo range na healovaný target. Ale budiž, když máš takovej styl hraní.. Smile Osobně bych volil talenty do "Totemic Focus" a to díky zvýšení doby trvání, a to až na 7m, bude ti proto stačit vyhodit je jen jednou a při jejich případném zničení je budeš vyvolávat o 30% méně many.
Ještě si počkám na screen!
Co reforge? Gemy? Dodržuješ barvy? Proč ano a proč ne?

DODATEK: Chybí ti tam nabindovaná abilita "Spiritwalker's Grace", díky které můžeš bezproblémově castit za pohybu Smile Odkud jsi čerpal info?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  worent Sun Nov 09, 2014 7:49 pm

Pro
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Anathem Sun Nov 09, 2014 7:56 pm

"Uplně nechápu, na co máš talent "Focused Insight", nebylo by lepší zainvestovat oba pointy do "Acuity"? Do vlka mi ty talenty taky nepřijdou extra výhodný, protože máš abilitu umožňující cast za běhu a doposud nebylo třeba dobíhat raid nebo range na healovaný target. Ale budiž, když máš takovej styl hraní.." >>>Ano,přijde mi to lepší,nikdy nevíš kdy tě bude nahánět nějaká adka Razz .

"Osobně bych volil talenty do "Totemic Focus" a to díky zvýšení doby trvání, a to až na 7m, bude ti proto stačit vyhodit je jen jednou a při jejich případném zničení je budeš vyvolávat o 30% méně many." ....přijde mi to lepší ten efect na heal Razz u takového healing rainu to udělá hodně Razz
"Co reforge? Gemy? Dodržuješ barvy? Proč ano a proč ne? " ..máš to tam
"DODATEK: Chybí ti tam nabindovaná abilita "Spiritwalker's Grace" ..mám to v addonu bindnuté Razz
"Odkud jsi čerpal info?" ... http://www.mmo-champion.com/threads/852233-Restoration-Shaman-Guide + Molten forka Razz
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Ciraell Sun Nov 09, 2014 8:15 pm

PRO.

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Hannele Tue Nov 11, 2014 9:51 am

Pro, na výhody a nevýhody talentů príjdeš ve hře sám Razz
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Augik20 Tue Nov 11, 2014 1:08 pm

z hecu - proti
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Soulburn Tue Nov 11, 2014 5:45 pm

Mas tam par chyb, brou. Jen bych chtel rict, abys to s tim hastem neprehanel. "kostru" talentu mas, zbytek je jen na tvych preferencich. Taky se ted s tim skoro top gearem rozhoduji, zda nepretalentim na telluric currents. Jen k Hunelovi, Totemic Focus je pri nynejsi situaci k nicemu, protoze kazdy fight trva pod 5 minut a kdyz to tak vemes, tak ti prakticky staci mit hozeny jen healing stream totem, protoze ostatni buffy uz haze nekdo jinej. Jinak jsem proti, strasne jsi to odflakl a mas hnusny ui :D
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Anathem Tue Nov 11, 2014 7:37 pm

Dobrý vědět koho si napsat na černou listinu Very Happy
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Hannele Tue Nov 11, 2014 8:37 pm

Napiš si tam i mě pls!
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Sio Sat Nov 15, 2014 7:44 pm

Dnes sme s jeho restákom wipli v SC len 3x, to je myslím pekný výsledok... prijatý

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý Empty Re: Anathemuv/Resto shaman -ALT - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru