Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT

+3
Wakiyadva
Astia
Fabulousness
7 posters

Goto down

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Empty Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT

Příspěvek  Fabulousness Thu Oct 09, 2014 10:39 pm

Nick postavy: Fabulousness
Class Paladin(Main Holy, Offspec Protect)
Koupená nebo vyexpená postava: Kúpená postava.
Zkušenosti s progresem: No, mám odprogressované BoTko 3/4 a BWD 5/6, a samozrejme všetky RHC keby dakoho zaujímalo  Very Happy
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: už je to siedmy rok(mal som asi rok pauzu), čo hrám wowko, za ten čas som hral všetky classy, paladina dokopy približne 6 mesiacov. rýchlo sa učím Very Happy
Stav tvého equipu: Momentálne mám 348 Item Level, doexpil som paladina a odchodil HCčka, vačšinou som hrával horďáka, takže z tade mám nejaké tie skúsenosti s Cata Raidami.
Talenty: Holy <<< Klikací odkaz  lol!
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Wo_WScrn_Shot_100914_210441
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Stackujem Intellect a semtam spirit + haste, myslím si že Intellect bol a je primárny stat na holyho
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mi nejak záhadne nefunguje, netuším prečo, dúfam že to nejak rozbehám  Smile  Mikrofón mám, Deadly BossMods tiež, teda všetky potrebné addony na raidovanie
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: No v prvom rade čakám že ma vezmete, hh  Twisted Evil hľadám pohodových ľudí na raidovanie, behanie RHCčiek a podobných vecí ktoré k Pve guilde patria, a keď budem veľký chcem byť najlepší holy pala   Very Happy
Předchozí guildy  (důvod odchodu): In Infinitum, odišiel som dnes, pretože sa tam nejak nič nedialo. Inú guildu som nemal.
Znáš někoho z EXALTED? no, z Exalted nejak dobre nepoznám nikoho, trocha poznám Wakiyho(snáď je to tak správne:D)
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Hľadal som PvE Guildu cez world channel, ozval sa mi Anathem.
Něco o sobě Takže, mám 17 rokov, bývam v Banskej Bystrici, volám sa Zoltán Very Happy , mám rád veľa bindov a naozaj netuším čo by som sem ešte o sebe mal napísať. Razz


Naposledy upravil Fabulousness dne Thu Oct 09, 2014 11:52 pm, celkově upraveno 1 krát

Fabulousness
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 09. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Empty Faboulousness - Holy Paladin

Příspěvek  Astia Thu Oct 09, 2014 11:05 pm

1. zmeň farbu písma, ta červená je strašná
2. skús dať screen kde bude vidno ako vidíš raid (raidUI atd, umiestnenie DBM a timerov), vidíš vôbec kde stojíš keď tam máš tú mapu?
3. Stackujem Intellect a semtam spirit + haste, myslím si že Intellect bol a je primárny stat na holyho
myslíš si to alebo si si to niekde aj pozrel? + spirit sem tam? nekapeš na manu (súvisí s bodom 5) Máš vôbec zvládnuté základy svojej classy a theorycraft? (nepoznám ťa, skús mi to pekne vysvetliť a budem spokojná)
4. k rotácii si nepovedal ani slovo, rovnako priorita statov (v podstate si to popísal rovnako akoby nám tu war písal že treba strenght alebo feral agi a žiadne iné staty nespomenie, výpovedná hodnota 0), aké iné okrem intelu sú pre teba prioritné teraz a ktoré budeš tlačiť keď budeš mať lepší equip?
5. slabší equip, ale to sa dá spraviť, čo je ale horšie nemáš repky na enchy
6. fungovanie haste na cata a nejaké konkrétne čísla, vieš čo to robí?

momentálne ma nič dalšie podstatné nenapadá, poprosím Terreho nech sa vyjadrí
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Empty Re: Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT

Příspěvek  Wakiyadva Thu Oct 09, 2014 11:20 pm

Za alta jsem s ním byl v té guildě, je to fajn člověk, párkrát jsme se bavili na téma paladin a healing, vyznal se rozhodně víc jak já, Terre musí posoudit.

Mimochodem rada pro tebe, čím víc toho napíšeš do přihlášky, tím líp, rozepiš všechno, co jsi napsal, proč tohle, proč tamto, napiš něco o sobě. A jak Asti říkala, ta červená je fakt šílená.

Wakiyadva
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 07. 14
Age : 27
Bydlisko : Rumburk

Návrat nahoru Goto down

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Empty Re: Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT

Příspěvek  Ciraell Thu Oct 09, 2014 11:48 pm

Když jsi psal přihlášku, bavili jsme se spolu in game. Důrazně jsem Ti doporučil, pořádně rozebrat a popsat theorycraft. "Sackujem Intellect a semtam spirit + haste, myslím si že Intellect bol a je primárny stat na holyho," pokud to jsou opravdu Tvoje veškeré znalosti o svojí postavě, víc psát nemusíš. Ignorace rotace - příp. alespoň prioritní a situační popis abilit - mě nutí napsat jednoznačné PROTI.
Doporučuji podívat se na úspěšně podané přihlášky, poněkud více se inspirovat a přihlášku předělat. Peace.

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Empty Re: Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT

Příspěvek  Elfusen Fri Oct 10, 2014 12:02 am

Na mě vždycky ti lidi co si postahují addony a neumí si nastavit ani umístění na obrazovce působí vždycky nějak tak ne inteligentně (když si neumí nastavit addon, jak se mu může podařit nastavit svůj playstyle), třeba se ale mýlím. Chat, reccoung a minimap ti zabírají celou (půlku) dolní část obrazovky, na té druhé máš healovací addon nebo přehled raidu (bohužel jak napsala Asti, není jasné co v raidu vidíš. V tomhle případě navíc nevidím nikde popsanou rotaci. Přihláška napsaná lážo plážo s chybama. Červená taky není zrovna pozitivní z hlediska psychické stránky. Já být wakim a anathemem, tak se stydím, že mě někdo vůbec zmíňuje v takové přihlášce. "Vemte mě, ale neřeknu, co vám můžu vlastně nabídnout". Bez mumblu si byl už hodně raidů co?


Elfusen
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 06. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Empty Re: Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT

Příspěvek  Terrenas Fri Oct 10, 2014 12:03 am

No ja tu mám hneď niekoľko dotazov.
1. Tie staty objasni mi to, prečo ten a prečo ten. To že Intelect je primary stat to dúfam bol len žart, keďže sme na Cata -_-
2. Čo sa týka healingu, akým štýlom healuješ, čo je prednejšie, ako sa vysporiadaš s návalom dmgu do tanka, prípadne do raidu. A čo self CD ? Ako vystačuješ s manou ? Pri jej nedostatku robíš čo ?
3. Talenty: tam by som ti poradil s pár zmenami. Improwed judgement a Judgements of the Just skutočne preč.. Nahradiť jendoznačne Crusade v r3 tree (30 % holy shock heal up) a v holy ubrať bod Enlightened Judgements a Protector of the Innocent (zväčša to je i tak obrovský overheal týmto talentom, takže až toľko ťa to z biedy nevytrhne) a naopak určite oba body do Blessed Life (zdarma holy power z direct dmg, čož je docela časté)
4. Glyphy: tam mi ide hlavne o jeden. 10 % healing up z WoG. Najdôležitejší glyph, kde ti viazne ?
Skús mi obajsniť tieto moje dotazy, a ak ma niečo napadne ešte sa poprípade popýtam, No z tohoto čo tu j som zatiaľ proti.
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Empty Re: Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT

Příspěvek  Hannele Fri Oct 10, 2014 3:50 pm

Zmiňovat progress RHCček? BoTko dá full clear i world. Co ta minimapa na místě, kam se většinou spawnuje AoE dmg? Tvá přihláška ani tvá postava (talenty, gear apod.) mě bohužel neoslovily.
Holy paladina potřebujeme, ale ne za každou cenu. Proti.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Empty Re: Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT

Příspěvek  Fabulousness Fri Oct 10, 2014 5:13 pm

Hannele - tie RHC boli joke, ale neva no. Minimapa mi nijak nezabranuje vidiet dmg / healing - existujú totiž na to addony ktoré ti tie čísla presunú Smile

Elfusen - jak že si neviem nastaviť addony? svoj playstyle mám, neviem čo by som si mal na playstyle nastavovať Shocked áno mýliš sa.. fakt som nečakal že tu nájdem gestapo ktoré mi bude diktovať ako si mám spraviť UI
- existuje aj Teamspeak, nie každý používa mumble

Ciraell - wtf theorycraft, nikdy som o tom nepočul, poprosím po slovensky / česky, taktiež som nepočul nikdy o rotácií na holadina, snáď budem používať v daný moment spell/y ktorý/é uznám za vhodné.

Človek nemusí hrať tak ako si prečíta od dákeho týpka na nete, používať rotáciu na holynu, (ešte raz, wtf?!), na to aby za svoju class gut, taktiež neviem čo sa vám nezdá na intel ako main state? Very Happy zvolil som si to tak (intel>spirit) kvôli svojmu playstylu.

Nič no, vidím že pokial nemám všetko okopčené z top guidov, a neprimarizujem staty podla dakeho self-proclaimed top holadina z netu tak tu nemám šancu, sťahujem prihlášku, skúsim šťastie dakde inde. lol! lol! lol!

Fabulousness
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 09. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Empty Re: Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT

Příspěvek  Hannele Fri Oct 10, 2014 5:45 pm

Pokud jsi četl guidy, víš, co je theorycraft.
Ciraell ti mimo jiné napsal "prioritu" spellů, ne stabilní a jednotvárnou rotaci.

LOCKED, nepřijat.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT Empty Re: Faboulousness - Holy Paladin - NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru